[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Myślenice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iskra Brzączowice 22 52 17 1 4 69-29 11 0 0 46-12 6 1 4 23-17 2 4 1 1 0 2-1
2.  Orzeł Nowa Wieś 22 52 17 1 4 68-28 10 1 0 40-10 7 0 4 28-18 2 1 0 1 1 1-2
3.  Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 22 42 14 0 8 57-55 10 0 1 37-24 4 0 7 20-31
4.  LKS II Rudnik (k. Myślenic) 22 34 11 1 10 42-31 8 0 3 24-9 3 1 7 18-22
5.  Grodzisko Raciechowice 22 33 10 3 9 48-49 4 2 5 21-28 6 1 4 27-21
6.  Staw Polanka 22 32 9 5 8 41-41 5 2 4 20-17 4 3 4 21-24
7.  Halniak Zawada 22 31 10 1 11 50-44 5 1 5 23-21 5 0 6 27-23
8.  Sieprawianka Siepraw 22 30 9 3 10 32-38 5 2 4 18-18 4 1 6 14-20
9.  Górki Myślenice 22 29 9 2 11 37-42 6 1 4 19-16 3 1 7 18-26
10.  Beskid Tokarnia 22 25 7 4 11 42-53 4 1 6 21-23 3 3 5 21-30
11.  Jawor Jawornik 22 21 6 3 13 46-63 5 2 4 31-25 1 1 9 15-38
12.  Conavia Konary 22 3 1 0 21 12-71 0 0 11 4-37 1 0 10 8-34
Conavia Konary wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Iskra Brzączowice    2-1 3-0 4-2 3-1 7-2 6-2 3-0 2-1 6-0 3-2 7-1 
 2 Orzeł Nowa Wieś0-0     7-1 4-3 3-0 1-0 4-3 3-0 4-2 4-1 7-0 3-0* 
 3 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)5-4 5-4     2-1 4-1 1-4 2-1 3-0 3-2 3-0* 4-3 5-4 
 4 LKS II Rudnik (k. Myślenic)0-2 3-0 4-1     3-0 0-2 1-0 1-2 3-1 4-1 4-0 1-0 
 5 Grodzisko Raciechowice1-6 1-5 5-1 1-1     1-1 2-5 0-5 0-1 3-0* 4-3 3-0* 
 6 Staw Polanka0-1 2-0 1-3 2-1 0-4     2-1 5-0 0-1 3-3 2-2 3-1 
 7 Halniak Zawada3-1 0-1 3-5 4-1 2-4 1-3     2-0 2-2 1-3 2-1 3-0* 
 8 Sieprawianka Siepraw1-0 1-5 3-2 1-0 0-2 3-3 0-1     2-1 2-2 4-0 1-2 
 9 Górki Myślenice1-2 0-2 1-0 3-1 2-4 1-0 0-3 2-0     3-3 4-1 2-0 
 10 Beskid Tokarnia1-2 0-2 3-2 0-1 0-3* 3-3 1-3 0-3 6-3     4-1 3-0* 
 11 Jawor Jawornik5-2 2-5 1-2 1-4 3-3 6-0 4-2 1-1 4-1 1-5     3-0* 
 12 Conavia Konary0-3* 2-3 0-3* 0-3* 1-5 0-3* 1-6 0-3* 0-3* 0-3 0-2     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Sieprawianka Siepraw 2-1 Górki Myślenice 18 sierpnia, 16:00
Beskid Tokarnia 1-3 Halniak Zawada 19 sierpnia, 17:00
LKS II Rudnik (k. Myślenic) 0-2 Staw Polanka 19 sierpnia, 11:00
Orzeł Nowa Wieś 3-0 Grodzisko Raciechowice 17 sierpnia, 18:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 5-4 Conavia Konary 18 sierpnia, 18:00
Jawor Jawornik 5-2 Iskra Brzączowice 18 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Górki Myślenice 1-2 Iskra Brzączowice 26 sierpnia, 18:00
Conavia Konary 0-2 Jawor Jawornik 25 sierpnia, 18:00
Grodzisko Raciechowice 5-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 26 sierpnia, 18:00
Staw Polanka 2-0 Orzeł Nowa Wieś 25 sierpnia, 17:00
Halniak Zawada 4-1 LKS II Rudnik (k. Myślenic) 25 sierpnia, 18:00
Sieprawianka Siepraw 2-2 Beskid Tokarnia 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Beskid Tokarnia 6-3 Górki Myślenice 2 września, 17:00
LKS II Rudnik (k. Myślenic) 1-2 Sieprawianka Siepraw 2 września, 11:00
Orzeł Nowa Wieś 4-3 Halniak Zawada 1 września, 18:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 1-4 Staw Polanka 1 września, 18:00
Jawor Jawornik 3-3 Grodzisko Raciechowice 2 września, 17:00
Iskra Brzączowice 7-1 Conavia Konary 2 września, 17:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Górki Myślenice 2-0 Conavia Konary 9 września, 18:00
Grodzisko Raciechowice 1-6 Iskra Brzączowice 9 września, 17:00
Staw Polanka 2-2 Jawor Jawornik 8 września, 17:00
Halniak Zawada 3-5 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 8 września, 18:00
Sieprawianka Siepraw 1-5 Orzeł Nowa Wieś 8 września, 16:00
Beskid Tokarnia 0-1 LKS II Rudnik (k. Myślenic) 9 września, 16:00

Kolejka 5 - 15-16 września

LKS II Rudnik (k. Myślenic) 3-1 Górki Myślenice 16 września, 11:00
Orzeł Nowa Wieś 4-1 Beskid Tokarnia 16 września, 16:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 3-0 Sieprawianka Siepraw 15 września, 17:00
Jawor Jawornik 4-2 Halniak Zawada 16 września, 17:00
jednocześnie mecz II rundy PP Myślenice
Iskra Brzączowice 7-2 Staw Polanka 16 września, 17:00
Conavia Konary 1-5 Grodzisko Raciechowice 16 września, 15:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Górki Myślenice 2-4 Grodzisko Raciechowice 23 września, 18:00
Staw Polanka 3-1 Conavia Konary 23 września, 15:00
Halniak Zawada 3-1 Iskra Brzączowice 22 września, 18:00
Sieprawianka Siepraw 4-0 Jawor Jawornik 22 września, 16:00
Beskid Tokarnia 3-2 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 23 września, 16:00
LKS II Rudnik (k. Myślenic) 3-0 Orzeł Nowa Wieś 23 września, 11:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Orzeł Nowa Wieś 4-2 Górki Myślenice 30 września, 15:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 2-1 LKS II Rudnik (k. Myślenic) 29 września, 16:00
Jawor Jawornik 1-5 Beskid Tokarnia 29 września, 19:00
Iskra Brzączowice 3-0 Sieprawianka Siepraw 30 września, 16:00
Conavia Konary 1-6 Halniak Zawada 29 września, 16:00
Grodzisko Raciechowice 1-1 Staw Polanka 30 września, 15:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Górki Myślenice 1-0 Staw Polanka 7 października, 18:00
Halniak Zawada 2-4 Grodzisko Raciechowice 5 października, 20:30
Sieprawianka Siepraw 1-2 Conavia Konary 6 października, 16:00
Beskid Tokarnia 1-2 Iskra Brzączowice 7 października, 16:00
LKS II Rudnik (k. Myślenic) 4-0 Jawor Jawornik 7 października, 11:00
Orzeł Nowa Wieś 7-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 7 października, 15:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 3-2 Górki Myślenice 13 października, 15:00
Jawor Jawornik 2-5 Orzeł Nowa Wieś 13 października, 19:00
Iskra Brzączowice 4-2 LKS II Rudnik (k. Myślenic) 14 października, 15:00
Conavia Konary 0-3 Beskid Tokarnia 14 października, 15:00
Grodzisko Raciechowice 0-5 Sieprawianka Siepraw 14 października, 15:00
Staw Polanka 2-1 Halniak Zawada 14 października, 15:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Górki Myślenice 0-3 Halniak Zawada 21 października, 18:00
Sieprawianka Siepraw 3-3 Staw Polanka 21 października, 11:00
Beskid Tokarnia 0-3 Grodzisko Raciechowice 21 października, 15:00
(wo)
na boisku 5-3
LKS II Rudnik (k. Myślenic) 1-0 Conavia Konary 21 października, 11:00
Orzeł Nowa Wieś 0-0 Iskra Brzączowice 21 października, 15:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 4-3 Jawor Jawornik 20 października, 15:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Jawor Jawornik 4-1 Górki Myślenice 27 października, 18:00
Iskra Brzączowice 3-0 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 4 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Conavia Konary 2-3 Orzeł Nowa Wieś 27 października, 13:30
w Gaju
Grodzisko Raciechowice 1-1 LKS II Rudnik (k. Myślenic) 3 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Staw Polanka 3-3 Beskid Tokarnia 4 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Halniak Zawada 2-0 Sieprawianka Siepraw 27 października, 16:00

Kolejka 12 - 13-14 kwietnia

Górki Myślenice 2-0 Sieprawianka Siepraw 14 kwietnia, 16:00
Halniak Zawada 1-3 Beskid Tokarnia 13 kwietnia, 18:00
w Myślenicach; na bocznym boisku Dalinu
Staw Polanka 2-1 LKS II Rudnik (k. Myślenic) 14 kwietnia, 16:00
Grodzisko Raciechowice 1-5 Orzeł Nowa Wieś 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Conavia Konary 0-3 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
(wo)
Iskra Brzączowice 3-2 Jawor Jawornik 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 20-21 kwietnia

Iskra Brzączowice 2-1 Górki Myślenice 21 kwietnia, 17:00
Jawor Jawornik 3-0 Conavia Konary
(wo)
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 4-1 Grodzisko Raciechowice 20 kwietnia, 17:00
Orzeł Nowa Wieś 1-0 Staw Polanka 20 kwietnia, 17:00
LKS II Rudnik (k. Myślenic) 1-0 Halniak Zawada 21 kwietnia, 11:00
Beskid Tokarnia 0-3 Sieprawianka Siepraw 20 kwietnia, 16:30

Kolejka 14 - 27-28 kwietnia

Górki Myślenice 3-3 Beskid Tokarnia 28 kwietnia, 18:00
Sieprawianka Siepraw 1-0 LKS II Rudnik (k. Myślenic) 27 kwietnia, 14:00
Halniak Zawada 0-1 Orzeł Nowa Wieś 27 kwietnia, 19:00
w Myślenicach
Staw Polanka 1-3 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 28 kwietnia, 17:00
Grodzisko Raciechowice 4-3 Jawor Jawornik 28 kwietnia, 17:00
Conavia Konary 0-3 Iskra Brzączowice
(wo)

Kolejka 15 - 1 maja

Conavia Konary 0-3 Górki Myślenice
(wo)
Iskra Brzączowice 3-1 Grodzisko Raciechowice 1 maja, 17:30
Jawor Jawornik 6-0 Staw Polanka 1 maja, 17:30
w Zarabiu
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 2-1 Halniak Zawada 1 maja, 17:30
Orzeł Nowa Wieś 3-0 Sieprawianka Siepraw 1 maja, 17:30
LKS II Rudnik (k. Myślenic) 4-1 Beskid Tokarnia 1 maja, 17:30

Kolejka 16 - 4-5 maja

Górki Myślenice 3-1 LKS II Rudnik (k. Myślenic) 5 maja, 18:00
Beskid Tokarnia 0-2 Orzeł Nowa Wieś 5 maja, 16:00
Sieprawianka Siepraw 3-2 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 4 maja, 17:00
Halniak Zawada 2-1 Jawor Jawornik 4 maja, 20:00
Staw Polanka 0-1 Iskra Brzączowice 5 maja, 13:00
Grodzisko Raciechowice 3-0 Conavia Konary
(wo)

Kolejka 17 - 11-12 maja

Grodzisko Raciechowice 0-1 Górki Myślenice 12 maja, 17:00
Conavia Konary 0-3 Staw Polanka
(wo)
Iskra Brzączowice 6-2 Halniak Zawada 12 maja, 17:00
Jawor Jawornik 1-1 Sieprawianka Siepraw 11 maja, 18:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 3-0 Beskid Tokarnia 11 maja, 17:30
(wo)
goście nie przyjechali
Orzeł Nowa Wieś 4-3 LKS II Rudnik (k. Myślenic) 12 maja, 16:00

Kolejka 18 - 18-19 maja

Górki Myślenice 0-2 Orzeł Nowa Wieś 19 maja, 18:00
LKS II Rudnik (k. Myślenic) 4-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 18 maja, 16:00
Beskid Tokarnia 4-1 Jawor Jawornik 19 maja, 16:00
Sieprawianka Siepraw 1-0 Iskra Brzączowice 18 maja, 17:00
Halniak Zawada 3-0 Conavia Konary
(wo)
Staw Polanka 0-4 Grodzisko Raciechowice 19 maja, 14:00

Kolejka 19 - 25-26 maja

Staw Polanka 0-1 Górki Myślenice 26 maja, 16:00
Grodzisko Raciechowice 2-5 Halniak Zawada 26 maja, 17:00
Conavia Konary 0-3 Sieprawianka Siepraw
(wo)
Iskra Brzączowice 6-0 Beskid Tokarnia 26 maja, 17:00
Jawor Jawornik 1-4 LKS II Rudnik (k. Myślenic) 25 maja, 18:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 5-4 Orzeł Nowa Wieś 25 maja, 17:00

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

Górki Myślenice 1-0 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 2 czerwca, 18:00
Orzeł Nowa Wieś 7-0 Jawor Jawornik 2 czerwca, 16:00
LKS II Rudnik (k. Myślenic) 0-2 Iskra Brzączowice 2 czerwca, 11:00
Beskid Tokarnia 3-0 Conavia Konary
(wo)
Sieprawianka Siepraw 0-2 Grodzisko Raciechowice 2 czerwca, 13:00
Halniak Zawada 1-3 Staw Polanka 1 czerwca, 20:00

Kolejka 21 - 8-9 czerwca

Halniak Zawada 2-2 Górki Myślenice 8 czerwca, 18:00
Staw Polanka 5-0 Sieprawianka Siepraw 9 czerwca, 14:00
Grodzisko Raciechowice 3-0 Beskid Tokarnia 9 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Conavia Konary 0-3 LKS II Rudnik (k. Myślenic)
(wo)
Iskra Brzączowice 2-1 Orzeł Nowa Wieś 9 czerwca, 17:00
Jawor Jawornik 1-2 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 9 czerwca, 17:00

Kolejka 22 - 15-16 czerwca

Górki Myślenice 4-1 Jawor Jawornik 15 czerwca, 20:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 5-4 Iskra Brzączowice 16 czerwca, 16:00
Orzeł Nowa Wieś 3-0 Conavia Konary
(wo)
LKS II Rudnik (k. Myślenic) 3-0 Grodzisko Raciechowice 16 czerwca, 16:00
Beskid Tokarnia 3-3 Staw Polanka 16 czerwca, 16:00
Sieprawianka Siepraw 0-1 Halniak Zawada 16 czerwca, 16:00

Baraże o udział w klasie A (Myślenice)
Baraże o udział w klasie B (Myślenice)

Klasa A 2012/2013 (Myślenice)

Klasa C 2012/2013 (Myślenice)

Autor: Artur Michalak
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas