[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Pawłów 30 70 21 7 2 101-38 13 1 1 67-22 8 6 1 34-16
2.  LKS Owsiszcze 30 66 20 6 4 82-34 12 2 1 44-13 8 4 3 38-21
3.  LKS Gamów 30 64 20 4 6 95-56 13 0 2 57-28 7 4 4 38-28
4.  LKS Raszczyce 30 56 18 2 10 81-58 12 2 1 55-24 6 0 9 26-34
5.  LKS Chałupki (k. Raciborza) 30 55 16 7 7 86-49 10 4 1 49-15 6 3 6 37-34
6.  LKS Brzezie (Racibórz) 30 53 17 2 11 67-51 10 1 4 40-20 7 1 7 27-31
7.  LKS 07 Markowice (Racibórz) 30 45 14 3 13 64-70 5 1 9 29-42 9 2 4 35-28
8.  LKS Lyski 30 39 11 6 13 66-73 6 5 4 41-34 5 1 9 25-39
9.  Dąb II Gaszowice 30 38 12 2 16 61-75 7 1 7 31-32 5 1 9 30-43
10.  Płonia Racibórz 30 36 11 3 16 60-76 5 2 8 30-39 6 1 8 30-37
11.  Płomień Kobyla 30 32 9 5 16 72-95 7 3 5 40-36 2 2 11 32-59 4 9 3 0 1 14-10
12.  LKS Samborowice 30 32 9 5 16 54-65 6 2 7 30-29 3 3 9 24-36 4 6 2 0 2 10-8
13.  LKS Bieńkowice 30 32 10 2 18 67-97 6 1 8 35-39 4 1 10 32-58 4 3 1 0 3 8-14
14.  LKS Siedliska 30 28 8 4 18 48-89 5 3 7 27-29 3 1 11 21-60
15.  Strzelec Rzuchów 30 23 5 8 17 44-85 2 6 7 23-35 3 2 10 21-50
16.  LKS Pstrążna 30 14 2 8 20 30-67 1 3 11 13-30 1 5 9 17-37

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS Pawłów    2-1 2-1 2-0 4-2 2-5 5-2 6-0 6-1 4-0 6-2 4-2 4-4 5-1 13-0 2-1 
 2 LKS Owsiszcze1-1     6-4 4-0 1-1 3-1 4-0 1-0 2-0 0-3 7-0 4-1 2-0 2-0 5-1 2-1 
 3 LKS Gamów0-4 2-5     2-1 5-3 3-1 4-2 5-0 3-1 4-2 4-3 2-1 6-1 6-2 5-2 6-0 
 4 LKS Raszczyce0-2 1-1 2-2     4-3 4-1 2-1 5-3 3-2 8-2 2-0 4-1 8-3 6-1 3-0* 3-2 
 5 LKS Chałupki (k. Raciborza)2-2 1-1 2-2 2-1     3-2 1-2 1-0 8-1 2-0 10-1 4-1 5-0 6-1 2-1 0-0 
 6 LKS Brzezie (Racibórz)1-1 0-2 5-2 5-2 0-3     0-2 2-0 3-0 2-1 5-2 2-0 2-3 7-1 2-1 4-0 
 7 LKS 07 Markowice (Racibórz)3-1 1-4 1-5 2-3 0-3 2-3     1-4 1-2 2-1 2-7 3-1 1-4 5-1 2-2 3-1 
 8 LKS Lyski0-4 0-4 1-1 0-2 3-3 3-0 2-2     2-0 1-6 5-4 4-0 8-3 8-1 2-2 2-2 
 9 Dąb II Gaszowice1-3 1-5 1-2 3-1 3-4 2-1 1-3 4-2     1-2 4-3 1-1 3-2 1-0 1-2 4-1 
 10 Płonia Racibórz2-2 3-1 1-5 0-5 2-1 1-2 2-3 0-2 3-3     5-2 2-4 1-4 4-2 2-3 2-0 
 11 Płomień Kobyla4-4 2-2 2-3 1-3 2-3 3-1 1-3 4-2 1-5 2-1     3-1 5-3 5-1 3-2 2-2 
 12 LKS Samborowice0-4 1-1 2-1 6-0 3-2 0-1 0-2 1-2 2-6 4-1 2-4     4-1 1-1 1-2 3-1 
 13 LKS Bieńkowice1-2 4-3 1-6 2-1 4-1 1-3 1-1 2-3 4-1 2-3 4-2 0-3*     2-3 4-2 3-5 
 14 LKS Siedliska1-2 2-3 1-1 2-4 0-3 2-3 3-5 1-0 3-2 0-1 1-0 2-2 6-2     2-0 1-1 
 15 Strzelec Rzuchów0-0 1-3 0-1 2-0 2-4 2-2 2-4 4-4 1-3 3-3 1-1 1-6 3-0 1-4     0-0 
 16 LKS Pstrążna0-2 0-2 1-2 1-3 1-1 0-1 0-3 2-3 1-3 2-4 1-1 0-0 0-2 1-2 3-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-2 LKS Gamów 11 sierpnia, 17:00
LKS Bieńkowice 1-3 LKS Brzezie (Racibórz) 12 sierpnia, 16:00
Płomień Kobyla 1-5 Dąb II Gaszowice 12 sierpnia, 15:00
LKS Raszczyce 0-2 LKS Pawłów 11 sierpnia, 17:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-4 LKS Lyski 12 sierpnia, 15:00
Strzelec Rzuchów 0-0 LKS Pstrążna 12 sierpnia, 17:00
LKS Owsiszcze 4-1 LKS Samborowice 11 sierpnia, 17:00
Płonia Racibórz 4-2 LKS Siedliska 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

LKS Gamów 4-2 Płonia Racibórz 15 sierpnia, 15:30
LKS Samborowice 1-1 LKS Siedliska 15 sierpnia, 17:00
LKS Pstrążna 0-2 LKS Owsiszcze 15 sierpnia, 15:30
LKS Lyski 2-2 Strzelec Rzuchów 15 sierpnia, 17:00
LKS Pawłów 5-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 15 sierpnia, 17:00
Dąb II Gaszowice 3-1 LKS Raszczyce 15 sierpnia, 14:00
LKS Brzezie (Racibórz) 5-2 Płomień Kobyla 15 sierpnia, 16:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 5-0 LKS Bieńkowice 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

LKS Bieńkowice 1-6 LKS Gamów 19 sierpnia, 16:00
Płomień Kobyla 2-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 19 sierpnia, 15:00
LKS Raszczyce 4-1 LKS Brzezie (Racibórz) 18 sierpnia, 17:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-2 Dąb II Gaszowice 19 sierpnia, 15:00
Strzelec Rzuchów 0-0 LKS Pawłów 19 sierpnia, 17:00
LKS Owsiszcze 1-0 LKS Lyski 18 sierpnia, 17:00
LKS Siedliska 1-1 LKS Pstrążna 18 listopada, 13:30
Płonia Racibórz 2-4 LKS Samborowice 19 sierpnia, 15:30

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

LKS Gamów 2-1 LKS Samborowice 26 sierpnia, 15:30
LKS Pstrążna 2-4 Płonia Racibórz 26 sierpnia, 15:30
LKS Lyski 8-1 LKS Siedliska 26 sierpnia, 17:00
LKS Pawłów 2-1 LKS Owsiszcze 25 sierpnia, 17:00
Dąb II Gaszowice 1-2 Strzelec Rzuchów 25 sierpnia, 17:00
LKS Brzezie (Racibórz) 0-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 26 sierpnia, 16:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-1 LKS Raszczyce 25 sierpnia, 17:00
LKS Bieńkowice 4-2 Płomień Kobyla 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 1-2 września

LKS Raszczyce 8-3 LKS Bieńkowice 1 września, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 0-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 1 września, 16:00
Strzelec Rzuchów 2-2 LKS Brzezie (Racibórz) 2 września, 16:00
LKS Owsiszcze 2-0 Dąb II Gaszowice 1 września, 16:00
LKS Siedliska 1-2 LKS Pawłów 2 września, 16:00
Płonia Racibórz 0-2 LKS Lyski 2 września, 15:30
LKS Samborowice 3-1 LKS Pstrążna 2 września, 16:00
LKS Gamów 4-3 Płomień Kobyla 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

LKS Gamów 6-0 LKS Pstrążna 9 września, 15:30
LKS Lyski 4-0 LKS Samborowice 8 września, 16:00
LKS Pawłów 4-0 Płonia Racibórz 8 września, 16:00
Dąb II Gaszowice 1-0 LKS Siedliska 9 września, 16:00
LKS Brzezie (Racibórz) 0-2 LKS Owsiszcze 9 września, 16:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-1 Strzelec Rzuchów 8 września, 16:00
LKS Bieńkowice 1-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 9 września, 16:00
Płomień Kobyla 1-3 LKS Raszczyce 9 września, 15:00

Kolejka 7 - 15-16 września

LKS Raszczyce 2-2 LKS Gamów 15 września, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-7 Płomień Kobyla 15 września, 16:00
Strzelec Rzuchów 3-0 LKS Bieńkowice 16 września, 16:00
LKS Owsiszcze 1-1 LKS Chałupki (k. Raciborza) 15 września, 16:00
LKS Siedliska 2-3 LKS Brzezie (Racibórz) 16 września, 16:00
Płonia Racibórz 3-3 Dąb II Gaszowice 16 września, 15:30
LKS Samborowice 0-4 LKS Pawłów 16 września, 16:00
LKS Pstrążna 2-3 LKS Lyski 16 września, 15:30

Kolejka 8 - 22-23 września

LKS Gamów 5-0 LKS Lyski 23 września, 15:30
LKS Pawłów 2-1 LKS Pstrążna 22 września, 16:00
Dąb II Gaszowice 1-1 LKS Samborowice 23 września, 16:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-1 Płonia Racibórz 23 września, 16:00
LKS Bieńkowice 4-3 LKS Owsiszcze 22 września, 16:00
Płomień Kobyla 3-2 Strzelec Rzuchów 23 września, 15:00
LKS Raszczyce 2-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 22 września, 16:00
LKS Siedliska 0-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-5 LKS Gamów 30 września, 15:00
Strzelec Rzuchów 2-0 LKS Raszczyce 30 września, 16:00
LKS Owsiszcze 7-0 Płomień Kobyla 29 września, 16:00
LKS Siedliska 6-2 LKS Bieńkowice 29 września, 16:00
Płonia Racibórz 2-1 LKS Chałupki (k. Raciborza) 30 września, 15:30
LKS Samborowice 0-1 LKS Brzezie (Racibórz) 30 września, 16:00
LKS Pstrążna 1-3 Dąb II Gaszowice 30 września, 15:30
LKS Lyski 0-4 LKS Pawłów 30 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

LKS Gamów 0-4 LKS Pawłów 7 października, 15:00
Dąb II Gaszowice 4-2 LKS Lyski 7 października, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 4-0 LKS Pstrążna 7 października, 15:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 4-1 LKS Samborowice 6 października, 15:00
LKS Bieńkowice 2-3 Płonia Racibórz 7 października, 15:00
Płomień Kobyla 5-1 LKS Siedliska 7 października, 14:00
LKS Raszczyce 1-1 LKS Owsiszcze 17 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (7 października, 15:00) przerwany w 45. minucie przy stanie 0-0 z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie dokończony
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-2 Strzelec Rzuchów 7 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Strzelec Rzuchów 0-1 LKS Gamów 14 października, 15:00
LKS Owsiszcze 4-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 13 października, 15:00
LKS Siedliska 2-4 LKS Raszczyce 13 października, 15:00
Płonia Racibórz 5-2 Płomień Kobyla 14 października, 15:00
LKS Samborowice 4-1 LKS Bieńkowice 14 października, 15:00
LKS Pstrążna 1-1 LKS Chałupki (k. Raciborza) 14 października, 15:00
LKS Lyski 3-0 LKS Brzezie (Racibórz) 14 października, 15:00
LKS Pawłów 6-1 Dąb II Gaszowice 13 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

LKS Brzezie (Racibórz) 1-1 LKS Pawłów 21 października, 14:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-0 LKS Lyski 20 października, 14:00
LKS Bieńkowice 3-5 LKS Pstrążna 21 października, 14:00
Płomień Kobyla 3-1 LKS Samborowice 21 października, 14:00
LKS Raszczyce 8-2 Płonia Racibórz 20 października, 14:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 5-1 LKS Siedliska 21 października, 14:00
Strzelec Rzuchów 1-3 LKS Owsiszcze 21 października, 14:00
Dąb II Gaszowice 1-2 LKS Gamów 21 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

LKS Owsiszcze 6-4 LKS Gamów 27 października, 14:00
LKS Siedliska 2-0 Strzelec Rzuchów 27 października, 14:00
Płonia Racibórz 2-3 LKS 07 Markowice (Racibórz) 28 października, 14:00
LKS Samborowice 6-0 LKS Raszczyce 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Pstrążna 1-1 Płomień Kobyla 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Lyski 8-3 LKS Bieńkowice 28 października, 14:00
LKS Pawłów 4-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 27 października, 14:00
Dąb II Gaszowice 2-1 LKS Brzezie (Racibórz) 28 października, 14:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

LKS Gamów 3-1 LKS Brzezie (Racibórz) 4 listopada, 13:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 8-1 Dąb II Gaszowice 3 listopada, 13:00
LKS Bieńkowice 1-2 LKS Pawłów 4 listopada, 13:00
w Bolesławiu
Płomień Kobyla 4-2 LKS Lyski 4 listopada, 13:00
LKS Raszczyce 3-2 LKS Pstrążna 3 listopada, 13:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-1 LKS Samborowice 4 listopada, 13:00
Strzelec Rzuchów 3-3 Płonia Racibórz 4 listopada, 13:00
LKS Owsiszcze 2-0 LKS Siedliska 3 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

LKS Siedliska 1-1 LKS Gamów 10 listopada, 13:00
Płonia Racibórz 3-1 LKS Owsiszcze 10 listopada, 13:00
w Owsiszczach; Płonia gospodarzem
LKS Samborowice 1-2 Strzelec Rzuchów 11 listopada, 13:00
LKS Pstrążna 0-3 LKS 07 Markowice (Racibórz) 11 listopada, 13:00
LKS Lyski 0-2 LKS Raszczyce 11 listopada, 13:00
LKS Pawłów 6-2 Płomień Kobyla 10 listopada, 13:00
Dąb II Gaszowice 3-2 LKS Bieńkowice 11 listopada, 13:00
LKS Brzezie (Racibórz) 0-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 23-24 marca

LKS Siedliska 0-1 Płonia Racibórz 23 marca, 15:00
LKS Gamów 5-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 24 marca, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-3 LKS Bieńkowice 24 marca, 15:00
Dąb II Gaszowice 4-3 Płomień Kobyla 24 marca, 15:00
LKS Pawłów 2-0 LKS Raszczyce 23 marca, 15:00
LKS Lyski 2-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 24 marca, 15:00
LKS Pstrążna 3-1 Strzelec Rzuchów 23 marca, 15:00
LKS Samborowice 1-1 LKS Owsiszcze 24 marca, 15:00

Kolejka 17 - 30-31 marca

Płonia Racibórz 1-5 LKS Gamów 30 marca, 15:00
w Gamowie; Płonia gospodarzem
LKS Siedliska 2-2 LKS Samborowice 30 marca, 15:00
LKS Owsiszcze 2-1 LKS Pstrążna 30 marca, 15:00
Strzelec Rzuchów 4-4 LKS Lyski 30 marca, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-1 LKS Pawłów 30 marca, 15:00
LKS Raszczyce 3-2 Dąb II Gaszowice 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Płomień Kobyla 3-1 LKS Brzezie (Racibórz) 30 marca, 15:00
LKS Bieńkowice 4-1 LKS Chałupki (k. Raciborza) 22 maja, 18:00
w Bolesławiu / w pierwotnym terminie (31 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

LKS Gamów 6-1 LKS Bieńkowice 8 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Chałupki (k. Raciborza) 10-1 Płomień Kobyla 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Brzezie (Racibórz) 5-2 LKS Raszczyce 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąb II Gaszowice 1-3 LKS 07 Markowice (Racibórz) 9 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Pawłów 13-0 Strzelec Rzuchów 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Lyski 0-4 LKS Owsiszcze 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Pstrążna 1-2 LKS Siedliska 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Samborowice 4-1 Płonia Racibórz 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

LKS Samborowice 2-1 LKS Gamów 14 kwietnia, 17:00
Płonia Racibórz 2-0 LKS Pstrążna 14 kwietnia, 14:00
LKS Siedliska 1-0 LKS Lyski 13 kwietnia, 17:00
LKS Owsiszcze 1-1 LKS Pawłów 13 kwietnia, 17:00
Strzelec Rzuchów 1-3 Dąb II Gaszowice 14 kwietnia, 17:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-3 LKS Brzezie (Racibórz) 14 kwietnia, 15:00
LKS Raszczyce 4-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 13 kwietnia, 17:00
Płomień Kobyla 5-3 LKS Bieńkowice 14 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 20-21 kwietnia

Płomień Kobyla 2-3 LKS Gamów 21 kwietnia, 15:00
LKS Bieńkowice 2-1 LKS Raszczyce 21 kwietnia, 16:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 20 kwietnia, 17:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-1 Strzelec Rzuchów 21 kwietnia, 16:00
Dąb II Gaszowice 1-5 LKS Owsiszcze 21 kwietnia, 15:00
LKS Pawłów 5-1 LKS Siedliska 20 kwietnia, 17:00
LKS Lyski 1-6 Płonia Racibórz 21 kwietnia, 17:00
LKS Pstrążna 0-0 LKS Samborowice 20 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

LKS Pstrążna 1-2 LKS Gamów 27 kwietnia, 17:00
LKS Samborowice 1-2 LKS Lyski 28 kwietnia, 17:00
Płonia Racibórz 2-2 LKS Pawłów 28 kwietnia, 14:00
LKS Siedliska 3-2 Dąb II Gaszowice 27 kwietnia, 17:00
LKS Owsiszcze 3-1 LKS Brzezie (Racibórz) 27 kwietnia, 17:00
Strzelec Rzuchów 2-4 LKS Chałupki (k. Raciborza) 28 kwietnia, 17:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-4 LKS Bieńkowice 28 kwietnia, 15:00
LKS Raszczyce 2-0 Płomień Kobyla 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 1 maja

LKS Gamów 2-1 LKS Raszczyce 1 maja, 14:30
Płomień Kobyla 1-3 LKS 07 Markowice (Racibórz) 1 maja, 15:00
LKS Bieńkowice 4-2 Strzelec Rzuchów 1 maja, 16:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-1 LKS Owsiszcze 1 maja, 17:00
LKS Brzezie (Racibórz) 7-1 LKS Siedliska 1 maja, 16:00
Dąb II Gaszowice 1-2 Płonia Racibórz 1 maja, 11:00
LKS Pawłów 4-2 LKS Samborowice 1 maja, 17:00
LKS Lyski 2-2 LKS Pstrążna 1 maja, 17:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

LKS Chałupki (k. Raciborza) 6-1 LKS Siedliska 4 maja, 17:10
mecz pierwotnie zaplanowany na godzinę 17:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem
LKS Lyski 1-1 LKS Gamów 5 maja, 17:00
LKS Pstrążna 0-2 LKS Pawłów 4 maja, 17:00
LKS Samborowice 2-6 Dąb II Gaszowice 4 maja, 17:00
Płonia Racibórz 1-2 LKS Brzezie (Racibórz) 5 maja, 14:00
LKS Owsiszcze 2-0 LKS Bieńkowice 4 maja, 17:00
Strzelec Rzuchów 1-1 Płomień Kobyla 5 maja, 17:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-3 LKS Raszczyce 5 maja, 15:00

Kolejka 24 - 11-12 maja

LKS Gamów 4-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 12 maja, 15:30
LKS Raszczyce 3-0 Strzelec Rzuchów 11 maja, 17:00
(wo)
na boisku 0-4 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Płomień Kobyla 2-2 LKS Owsiszcze 12 maja, 15:00
LKS Bieńkowice 2-3 LKS Siedliska 12 maja, 16:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-0 Płonia Racibórz 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (11 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Brzezie (Racibórz) 2-0 LKS Samborowice 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (12 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąb II Gaszowice 4-1 LKS Pstrążna 12 maja, 17:00
LKS Pawłów 6-0 LKS Lyski 11 maja, 17:00

Kolejka 25 - 18-19 maja

LKS Pawłów 2-1 LKS Gamów 18 maja, 17:00
LKS Lyski 2-0 Dąb II Gaszowice 18 maja, 17:00
LKS Pstrążna 0-1 LKS Brzezie (Racibórz) 18 maja, 17:00
LKS Samborowice 3-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 19 maja, 17:00
Płonia Racibórz 1-4 LKS Bieńkowice 19 maja, 14:00
LKS Siedliska 1-0 Płomień Kobyla 18 maja, 17:00
LKS Owsiszcze 4-0 LKS Raszczyce 18 maja, 17:00
Strzelec Rzuchów 2-4 LKS 07 Markowice (Racibórz) 19 maja, 17:00

Kolejka 26 - 25-26 maja

LKS Gamów 5-2 Strzelec Rzuchów 26 maja, 15:30
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-4 LKS Owsiszcze 25 maja, 16:00
LKS Raszczyce 6-1 LKS Siedliska 25 maja, 17:00
Płomień Kobyla 2-1 Płonia Racibórz 26 maja, 15:00
LKS Bieńkowice 0-3 LKS Samborowice 26 maja, 16:00
(wo)
na boisku 6-1 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-0 LKS Pstrążna 25 maja, 17:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-0 LKS Lyski 26 maja, 16:00
Dąb II Gaszowice 1-3 LKS Pawłów 26 maja, 15:00

Kolejka 27 - 30 maja

LKS Gamów 3-1 Dąb II Gaszowice 30 maja, 12:30
LKS Pawłów 2-5 LKS Brzezie (Racibórz) 30 maja, 14:00
LKS Lyski 3-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 30 maja, 14:00
LKS Pstrążna 0-2 LKS Bieńkowice 30 maja, 14:00
LKS Samborowice 2-4 Płomień Kobyla 30 maja, 14:00
Płonia Racibórz 0-5 LKS Raszczyce 30 maja, 14:00
LKS Siedliska 3-5 LKS 07 Markowice (Racibórz) 30 maja, 14:00
LKS Owsiszcze 5-1 Strzelec Rzuchów 30 maja, 14:00

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

LKS Gamów 2-5 LKS Owsiszcze 2 czerwca, 15:30
Strzelec Rzuchów 1-4 LKS Siedliska 2 czerwca, 17:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-1 Płonia Racibórz 2 czerwca, 15:00
LKS Raszczyce 4-1 LKS Samborowice 1 czerwca, 17:00
Płomień Kobyla 2-2 LKS Pstrążna 2 czerwca, 15:00
LKS Bieńkowice 2-3 LKS Lyski 1 czerwca, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-2 LKS Pawłów 1 czerwca, 17:00
LKS Brzezie (Racibórz) 3-0 Dąb II Gaszowice 2 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 15 czerwca

LKS Brzezie (Racibórz) 5-2 LKS Gamów 15 czerwca, 17:00
Dąb II Gaszowice 3-4 LKS Chałupki (k. Raciborza) 15 czerwca, 17:00
w Chałupkach; Dąb II gospodarzem
LKS Pawłów 4-4 LKS Bieńkowice 15 czerwca, 17:00
LKS Lyski 5-4 Płomień Kobyla 15 czerwca, 17:00
LKS Pstrążna 1-3 LKS Raszczyce 15 czerwca, 17:00
LKS Samborowice 0-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 15 czerwca, 17:00
Płonia Racibórz 2-3 Strzelec Rzuchów 15 czerwca, 17:00
LKS Siedliska 2-3 LKS Owsiszcze 15 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 23 czerwca

LKS Gamów 6-2 LKS Siedliska 23 czerwca, 17:00
LKS Owsiszcze 0-3 Płonia Racibórz 22 czerwca, 15:00
Strzelec Rzuchów 1-6 LKS Samborowice 23 czerwca, 17:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-1 LKS Pstrążna 22 czerwca, 16:00
LKS Raszczyce 5-3 LKS Lyski 23 czerwca, 17:00
Płomień Kobyla 4-4 LKS Pawłów 23 czerwca, 17:00
LKS Bieńkowice 4-1 Dąb II Gaszowice 23 czerwca, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-2 LKS Brzezie (Racibórz) 23 czerwca, 17:00

Klasa A 2012/2013 (Racibórz)

Klasa C 2012/2013 (Racibórz I)
Klasa C 2012/2013 (Racibórz II)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas