[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Kraków III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kaszowianka Kaszów 26 68 22 2 2 126-17 12 1 0 71-7 10 1 2 55-10
2.  Wisła Jeziorzany 26 64 20 4 2 71-31 11 2 0 34-14 9 2 2 37-17
3.  Liszczanka Liszki 26 54 17 3 6 67-27 10 2 1 35-11 7 1 5 32-16
4.  Victoria Kraków 26 44 14 2 10 61-60 9 1 3 29-21 5 1 7 32-39
5.  Tęcza Piekary 26 41 12 5 9 69-45 7 2 4 32-19 5 3 5 37-26 2 6 2 0 0 4-1
6.  Iskra Krzęcin 26 41 13 2 11 45-31 8 0 5 28-12 5 2 6 17-19 2 0 0 0 2 1-4
7.  Lot Balice 26 39 12 3 11 57-51 5 1 7 27-30 7 2 4 30-21
8.  Cedronka Wola Radziszowska 26 34 9 7 10 43-51 4 4 5 22-29 5 3 5 21-22
9.  Armatura Kraków 26 30 9 3 14 41-59 6 2 5 23-24 3 1 9 18-35 2 6 2 0 0 5-0
10.  Gajowianka Gaj 26 30 9 3 14 42-72 5 2 6 23-29 4 1 8 19-43 2 0 0 0 2 0-5
11.  Radziszowianka Radziszów 26 26 8 2 16 38-64 6 0 7 24-32 2 2 9 14-32 2 3 1 0 1 5-3
12.  LKS Libertów 26 26 7 5 14 34-50 4 3 6 22-24 3 2 8 12-26 2 3 1 0 1 3-5
13.  Płomień Kostrze (Kraków) 26 16 5 1 20 41-89 2 1 10 21-45 3 0 10 20-44
14.  Borkowianka Borek Szlachecki 26 11 3 2 21 30-118 2 1 10 15-62 1 1 11 15-56

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Kaszowianka Kaszów    3-0 1-1 1-0 3-2 4-0 8-0 6-1 8-1 10-0 6-1 2-1 8-0 11-0 
 2 Wisła Jeziorzany0-0     2-0 6-4 2-1 3-2 2-0 1-0 3-1 3-2 2-2 3-0 3-0 4-2 
 3 Liszczanka Liszki3-1 0-1     4-3 3-2 4-0 1-1 3-1 2-1 0-0 1-0 3-0 4-1 7-0 
 4 Victoria Kraków0-5 1-4 3-1     2-1 2-0 1-0 1-0 3-1 5-3 1-1 4-2 1-2 5-1 
 5 Tęcza Piekary0-5 1-3 0-1 5-1     2-0 0-1 2-2 5-3 6-0 3-0* 1-1 3-2 4-0 
 6 Iskra Krzęcin1-3 1-2 3-1 1-0 1-2     2-0 1-3 4-0 2-0 3-0 0-1 5-0 4-0 
 7 Lot Balice1-2 2-2 2-0 6-2 3-8 0-1     0-2 2-1 0-2 4-2 0-3 1-4 6-1 
 8 Cedronka Wola Radziszowska2-4 1-1 1-5 3-5 3-3 0-3 0-3     2-1 4-1 2-0 0-0 1-0 3-3 
 9 Armatura Kraków0-4 1-0 0-6 1-1 1-3 0-0 1-4 2-1     4-0 2-3 2-1 6-1 3-0 
 10 Gajowianka Gaj0-6 2-4 0-2 5-0 2-2 2-1 1-6 2-2 0-1     3-0* 0-1 3-2 3-2 
 11 Radziszowianka Radziszów0-6 3-4 2-0 0-4 3-1 1-3 1-4 1-2 1-0 2-5     3-0* 4-1 3-2 
 12 LKS Libertów3-0* 0-4 1-2 1-3 1-1 0-0 3-3 1-2 1-3 1-2 3-2     5-1 2-1 
 13 Płomień Kostrze (Kraków)0-8 0-7 1-4 3-4 1-4 1-4 0-2 1-1 2-3 3-0* 1-3 7-2     1-3 
 14 Borkowianka Borek Szlachecki0-11 2-5 0-9 3-5 1-7 0-3 1-6 1-4 2-2 3-4 1-0 1-0 0-6     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Cedronka Wola Radziszowska 1-1 Wisła Jeziorzany 19 sierpnia, 14:00
Liszczanka Liszki 4-0 Iskra Krzęcin 19 sierpnia, 11:00
Lot Balice 6-2 Victoria Kraków 18 sierpnia, 16:00
LKS Libertów 2-1 Borkowianka Borek Szlachecki 18 sierpnia, 17:30
Tęcza Piekary 3-2 Płomień Kostrze (Kraków) 18 sierpnia, 17:30
Gajowianka Gaj 0-1 Armatura Kraków 19 sierpnia, 17:00
Kaszowianka Kaszów 6-1 Radziszowianka Radziszów 19 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Wisła Jeziorzany 2-2 Radziszowianka Radziszów 26 sierpnia, 17:00
Armatura Kraków 0-4 Kaszowianka Kaszów 25 sierpnia, 17:00
Płomień Kostrze (Kraków) 3-0 Gajowianka Gaj 25 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie posiadali badań lekarskich
Borkowianka Borek Szlachecki 1-7 Tęcza Piekary 26 sierpnia, 17:00
Victoria Kraków 4-2 LKS Libertów 25 sierpnia, 17:00
Iskra Krzęcin 2-0 Lot Balice 25 sierpnia, 17:00
Cedronka Wola Radziszowska 1-5 Liszczanka Liszki 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Liszczanka Liszki 0-1 Wisła Jeziorzany 2 września, 11:00
Lot Balice 0-2 Cedronka Wola Radziszowska 1 września, 16:00
Tęcza Piekary 5-1 Victoria Kraków 1 września, 16:30
Gajowianka Gaj 3-2 Borkowianka Borek Szlachecki 2 września, 16:30
Kaszowianka Kaszów 8-0 Płomień Kostrze (Kraków) 2 września, 14:00
Radziszowianka Radziszów 1-0 Armatura Kraków 2 września, 16:30
Iskra Krzęcin 0-1 LKS Libertów 1 września, 16:30

Kolejka 4 - 8-9 września

Wisła Jeziorzany 3-1 Armatura Kraków 9 września, 16:00
Płomień Kostrze (Kraków) 1-3 Radziszowianka Radziszów 8 września, 16:00
Borkowianka Borek Szlachecki 0-11 Kaszowianka Kaszów 8 września, 16:00
Victoria Kraków 5-3 Gajowianka Gaj 8 września, 16:00
Iskra Krzęcin 1-2 Tęcza Piekary 8 września, 16:00
Cedronka Wola Radziszowska 0-0 LKS Libertów 9 września, 15:00
Liszczanka Liszki 1-1 Lot Balice 9 września, 11:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Lot Balice 2-2 Wisła Jeziorzany 16 września, 16:00
LKS Libertów 1-2 Liszczanka Liszki 15 września, 16:00
Tęcza Piekary 2-2 Cedronka Wola Radziszowska 15 września, 16:00
Gajowianka Gaj 2-1 Iskra Krzęcin 16 września, 16:00
Kaszowianka Kaszów 1-0 Victoria Kraków 16 września, 14:00
Radziszowianka Radziszów 3-2 Borkowianka Borek Szlachecki 16 września, 16:00
Armatura Kraków 6-1 Płomień Kostrze (Kraków) 15 września, 16:30

Kolejka 6 - 22-23 września

Wisła Jeziorzany 3-0 Płomień Kostrze (Kraków) 23 września, 15:30
Borkowianka Borek Szlachecki 2-2 Armatura Kraków 23 września, 15:30
Victoria Kraków 1-1 Radziszowianka Radziszów 22 września, 15:30
Iskra Krzęcin 1-3 Kaszowianka Kaszów 22 września, 15:30
Cedronka Wola Radziszowska 4-1 Gajowianka Gaj 23 września, 14:00
Liszczanka Liszki 3-2 Tęcza Piekary 23 września, 11:00
Lot Balice 0-3 LKS Libertów 23 września, 15:00

Kolejka 7 - 29-30 września

LKS Libertów 0-4 Wisła Jeziorzany 29 września, 15:30
Tęcza Piekary 0-1 Lot Balice 29 września, 14:00
Gajowianka Gaj 0-2 Liszczanka Liszki 30 września, 15:30
Kaszowianka Kaszów 6-1 Cedronka Wola Radziszowska 30 września, 14:00
Radziszowianka Radziszów 1-3 Iskra Krzęcin 30 września, 15:30
Armatura Kraków 1-1 Victoria Kraków 29 września, 15:30
Płomień Kostrze (Kraków) 1-3 Borkowianka Borek Szlachecki 30 września, 15:30

Kolejka 8 - 6-7 października

Wisła Jeziorzany 4-2 Borkowianka Borek Szlachecki 7 października, 15:00
Victoria Kraków 1-2 Płomień Kostrze (Kraków) 6 października, 15:00
Iskra Krzęcin 4-0 Armatura Kraków 6 października, 15:00
Cedronka Wola Radziszowska 2-0 Radziszowianka Radziszów 7 października, 14:00
Liszczanka Liszki 3-1 Kaszowianka Kaszów 7 października, 11:00
Lot Balice 0-2 Gajowianka Gaj 6 października, 15:00
LKS Libertów 1-1 Tęcza Piekary 6 października, 15:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Tęcza Piekary 1-3 Wisła Jeziorzany 13 października, 15:00
Gajowianka Gaj 0-1 LKS Libertów 14 października, 15:00
Kaszowianka Kaszów 8-0 Lot Balice 14 października, 14:00
Radziszowianka Radziszów 2-0 Liszczanka Liszki 14 października, 15:00
Armatura Kraków 2-1 Cedronka Wola Radziszowska 13 października, 15:00
Płomień Kostrze (Kraków) 1-4 Iskra Krzęcin 13 października, 15:00
Borkowianka Borek Szlachecki 3-5 Victoria Kraków 14 października, 15:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Wisła Jeziorzany 6-4 Victoria Kraków 21 października, 14:00
Iskra Krzęcin 4-0 Borkowianka Borek Szlachecki 20 października, 14:00
Cedronka Wola Radziszowska 1-0 Płomień Kostrze (Kraków) 20 października, 11:00
Liszczanka Liszki 2-1 Armatura Kraków 21 października, 11:00
Lot Balice 4-2 Radziszowianka Radziszów 21 października, 12:00
LKS Libertów 3-0 Kaszowianka Kaszów 21 października, 14:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Tęcza Piekary 6-0 Gajowianka Gaj 20 października, 14:30

Kolejka 11 - 27-28 października

Gajowianka Gaj 2-4 Wisła Jeziorzany 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Kaszowianka Kaszów 3-2 Tęcza Piekary 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Radziszowianka Radziszów 3-0 LKS Libertów 18 listopada, 13:00
(wo)
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych; na boisku 2-1, w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Armatura Kraków 1-4 Lot Balice 27 października, 11:00
Płomień Kostrze (Kraków) 1-4 Liszczanka Liszki 27 października, 14:00
Borkowianka Borek Szlachecki 1-4 Cedronka Wola Radziszowska 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Victoria Kraków 2-0 Iskra Krzęcin 27 października, 14:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Wisła Jeziorzany 3-2 Iskra Krzęcin 4 listopada, 13:00
Cedronka Wola Radziszowska 3-5 Victoria Kraków 4 listopada, 13:00
Liszczanka Liszki 7-0 Borkowianka Borek Szlachecki 4 listopada, 11:00
Lot Balice 1-4 Płomień Kostrze (Kraków) 4 listopada, 13:00
LKS Libertów 1-3 Armatura Kraków 3 listopada, 11:00
Tęcza Piekary 3-0 Radziszowianka Radziszów 3 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Gajowianka Gaj 0-6 Kaszowianka Kaszów 4 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Kaszowianka Kaszów 3-0 Wisła Jeziorzany 11 listopada, 13:00
Radziszowianka Radziszów 2-5 Gajowianka Gaj 11 listopada, 13:00
Armatura Kraków 1-3 Tęcza Piekary 10 listopada, 12:00
Płomień Kostrze (Kraków) 7-2 LKS Libertów 10 listopada, 13:00
Borkowianka Borek Szlachecki 1-6 Lot Balice 11 listopada, 13:00
Victoria Kraków 3-1 Liszczanka Liszki 10 listopada, 13:00
Iskra Krzęcin 1-3 Cedronka Wola Radziszowska 10 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 30 marca

Wisła Jeziorzany 1-0 Cedronka Wola Radziszowska 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Krzęcin 3-1 Liszczanka Liszki 1 maja, 12:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Kraków 1-0 Lot Balice 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Borkowianka Borek Szlachecki 1-0 LKS Libertów 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Płomień Kostrze (Kraków) 1-4 Tęcza Piekary 21 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska, w drugim terminie (1 maja, 17:00) odwołany z powodu festynu
Armatura Kraków 4-0 Gajowianka Gaj 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Radziszowianka Radziszów 0-6 Kaszowianka Kaszów 1 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 6-7 kwietnia

Radziszowianka Radziszów 3-4 Wisła Jeziorzany 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kaszowianka Kaszów 8-1 Armatura Kraków 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gajowianka Gaj 3-2 Płomień Kostrze (Kraków) 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tęcza Piekary 4-0 Borkowianka Borek Szlachecki 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Libertów 1-3 Victoria Kraków 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lot Balice 0-1 Iskra Krzęcin 18 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (5 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Liszczanka Liszki 3-1 Cedronka Wola Radziszowska 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 13-14 kwietnia

LKS Libertów 0-0 Iskra Krzęcin 14 kwietnia, 12:00
w Krzęcinie; LKS gospodarzem
Wisła Jeziorzany 2-0 Liszczanka Liszki 14 kwietnia, 16:00
Cedronka Wola Radziszowska 0-3 Lot Balice 14 kwietnia, 14:00
Victoria Kraków 2-1 Tęcza Piekary 13 kwietnia, 16:30
Borkowianka Borek Szlachecki 3-4 Gajowianka Gaj 13 kwietnia, 16:30
Płomień Kostrze (Kraków) 0-8 Kaszowianka Kaszów 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Armatura Kraków 2-3 Radziszowianka Radziszów 13 kwietnia, 16:30

Kolejka 17 - 20-21 kwietnia

Armatura Kraków 1-0 Wisła Jeziorzany 20 kwietnia, 17:00
Radziszowianka Radziszów 4-1 Płomień Kostrze (Kraków) 21 kwietnia, 17:00
Kaszowianka Kaszów 11-0 Borkowianka Borek Szlachecki 21 kwietnia, 14:00
Gajowianka Gaj 5-0 Victoria Kraków 20 kwietnia, 16:00
Tęcza Piekary 2-0 Iskra Krzęcin 20 kwietnia, 17:00
LKS Libertów 1-2 Cedronka Wola Radziszowska 21 kwietnia, 16:00
Lot Balice 2-0 Liszczanka Liszki 20 kwietnia, 16:30

Kolejka 18 - 27-28 kwietnia

Wisła Jeziorzany 2-0 Lot Balice 28 kwietnia, 16:30
Liszczanka Liszki 3-0 LKS Libertów 28 kwietnia, 11:00
Cedronka Wola Radziszowska 3-3 Tęcza Piekary 28 kwietnia, 17:00
Iskra Krzęcin 2-0 Gajowianka Gaj 27 kwietnia, 17:00
Victoria Kraków 0-5 Kaszowianka Kaszów 27 kwietnia, 17:00
Borkowianka Borek Szlachecki 1-0 Radziszowianka Radziszów 28 kwietnia, 17:00
Płomień Kostrze (Kraków) 2-3 Armatura Kraków 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 4-5 maja

Płomień Kostrze (Kraków) 0-7 Wisła Jeziorzany 4 maja, 16:00
Armatura Kraków 3-0 Borkowianka Borek Szlachecki 4 maja, 17:00
Radziszowianka Radziszów 0-4 Victoria Kraków 5 maja, 17:00
Kaszowianka Kaszów 4-0 Iskra Krzęcin 5 maja, 14:00
Gajowianka Gaj 2-2 Cedronka Wola Radziszowska 5 maja, 16:00
Tęcza Piekary 0-1 Liszczanka Liszki 4 maja, 17:00
LKS Libertów 3-3 Lot Balice 5 maja, 16:30

Kolejka 20 - 11-12 maja

Wisła Jeziorzany 3-0 LKS Libertów 11 maja, 17:30
Lot Balice 3-8 Tęcza Piekary 12 maja, 16:00
Liszczanka Liszki 0-0 Gajowianka Gaj 12 maja, 11:00
Cedronka Wola Radziszowska 2-4 Kaszowianka Kaszów 12 maja, 16:00
Iskra Krzęcin 3-0 Radziszowianka Radziszów 12 maja, 17:00
Victoria Kraków 3-1 Armatura Kraków 11 maja, 17:00
Borkowianka Borek Szlachecki 0-6 Płomień Kostrze (Kraków) 11 maja, 17:30

Kolejka 21 - 18-19 maja

Borkowianka Borek Szlachecki 2-5 Wisła Jeziorzany 18 maja, 17:30
Płomień Kostrze (Kraków) 3-4 Victoria Kraków 18 maja, 17:00
Armatura Kraków 0-0 Iskra Krzęcin 18 maja, 17:00
Radziszowianka Radziszów 1-2 Cedronka Wola Radziszowska 19 maja, 17:30
Kaszowianka Kaszów 1-1 Liszczanka Liszki 19 maja, 14:00
Gajowianka Gaj 1-6 Lot Balice 19 maja, 17:00
Tęcza Piekary 1-1 LKS Libertów 19 maja, 17:00

Kolejka 22 - 25-26 maja

Wisła Jeziorzany 2-1 Tęcza Piekary 26 maja, 17:30
LKS Libertów 1-2 Gajowianka Gaj 25 maja, 17:00
Lot Balice 1-2 Kaszowianka Kaszów 26 maja, 17:00
Liszczanka Liszki 1-0 Radziszowianka Radziszów 26 maja, 11:00
Cedronka Wola Radziszowska 2-1 Armatura Kraków 26 maja, 17:00
Iskra Krzęcin 5-0 Płomień Kostrze (Kraków) 25 maja, 17:00
Victoria Kraków 5-1 Borkowianka Borek Szlachecki 25 maja, 18:00

Kolejka 23 - 1-2 czerwca

Victoria Kraków 1-4 Wisła Jeziorzany 1 czerwca, 18:00
Borkowianka Borek Szlachecki 0-3 Iskra Krzęcin 1 czerwca, 18:00
Płomień Kostrze (Kraków) 1-1 Cedronka Wola Radziszowska 1 czerwca, 17:00
w Sidzinie
Armatura Kraków 0-6 Liszczanka Liszki 1 czerwca, 17:00
Radziszowianka Radziszów 1-4 Lot Balice 1 czerwca, 18:00
Kaszowianka Kaszów 2-1 LKS Libertów 2 czerwca, 14:00
Gajowianka Gaj 2-2 Tęcza Piekary 2 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 8-9 czerwca

Wisła Jeziorzany 3-2 Gajowianka Gaj 9 czerwca, 18:00
Tęcza Piekary 0-5 Kaszowianka Kaszów 8 czerwca, 18:00
LKS Libertów 3-2 Radziszowianka Radziszów 8 czerwca, 17:30
Lot Balice 2-1 Armatura Kraków 9 czerwca, 17:00
Liszczanka Liszki 4-1 Płomień Kostrze (Kraków) 9 czerwca, 11:00
Cedronka Wola Radziszowska 3-3 Borkowianka Borek Szlachecki 8 czerwca, 17:00
Iskra Krzęcin 1-0 Victoria Kraków 8 czerwca, 14:00

Kolejka 25 - 15-16 czerwca

Iskra Krzęcin 1-2 Wisła Jeziorzany 15 czerwca, 17:30
Victoria Kraków 1-0 Cedronka Wola Radziszowska 15 czerwca, 18:00
Borkowianka Borek Szlachecki 0-9 Liszczanka Liszki 15 czerwca, 18:00
Płomień Kostrze (Kraków) 0-2 Lot Balice 15 czerwca, 16:00
Armatura Kraków 2-1 LKS Libertów 16 czerwca, 17:30
w Libertowie; Armatura gospodarzem
Radziszowianka Radziszów 3-1 Tęcza Piekary 16 czerwca, 18:00
Kaszowianka Kaszów 10-0 Gajowianka Gaj 16 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 22-23 czerwca

Wisła Jeziorzany 0-0 Kaszowianka Kaszów 22 czerwca, 15:00
Gajowianka Gaj 3-0 Radziszowianka Radziszów 22 czerwca, 15:00
(wo)
drużyna gości nie posiadała aktualnych kart zdrowia
Tęcza Piekary 5-3 Armatura Kraków 22 czerwca, 15:00
LKS Libertów 5-1 Płomień Kostrze (Kraków) 22 czerwca, 15:00
Lot Balice 6-1 Borkowianka Borek Szlachecki 22 czerwca, 15:00
Liszczanka Liszki 4-3 Victoria Kraków 22 czerwca, 15:00
Cedronka Wola Radziszowska 0-3 Iskra Krzęcin 22 czerwca, 15:00

Liga okręgowa 2012/2013 (Kraków II)

Klasa A 2012/2013 (Myślenice)
Klasa A 2012/2013 (Wieliczka)

Klasa B 2012/2013 (Kraków I)
Klasa B 2012/2013 (Kraków II)
Klasa B 2012/2013 (Kraków III)

Autor: Artur Michalak
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas