[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Wieliczka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wolni Kłaj 26 64 20 4 2 89-33 10 2 1 42-16 10 2 1 47-17
2.  Gdovia Gdów 26 61 19 4 3 74-31 10 3 0 39-17 9 1 3 35-14
3.  Batory Wola Batorska 26 59 19 2 5 99-39 10 1 2 50-20 9 1 3 49-19
4.  Nadwiślanka Nowe Brzesko 26 40 12 4 10 54-61 6 1 6 31-30 6 3 4 23-31
5.  Zryw Szarów 26 38 11 5 10 49-43 7 0 6 26-20 4 5 4 23-23
6.  Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 26 36 11 3 12 48-46 4 3 6 23-21 7 0 6 25-25
7.  Piłkarz Podłęże 26 34 10 4 12 55-51 6 3 4 33-23 4 1 8 22-28 2 3 1 0 1 9-6
8.  Strażak Kokotów 26 34 10 4 12 55-62 4 3 6 25-30 6 1 6 30-32 2 3 1 0 1 6-9
9.  Wiarusy Igołomia 26 31 10 1 15 44-56 5 0 8 20-25 5 1 7 24-31
10.  Tęcza Słomiróg 26 29 7 8 11 50-67 4 3 6 23-34 3 5 5 27-33
11.  Iskra Zakrzów 26 28 7 7 12 39-52 4 2 7 20-24 3 5 5 19-28
12.  Wilga Golkowice 26 27 8 3 15 45-88 3 2 8 22-55 5 1 7 23-33
13.  Start Brzezie 26 24 7 3 16 46-56 1 2 10 20-30 6 1 6 26-26
14.  LZS Czarnochowice 26 14 4 2 20 25-87 3 2 8 17-36 1 0 12 8-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wolni Kłaj    0-2 2-1 5-0 2-2 4-2 4-1 3-2 5-3 3-1 0-0 5-1 2-0 7-1 
 2 Gdovia Gdów2-2     3-3 5-2 2-2 2-1 2-0 1-0 5-1 5-2 5-2 2-1 2-1 3-0 
 3 Batory Wola Batorska4-2 5-0     3-3 0-1 5-2 2-3 2-1 2-1 5-1 3-2 4-1 6-3 9-0 
 4 Nadwiślanka Nowe Brzesko1-4 1-2 2-4     2-1 2-0 4-1 1-4 2-3 0-3 2-2 6-3 5-3 3-0* 
 5 Zryw Szarów0-1 0-6 1-0 6-1     1-0 3-2 3-4 5-1 0-2 0-1 0-2 3-0 4-0 
 6 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie0-3 1-0 1-3 5-0 1-1     1-2 1-1 1-2 4-4 5-1 0-2 0-1 3-1 
 7 Piłkarz Podłęże0-3 1-1 2-1 2-3 2-2 1-3     7-2 3-1 3-1 2-2 5-2 0-1 5-1 
 8 Strażak Kokotów1-1 2-1 1-4 0-1 4-3 0-3 4-2     3-0 5-5 0-3 1-2 3-3 1-2 
 9 Wiarusy Igołomia1-2 1-3 1-6 1-2 1-2 1-2 1-0 2-3     2-1 2-1 4-1 0-2 3-0 
 10 Tęcza Słomiróg2-6 0-3 0-5 1-5 1-1 4-1 2-1 2-3 2-2     1-1 3-2 2-3 3-1 
 11 Iskra Zakrzów1-3 0-2 3-6 1-3 3-1 2-4 1-1 2-0 2-0 1-2     1-1 0-1 3-0 
 12 Wilga Golkowice1-13 0-9 1-9 1-1 1-4 1-2 4-1 2-3 0-2 3-3 6-1     0-6 2-1 
 13 Start Brzezie4-5 0-2 2-3 1-2 1-2 1-2 0-1 2-4 1-4 1-1 0-0 2-3     5-1 
 14 LZS Czarnochowice0-2 3-4 0-4 0-0 3-1 1-3 0-7* 4-3 0-4 1-1 2-3 0-2 3-2     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Zryw Szarów 1-0 Batory Wola Batorska 19 sierpnia, 17:00
Wolni Kłaj 7-1 LZS Czarnochowice 19 sierpnia, 17:30
Wiarusy Igołomia 2-1 Iskra Zakrzów 19 sierpnia, 17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 5-0 Nadwiślanka Nowe Brzesko 19 sierpnia, 17:30
Tęcza Słomiróg 2-1 Piłkarz Podłęże 18 sierpnia, 18:00
Strażak Kokotów 3-3 Start Brzezie 18 sierpnia, 17:30
Gdovia Gdów 2-1 Wilga Golkowice 19 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 22 sierpnia

Batory Wola Batorska 6-3 Start Brzezie 22 sierpnia, 18:00
Piłkarz Podłęże 7-2 Strażak Kokotów 22 sierpnia, 18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 0-3 Tęcza Słomiróg 22 sierpnia, 18:00
Iskra Zakrzów 2-4 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 15 sierpnia, 18:00
Gdovia Gdów 5-1 Wiarusy Igołomia 22 sierpnia, 18:00
LZS Czarnochowice 0-2 Wilga Golkowice 22 sierpnia, 18:00
Zryw Szarów 0-1 Wolni Kłaj 22 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Wolni Kłaj 2-1 Batory Wola Batorska 26 sierpnia, 17:00
Wiarusy Igołomia 3-0 LZS Czarnochowice 26 sierpnia, 17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-0 Gdovia Gdów 26 sierpnia, 17:00
Tęcza Słomiróg 1-1 Iskra Zakrzów 26 sierpnia, 17:30
Strażak Kokotów 0-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 26 sierpnia, 17:30
Start Brzezie 0-1 Piłkarz Podłęże 26 sierpnia, 17:30
Zryw Szarów 0-2 Wilga Golkowice 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 1-2 września

Batory Wola Batorska 2-3 Piłkarz Podłęże 1 września, 17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 5-3 Start Brzezie 1 września, 17:30
Iskra Zakrzów 2-0 Strażak Kokotów 2 września, 16:00
Gdovia Gdów 5-2 Tęcza Słomiróg 2 września, 17:30
LZS Czarnochowice 1-3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2 września, 17:30
Zryw Szarów 5-1 Wiarusy Igołomia 2 września, 17:00
Wolni Kłaj 5-1 Wilga Golkowice 12 września, 17:00

Kolejka 5 - 5 września

Wiarusy Igołomia 1-2 Wolni Kłaj 5 września, 17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-1 Zryw Szarów 5 września, 17:30
Tęcza Słomiróg 3-1 LZS Czarnochowice 5 września, 17:30
Strażak Kokotów 2-1 Gdovia Gdów 5 września, 17:30
Start Brzezie 0-0 Iskra Zakrzów 5 września, 17:30
Piłkarz Podłęże 2-3 Nadwiślanka Nowe Brzesko 5 września, 17:30
Batory Wola Batorska 4-1 Wilga Golkowice 5 września, 17:30

Kolejka 6 - 8-9 września

Batory Wola Batorska 3-3 Nadwiślanka Nowe Brzesko 9 września, 17:00
Iskra Zakrzów 1-1 Piłkarz Podłęże 9 września, 16:00
Gdovia Gdów 2-1 Start Brzezie 9 września, 17:00
LZS Czarnochowice 4-3 Strażak Kokotów 9 września, 17:00
Zryw Szarów 0-2 Tęcza Słomiróg 9 września, 17:00
Wolni Kłaj 4-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 9 września, 16:30
Wiarusy Igołomia 4-1 Wilga Golkowice 9 września, 17:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Wiarusy Igołomia 1-6 Batory Wola Batorska 16 września, 17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0-2 Wilga Golkowice 16 września, 17:00
Tęcza Słomiróg 2-6 Wolni Kłaj 16 września, 17:00
Strażak Kokotów 4-3 Zryw Szarów 15 września, 17:00
Start Brzezie 5-1 LZS Czarnochowice 16 września, 16:00
Piłkarz Podłęże 1-1 Gdovia Gdów 16 września, 16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 2-2 Iskra Zakrzów 16 września, 17:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Batory Wola Batorska 3-2 Iskra Zakrzów 22 września, 16:30
Gdovia Gdów 5-2 Nadwiślanka Nowe Brzesko 23 września, 16:30
LZS Czarnochowice 0-7 Piłkarz Podłęże 23 września, 16:30
(wo)
przerwany po I połowie przy stanie 0-7 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Zryw Szarów 3-0 Start Brzezie 23 września, 16:30
Wolni Kłaj 3-2 Strażak Kokotów 23 września, 16:30
Wilga Golkowice 3-3 Tęcza Słomiróg 23 września, 11:00
Wiarusy Igołomia 1-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 23 września, 16:30

Kolejka 9 - 29-30 września

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-3 Batory Wola Batorska 30 września, 16:00
Tęcza Słomiróg 2-2 Wiarusy Igołomia 30 września, 16:00
Strażak Kokotów 1-2 Wilga Golkowice 30 września, 16:00
Start Brzezie 4-5 Wolni Kłaj 30 września, 16:00
Piłkarz Podłęże 2-2 Zryw Szarów 30 września, 16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 3-0 LZS Czarnochowice 30 września, 16:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie
Iskra Zakrzów 0-2 Gdovia Gdów 30 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Batory Wola Batorska 5-0 Gdovia Gdów 17 kwietnia, 17:00
w pierwotnym (7 października, 15:00) i drugim terminie (11 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Czarnochowice 2-3 Iskra Zakrzów 7 października, 15:30
Zryw Szarów 6-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 7 października, 15:30
Wolni Kłaj 4-1 Piłkarz Podłęże 4 listopada, 13:00
Wilga Golkowice 0-6 Start Brzezie 7 października, 11:00
Wiarusy Igołomia 2-3 Strażak Kokotów 7 października, 15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 4-4 Tęcza Słomiróg 7 października, 15:30

Kolejka 11 - 13-14 października

Tęcza Słomiróg 0-5 Batory Wola Batorska 14 października, 15:00
Strażak Kokotów 0-3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 13 października, 15:00
Start Brzezie 1-4 Wiarusy Igołomia 14 października, 15:00
Piłkarz Podłęże 5-2 Wilga Golkowice 14 października, 15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 1-4 Wolni Kłaj 14 października, 15:00
Iskra Zakrzów 3-1 Zryw Szarów 14 października, 15:00
Gdovia Gdów 3-0 LZS Czarnochowice 14 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Batory Wola Batorska 9-0 LZS Czarnochowice 20 października, 14:30
Zryw Szarów 0-6 Gdovia Gdów 21 października, 14:30
Wolni Kłaj 0-0 Iskra Zakrzów 21 października, 14:00
Wilga Golkowice 1-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 21 października, 11:00
Wiarusy Igołomia 1-0 Piłkarz Podłęże 21 października, 14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0-1 Start Brzezie 21 października, 14:30
Tęcza Słomiróg 2-3 Strażak Kokotów 21 października, 14:30

Kolejka 13 - 27-28 października

Strażak Kokotów 1-4 Batory Wola Batorska 4 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Brzezie 1-1 Tęcza Słomiróg 4 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piłkarz Podłęże 1-3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 27 października, 14:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 2-3 Wiarusy Igołomia 4 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Zakrzów 1-1 Wilga Golkowice 27 października, 14:00
Gdovia Gdów 2-2 Wolni Kłaj 27 października, 13:30
LZS Czarnochowice 3-1 Zryw Szarów 4 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 30 marca

Wilga Golkowice 0-9 Gdovia Gdów 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Batory Wola Batorska 0-1 Zryw Szarów 15 maja, 18:20
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie mecz pierwotnie zaplanowany na 17:30 rozpoczął się z 50-minutowym opóźnieniem
LZS Czarnochowice 0-2 Wolni Kłaj 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Zakrzów 2-0 Wiarusy Igołomia 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nadwiślanka Nowe Brzesko 2-0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piłkarz Podłęże 3-1 Tęcza Słomiróg 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Brzezie 2-4 Strażak Kokotów 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 6-7 kwietnia

Start Brzezie 2-3 Batory Wola Batorska 30 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strażak Kokotów 4-2 Piłkarz Podłęże 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tęcza Słomiróg 1-5 Nadwiślanka Nowe Brzesko 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 5-1 Iskra Zakrzów 29 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wiarusy Igołomia 1-3 Gdovia Gdów 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wilga Golkowice 2-1 LZS Czarnochowice 20 czerwca, 19:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (30 maja, 15:00) mecz przerwany po I połowie przy stanie 0-0 z powodu obfitych opadów deszczu / w trzecim terminie (12 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w czwartym terminie dokończony
Wolni Kłaj 2-2 Zryw Szarów 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 13-14 kwietnia

Wilga Golkowice 1-4 Zryw Szarów 14 kwietnia, 12:00
w Zakrzowie
Batory Wola Batorska 4-2 Wolni Kłaj 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (12 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie w Kłaju; Batory gospodarzem
LZS Czarnochowice 0-4 Wiarusy Igołomia 13 kwietnia, 16:00
Gdovia Gdów 2-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (12 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Zakrzów 1-2 Tęcza Słomiróg 14 kwietnia, 16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 1-4 Strażak Kokotów 14 kwietnia, 16:00
Piłkarz Podłęże 0-1 Start Brzezie 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 20-21 kwietnia

Piłkarz Podłęże 2-1 Batory Wola Batorska 20 kwietnia, 16:00
Start Brzezie 1-2 Nadwiślanka Nowe Brzesko 21 kwietnia, 16:30
Strażak Kokotów 0-3 Iskra Zakrzów 21 kwietnia, 16:00
Tęcza Słomiróg 0-3 Gdovia Gdów 20 kwietnia, 16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3-1 LZS Czarnochowice 21 kwietnia, 16:30
Wiarusy Igołomia 1-2 Zryw Szarów 21 kwietnia, 16:00
Wilga Golkowice 1-13 Wolni Kłaj 20 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 27-28 kwietnia

Wilga Golkowice 1-9 Batory Wola Batorska 28 kwietnia, 16:00
Wolni Kłaj 5-3 Wiarusy Igołomia 28 kwietnia, 17:00
Zryw Szarów 1-0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 28 kwietnia, 17:00
LZS Czarnochowice 1-1 Tęcza Słomiróg 27 kwietnia, 17:00
Gdovia Gdów 1-0 Strażak Kokotów 27 kwietnia, 17:00
Iskra Zakrzów 0-1 Start Brzezie 28 kwietnia, 16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 4-1 Piłkarz Podłęże 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 4-5 maja

Wilga Golkowice 0-2 Wiarusy Igołomia 4 maja, 17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 2-4 Batory Wola Batorska 5 maja, 17:00
Piłkarz Podłęże 2-2 Iskra Zakrzów 5 maja, 17:00
Start Brzezie 0-2 Gdovia Gdów 5 maja, 17:00
Strażak Kokotów 1-2 LZS Czarnochowice 1 maja, 17:00
Tęcza Słomiróg 1-1 Zryw Szarów 4 maja, 17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0-3 Wolni Kłaj 5 maja, 17:00

Kolejka 20 - 11-12 maja

Batory Wola Batorska 2-1 Wiarusy Igołomia 11 maja, 17:00
Wilga Golkowice 1-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 12 maja, 17:00
Wolni Kłaj 3-1 Tęcza Słomiróg 12 maja, 17:00
Zryw Szarów 3-4 Strażak Kokotów 12 maja, 17:00
LZS Czarnochowice 3-2 Start Brzezie 11 maja, 17:00
Gdovia Gdów 2-0 Piłkarz Podłęże 11 maja, 17:00
Iskra Zakrzów 1-3 Nadwiślanka Nowe Brzesko 12 maja, 16:00

Kolejka 21 - 18-19 maja

Iskra Zakrzów 3-6 Batory Wola Batorska 17 maja, 17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 1-2 Gdovia Gdów 19 maja, 17:30
Piłkarz Podłęże 5-1 LZS Czarnochowice 18 maja, 17:00
Start Brzezie 1-2 Zryw Szarów 19 maja, 17:00
Strażak Kokotów 1-1 Wolni Kłaj 19 maja, 17:00
Tęcza Słomiróg 3-2 Wilga Golkowice 18 maja, 17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-2 Wiarusy Igołomia 19 maja, 17:00

Kolejka 22 - 25-26 maja

Batory Wola Batorska 5-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 26 maja, 17:00
Wiarusy Igołomia 2-1 Tęcza Słomiróg 26 maja, 16:00
Wilga Golkowice 2-3 Strażak Kokotów 26 maja, 16:00
Wolni Kłaj 2-0 Start Brzezie 26 maja, 17:00
Zryw Szarów 3-2 Piłkarz Podłęże 26 maja, 17:00
LZS Czarnochowice 0-0 Nadwiślanka Nowe Brzesko 25 maja, 17:30
Gdovia Gdów 5-2 Iskra Zakrzów 25 maja, 17:30

Kolejka 23 - 1-2 czerwca

Gdovia Gdów 3-3 Batory Wola Batorska 1 czerwca, 18:00
Iskra Zakrzów 3-0 LZS Czarnochowice 2 czerwca, 17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 2-1 Zryw Szarów 2 czerwca, 18:00
Piłkarz Podłęże 0-3 Wolni Kłaj 2 czerwca, 18:00
Start Brzezie 2-3 Wilga Golkowice 2 czerwca, 17:00
Strażak Kokotów 3-0 Wiarusy Igołomia 2 czerwca, 17:00
Tęcza Słomiróg 4-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1 czerwca, 17:30

Kolejka 24 - 8-9 czerwca

Batory Wola Batorska 5-1 Tęcza Słomiróg 8 czerwca, 18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-1 Strażak Kokotów 9 czerwca, 18:00
Wiarusy Igołomia 0-2 Start Brzezie 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (9 czerwca, 16:00) odwołany
Wilga Golkowice 4-1 Piłkarz Podłęże 9 czerwca, 16:00
Wolni Kłaj 5-0 Nadwiślanka Nowe Brzesko 9 czerwca, 18:00
Zryw Szarów 0-1 Iskra Zakrzów 9 czerwca, 18:00
LZS Czarnochowice 3-4 Gdovia Gdów 8 czerwca, 18:00

Kolejka 25 - 15-16 czerwca

LZS Czarnochowice 0-4 Batory Wola Batorska 16 czerwca, 18:00
Gdovia Gdów 2-2 Zryw Szarów 16 czerwca, 18:00
Iskra Zakrzów 1-3 Wolni Kłaj 16 czerwca, 18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 6-3 Wilga Golkowice 16 czerwca, 18:00
Piłkarz Podłęże 3-1 Wiarusy Igołomia 16 czerwca, 18:00
Start Brzezie 1-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 16 czerwca, 18:00
Strażak Kokotów 5-5 Tęcza Słomiróg 16 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 22-23 czerwca

Batory Wola Batorska 2-1 Strażak Kokotów 22 czerwca, 18:00
Tęcza Słomiróg 2-3 Start Brzezie 22 czerwca, 18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-2 Piłkarz Podłęże 22 czerwca, 18:00
Wiarusy Igołomia 1-2 Nadwiślanka Nowe Brzesko 22 czerwca, 18:00
Wilga Golkowice 6-1 Iskra Zakrzów 22 czerwca, 18:00
w Zakrzowie; Wilga gospodarzem
Wolni Kłaj 0-2 Gdovia Gdów 22 czerwca, 18:00
Zryw Szarów 4-0 LZS Czarnochowice 22 czerwca, 18:00

Liga okręgowa 2012/2013 (Kraków II)

Klasa A 2012/2013 (Kraków III)
Klasa A 2012/2013 (Myślenice)

Klasa B 2012/2013 (Wieliczka)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas