[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Myślenice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dziecanovia Dziekanowice 30 67 21 4 5 93-48 13 0 2 52-24 8 4 3 41-24
2.  LKS Rudnik (k. Myślenic) 30 66 20 6 4 80-31 11 2 2 40-12 9 4 2 40-19
3.  LKS Mogilany 30 65 18 11 1 94-33 8 7 0 51-15 10 4 1 43-18
4.  Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 30 59 17 8 5 75-40 7 6 2 26-15 10 2 3 49-25
5.  Tempo Rzeszotary 30 58 17 7 6 68-35 9 4 2 34-14 8 3 4 34-21
6.  Pasternik Ochojno 30 57 17 6 7 79-40 11 2 2 41-18 6 4 5 38-22
7.  Zielonka Wrząsowice 30 54 16 6 8 80-51 11 0 4 47-22 5 6 4 33-29
8.  Wrzosy Osieczany 30 42 12 6 12 64-49 8 4 3 34-18 4 2 9 30-31
9.  Sęp Droginia 30 36 10 6 14 60-69 3 5 7 25-33 7 1 7 35-36
10.  Clavia Świątniki Górne 30 35 11 2 17 62-86 7 1 7 43-46 4 1 10 19-40
11.  Skalnik Trzemeśnia 30 32 10 2 18 57-83 7 0 8 36-43 3 2 10 21-40
12.  Krakus Swoszowice (Kraków) 30 30 8 6 16 55-86 7 2 6 29-36 1 4 10 26-50
13.  Topór Tenczyn 30 24 7 3 20 59-93 3 3 9 27-50 4 0 11 32-43
14.  Iskra Głogoczów 30 23 5 8 17 47-83 2 4 9 26-40 3 4 8 21-43
15.  Wicher Stróża 30 21 7 0 23 49-95 4 0 11 30-49 3 0 12 19-46
16.  Cyrhla Krzczonów 30 10 3 1 26 41-141 3 1 11 25-62 0 0 15 16-79

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Dziecanovia Dziekanowice    2-1 2-5 3-1 1-4 2-1 5-1 3-2 4-1 4-2 5-2 5-0 3-1 3-0 6-1 4-2 
 2 LKS Rudnik (k. Myślenic)1-1     1-2 2-0 2-0 1-0 2-2 1-0 4-2 3-0 2-3 2-1 4-1 8-0 2-0 5-0 
 3 LKS Mogilany4-1 1-1     1-1 1-1 5-1 2-2 1-1 8-0 5-1 2-2 3-1 3-2 1-1 4-0 10-0 
 4 Wróblowianka Wróblowice (Kraków)2-1 2-2 0-0     1-5 1-0 0-0 1-0 0-0 3-1 4-1 1-1 3-0 1-1 0-1 7-2 
 5 Tempo Rzeszotary1-1 0-0 3-1 1-1     0-1 1-2 2-1 3-0 1-1 2-0 4-0 3-2 6-0 3-1 4-3 
 6 Pasternik Ochojno1-2 3-0* 1-1 1-2 3-0     2-2 3-2 2-1 6-2 3-1 4-2 3-1 1-0 3-0 5-2 
 7 Zielonka Wrząsowice3-0 0-1 1-3 3-4 2-1 3-1     5-4 2-1 0-2 2-1 6-2 1-0 6-2 5-0 8-0 
 8 Wrzosy Osieczany2-2 1-1 2-2 0-1 1-3 1-1 2-3     5-2 2-0 2-1 4-0 4-1 2-1 2-0 4-0 
 9 Sęp Droginia1-3 1-4 1-3 1-2 2-2 1-1 0-4 2-2     1-4 1-2 2-2 2-1 1-1 2-1 7-1 
 10 Clavia Świątniki Górne3-7 1-2 3-4 2-6 0-3 2-3 3-1 2-1 2-3     3-2 6-5 5-4 2-2 5-3 4-0 
 11 Skalnik Trzemeśnia1-4 3-4 0-2 1-2 0-1 0-7 5-4 3-1 1-6 3-1     4-1 4-3 2-3 4-2 5-2 
 12 Krakus Swoszowice (Kraków)0-3* 0-3 2-2 3-2 1-2 0-7 3-1 4-1 0-4 2-1 2-2     4-6 2-1 3-1 3-0* 
 13 Topór Tenczyn0-8 1-6 1-4 3-6 3-1 3-3 1-1 1-4 2-4 0-2 3-0 1-1     3-5 2-4 3-1 
 14 Iskra Głogoczów2-3 0-4 0-6 1-4 0-0 0-0 3-3 1-3 0-3 8-0 3-4 2-2 1-4     2-3 3-1 
 15 Wicher Stróża2-4 2-4 0-6 1-6 3-5 1-7 0-2 1-2 1-4 1-2 3-0 4-2 2-3 2-0     7-2 
 16 Cyrhla Krzczonów1-1 2-7 1-2 2-11 1-6 2-5 0-5 1-6 2-4 1-0 3-0* 2-6 1-3 3-4 3-2     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Cyrhla Krzczonów 1-6 Tempo Rzeszotary 12 sierpnia, 17:00
Wrzosy Osieczany 2-2 LKS Mogilany 11 sierpnia, 17:00
Iskra Głogoczów 0-3 Sęp Droginia 12 sierpnia, 18:00
Wicher Stróża 1-6 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 12 sierpnia, 17:00
Clavia Świątniki Górne 3-1 Zielonka Wrząsowice 12 sierpnia, 17:00
Skalnik Trzemeśnia 0-7 Pasternik Ochojno 11 sierpnia, 17:00
Dziecanovia Dziekanowice 3-1 Topór Tenczyn 12 sierpnia, 15:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 12 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Tempo Rzeszotary 3-2 Topór Tenczyn 15 sierpnia, 18:00
Pasternik Ochojno 1-2 Dziecanovia Dziekanowice 15 sierpnia, 17:00
Zielonka Wrząsowice 2-1 Skalnik Trzemeśnia 15 sierpnia, 17:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 3-0 Clavia Świątniki Górne 15 sierpnia, 17:30
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 15 sierpnia, 11:00
Sęp Droginia 2-1 Wicher Stróża 15 sierpnia, 17:30
LKS Mogilany 1-1 Iskra Głogoczów 15 sierpnia, 18:00
Cyrhla Krzczonów 1-6 Wrzosy Osieczany 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Wrzosy Osieczany 1-3 Tempo Rzeszotary 19 sierpnia, 17:00
Iskra Głogoczów 3-1 Cyrhla Krzczonów 19 sierpnia, 18:00
Wicher Stróża 0-6 LKS Mogilany 19 sierpnia, 17:00
Clavia Świątniki Górne 2-6 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 19 sierpnia, 17:00
Skalnik Trzemeśnia 3-4 LKS Rudnik (k. Myślenic) 18 sierpnia, 17:00
Dziecanovia Dziekanowice 5-1 Zielonka Wrząsowice 19 sierpnia, 17:00
Topór Tenczyn 3-3 Pasternik Ochojno 19 sierpnia, 18:00
Sęp Droginia 2-2 Krakus Swoszowice (Kraków) 19 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Tempo Rzeszotary 0-1 Pasternik Ochojno 25 sierpnia, 17:00
Zielonka Wrząsowice 1-0 Topór Tenczyn 26 sierpnia, 17:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 1-1 Dziecanovia Dziekanowice 25 sierpnia, 17:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 4-1 Skalnik Trzemeśnia 26 sierpnia, 11:00
Sęp Droginia 1-4 Clavia Świątniki Górne 25 sierpnia, 18:00
LKS Mogilany 3-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 26 sierpnia, 17:00
Cyrhla Krzczonów 3-2 Wicher Stróża 26 sierpnia, 17:00
Wrzosy Osieczany 2-1 Iskra Głogoczów 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 29 sierpnia

Iskra Głogoczów 0-0 Tempo Rzeszotary 29 sierpnia, 18:00
Wicher Stróża 1-2 Wrzosy Osieczany 29 sierpnia, 18:00
Clavia Świątniki Górne 3-4 LKS Mogilany 29 sierpnia, 18:00
Skalnik Trzemeśnia 1-6 Sęp Droginia 29 sierpnia, 18:00
Dziecanovia Dziekanowice 3-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 29 sierpnia, 18:00
Topór Tenczyn 1-6 LKS Rudnik (k. Myślenic) 29 sierpnia, 18:00
Pasternik Ochojno 2-2 Zielonka Wrząsowice 29 sierpnia, 18:00
Cyrhla Krzczonów 2-6 Krakus Swoszowice (Kraków) 29 sierpnia, 18:00

Kolejka 6 - 1-2 września

Tempo Rzeszotary 1-2 Zielonka Wrząsowice 1 września, 17:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 1-0 Pasternik Ochojno 2 września, 17:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 3-0 Topór Tenczyn 2 września, 11:00
Sęp Droginia 1-3 Dziecanovia Dziekanowice 2 września, 17:00
LKS Mogilany 2-2 Skalnik Trzemeśnia 2 września, 17:00
Cyrhla Krzczonów 1-0 Clavia Świątniki Górne 2 września, 16:00
Wrzosy Osieczany 4-0 Krakus Swoszowice (Kraków) 1 września, 17:00
Iskra Głogoczów 2-3 Wicher Stróża 1 września, 17:00

Kolejka 7 - 8-9 września

Wicher Stróża 3-5 Tempo Rzeszotary 9 września, 17:00
Clavia Świątniki Górne 2-1 Wrzosy Osieczany 9 września, 17:00
Skalnik Trzemeśnia 5-2 Cyrhla Krzczonów 8 września, 17:00
Dziecanovia Dziekanowice 2-5 LKS Mogilany 8 września, 17:00
Topór Tenczyn 2-4 Sęp Droginia 9 września, 15:00
Pasternik Ochojno 1-2 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 9 września, 16:00
Zielonka Wrząsowice 0-1 LKS Rudnik (k. Myślenic) 9 września, 17:00
Iskra Głogoczów 2-2 Krakus Swoszowice (Kraków) 8 września, 17:00

Kolejka 8 - 12 września

Tempo Rzeszotary 0-0 LKS Rudnik (k. Myślenic) 12 września, 17:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 0-0 Zielonka Wrząsowice 13 września, 17:00
Sęp Droginia 1-1 Pasternik Ochojno 12 września, 17:00
LKS Mogilany 3-2 Topór Tenczyn 12 września, 17:00
Cyrhla Krzczonów 1-1 Dziecanovia Dziekanowice 12 września, 17:00
Wrzosy Osieczany 2-1 Skalnik Trzemeśnia 12 września, 17:00
Iskra Głogoczów 8-0 Clavia Świątniki Górne 12 września, 17:00
Wicher Stróża 4-2 Krakus Swoszowice (Kraków) 12 września, 17:00

Kolejka 9 - 15-16 września

Krakus Swoszowice (Kraków) 1-2 Tempo Rzeszotary 16 września, 16:00
Clavia Świątniki Górne 5-3 Wicher Stróża 16 września, 16:00
Skalnik Trzemeśnia 2-3 Iskra Głogoczów 15 września, 16:00
Dziecanovia Dziekanowice 3-2 Wrzosy Osieczany 15 września, 16:00
Topór Tenczyn 3-1 Cyrhla Krzczonów 16 września, 16:00
Pasternik Ochojno 1-1 LKS Mogilany 16 września, 15:30
Zielonka Wrząsowice 2-1 Sęp Droginia 16 września, 16:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-0 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 16 września, 16:00

Kolejka 10 - 22-23 września

Tempo Rzeszotary 1-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 22 września, 16:00
Sęp Droginia 1-4 LKS Rudnik (k. Myślenic) 23 września, 15:00
LKS Mogilany 2-2 Zielonka Wrząsowice 23 września, 16:00
Cyrhla Krzczonów 2-5 Pasternik Ochojno 23 września, 16:00
Wrzosy Osieczany 4-1 Topór Tenczyn 22 września, 16:00
Iskra Głogoczów 2-3 Dziecanovia Dziekanowice 23 września, 16:00
Wicher Stróża 3-0 Skalnik Trzemeśnia 23 września, 16:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 2-1 Clavia Świątniki Górne 23 września, 16:00

Kolejka 11 - 29-30 września

Clavia Świątniki Górne 0-3 Tempo Rzeszotary 30 września, 15:00
Skalnik Trzemeśnia 4-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 29 września, 15:00
Dziecanovia Dziekanowice 6-1 Wicher Stróża 29 września, 15:30
Topór Tenczyn 3-5 Iskra Głogoczów 30 września, 15:00
Pasternik Ochojno 3-2 Wrzosy Osieczany 30 września, 15:00
Zielonka Wrząsowice 8-0 Cyrhla Krzczonów 30 września, 15:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 1-2 LKS Mogilany 29 września, 15:30
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 0-0 Sęp Droginia 30 września, 11:00

Kolejka 12 - 6-7 października

Tempo Rzeszotary 3-0 Sęp Droginia 6 października, 15:00
LKS Mogilany 1-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 7 października, 15:00
Cyrhla Krzczonów 2-7 LKS Rudnik (k. Myślenic) 7 października, 15:00
Wrzosy Osieczany 2-3 Zielonka Wrząsowice 6 października, 15:00
Iskra Głogoczów 0-0 Pasternik Ochojno 7 października, 15:30
Wicher Stróża 2-3 Topór Tenczyn 7 października, 15:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 0-3 Dziecanovia Dziekanowice 7 listopada, 14:30
(wo)
w pierwotnym terminie (7 października, 15:00) mecz przerwany po I połowie przy stanie 2-0 z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie dokończony; na boisku 4-3 - w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Clavia Świątniki Górne 3-2 Skalnik Trzemeśnia 7 października, 15:00

Kolejka 13 - 13-14 października

Skalnik Trzemeśnia 0-1 Tempo Rzeszotary 14 października, 15:00
Dziecanovia Dziekanowice 4-2 Clavia Świątniki Górne 14 października, 15:00
Topór Tenczyn 1-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 14 października, 15:00
Pasternik Ochojno 3-0 Wicher Stróża 14 października, 14:30
Zielonka Wrząsowice 6-2 Iskra Głogoczów 14 października, 15:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 1-0 Wrzosy Osieczany 14 października, 14:30
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 7-2 Cyrhla Krzczonów 14 października, 11:00
Sęp Droginia 1-3 LKS Mogilany 14 października, 15:00

Kolejka 14 - 20-21 października

Tempo Rzeszotary 3-1 LKS Mogilany 20 października, 15:00
Cyrhla Krzczonów 2-4 Sęp Droginia 21 października, 14:00
Wrzosy Osieczany 0-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 20 października, 15:00
Iskra Głogoczów 0-4 LKS Rudnik (k. Myślenic) 21 października, 14:00
Wicher Stróża 0-2 Zielonka Wrząsowice 21 października, 14:30
Krakus Swoszowice (Kraków) 0-7 Pasternik Ochojno 21 października, 14:00
Clavia Świątniki Górne 5-4 Topór Tenczyn 21 października, 14:00
Skalnik Trzemeśnia 1-4 Dziecanovia Dziekanowice 21 października, 15:00

Kolejka 15 - 27-28 października

Dziecanovia Dziekanowice 1-4 Tempo Rzeszotary 27 października, 14:00
Topór Tenczyn 3-0 Skalnik Trzemeśnia 4 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pasternik Ochojno 6-2 Clavia Świątniki Górne 3 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zielonka Wrząsowice 6-2 Krakus Swoszowice (Kraków) 4 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-0 Wicher Stróża 27 października, 14:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-1 Iskra Głogoczów 4 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sęp Droginia 2-2 Wrzosy Osieczany 4 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Mogilany 10-0 Cyrhla Krzczonów 4 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 30 marca

Krakus Swoszowice (Kraków) 0-3 LKS Rudnik (k. Myślenic) 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tempo Rzeszotary 4-3 Cyrhla Krzczonów 1 kwietnia, 13:00
w Krakowie; na boisku Com-Com Zone
LKS Mogilany 1-1 Wrzosy Osieczany 30 marca, 15:00
w Krakowie; na boisku J&J Sport Center
Sęp Droginia 1-1 Iskra Głogoczów 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 0-1 Wicher Stróża 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zielonka Wrząsowice 0-2 Clavia Świątniki Górne 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pasternik Ochojno 3-1 Skalnik Trzemeśnia 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Topór Tenczyn 0-8 Dziecanovia Dziekanowice 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 6-7 kwietnia

Topór Tenczyn 3-1 Tempo Rzeszotary 29 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dziecanovia Dziekanowice 2-1 Pasternik Ochojno 29 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skalnik Trzemeśnia 5-4 Zielonka Wrząsowice 29 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Clavia Świątniki Górne 1-2 LKS Rudnik (k. Myślenic) 29 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Krakus Swoszowice (Kraków) 3-2 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 29 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wicher Stróża 1-4 Sęp Droginia 29 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Głogoczów 0-6 LKS Mogilany 29 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wrzosy Osieczany 4-0 Cyrhla Krzczonów 29 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 13-14 kwietnia

Krakus Swoszowice (Kraków) 0-4 Sęp Droginia 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (5 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Tempo Rzeszotary 2-1 Wrzosy Osieczany 13 kwietnia, 14:00
w Myślenicach; na bocznym boisku Dalinu
Cyrhla Krzczonów 3-4 Iskra Głogoczów 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Mogilany 4-0 Wicher Stróża 14 kwietnia, 14:00
w Krakowie; na boisku J&J Sport Center
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 3-1 Clavia Świątniki Górne 14 kwietnia, 16:00
na boisku Bieżanowianki
LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-3 Skalnik Trzemeśnia 14 kwietnia, 16:00
w Sułkowicach
Zielonka Wrząsowice 3-0 Dziecanovia Dziekanowice 14 kwietnia, 13:45
w Krakowie; na boisku Nadwiślanu
Pasternik Ochojno 3-1 Topór Tenczyn 14 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 20-21 kwietnia

Pasternik Ochojno 3-0 Tempo Rzeszotary 21 kwietnia, 15:30
Topór Tenczyn 1-1 Zielonka Wrząsowice 21 kwietnia, 16:00
Dziecanovia Dziekanowice 2-1 LKS Rudnik (k. Myślenic) 21 kwietnia, 13:30
Skalnik Trzemeśnia 1-2 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 21 kwietnia, 16:00
Clavia Świątniki Górne 2-3 Sęp Droginia 20 kwietnia, 16:30
Krakus Swoszowice (Kraków) 2-2 LKS Mogilany 21 kwietnia, 16:00
Wicher Stróża 7-2 Cyrhla Krzczonów 21 kwietnia, 16:00
Iskra Głogoczów 1-3 Wrzosy Osieczany 21 kwietnia, 16:30

Kolejka 20 - 27-28 kwietnia

Krakus Swoszowice (Kraków) 3-0 Cyrhla Krzczonów 27 kwietnia, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Tempo Rzeszotary 6-0 Iskra Głogoczów 27 kwietnia, 17:00
Wrzosy Osieczany 2-0 Wicher Stróża 27 kwietnia, 16:00
LKS Mogilany 5-1 Clavia Świątniki Górne 28 kwietnia, 17:00
Sęp Droginia 1-2 Skalnik Trzemeśnia 28 kwietnia, 16:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 2-1 Dziecanovia Dziekanowice 28 kwietnia, 11:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 4-1 Topór Tenczyn 27 kwietnia, 17:00
Zielonka Wrząsowice 3-1 Pasternik Ochojno 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 1 maja

Zielonka Wrząsowice 2-1 Tempo Rzeszotary 1 maja, 17:30
Pasternik Ochojno 3-0 LKS Rudnik (k. Myślenic) 3 maja, 15:00
(wo)
mecz przerwany w 81. minucie przy stanie 2-1 - zawodnik gości naruszył nietykalność sędziego
Topór Tenczyn 3-6 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1 maja, 17:30
Dziecanovia Dziekanowice 4-1 Sęp Droginia 1 maja, 17:30
Skalnik Trzemeśnia 0-2 LKS Mogilany 1 maja, 17:00
Clavia Świątniki Górne 4-0 Cyrhla Krzczonów 1 maja, 17:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 4-1 Wrzosy Osieczany 1 maja, 16:00
Wicher Stróża 2-0 Iskra Głogoczów 1 maja, 17:30

Kolejka 22 - 4-5 maja

Krakus Swoszowice (Kraków) 2-1 Iskra Głogoczów 5 maja, 17:00
Tempo Rzeszotary 3-1 Wicher Stróża 4 maja, 17:00
Wrzosy Osieczany 2-0 Clavia Świątniki Górne 4 maja, 17:00
Cyrhla Krzczonów 3-0 Skalnik Trzemeśnia 5 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Mogilany 4-1 Dziecanovia Dziekanowice 5 maja, 17:00
Sęp Droginia 2-1 Topór Tenczyn 4 maja, 17:30
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-0 Pasternik Ochojno 5 maja, 17:00
w Ochojnie; Wróblowianka gospodarzem
LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-2 Zielonka Wrząsowice 5 maja, 17:00

Kolejka 23 - 11-12 maja

LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-0 Tempo Rzeszotary 11 maja, 17:30
Zielonka Wrząsowice 3-4 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 12 maja, 17:00
Pasternik Ochojno 2-1 Sęp Droginia 11 maja, 17:00
Topór Tenczyn 1-4 LKS Mogilany 12 maja, 17:00
Dziecanovia Dziekanowice 4-2 Cyrhla Krzczonów 11 maja, 17:00
Skalnik Trzemeśnia 3-1 Wrzosy Osieczany 12 maja, 17:00
Clavia Świątniki Górne 2-2 Iskra Głogoczów 12 maja, 17:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 3-1 Wicher Stróża 11 maja, 17:00

Kolejka 24 - 18-19 maja

Tempo Rzeszotary 4-0 Krakus Swoszowice (Kraków) 18 maja, 17:00
Wicher Stróża 1-2 Clavia Świątniki Górne 19 maja, 17:00
Iskra Głogoczów 3-4 Skalnik Trzemeśnia 19 maja, 18:00
Wrzosy Osieczany 2-2 Dziecanovia Dziekanowice 18 maja, 17:00
Cyrhla Krzczonów 1-3 Topór Tenczyn 19 maja, 17:00
LKS Mogilany 5-1 Pasternik Ochojno 19 maja, 17:30
Sęp Droginia 0-4 Zielonka Wrząsowice 18 maja, 17:30
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 2-2 LKS Rudnik (k. Myślenic) 19 maja, 11:00

Kolejka 25 - 25-26 maja

Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-5 Tempo Rzeszotary 25 maja, 15:00
w Rzeszotarach; Wróblowianka gospodarzem
LKS Rudnik (k. Myślenic) 4-2 Sęp Droginia 26 maja, 17:30
Zielonka Wrząsowice 1-3 LKS Mogilany 26 maja, 17:00
Pasternik Ochojno 5-2 Cyrhla Krzczonów 26 maja, 16:30
Topór Tenczyn 1-4 Wrzosy Osieczany 26 maja, 17:00
Dziecanovia Dziekanowice 3-0 Iskra Głogoczów 25 maja, 17:30
Skalnik Trzemeśnia 4-2 Wicher Stróża 26 maja, 17:00
Clavia Świątniki Górne 6-5 Krakus Swoszowice (Kraków) 25 maja, 17:00

Kolejka 26 - 29 maja

Tempo Rzeszotary 1-1 Clavia Świątniki Górne 29 maja, 17:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 2-2 Skalnik Trzemeśnia 29 maja, 18:00
Wicher Stróża 2-4 Dziecanovia Dziekanowice 29 maja, 18:00
Iskra Głogoczów 1-4 Topór Tenczyn 29 maja, 18:00
Wrzosy Osieczany 1-1 Pasternik Ochojno 29 maja, 18:00
Cyrhla Krzczonów 0-5 Zielonka Wrząsowice 29 maja, 18:00
LKS Mogilany 1-1 LKS Rudnik (k. Myślenic) 29 maja, 18:00
Sęp Droginia 1-2 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 29 maja, 18:00

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

Sęp Droginia 2-2 Tempo Rzeszotary 2 czerwca, 17:30
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 0-0 LKS Mogilany 2 czerwca, 18:00
w Mogilanach; Wróblowianka gospodarzem
LKS Rudnik (k. Myślenic) 5-0 Cyrhla Krzczonów 1 czerwca, 18:00
Zielonka Wrząsowice 5-4 Wrzosy Osieczany 1 czerwca, 17:00
Pasternik Ochojno 1-0 Iskra Głogoczów 2 czerwca, 16:30
Topór Tenczyn 2-4 Wicher Stróża 2 czerwca, 17:00
Dziecanovia Dziekanowice 5-0 Krakus Swoszowice (Kraków) 1 czerwca, 18:00
Skalnik Trzemeśnia 3-1 Clavia Świątniki Górne 2 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

Tempo Rzeszotary 2-0 Skalnik Trzemeśnia 8 czerwca, 17:00
Clavia Świątniki Górne 3-7 Dziecanovia Dziekanowice 9 czerwca, 17:30
Krakus Swoszowice (Kraków) 4-6 Topór Tenczyn 8 czerwca, 17:30
Wicher Stróża 1-7 Pasternik Ochojno 9 czerwca, 16:00
Iskra Głogoczów 3-3 Zielonka Wrząsowice 9 czerwca, 18:00
Wrzosy Osieczany 1-1 LKS Rudnik (k. Myślenic) 8 czerwca, 18:00
Cyrhla Krzczonów 2-11 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 9 czerwca, 18:00
LKS Mogilany 8-0 Sęp Droginia 9 czerwca, 17:30

Kolejka 29 - 15-16 czerwca

LKS Mogilany 1-1 Tempo Rzeszotary 15 czerwca
Sęp Droginia 7-1 Cyrhla Krzczonów 16 czerwca, 17:30
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-0 Wrzosy Osieczany 16 czerwca, 17:30
LKS Rudnik (k. Myślenic) 8-0 Iskra Głogoczów 16 czerwca, 17:30
Zielonka Wrząsowice 5-0 Wicher Stróża 16 czerwca, 17:30
Pasternik Ochojno 4-2 Krakus Swoszowice (Kraków) 16 czerwca, 17:30
Topór Tenczyn 0-2 Clavia Świątniki Górne 16 czerwca, 17:30
Dziecanovia Dziekanowice 5-2 Skalnik Trzemeśnia 16 czerwca, 17:30

Kolejka 30 - 22 czerwca

Tempo Rzeszotary 1-1 Dziecanovia Dziekanowice 22 czerwca, 17:00
Skalnik Trzemeśnia 4-3 Topór Tenczyn 22 czerwca, 17:00
Clavia Świątniki Górne 2-3 Pasternik Ochojno 22 czerwca, 17:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 3-1 Zielonka Wrząsowice 22 czerwca, 17:00
Wicher Stróża 2-4 LKS Rudnik (k. Myślenic) 22 czerwca, 17:00
Iskra Głogoczów 1-4 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 22 czerwca, 17:00
Wrzosy Osieczany 5-2 Sęp Droginia 22 czerwca, 17:00
Cyrhla Krzczonów 1-2 LKS Mogilany 22 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie A (Myślenice)

Liga okręgowa 2012/2013 (Kraków II)

Klasa A 2012/2013 (Kraków III)
Klasa A 2012/2013 (Wieliczka)

Klasa B 2012/2013 (Myślenice)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas