[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2012/2013, grupa: Myślenice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gościbia II Sułkowice 18 39 12 3 3 54-23 7 1 1 36-7 5 2 2 18-16
2.  Dukla Bysina 18 37 10 7 1 69-24 6 2 1 35-12 4 5 0 34-12
3.  Staw II Polanka 18 34 11 1 6 52-41 6 1 2 31-20 5 0 4 21-21
4.  Sokół Borzęta 18 32 10 2 6 46-25 6 1 2 31-11 4 1 4 15-14
5.  Lubomir Wiśniowa 18 31 9 4 5 41-36 6 2 1 23-13 3 2 4 18-23
6.  Pasternik II Ochojno 18 26 8 2 8 36-37 5 2 2 19-9 3 0 6 17-28
7.  Hejnał II Krzyszkowice 18 22 6 4 8 39-54 3 3 3 22-26 3 1 5 17-28
8.  Tempo II Rzeszotary 18 15 4 3 11 30-56 2 1 6 13-26 2 2 5 17-30
9.  Krzemień Jasienica 18 7 2 1 15 20-70 1 0 8 7-36 1 1 7 13-34
10.  Orzeł II Myślenice 18 13 4 1 13 20-41 3 1 5 16-14 1 0 8 4-27
Orzeł II Myślenice wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Gościbia II Sułkowice    2-2 1-0 1-2 8-0 3-2 4-1 8-0 6-0 3-0* 
 2 Dukla Bysina3-3     3-1 1-0 5-0 7-0 2-3 3-3 6-1 5-1 
 3 Staw II Polanka3-6 0-7     3-1 2-2 7-1 4-1 4-1 5-1 3-0* 
 4 Sokół Borzęta1-2 3-3 3-4     2-1 3-0 7-0 5-0 4-1 3-0* 
 5 Lubomir Wiśniowa2-0 3-3 2-0 4-2     3-2 1-3 3-1 2-2 3-0* 
 6 Pasternik II Ochojno0-2 2-2 1-2 3-1 1-1     3-0* 3-1 3-0* 3-0* 
 7 Hejnał II Krzyszkowice3-3 2-2 2-8 1-4 2-4 3-0*     3-3 3-2 3-0* 
 8 Tempo II Rzeszotary4-0 0-5 1-2 0-1 2-1 2-8 1-1     2-5 1-3 
 9 Krzemień Jasienica0-1 0-7 1-3 0-3 1-7 0-2 1-8 1-5     3-0* 
 10 Orzeł II Myślenice0-1 0-3* 7-1 1-1 0-2 0-2 5-0 0-3* 3-1     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Tempo II Rzeszotary 0-5 Dukla Bysina 19 sierpnia, 17:00
Staw II Polanka 3-6 Gościbia II Sułkowice 19 sierpnia, 17:00
Sokół Borzęta 7-0 Hejnał II Krzyszkowice 18 sierpnia, 18:00
Pasternik II Ochojno 3-0 Krzemień Jasienica 18 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Orzeł II Myślenice 0-2 Lubomir Wiśniowa 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Dukla Bysina 5-0 Lubomir Wiśniowa 25 sierpnia, 20:00
Hejnał II Krzyszkowice 3-0 Pasternik II Ochojno 26 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 3-4
Gościbia II Sułkowice 1-2 Sokół Borzęta 26 sierpnia, 17:00
Tempo II Rzeszotary 1-2 Staw II Polanka 26 sierpnia, 17:00
Orzeł II Myślenice 3-1 Krzemień Jasienica 25 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Staw II Polanka 0-7 Dukla Bysina 2 września, 16:00
Sokół Borzęta 5-0 Tempo II Rzeszotary 2 września, 18:00
Pasternik II Ochojno 0-2 Gościbia II Sułkowice 1 września, 17:00
Orzeł II Myślenice 5-0 Hejnał II Krzyszkowice 2 września, 16:00
Lubomir Wiśniowa 2-2 Krzemień Jasienica 2 września, 16:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Dukla Bysina 6-1 Krzemień Jasienica 9 września, 14:00
Hejnał II Krzyszkowice 2-4 Lubomir Wiśniowa 9 września, 16:00
Tempo II Rzeszotary 2-8 Pasternik II Ochojno 8 września, 17:00
Staw II Polanka 3-1 Sokół Borzęta 9 września, 16:00
Orzeł II Myślenice 0-1 Gościbia II Sułkowice 8 września, 16:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Sokół Borzęta 3-3 Dukla Bysina 16 września, 18:00
Pasternik II Ochojno 1-2 Staw II Polanka 15 września, 17:00
Lubomir Wiśniowa 2-0 Gościbia II Sułkowice 16 września, 16:00
Tempo II Rzeszotary 1-3 Orzeł II Myślenice 15 września, 17:00
Hejnał II Krzyszkowice 3-2 Krzemień Jasienica 16 września, 16:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Dukla Bysina 2-3 Hejnał II Krzyszkowice 22 września, 20:00
Gościbia II Sułkowice 6-0 Krzemień Jasienica 23 września, 16:00
Tempo II Rzeszotary 2-1 Lubomir Wiśniowa 23 września, 17:00
Sokół Borzęta 3-0 Pasternik II Ochojno 23 września, 16:00
Orzeł II Myślenice 7-1 Staw II Polanka 22 września, 16:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Pasternik II Ochojno 2-2 Dukla Bysina 29 września, 16:00
Orzeł II Myślenice 1-1 Sokół Borzęta 30 września, 16:00
Lubomir Wiśniowa 2-0 Staw II Polanka 30 września, 16:00
Krzemień Jasienica 1-5 Tempo II Rzeszotary 29 września, 16:00
Hejnał II Krzyszkowice 3-3 Gościbia II Sułkowice 29 września, 15:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Dukla Bysina 3-3 Gościbia II Sułkowice 6 października, 20:00
Tempo II Rzeszotary 1-1 Hejnał II Krzyszkowice 21 października, 14:00
w pierwotnym terminie (7 października, 16:00) nie odbył się z powodu złego stanu boiska
Staw II Polanka 5-1 Krzemień Jasienica 7 października, 15:00
Sokół Borzęta 2-1 Lubomir Wiśniowa 7 października, 16:00
Orzeł II Myślenice 0-2 Pasternik II Ochojno 6 października, 16:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Lubomir Wiśniowa 3-2 Pasternik II Ochojno 14 października, 15:00
Krzemień Jasienica 0-3 Sokół Borzęta 14 października, 12:30
Hejnał II Krzyszkowice 2-8 Staw II Polanka 13 października, 15:00
Gościbia II Sułkowice 8-0 Tempo II Rzeszotary 14 października, 11:00
Dukla Bysina 5-1 Orzeł II Myślenice 14 października, 18:00

Kolejka 10 - 20-21 kwietnia

Dukla Bysina 3-3 Tempo II Rzeszotary 20 kwietnia, 18:00
w Myślenicach
Gościbia II Sułkowice 1-0 Staw II Polanka 21 kwietnia, 15:00
Hejnał II Krzyszkowice 1-4 Sokół Borzęta 20 kwietnia, 17:00
Krzemień Jasienica 0-2 Pasternik II Ochojno 21 kwietnia, 16:00
w Myślenicach
Lubomir Wiśniowa 3-0 Orzeł II Myślenice
(wo)

Kolejka 11 - 27-28 kwietnia

Krzemień Jasienica 3-0 Orzeł II Myślenice
(wo)
Lubomir Wiśniowa 3-3 Dukla Bysina 28 kwietnia, 16:00
Pasternik II Ochojno 3-0 Hejnał II Krzyszkowice 27 kwietnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Sokół Borzęta 1-2 Gościbia II Sułkowice 27 kwietnia, 17:00
Staw II Polanka 4-1 Tempo II Rzeszotary 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 12 - 4-5 maja

Dukla Bysina 3-1 Staw II Polanka 4 maja, 18:00
Tempo II Rzeszotary 0-1 Sokół Borzęta 5 maja, 17:00
Gościbia II Sułkowice 3-2 Pasternik II Ochojno 4 maja, 16:00
Hejnał II Krzyszkowice 3-0 Orzeł II Myślenice
(wo)
Krzemień Jasienica 1-7 Lubomir Wiśniowa 5 maja, 16:00

Kolejka 13 - 11-12 maja

Gościbia II Sułkowice 3-0 Orzeł II Myślenice
(wo)
Krzemień Jasienica 0-7 Dukla Bysina 12 maja, 16:00
Lubomir Wiśniowa 1-3 Hejnał II Krzyszkowice 12 maja, 13:00
Pasternik II Ochojno 3-1 Tempo II Rzeszotary 10 maja, 17:30
Sokół Borzęta 3-4 Staw II Polanka 12 maja, 17:00
w Myślenicach

Kolejka 14 - 18-19 maja

Orzeł II Myślenice 0-3 Tempo II Rzeszotary
(wo)
Krzemień Jasienica 1-8 Hejnał II Krzyszkowice 19 maja, 16:00
Dukla Bysina 1-0 Sokół Borzęta 18 maja, 18:00
Staw II Polanka 7-1 Pasternik II Ochojno 19 maja, 16:00
Gościbia II Sułkowice 8-0 Lubomir Wiśniowa 19 maja, 15:00

Kolejka 15 - 25-26 maja

Staw II Polanka 3-0 Orzeł II Myślenice
(wo)
Hejnał II Krzyszkowice 2-2 Dukla Bysina 25 maja, 17:00
Krzemień Jasienica 0-1 Gościbia II Sułkowice 26 maja, 16:00
Lubomir Wiśniowa 3-1 Tempo II Rzeszotary 26 maja, 12:00
Pasternik II Ochojno 3-1 Sokół Borzęta 25 maja, 17:00

Kolejka 16 - 1-2 czerwca

Dukla Bysina 7-0 Pasternik II Ochojno 1 czerwca, 18:00
Sokół Borzęta 3-0 Orzeł II Myślenice
(wo)
Staw II Polanka 2-2 Lubomir Wiśniowa 2 czerwca, 16:00
Tempo II Rzeszotary 2-5 Krzemień Jasienica 2 czerwca, 14:00
Gościbia II Sułkowice 4-1 Hejnał II Krzyszkowice 2 czerwca, 15:00

Kolejka 17 - 8-9 czerwca

Pasternik II Ochojno 3-0 Orzeł II Myślenice
(wo)
Gościbia II Sułkowice 2-2 Dukla Bysina 9 czerwca, 14:00
Hejnał II Krzyszkowice 3-3 Tempo II Rzeszotary 9 czerwca, 14:00
Krzemień Jasienica 1-3 Staw II Polanka 9 czerwca, 16:00
Lubomir Wiśniowa 4-2 Sokół Borzęta 9 czerwca, 16:00

Kolejka 18 - 15-16 czerwca

Orzeł II Myślenice 0-3 Dukla Bysina
(wo)
Pasternik II Ochojno 1-1 Lubomir Wiśniowa 15 czerwca, 16:00
Sokół Borzęta 4-1 Krzemień Jasienica 16 czerwca, 18:00
Staw II Polanka 4-1 Hejnał II Krzyszkowice 15 czerwca, 17:00
Tempo II Rzeszotary 4-0 Gościbia II Sułkowice 16 czerwca, 14:00

Baraże o udział w klasie B (Myślenice)

Klasa B 2012/2013 (Myślenice)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas