[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2012/2013, grupa: Bydgoszcz VI
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Znicz Rojewo 20 44 13 5 2 79-35 7 3 0 45-12 6 2 2 34-23
2.  Mikrus Szadłowice 20 40 12 4 4 53-29 6 1 3 31-14 6 3 1 22-15
3.  Gopło Kościeszki 20 38 11 5 4 59-41 6 2 2 30-19 5 3 2 29-22
4.  Zjednoczeni Szarlej 20 37 12 1 7 55-42 7 0 3 26-19 5 1 4 29-23
5.  Tarant Wójcin 20 35 11 2 7 44-31 5 1 4 18-13 6 1 3 26-18
6.  Kujawy Kozy 20 29 9 2 9 45-49 6 0 4 28-18 3 2 5 17-31 4 7 2 1 1 11-8
7.  Unia Leszcze 20 29 9 2 9 60-57 6 1 3 34-25 3 1 6 26-32 4 6 2 0 2 16-16
8.  Victoria Gnojno 20 29 9 2 9 47-45 5 2 3 25-17 4 0 6 22-28 4 4 1 1 2 12-15
9.  Kolorowi Krusza Zamkowa 20 21 6 3 11 40-50 2 3 5 29-27 4 0 6 11-23
10.  Kujawiak Sukowy 20 13 4 1 15 34-57 2 1 7 19-24 2 0 8 15-33
11.  Iskra Sikorowo 20 1 0 1 19 19-99 0 0 10 12-50 0 1 9 7-49
Goplania II Inowrocław wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Znicz Rojewo    2-2 2-2 4-2 9-3 9-0 6-0 4-1 4-0 4-1 1-1 
 2 Mikrus Szadłowice2-2     5-3 1-3 1-0 3-0 2-3 4-1 0-1 6-0 7-1 
 3 Gopło Kościeszki1-3 0-0     4-2 3-3 7-2 4-3 3-2 5-1 1-3 2-0 
 4 Zjednoczeni Szarlej6-3 0-3 2-4     0-2 3-2 4-3 3-0* 3-2 2-0 3-0 
 5 Tarant Wójcin3-2 1-2 1-2 0-2     0-0 4-1 4-1 0-1 2-0 3-2 
 6 Kujawy Kozy1-3 1-2 6-3 1-3 0-5     5-2 3-0* 4-0 5-0 2-0 
 7 Unia Leszcze2-3 3-3 1-5 4-2 2-1 4-1     4-6 4-0 5-3 5-1 
 8 Victoria Gnojno1-3 1-0 1-1 5-1 1-3 2-2 4-6     2-0 4-1 4-0 
 9 Kolorowi Krusza Zamkowa2-7 3-4 3-3 3-3 0-2 0-4 0-0 0-2     3-2 15-0 
 10 Kujawiak Sukowy2-2 1-2 0-1 1-3 1-2 1-2 3-1 2-5 1-4     7-2 
 11 Iskra Sikorowo3-6 3-4 1-5 0-8 1-5 2-4 0-7 1-4 0-2 1-5     

REKLAMA

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Pauza: Kolorowi Krusza Zamkowa.
 
Kujawy Kozy 6-3 Gopło Kościeszki 26 sierpnia, 12:30
Victoria Gnojno 1-3 Tarant Wójcin 26 sierpnia, 11:00
Iskra Sikorowo 0-8 Zjednoczeni Szarlej 26 sierpnia, 11:00
Kujawiak Sukowy 2-2 Znicz Rojewo 26 sierpnia, 13:00
Unia Leszcze 3-3 Mikrus Szadłowice 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Pauza: Iskra Sikorowo.
 
Gopło Kościeszki 0-0 Mikrus Szadłowice 2 września, 17:00
Znicz Rojewo 6-0 Unia Leszcze 1 września, 16:00
Zjednoczeni Szarlej 2-0 Kujawiak Sukowy 2 września, 15:00
Tarant Wójcin 0-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 2 września, 11:00
Kujawy Kozy 3-0 Victoria Gnojno 2 września, 15:30
(wo)
w Piotrkowie Kujawskim

Kolejka 3 - 8-9 września

Pauza: Kujawiak Sukowy.
 
Victoria Gnojno 1-1 Gopło Kościeszki 9 września, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 0-4 Kujawy Kozy 9 września, 11:00
Iskra Sikorowo 1-5 Tarant Wójcin 9 września, 11:00
Unia Leszcze 4-2 Zjednoczeni Szarlej 9 września, 16:00
Mikrus Szadłowice 2-2 Znicz Rojewo 9 września, 17:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Pauza: Unia Leszcze.
 
Gopło Kościeszki 1-3 Znicz Rojewo 16 września, 16:00
Zjednoczeni Szarlej 0-3 Mikrus Szadłowice 16 września, 15:00
Tarant Wójcin 2-0 Kujawiak Sukowy 16 września, 11:00
Kujawy Kozy 2-0 Iskra Sikorowo 16 września, 12:30
w Piotrkowie Kujawskim
Victoria Gnojno 2-0 Kolorowi Krusza Zamkowa 16 września, 11:00

Kolejka 5 - 22-23 września

Pauza: Mikrus Szadłowice.
 
Kolorowi Krusza Zamkowa 3-3 Gopło Kościeszki 23 września, 11:00
Iskra Sikorowo 1-4 Victoria Gnojno 23 września, 11:00
Kujawiak Sukowy 1-2 Kujawy Kozy 23 września, 14:00
Unia Leszcze 2-1 Tarant Wójcin 23 września, 16:00
Znicz Rojewo 4-2 Zjednoczeni Szarlej 22 września, 16:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Pauza: Znicz Rojewo.
 
Gopło Kościeszki 4-2 Zjednoczeni Szarlej 30 września, 15:00
Tarant Wójcin 1-2 Mikrus Szadłowice 30 września, 11:00
Kujawy Kozy 5-2 Unia Leszcze 30 września, 11:30
w Piotrkowie Kujawskim
Victoria Gnojno 4-1 Kujawiak Sukowy 30 września, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 15-0 Iskra Sikorowo 30 września, 11:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Pauza: Zjednoczeni Szarlej.
 
Iskra Sikorowo 1-5 Gopło Kościeszki 7 października, 11:00
Kujawiak Sukowy 1-4 Kolorowi Krusza Zamkowa 7 października, 14:00
Unia Leszcze 4-6 Victoria Gnojno 7 października, 15:00
Mikrus Szadłowice 3-0 Kujawy Kozy 7 października, 15:00
Znicz Rojewo 9-3 Tarant Wójcin 6 października, 15:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Pauza: Gopło Kościeszki.
 
Tarant Wójcin 0-2 Zjednoczeni Szarlej 14 października, 11:00
Kujawy Kozy 1-3 Znicz Rojewo 14 października, 14:00
w Piotrkowie Kujawskim
Victoria Gnojno 1-0 Mikrus Szadłowice 14 października, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 0-0 Unia Leszcze 14 października, 11:00
Iskra Sikorowo 1-5 Kujawiak Sukowy 14 października, 11:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Pauza: Tarant Wójcin.
 
Kujawiak Sukowy 0-1 Gopło Kościeszki 21 października, 14:00
Unia Leszcze 5-1 Iskra Sikorowo 21 października, 15:00
Mikrus Szadłowice 0-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (21 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Znicz Rojewo 4-1 Victoria Gnojno 20 października, 15:00
Zjednoczeni Szarlej 3-2 Kujawy Kozy 11 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (21 października, 14:00) przerwany w 52. minucie przy stanie 1-1 z powodu mgły

Kolejka 10 - 27-28 października

Pauza: Kujawy Kozy.
 
Gopło Kościeszki 3-3 Tarant Wójcin 28 października, 14:00
Victoria Gnojno 5-1 Zjednoczeni Szarlej 28 października, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 2-7 Znicz Rojewo 28 października, 11:00
Iskra Sikorowo 3-4 Mikrus Szadłowice 28 października, 11:00
Kujawiak Sukowy 3-1 Unia Leszcze 28 października, 14:00

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Pauza: Victoria Gnojno.
 
Unia Leszcze 1-5 Gopło Kościeszki 4 listopada, 14:00
Mikrus Szadłowice 6-0 Kujawiak Sukowy 4 listopada, 13:00
Znicz Rojewo 1-1 Iskra Sikorowo 4 listopada, 14:00
Zjednoczeni Szarlej 3-2 Kolorowi Krusza Zamkowa 4 listopada, 14:00
Tarant Wójcin 0-0 Kujawy Kozy 4 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 6-7 kwietnia

Pauza: Kolorowi Krusza Zamkowa.
 
Gopło Kościeszki 7-2 Kujawy Kozy 1 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tarant Wójcin 4-1 Victoria Gnojno 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zjednoczeni Szarlej 3-0 Iskra Sikorowo 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Znicz Rojewo 4-1 Kujawiak Sukowy 1 maja, 12:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) w Złotnikach Kujawskich odwołany z powodu złego stanu boiska
Mikrus Szadłowice 2-3 Unia Leszcze 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

Pauza: Iskra Sikorowo.
 
Mikrus Szadłowice 5-3 Gopło Kościeszki 14 kwietnia, 16:00
Unia Leszcze 2-3 Znicz Rojewo 14 kwietnia, 17:00
Kujawiak Sukowy 1-3 Zjednoczeni Szarlej 14 kwietnia, 14:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 0-2 Tarant Wójcin 14 kwietnia, 11:00
Victoria Gnojno 2-2 Kujawy Kozy 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 14 - 20-21 kwietnia

Pauza: Kujawiak Sukowy.
 
Gopło Kościeszki 3-2 Victoria Gnojno 21 kwietnia, 16:00
Kujawy Kozy 4-0 Kolorowi Krusza Zamkowa 21 kwietnia, 16:30
w Piotrkowie Kujawskim
Tarant Wójcin 3-2 Iskra Sikorowo 21 kwietnia, 11:00
Zjednoczeni Szarlej 4-3 Unia Leszcze 21 kwietnia, 15:00
Znicz Rojewo 2-2 Mikrus Szadłowice 21 kwietnia, 14:00
w Złotnikach Kujawskich

Kolejka 15 - 27-28 kwietnia

Pauza: Unia Leszcze.
 
Znicz Rojewo 2-2 Gopło Kościeszki 27 kwietnia, 17:00
w Złotnikach Kujawskich
Mikrus Szadłowice 1-3 Zjednoczeni Szarlej 28 kwietnia, 16:00
Kujawiak Sukowy 1-2 Tarant Wójcin 28 kwietnia, 14:00
Iskra Sikorowo 2-4 Kujawy Kozy 28 kwietnia, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 0-2 Victoria Gnojno 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 4-5 maja

Pauza: Mikrus Szadłowice.
 
Gopło Kościeszki 5-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 5 maja, 16:00
Victoria Gnojno 4-0 Iskra Sikorowo 5 maja, 11:00
Kujawy Kozy 5-0 Kujawiak Sukowy 5 maja, 10:30
w Piotrkowie Kujawskim
Tarant Wójcin 4-1 Unia Leszcze 5 maja, 11:00
Zjednoczeni Szarlej 6-3 Znicz Rojewo 4 maja, 16:00

Kolejka 17 - 11-12 maja

Pauza: Znicz Rojewo.
 
Zjednoczeni Szarlej 2-4 Gopło Kościeszki 12 maja, 15:00
Mikrus Szadłowice 1-0 Tarant Wójcin 12 maja, 16:00
Unia Leszcze 4-1 Kujawy Kozy 12 maja, 17:00
Kujawiak Sukowy 2-5 Victoria Gnojno 12 maja, 11:00
Iskra Sikorowo 0-2 Kolorowi Krusza Zamkowa 11 maja, 17:30

Kolejka 18 - 18-19 maja

Pauza: Zjednoczeni Szarlej.
 
Gopło Kościeszki 2-0 Iskra Sikorowo 19 maja, 16:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 3-2 Kujawiak Sukowy 19 maja, 11:00
Victoria Gnojno 4-6 Unia Leszcze 19 maja, 11:00
Kujawy Kozy 1-2 Mikrus Szadłowice 19 maja, 10:30
w Piotrkowie Kujawskim
Tarant Wójcin 3-2 Znicz Rojewo 19 maja, 11:00

Kolejka 19 - 25-26 maja

Pauza: Gopło Kościeszki.
 
Zjednoczeni Szarlej 0-2 Tarant Wójcin 26 maja, 15:00
Znicz Rojewo 9-0 Kujawy Kozy 25 maja, 17:00
Mikrus Szadłowice 4-1 Victoria Gnojno 26 maja, 16:00
Unia Leszcze 4-0 Kolorowi Krusza Zamkowa 26 maja, 17:00
Kujawiak Sukowy 7-2 Iskra Sikorowo 26 maja, 16:00

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

Pauza: Tarant Wójcin.
 
Gopło Kościeszki 1-3 Kujawiak Sukowy 2 czerwca, 16:00
Iskra Sikorowo 0-7 Unia Leszcze 2 czerwca, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 3-4 Mikrus Szadłowice 2 czerwca, 11:00
Victoria Gnojno 1-3 Znicz Rojewo 2 czerwca, 11:00
Kujawy Kozy 1-3 Zjednoczeni Szarlej 2 czerwca, 11:00
w Piotrkowie Kujawskim

Kolejka 21 - 8-9 czerwca

Pauza: Kujawy Kozy.
 
Tarant Wójcin 1-2 Gopło Kościeszki 9 czerwca, 11:00
Zjednoczeni Szarlej 3-0 Victoria Gnojno 9 czerwca, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Znicz Rojewo 4-0 Kolorowi Krusza Zamkowa 8 czerwca, 17:00
Mikrus Szadłowice 7-1 Iskra Sikorowo 9 czerwca, 16:00
Unia Leszcze 5-3 Kujawiak Sukowy 9 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 22 - 15-16 czerwca

Pauza: Victoria Gnojno.
 
Gopło Kościeszki 4-3 Unia Leszcze 16 czerwca, 16:00
Kujawiak Sukowy 1-2 Mikrus Szadłowice 16 czerwca, 16:00
Iskra Sikorowo 3-6 Znicz Rojewo 16 czerwca, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 3-3 Zjednoczeni Szarlej 15 czerwca, 17:00
Kujawy Kozy 0-5 Tarant Wójcin 16 czerwca, 17:00
w Piotrkowie Kujawskim

Klasa A 2012/2013 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2012/2013 (Bydgoszcz II)

Klasa B 2012/2013 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2012/2013 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2012/2013 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2012/2013 (Bydgoszcz IV)
Klasa B 2012/2013 (Bydgoszcz V)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas