[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2012/2013, grupa: Racibórz I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Czernica 20 55 18 1 1 90-12 9 1 0 45-7 9 0 1 45-5
2.  LKS Wojnowice 20 45 15 0 5 53-31 9 0 1 29-14 6 0 4 24-17
3.  Zgoda Zawada Książęca 20 37 11 4 5 75-35 7 1 2 45-16 4 3 3 30-19 2 3 1 0 1 9-6
4.  LKS Adamowice 20 37 12 1 7 60-51 6 1 3 31-24 6 0 4 29-27 2 3 1 0 1 6-9
5.  LKS Grzegorzowice 20 32 9 5 6 42-33 5 3 2 20-12 4 2 4 22-21
6.  LKS Rudnik (k. Raciborza) 20 31 9 4 7 68-48 5 2 3 44-27 4 2 4 24-21
7.  LKS Jankowice 20 27 8 3 9 34-43 4 2 4 14-16 4 1 5 20-27
8.  Sparta Babice 20 26 8 2 10 49-65 5 0 5 25-27 3 2 5 24-38
9.  LKS Bogunice 20 17 5 2 13 25-48 3 1 6 11-18 2 1 7 14-30
10.  KS Pietraszyn 20 3 1 0 19 27-118 1 0 9 17-52 0 0 10 10-66
11.  LKS II Studzienna (Racibórz) 20 8 2 2 16 27-66 2 1 7 20-36 0 1 9 7-30
LKS II Studzienna wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 LKS Czernica    1-0 1-1 8-1 5-0 3-1 5-1 5-1 5-2 9-0 3-0* 
 2 LKS Wojnowice0-2     5-3 2-1 1-0 2-0 3-2 4-3 5-0 3-0* 4-3 
 3 Zgoda Zawada Książęca1-3 5-1     3-4 3-3 5-1* 4-0 8-0 6-1 7-2 3-1 
 4 LKS Adamowice1-3 3-2 2-6     2-1 3-1 1-2 5-1 5-3 6-2 3-3 
 5 LKS Grzegorzowice0-2 2-0 2-1 1-3     3-3 2-2 1-1 1-0 5-0 3-0* 
 6 LKS Rudnik (k. Raciborza)1-5 3-4 3-4 7-3 4-4     2-1 5-3 1-1 15-2 3-0* 
 7 LKS Jankowice0-3 1-4 0-0 2-1 0-3 1-1     0-2 4-1 2-1 4-0* 
 8 Sparta Babice1-0 1-2 5-4 3-4 2-3 1-7 3-4     2-1 4-2 3-0* 
 9 LKS Bogunice0-3 0-1 1-1 0-6 0-2 1-2 4-0 0-2     4-1 1-0 
 10 KS Pietraszyn0-11 1-7 0-7 1-3 1-4 1-6 3-5 6-7 1-2     3-0* 
 11 LKS II Studzienna (Racibórz)1-13 0-3* 0-3* 0-3* 3-2 1-2 0-3* 4-4 0-3* 11-0     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Pauza: Sparta Babice.
 
LKS Bogunice 4-0 LKS Jankowice 26 sierpnia, 15:00
LKS Grzegorzowice 5-0 KS Pietraszyn 26 sierpnia, 16:00
LKS Adamowice 3-2 LKS Wojnowice 26 sierpnia, 17:00
LKS II Studzienna (Racibórz) 1-2 LKS Rudnik (k. Raciborza) 26 sierpnia, 17:00
LKS Czernica 1-1 Zgoda Zawada Książęca 26 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Pauza: Zgoda Zawada Książęca.
 
LKS Rudnik (k. Raciborza) 1-5 LKS Czernica 1 września, 16:00
LKS Wojnowice 4-3 LKS II Studzienna (Racibórz) 1 września, 16:00
KS Pietraszyn 1-3 LKS Adamowice 1 września, 16:00
LKS Jankowice 0-3 LKS Grzegorzowice 2 września, 15:00
Sparta Babice 2-1 LKS Bogunice 1 września, 16:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Pauza: LKS Bogunice.
 
LKS Grzegorzowice 1-1 Sparta Babice 8 września, 16:00
LKS Adamowice 1-2 LKS Jankowice 9 września, 16:00
LKS II Studzienna (Racibórz) 11-0 KS Pietraszyn 9 września, 16:00
LKS Czernica 1-0 LKS Wojnowice 9 września, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 5-1 LKS Rudnik (k. Raciborza) 9 września, 16:00
(wo)
przerwany w 78. minucie przy stanie 5-1 z powodu zejścia zawodników gości z boiska / zweryfikowany jako 5-1 dla gospodarzy i 0-5 dla gości

Kolejka 4 - 15-16 września

Pauza: LKS Rudnik (k. Raciborza).
 
LKS Wojnowice 5-3 Zgoda Zawada Książęca 15 września, 16:00
KS Pietraszyn 0-11 LKS Czernica 15 września, 16:00
LKS Jankowice 4-0 LKS II Studzienna (Racibórz) 16 września, 15:00
(wo)
na boisku 4-0 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sparta Babice 3-4 LKS Adamowice 15 września, 16:00
LKS Bogunice 0-2 LKS Grzegorzowice 16 września, 15:00

Kolejka 5 - 22-23 września

Pauza: LKS Grzegorzowice.
 
LKS Adamowice 5-3 LKS Bogunice 23 września, 16:00
LKS II Studzienna (Racibórz) 4-4 Sparta Babice 23 września, 16:00
LKS Czernica 5-1 LKS Jankowice 23 września, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 7-2 KS Pietraszyn 23 września, 16:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-4 LKS Wojnowice 22 września, 16:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Pauza: LKS Wojnowice.
 
KS Pietraszyn 1-6 LKS Rudnik (k. Raciborza) 29 września, 16:00
LKS Jankowice 0-0 Zgoda Zawada Książęca 30 września, 15:00
Sparta Babice 1-0 LKS Czernica 29 września, 16:00
LKS Bogunice 1-0 LKS II Studzienna (Racibórz) 30 września, 15:00
LKS Grzegorzowice 1-3 LKS Adamowice 30 września, 16:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Pauza: LKS Adamowice.
 
LKS II Studzienna (Racibórz) 3-2 LKS Grzegorzowice 7 października, 15:00
LKS Czernica 5-2 LKS Bogunice 7 października, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 8-0 Sparta Babice 7 października, 15:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-1 LKS Jankowice 6 października, 15:00
LKS Wojnowice 3-0 KS Pietraszyn 6 października, 15:30
(wo)
nie odbył się; goście przybyli na mecz w zdekompletowanym składzie

Kolejka 8 - 13-14 października

Pauza: KS Pietraszyn.
 
LKS Jankowice 1-4 LKS Wojnowice 14 października, 15:00
Sparta Babice 1-7 LKS Rudnik (k. Raciborza) 13 października, 15:00
LKS Bogunice 1-1 Zgoda Zawada Książęca 14 października, 15:00
LKS Grzegorzowice 0-2 LKS Czernica 13 października, 15:00
LKS Adamowice 3-3 LKS II Studzienna (Racibórz) 14 października, 15:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Pauza: LKS II Studzienna (Racibórz).
 
LKS Czernica 8-1 LKS Adamowice 21 października, 14:00
Zgoda Zawada Książęca 3-3 LKS Grzegorzowice 21 października, 14:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 1-1 LKS Bogunice 20 października, 14:00
LKS Wojnowice 4-3 Sparta Babice 20 października, 15:30
KS Pietraszyn 3-5 LKS Jankowice 20 października, 14:00

Kolejka 10 - 27-28 października

Pauza: LKS Jankowice.
 
Sparta Babice 4-2 KS Pietraszyn 27 października, 14:00
LKS Bogunice 0-1 LKS Wojnowice 28 października, 14:00
LKS Grzegorzowice 3-3 LKS Rudnik (k. Raciborza) 28 października, 14:00
LKS Adamowice 2-6 Zgoda Zawada Książęca 28 października, 14:00
LKS II Studzienna (Racibórz) 1-13 LKS Czernica 28 października, 14:00

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Pauza: LKS Czernica.
 
Zgoda Zawada Książęca 3-1 LKS II Studzienna (Racibórz) 4 listopada, 13:00
LKS Wojnowice 1-0 LKS Grzegorzowice 3 listopada, 14:00
KS Pietraszyn 1-2 LKS Bogunice 3 listopada, 13:00
LKS Jankowice 0-2 Sparta Babice 4 listopada, 13:00
LKS Adamowice 3-1 LKS Rudnik (k. Raciborza) 4 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 6-7 kwietnia

Pauza: Sparta Babice.
 
LKS Jankowice 4-1 LKS Bogunice 2 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Pietraszyn 1-4 LKS Grzegorzowice 1 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Wojnowice 2-1 LKS Adamowice 1 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-0 LKS II Studzienna (Racibórz)
(wo)
Zgoda Zawada Książęca 1-3 LKS Czernica 2 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

Pauza: Zgoda Zawada Książęca.
 
LKS Czernica 3-1 LKS Rudnik (k. Raciborza) 14 kwietnia, 15:00
LKS II Studzienna (Racibórz) 0-3 LKS Wojnowice
(wo)
LKS Adamowice 6-2 KS Pietraszyn 14 kwietnia, 17:00
LKS Grzegorzowice 2-2 LKS Jankowice 14 kwietnia, 16:00
LKS Bogunice 0-2 Sparta Babice 14 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 - 20-21 kwietnia

Pauza: LKS Bogunice.
 
Sparta Babice 2-3 LKS Grzegorzowice 20 kwietnia, 16:00
LKS Jankowice 2-1 LKS Adamowice 21 kwietnia, 15:00
KS Pietraszyn 3-0 LKS II Studzienna (Racibórz)
(wo)
LKS Wojnowice 0-2 LKS Czernica 20 kwietnia, 17:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-4 Zgoda Zawada Książęca 20 kwietnia, 17:00

Kolejka 15 - 27-28 kwietnia

Pauza: LKS Rudnik (k. Raciborza).
 
Zgoda Zawada Książęca 5-1 LKS Wojnowice 28 kwietnia, 16:00
LKS Czernica 9-0 KS Pietraszyn 28 kwietnia, 15:00
LKS II Studzienna (Racibórz) 0-3 LKS Jankowice
(wo)
LKS Adamowice 5-1 Sparta Babice 28 kwietnia, 17:00
LKS Grzegorzowice 1-0 LKS Bogunice 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 1 maja

Pauza: LKS Grzegorzowice.
 
LKS Bogunice 0-6 LKS Adamowice 1 maja, 14:00
Sparta Babice 3-0 LKS II Studzienna (Racibórz)
(wo)
LKS Jankowice 0-3 LKS Czernica 1 maja, 11:00
KS Pietraszyn 0-7 Zgoda Zawada Książęca 1 maja, 14:00
LKS Wojnowice 2-0 LKS Rudnik (k. Raciborza) 1 maja, 14:00

Kolejka 17 - 4-5 maja

Pauza: LKS Wojnowice.
 
LKS Rudnik (k. Raciborza) 15-2 KS Pietraszyn 4 maja, 17:00
Zgoda Zawada Książęca 4-0 LKS Jankowice 5 maja, 16:00
LKS Czernica 5-1 Sparta Babice 5 maja, 15:00
LKS II Studzienna (Racibórz) 0-3 LKS Bogunice
(wo)
LKS Adamowice 2-1 LKS Grzegorzowice 5 maja, 17:00

Kolejka 18 - 11-12 maja

Pauza: LKS Adamowice.
 
LKS Grzegorzowice 3-0 LKS II Studzienna (Racibórz)
(wo)
LKS Bogunice 0-3 LKS Czernica 12 maja, 15:00
w Czernicy; LKS Bogunice gospodarzem / przerwany w 15. minucie przy stanie 0-3 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy; utrzymano wynik z boiska
Sparta Babice 5-4 Zgoda Zawada Książęca 11 maja, 16:00
LKS Jankowice 1-1 LKS Rudnik (k. Raciborza) 12 maja, 15:00
KS Pietraszyn 1-7 LKS Wojnowice 11 maja, 17:00

Kolejka 19 - 18-19 maja

Pauza: KS Pietraszyn.
 
LKS Wojnowice 3-2 LKS Jankowice 18 maja, 17:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 5-3 Sparta Babice 18 maja, 17:00
Zgoda Zawada Książęca 6-1 LKS Bogunice 19 maja, 16:00
LKS Czernica 5-0 LKS Grzegorzowice 19 maja, 15:00
LKS II Studzienna (Racibórz) 0-3 LKS Adamowice
(wo)

Kolejka 20 - 25-26 maja

Pauza: LKS II Studzienna (Racibórz).
 
LKS Adamowice 1-3 LKS Czernica 26 maja, 17:00
LKS Grzegorzowice 2-1 Zgoda Zawada Książęca 26 maja, 16:00
LKS Bogunice 1-2 LKS Rudnik (k. Raciborza) 26 maja, 15:00
Sparta Babice 1-2 LKS Wojnowice 25 maja, 16:00
LKS Jankowice 2-1 KS Pietraszyn 26 maja, 15:00

Kolejka 21 - 9 czerwca

Pauza: LKS Jankowice.
 
KS Pietraszyn 6-7 Sparta Babice 9 czerwca, 17:00
LKS Wojnowice 5-0 LKS Bogunice 9 czerwca, 17:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 4-4 LKS Grzegorzowice 9 czerwca, 17:00
Zgoda Zawada Książęca 3-4 LKS Adamowice 9 czerwca, 17:00
LKS Czernica 3-0 LKS II Studzienna (Racibórz)
(wo)

Kolejka 22 - 16 czerwca

Pauza: LKS Czernica.
 
LKS Rudnik (k. Raciborza) 7-3 LKS Adamowice 16 czerwca, 17:00
LKS II Studzienna (Racibórz) 0-3 Zgoda Zawada Książęca
(wo)
LKS Grzegorzowice 2-0 LKS Wojnowice 16 czerwca, 17:00
LKS Bogunice 4-1 KS Pietraszyn 16 czerwca, 17:00
Sparta Babice 3-4 LKS Jankowice 15 czerwca, 16:00

Klasa B 2012/2013 (Racibórz)

Klasa C 2012/2013 (Racibórz II)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas