[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2012/2013, grupa: mazowiecka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Teresin 20 41 13 2 5 62-29 8 0 2 39-11 5 2 3 23-18
2.  Tygrys Huta Mińska 20 36 11 3 6 47-36 5 2 3 17-14 6 1 3 30-22
3.  GOSiR II Piaseczno 20 33 10 3 7 43-26 5 3 2 22-11 5 0 5 21-15
4.  TKKF Grójec 20 32 10 2 8 53-29 5 1 4 33-16 5 1 4 20-13
5.  Orliki Jeruzal 20 23 7 2 11 33-43 5 0 5 20-21 2 2 6 13-22
6.  Marysin Warszawa 20 8 2 2 16 13-88 1 1 8 7-40 1 1 8 6-48

 1  2  3  4  5  6 
 1 KS Teresin    8-2 
0-3 
3-0* 
3-0* 
3-0* 
2-4 
2-0 
3-1 
9-1 
6-0 
 2 Tygrys Huta Mińska3-0 
2-2 
    0-4 
3-0 
0-4 
1-0 
2-3 
2-0 
1-1 
3-0* 
 3 GOSiR II Piaseczno0-3 
1-1 
6-2 
1-1 
    3-1 
0-1 
3-1 
1-1 
4-0 
3-0 
 4 TKKF Grójec1-4 
5-1 
1-3 
1-0 
0-1 
2-0 
    2-2 
5-1 
0-3 
16-1 
 5 Orliki Jeruzal6-1 
0-2 
0-3 
2-3 
0-11 
3-0* 
0-1 
3-0* 
    5-0 
1-0 
 6 Marysin Warszawa0-6 
0-3 
0-2 
3-11 
1-2 
0-3* 
1-1 
0-8 
2-1 
0-3* 
    

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Orliki Jeruzal 0-11 GOSiR II Piaseczno 25 sierpnia, 11:00
Marysin Warszawa 1-1 TKKF Grójec 5 września, 17:00
KS Teresin 8-2 Tygrys Huta Mińska 25 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 1-2 września

GOSiR II Piaseczno 6-2 Tygrys Huta Mińska 2 września, 11:00
TKKF Grójec 1-4 KS Teresin 2 września, 11:00
Orliki Jeruzal 5-0 Marysin Warszawa 2 września, 11:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Marysin Warszawa 1-2 GOSiR II Piaseczno 9 września, 11:00
KS Teresin 2-0 Orliki Jeruzal 8 września, 11:00
Tygrys Huta Mińska 0-4 TKKF Grójec 9 września, 17:00

Kolejka 4 - 22-23 września

GOSiR II Piaseczno 3-1 TKKF Grójec 21 października, 15:00
w pierwotnym terminie (23 września, 13:00, w Głoskowie) odwołany
Orliki Jeruzal 0-3 Tygrys Huta Mińska 22 września, 10:00
w Mrozach
Marysin Warszawa 0-6 KS Teresin 22 września, 11:00

Kolejka 5 - 29-30 września

KS Teresin 3-0 GOSiR II Piaseczno 30 września, 15:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Tygrys Huta Mińska 1-1 Marysin Warszawa 29 września, 14:00
TKKF Grójec 2-2 Orliki Jeruzal 29 września, 11:00

Kolejka 6 - 6-7 października

GOSiR II Piaseczno 3-1 Orliki Jeruzal 7 października, 13:00
TKKF Grójec 0-3 Marysin Warszawa 7 października, 11:00
Tygrys Huta Mińska 3-0 KS Teresin 7 października, 11:00

Kolejka 7 - 13-14 października

Tygrys Huta Mińska 0-4 GOSiR II Piaseczno 13 października, 16:00
KS Teresin 3-0 TKKF Grójec 14 października, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Marysin Warszawa 2-1 Orliki Jeruzal 14 października, 13:00
na stadionie PKS-u Radość

Kolejka 8 - 27-28 października

GOSiR II Piaseczno 4-0 Marysin Warszawa 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orliki Jeruzal 6-1 KS Teresin 27 października, 11:00
TKKF Grójec 1-3 Tygrys Huta Mińska 18 listopada, 10:00
w pierwotnym terminie (27 października, 10:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 9 - 3-4 listopada

TKKF Grójec 0-1 GOSiR II Piaseczno 4 listopada, 12:00
Tygrys Huta Mińska 2-3 Orliki Jeruzal 3 listopada, 11:00
KS Teresin 9-1 Marysin Warszawa 21 października, 12:30

Kolejka 10 - 10-11 listopada

GOSiR II Piaseczno 0-3 KS Teresin 11 listopada, 13:30
Marysin Warszawa 0-2 Tygrys Huta Mińska 10 listopada, 12:00
na stadionie PKS-u Radość
Orliki Jeruzal 0-1 TKKF Grójec 10 listopada, 11:00
w Mrozach

Kolejka 11 - 6-7 kwietnia

GOSiR II Piaseczno 1-1 Orliki Jeruzal 5 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
TKKF Grójec 16-1 Marysin Warszawa 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tygrys Huta Mińska 2-2 KS Teresin 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 12 - 13-14 kwietnia

Tygrys Huta Mińska 3-0 GOSiR II Piaseczno 16 maja, 17:00
KS Teresin 2-4 TKKF Grójec 13 kwietnia, 11:00
w Żyrardowie
Marysin Warszawa 0-3 Orliki Jeruzal 1 maja
(wo)
odwołany z powodu zalania boiska; gospodarze nie ustalili drugiego terminu meczu

Kolejka 13 - 20-21 kwietnia

GOSiR II Piaseczno 3-0 Marysin Warszawa 20 kwietnia, 13:30
Orliki Jeruzal 0-2 KS Teresin 21 kwietnia, 11:00
w Mrozach
TKKF Grójec 1-0 Tygrys Huta Mińska 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 27-28 kwietnia

TKKF Grójec 2-0 GOSiR II Piaseczno 28 kwietnia, 16:00
Tygrys Huta Mińska 2-0 Orliki Jeruzal 28 kwietnia, 18:00
KS Teresin 6-0 Marysin Warszawa 27 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 4-5 maja

GOSiR II Piaseczno 1-1 KS Teresin 4 maja, 13:30
Marysin Warszawa 3-11 Tygrys Huta Mińska 5 maja, 15:00
na stadionie Junaka
Orliki Jeruzal 3-0 TKKF Grójec 4 maja, 12:00
(wo)
w Mrozach / goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 16 - 11-12 maja

Orliki Jeruzal 3-0 GOSiR II Piaseczno 11 maja, 11:00
(wo)
w Mrozach / goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Marysin Warszawa 0-8 TKKF Grójec 11 maja, 12:00
KS Teresin 0-3 Tygrys Huta Mińska 11 maja, 15:00

Kolejka 17 - 18-19 maja

GOSiR II Piaseczno 1-1 Tygrys Huta Mińska 28 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 maja, 10:00) odwołany
TKKF Grójec 5-1 KS Teresin 19 maja, 16:00
Orliki Jeruzal 1-0 Marysin Warszawa 3 czerwca, 17:30
w Mrozach / w pierwotnym terminie (18 maja, 11:00) odwołany / w drugim terminie (28 maja, 17:30) odwołany z powodu zalania boiska

Kolejka 18 - 25-26 maja

Marysin Warszawa 0-3 GOSiR II Piaseczno 25 maja, 13:45
(wo)
na stadionie Junaka / odwołany z powodu zalania boiska; gospodarze nie ustalili drugiego terminu meczu
KS Teresin 3-1 Orliki Jeruzal 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 16:00) odwołany
Tygrys Huta Mińska 1-0 TKKF Grójec 25 maja, 11:00

Kolejka 19 - 1-2 czerwca

GOSiR II Piaseczno 0-1 TKKF Grójec 1 czerwca, 10:00
Orliki Jeruzal 2-3 Tygrys Huta Mińska 1 czerwca, 13:30
w Mrozach
Marysin Warszawa 0-3 KS Teresin 1 czerwca, 14:00
na stadionie Junaka

Kolejka 20 - 8 czerwca

KS Teresin 3-0 GOSiR II Piaseczno 8 czerwca, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Tygrys Huta Mińska 3-0 Marysin Warszawa 9 czerwca, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
TKKF Grójec 5-1 Orliki Jeruzal 9 czerwca, 16:00

II liga kobiet 2012/2013 (mazowiecka)

III liga kobiet 2012/2013 (lubelska)
III liga kobiet 2012/2013 (podlasko-warmińsko-mazurska)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas