[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2012/2013, grupa: Słupsk III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Wyczechy 14 31 10 1 3 50-22 6 0 1 29-7 4 1 2 21-15 2 3 1 0 1 3-1
2.  Stegna Parchowo 14 31 10 1 3 39-22 6 0 1 23-12 4 1 2 16-10 2 3 1 0 1 1-3
3.  Grom Nakla 14 24 7 3 4 39-25 4 2 1 21-8 3 1 3 18-17
4.  Magic Niezabyszewo 14 22 7 1 6 33-27 4 1 2 19-12 3 0 4 14-15
5.  Arkonia Pomysk Wielki 14 19 6 1 7 27-24 3 0 4 13-9 3 1 3 14-15
6.  Victoria/Brda II Przechlewo 14 16 5 1 8 27-32 4 0 3 21-17 1 1 5 6-15 2 3 1 0 1 4-2
7.  WKS Nożyno 14 16 5 1 8 31-44 2 1 4 13-22 3 0 4 18-22 2 3 1 0 1 2-4
8.  Błękitni Motarzyno 14 4 1 1 12 14-64 1 1 5 9-25 0 0 7 5-39

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Sokół Wyczechy    0-1 5-4 4-0 3-1 3-0* 6-1 8-0 
 2 Stegna Parchowo0-3     3-1 5-3 3-0 2-1 7-4 3-0* 
 3 Grom Nakla4-2 1-1     4-0 2-2 1-0 1-3 8-0 
 4 Magic Niezabyszewo0-4 4-0 2-2     0-3* 4-1 3-1 6-1 
 5 Arkonia Pomysk Wielki2-3 0-2 0-2 0-1     4-0 3-1 4-0 
 6 Victoria/Brda II Przechlewo5-4 3-2 4-5 2-0 1-3     1-2 5-1 
 7 WKS Nożyno2-2 1-5 3-2 0-3 2-4 0-3     5-3 
 8 Błękitni Motarzyno2-3 1-5 0-2 0-7 4-1 1-1 1-6     

REKLAMA

Kolejka 1 - 8-9 września

Arkonia Pomysk Wielki 0-1 Magic Niezabyszewo 9 września, 15:00
Stegna Parchowo 7-4 WKS Nożyno 9 września, 15:00
Victoria/Brda II Przechlewo 5-1 Błękitni Motarzyno 9 września, 15:00
Sokół Wyczechy 5-4 Grom Nakla 9 września, 13:00

Kolejka 2 - 15-16 września

Błękitni Motarzyno 2-3 Sokół Wyczechy 4 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (16 września, 13:00) odwołany
WKS Nożyno 0-3 Victoria/Brda II Przechlewo 16 września, 14:00
Arkonia Pomysk Wielki 0-2 Stegna Parchowo 16 września, 15:00
Grom Nakla 4-0 Magic Niezabyszewo 16 września, 15:00

Kolejka 3 - 22-23 września

Stegna Parchowo 5-3 Magic Niezabyszewo 23 września, 15:00
Victoria/Brda II Przechlewo 1-3 Arkonia Pomysk Wielki 23 września, 14:00
Sokół Wyczechy 6-1 WKS Nożyno 23 września, 13:00
Grom Nakla 8-0 Błękitni Motarzyno 23 września, 17:15

Kolejka 4 - 29-30 września

WKS Nożyno 3-2 Grom Nakla 30 września, 14:00
Arkonia Pomysk Wielki 2-3 Sokół Wyczechy 30 września, 15:00
Stegna Parchowo 2-1 Victoria/Brda II Przechlewo 30 września, 15:00
Błękitni Motarzyno 0-7 Magic Niezabyszewo 30 września, 13:00

Kolejka 5 - 6-7 października

Victoria/Brda II Przechlewo 2-0 Magic Niezabyszewo 7 października, 14:00
Sokół Wyczechy 0-1 Stegna Parchowo 7 października, 13:00
Grom Nakla 2-2 Arkonia Pomysk Wielki 7 października, 15:00
Błękitni Motarzyno 1-6 WKS Nożyno 7 października, 13:00

Kolejka 6 - 13-14 października

Arkonia Pomysk Wielki 4-0 Błękitni Motarzyno 14 października, 15:00
Stegna Parchowo 3-1 Grom Nakla 14 października, 15:00
Victoria/Brda II Przechlewo 5-4 Sokół Wyczechy 13 października, 14:00
WKS Nożyno 0-3 Magic Niezabyszewo 14 października, 14:00

Kolejka 7 - 20-21 października

Sokół Wyczechy 4-0 Magic Niezabyszewo 21 października, 13:00
Grom Nakla 1-0 Victoria/Brda II Przechlewo 21 października, 14:00
Błękitni Motarzyno 1-5 Stegna Parchowo 21 października, 12:30
WKS Nożyno 2-4 Arkonia Pomysk Wielki 21 października, 14:00

Kolejka 8 - 20-21 kwietnia

Magic Niezabyszewo 0-3 Arkonia Pomysk Wielki 21 kwietnia, 13:30
(wo)
na boisku 0-1
WKS Nożyno 1-5 Stegna Parchowo 21 kwietnia, 14:00
Błękitni Motarzyno 1-1 Victoria/Brda II Przechlewo 20 kwietnia, 17:00
Grom Nakla 4-2 Sokół Wyczechy 21 kwietnia, 15:00

Kolejka 9 - 27-28 kwietnia

Magic Niezabyszewo 2-2 Grom Nakla 28 kwietnia, 13:30
Sokół Wyczechy 8-0 Błękitni Motarzyno 30 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (27 kwietnia, 17:00) goście nie dojechali z powodu awarii autokaru
Victoria/Brda II Przechlewo 1-2 WKS Nożyno 27 kwietnia, 16:00
Stegna Parchowo 3-0 Arkonia Pomysk Wielki 1 maja, 15:00

Kolejka 10 - 4-5 maja

Magic Niezabyszewo 4-0 Stegna Parchowo 5 maja, 13:30
Arkonia Pomysk Wielki 4-0 Victoria/Brda II Przechlewo 5 maja, 15:00
WKS Nożyno 2-2 Sokół Wyczechy 5 maja, 14:00
Błękitni Motarzyno 0-2 Grom Nakla 4 maja, 17:00

Kolejka 11 - 11-12 maja

Magic Niezabyszewo 6-1 Błękitni Motarzyno 12 maja, 13:30
Grom Nakla 1-3 WKS Nożyno 12 maja, 15:30
Sokół Wyczechy 3-1 Arkonia Pomysk Wielki 11 maja, 14:00
Victoria/Brda II Przechlewo 3-2 Stegna Parchowo 12 maja, 13:00

Kolejka 12 - 18-19 maja

Magic Niezabyszewo 4-1 Victoria/Brda II Przechlewo 19 maja, 13:30
Stegna Parchowo 0-3 Sokół Wyczechy 19 maja, 15:00
Arkonia Pomysk Wielki 0-2 Grom Nakla 19 maja, 15:00
WKS Nożyno 5-3 Błękitni Motarzyno 8 czerwca, 17:30

Kolejka 13 - 25-26 maja

Magic Niezabyszewo 3-1 WKS Nożyno 26 maja, 13:30
Błękitni Motarzyno 4-1 Arkonia Pomysk Wielki 26 maja, 17:00
Grom Nakla 1-1 Stegna Parchowo 25 maja, 18:00
Sokół Wyczechy 3-0 Victoria/Brda II Przechlewo 25 maja, 14:00
(wo)
na boisku 0-1

REKLAMA

Kolejka 14 - 2 czerwca

Magic Niezabyszewo 0-4 Sokół Wyczechy 2 czerwca, 15:00
Victoria/Brda II Przechlewo 4-5 Grom Nakla 2 czerwca, 15:00
Stegna Parchowo 3-0 Błękitni Motarzyno 2 czerwca, 15:00
(wo)
nie odbył się
Arkonia Pomysk Wielki 3-1 WKS Nożyno 2 czerwca, 15:00

Klasa A 2012/2013 (Słupsk I)
Klasa A 2012/2013 (Słupsk II)

Klasa B 2012/2013 (Słupsk I)
Klasa B 2012/2013 (Słupsk II)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas