[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2012/2013, grupa: Bydgoszcz V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Kołodziejewo 22 59 19 2 1 111-22 10 1 0 51-11 9 1 1 60-11
2.  Pogoń II Mogilno 22 58 19 1 2 80-22 10 1 0 39-9 9 0 2 41-13
3.  Zagłębie Piechcin 22 52 16 4 2 70-19 10 1 0 39-8 6 3 2 31-11
4.  Olimpia Dąbrowa 22 38 11 5 6 61-36 8 1 2 42-16 3 4 4 19-20
5.  Cukrownik Tuczno 22 35 11 2 9 50-47 7 0 4 25-21 4 2 5 25-26
6.  Zootechnik Kołuda Wielka 22 34 11 1 10 43-42 5 1 5 24-27 6 0 5 19-15
7.  Promień Szczepanowo 22 29 9 2 11 47-69 4 2 5 23-28 5 0 6 24-41
8.  Błyskawica Broniewice 22 26 8 2 12 49-57 6 1 4 28-21 2 1 8 21-36
9.  Arkadia Jaksice 22 24 7 3 12 50-62 3 2 6 26-33 4 1 6 24-29
10.  LZS Wielowieś 22 17 5 2 15 36-84 2 2 7 18-42 3 0 8 18-42
11.  LZS Palczyn 22 6 2 0 20 12-89 1 0 10 5-42 1 0 10 7-47
 LZS II Jadowniki 22 3 1 0 21 15-81 1 0 10 9-40 0 0 11 6-41
LZS II Jadowniki i LZS Palczyn wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Piast Kołodziejewo    3-2 2-2 5-1 2-0 3-0 9-2 6-0 4-2 8-0 6-2 3-0* 
 2 Pogoń II Mogilno1-0     3-1 3-0 1-1 2-0 7-1 4-0 4-2 2-1 5-0 7-3 
 3 Zagłębie Piechcin2-2 1-0     3-1 4-1 2-0 10-0 3-2 4-1 3-0 3-0* 4-1 
 4 Olimpia Dąbrowa1-4 1-3 1-1     3-2 3-0* 2-0 3-0 9-3 8-2 8-1 3-0* 
 5 Cukrownik Tuczno2-6 2-4 2-1 1-4     1-3 5-2 1-0 1-0 4-1 3-0* 3-0* 
 6 Zootechnik Kołuda Wielka2-6 2-6 0-3* 2-1 2-2     3-2 2-1 1-3 0-3* 7-0 3-0* 
 7 Promień Szczepanowo0-6 1-3 0-6 1-1 0-2 1-4     7-1 3-3 4-2 3-0* 3-0 
 8 Błyskawica Broniewice0-4 0-5 1-3 3-3 6-3 1-0 0-1     3-2 8-0* 3-0* 3-0* 
 9 Arkadia Jaksice2-9 1-5 2-2 2-2 4-1 0-3 1-2 4-1     2-3 2-3 6-2 
 10 LZS Wielowieś0-12 2-7 0-3* 0-0 2-6 1-3 4-6 3-3 0-2     3-0* 3-0* 
 11 LZS Palczyn0-3* 0-3* 0-6 0-3* 2-4 0-3* 0-5* 2-9 0-3* 1-0     *** 
 12 LZS II Jadowniki1-8 0-3* 0-3* 0-3 0-3* 1-3 0-3* 1-4 0-3* 2-6 4-1     
*** - obustronny walkower

REKLAMA

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Zootechnik Kołuda Wielka 2-6 Piast Kołodziejewo 26 sierpnia, 16:00
Promień Szczepanowo 0-2 Cukrownik Tuczno 25 sierpnia, 17:00
Olimpia Dąbrowa 8-1 LZS Palczyn 25 sierpnia, 16:00
Zagłębie Piechcin 4-1 Arkadia Jaksice 25 sierpnia, 17:00
LZS II Jadowniki 2-6 LZS Wielowieś 26 sierpnia, 11:00
w Żninie
Błyskawica Broniewice 0-5 Pogoń II Mogilno 26 sierpnia, 16:00
w Kołodziejewie

Kolejka 2 - 1-2 września

Piast Kołodziejewo 3-2 Pogoń II Mogilno 1 września, 17:00
LZS Wielowieś 3-3 Błyskawica Broniewice 2 września, 15:00
Arkadia Jaksice 6-2 LZS II Jadowniki 2 września, 16:00
LZS Palczyn 0-6 Zagłębie Piechcin 2 września, 15:00
w Pęchowie
Cukrownik Tuczno 1-4 Olimpia Dąbrowa 1 września, 16:00
Zootechnik Kołuda Wielka 3-2 Promień Szczepanowo 2 września, 16:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Promień Szczepanowo 0-6 Piast Kołodziejewo 8 września, 16:30
Olimpia Dąbrowa 3-0 Zootechnik Kołuda Wielka 8 września, 16:00
(wo)
goście nie poinformowali o przełożeniu meczu
Zagłębie Piechcin 4-1 Cukrownik Tuczno 8 września, 16:00
LZS II Jadowniki 4-1 LZS Palczyn 9 września, 17:00
w Żninie
Błyskawica Broniewice 3-2 Arkadia Jaksice 9 września, 16:00
w Kołodziejewie
Pogoń II Mogilno 2-1 LZS Wielowieś 9 września, 11:00
w Dąbrówce

Kolejka 4 - 15-16 września

Piast Kołodziejewo 8-0 LZS Wielowieś 16 września, 15:30
Arkadia Jaksice 1-5 Pogoń II Mogilno 16 września, 16:00
LZS Palczyn 2-9 Błyskawica Broniewice 16 września, 15:00
w Pęchowie
Cukrownik Tuczno 3-0 LZS II Jadowniki 15 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Zootechnik Kołuda Wielka 0-3 Zagłębie Piechcin 16 września, 15:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Promień Szczepanowo 1-1 Olimpia Dąbrowa 15 września, 16:30

Kolejka 5 - 22-23 września

Olimpia Dąbrowa 1-4 Piast Kołodziejewo 22 września, 15:00
Zagłębie Piechcin 10-0 Promień Szczepanowo 22 września, 16:00
LZS II Jadowniki 1-3 Zootechnik Kołuda Wielka 23 września, 11:00
w Żninie
Błyskawica Broniewice 6-3 Cukrownik Tuczno 23 września, 15:00
w Kołodziejewie
Pogoń II Mogilno 5-0 LZS Palczyn 23 września, 16:00
w Dąbrówce
LZS Wielowieś 0-2 Arkadia Jaksice 23 września, 15:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Piast Kołodziejewo 4-2 Arkadia Jaksice 30 września, 15:30
LZS Palczyn 1-0 LZS Wielowieś 30 września, 15:00
w Pęchowie
Cukrownik Tuczno 2-4 Pogoń II Mogilno 29 września, 16:00
Zootechnik Kołuda Wielka 2-1 Błyskawica Broniewice 30 września, 15:00
Promień Szczepanowo 3-0 LZS II Jadowniki 29 września, 16:00
Olimpia Dąbrowa 1-1 Zagłębie Piechcin 29 września, 15:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Zagłębie Piechcin 2-2 Piast Kołodziejewo 6 października, 15:00
LZS II Jadowniki 0-3 Olimpia Dąbrowa 7 października, 11:00
w Żninie
Błyskawica Broniewice 0-1 Promień Szczepanowo 7 października, 14:00
w Kołodziejewie
Pogoń II Mogilno 2-0 Zootechnik Kołuda Wielka 7 października, 15:00
w Dąbrówce
LZS Wielowieś 2-6 Cukrownik Tuczno 7 października, 15:00
Arkadia Jaksice 2-3 LZS Palczyn 7 października, 14:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Piast Kołodziejewo 6-2 LZS Palczyn 14 października, 15:30
Cukrownik Tuczno 1-0 Arkadia Jaksice 13 października, 16:00
Zootechnik Kołuda Wielka 0-3 LZS Wielowieś 14 października, 14:00
(wo)
na boisku 6-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Promień Szczepanowo 1-3 Pogoń II Mogilno 14 października, 15:00
Olimpia Dąbrowa 3-0 Błyskawica Broniewice 13 października, 15:00
Zagłębie Piechcin 4-1 LZS II Jadowniki 13 października, 15:00

Kolejka 9 - 21 października

LZS II Jadowniki 1-8 Piast Kołodziejewo 21 października, 11:00
w Żninie
Błyskawica Broniewice 1-3 Zagłębie Piechcin 21 października, 14:00
w Kołodziejewie
Pogoń II Mogilno 3-0 Olimpia Dąbrowa 11 listopada, 13:00
w Dąbrówce / w pierwotnym terminie (21 października, 14:00) odwołany z powodu mgły
LZS Wielowieś 4-6 Promień Szczepanowo 21 października, 13:00
Arkadia Jaksice 0-3 Zootechnik Kołuda Wielka 21 października, 15:00
LZS Palczyn 2-4 Cukrownik Tuczno 21 października, 15:00
w Pęchowie

Kolejka 10 - 27-28 października

Piast Kołodziejewo 2-0 Cukrownik Tuczno 28 października, 14:00
Zootechnik Kołuda Wielka 7-0 LZS Palczyn 28 października, 14:00
Promień Szczepanowo 3-3 Arkadia Jaksice 28 października, 14:00
Olimpia Dąbrowa 8-2 LZS Wielowieś 27 października, 15:00
Zagłębie Piechcin 1-0 Pogoń II Mogilno 27 października, 14:00
LZS II Jadowniki 1-4 Błyskawica Broniewice 28 października, 11:00

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Błyskawica Broniewice 0-4 Piast Kołodziejewo 3 listopada, 13:30
w Kołodziejewie
Pogoń II Mogilno 7-3 LZS II Jadowniki 4 listopada, 13:00
w Dąbrówce
LZS Wielowieś 0-3 Zagłębie Piechcin 4 listopada, 13:00
(wo)
gospodarze nie zebrali składu
Arkadia Jaksice 2-2 Olimpia Dąbrowa 4 listopada, 14:00
LZS Palczyn 0-5 Promień Szczepanowo 4 listopada, 15:00
(wo)
w Pęchowie / na boisku 2-5
Cukrownik Tuczno 1-3 Zootechnik Kołuda Wielka 3 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 6-7 kwietnia

Piast Kołodziejewo 3-0 Zootechnik Kołuda Wielka 6 kwietnia, 16:00
Cukrownik Tuczno 5-2 Promień Szczepanowo 1 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Palczyn 0-3 Olimpia Dąbrowa
(wo)
Arkadia Jaksice 2-2 Zagłębie Piechcin 1 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Wielowieś 3-0 LZS II Jadowniki
(wo)
Pogoń II Mogilno 4-0 Błyskawica Broniewice 1 maja, 13:00
w Dąbrówce / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

Pogoń II Mogilno 1-0 Piast Kołodziejewo 14 kwietnia, 11:00
w Dąbrówce
Błyskawica Broniewice 8-0 LZS Wielowieś 14 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 8-2 / w Janikowie
LZS II Jadowniki 0-3 Arkadia Jaksice
(wo)
Zagłębie Piechcin 3-0 LZS Palczyn
(wo)
Olimpia Dąbrowa 3-2 Cukrownik Tuczno 13 kwietnia, 15:00
Promień Szczepanowo 1-4 Zootechnik Kołuda Wielka 14 kwietnia, 12:15

Kolejka 14 - 20-21 kwietnia

Piast Kołodziejewo 9-2 Promień Szczepanowo 21 kwietnia, 16:00
Zootechnik Kołuda Wielka 2-1 Olimpia Dąbrowa 21 kwietnia, 15:00
Cukrownik Tuczno 2-1 Zagłębie Piechcin 20 kwietnia, 16:00
LZS Palczyn - LZS II Jadowniki
(wo)
obustronny walkower
Arkadia Jaksice 4-1 Błyskawica Broniewice 21 kwietnia, 16:00
LZS Wielowieś 2-7 Pogoń II Mogilno 21 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 27-28 kwietnia

LZS Wielowieś 0-12 Piast Kołodziejewo 28 kwietnia, 15:00
Pogoń II Mogilno 4-2 Arkadia Jaksice 28 kwietnia, 13:00
w Dąbrówce
Błyskawica Broniewice 3-0 LZS Palczyn
(wo)
LZS II Jadowniki 0-3 Cukrownik Tuczno
(wo)
Zagłębie Piechcin 2-0 Zootechnik Kołuda Wielka 27 kwietnia, 17:00
Olimpia Dąbrowa 2-0 Promień Szczepanowo 27 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 4-5 maja

Piast Kołodziejewo 5-1 Olimpia Dąbrowa 5 maja, 16:00
Promień Szczepanowo 0-6 Zagłębie Piechcin 5 maja, 12:15
Zootechnik Kołuda Wielka 3-0 LZS II Jadowniki
(wo)
Cukrownik Tuczno 1-0 Błyskawica Broniewice 4 maja, 16:00
LZS Palczyn 0-3 Pogoń II Mogilno
(wo)
Arkadia Jaksice 2-3 LZS Wielowieś 5 maja, 16:00

Kolejka 17 - 11-12 maja

Arkadia Jaksice 2-9 Piast Kołodziejewo 12 maja, 16:00
LZS Wielowieś 3-0 LZS Palczyn
(wo)
Pogoń II Mogilno 1-1 Cukrownik Tuczno 12 maja, 13:00
Błyskawica Broniewice 1-0 Zootechnik Kołuda Wielka 11 maja, 17:00
w Janikowie
LZS II Jadowniki 0-3 Promień Szczepanowo
(wo)
Zagłębie Piechcin 3-1 Olimpia Dąbrowa 11 maja, 17:00

Kolejka 18 - 18-19 maja

Piast Kołodziejewo 2-2 Zagłębie Piechcin 19 maja, 16:00
Olimpia Dąbrowa 3-0 LZS II Jadowniki
(wo)
Promień Szczepanowo 7-1 Błyskawica Broniewice 19 maja, 12:15
Zootechnik Kołuda Wielka 2-6 Pogoń II Mogilno 19 maja, 15:00
Cukrownik Tuczno 4-1 LZS Wielowieś 18 maja, 16:00
LZS Palczyn 0-3 Arkadia Jaksice
(wo)

Kolejka 19 - 25-26 maja

LZS Palczyn 0-3 Piast Kołodziejewo
(wo)
Arkadia Jaksice 4-1 Cukrownik Tuczno 26 maja, 16:00
LZS Wielowieś 1-3 Zootechnik Kołuda Wielka 26 maja, 15:00
Pogoń II Mogilno 7-1 Promień Szczepanowo 26 maja, 16:00
w Dąbrówce
Błyskawica Broniewice 3-3 Olimpia Dąbrowa 26 maja, 15:00
w Janikowie
LZS II Jadowniki 0-3 Zagłębie Piechcin
(wo)

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

Piast Kołodziejewo 3-0 LZS II Jadowniki
(wo)
Zagłębie Piechcin 3-2 Błyskawica Broniewice 1 czerwca, 17:00
Olimpia Dąbrowa 1-3 Pogoń II Mogilno 1 czerwca, 16:00
Promień Szczepanowo 4-2 LZS Wielowieś 2 czerwca, 12:15
Zootechnik Kołuda Wielka 1-3 Arkadia Jaksice 2 czerwca, 15:00
Cukrownik Tuczno 3-0 LZS Palczyn
(wo)

Kolejka 21 - 8-9 czerwca

Cukrownik Tuczno 2-6 Piast Kołodziejewo 8 czerwca, 16:00
LZS Palczyn 0-3 Zootechnik Kołuda Wielka
(wo)
Arkadia Jaksice 1-2 Promień Szczepanowo 9 czerwca, 16:00
LZS Wielowieś 0-0 Olimpia Dąbrowa 9 czerwca, 15:00
Pogoń II Mogilno 3-1 Zagłębie Piechcin 9 czerwca, 16:00
w Dąbrówce
Błyskawica Broniewice 3-0 LZS II Jadowniki
(wo)

REKLAMA

Kolejka 22 - 15-16 czerwca

Piast Kołodziejewo 6-0 Błyskawica Broniewice 15 czerwca, 16:00
LZS II Jadowniki 0-3 Pogoń II Mogilno
(wo)
Zagłębie Piechcin 3-0 LZS Wielowieś 15 czerwca, 17:00
Olimpia Dąbrowa 9-3 Arkadia Jaksice 15 czerwca, 16:00
Promień Szczepanowo 3-0 LZS Palczyn
(wo)
Zootechnik Kołuda Wielka 2-2 Cukrownik Tuczno 16 czerwca, 15:00

Klasa A 2012/2013 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2012/2013 (Bydgoszcz II)

Klasa B 2012/2013 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2012/2013 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2012/2013 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2012/2013 (Bydgoszcz IV)
Klasa B 2012/2013 (Bydgoszcz VI)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas