[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga kobiet 2012/2013, grupa: mazowiecka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Widok Lublin 16 42 14 0 2 80-17 8 0 0 45-6 6 0 2 35-11
2.  Zamłynie Radom 16 37 12 1 3 41-16 7 0 1 21-6 5 1 2 20-10
3.  KS Raszyn 16 30 9 3 4 39-18 5 1 2 20-7 4 2 2 19-11
4.  KU-AZS UW Warszawa 16 27 8 3 5 42-28 5 1 2 26-12 3 2 3 16-16
5.  OKS Stomil Olsztyn 16 22 6 4 6 30-28 4 2 2 18-12 2 2 4 12-16
6.  Pegaz Drobin 16 17 5 2 9 27-46 4 0 4 14-22 1 2 5 13-24
7.  Pogoń Siedlce 16 11 3 2 11 22-63 2 2 4 12-24 1 0 7 10-39
8.  KS Michałowo 16 10 3 1 12 23-69 3 0 5 17-31 0 1 7 6-38 2 4 1 1 0 5-4
9.  Piastovia Piastów 16 10 2 4 10 29-48 1 4 3 18-22 1 0 7 11-26 2 1 0 1 1 4-5
Tytan Wisznice wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Widok Lublin    3-0 4-1 5-1 4-1 5-1 7-0 12-1 5-1 
 2 Zamłynie Radom0-1     2-1 2-0 2-1 3-2 6-0 3-0* 3-1 
 3 KS Raszyn2-3 0-1     3-1 0-0 2-0 2-0 7-1 4-1 
 4 KU-AZS UW Warszawa4-0 3-3 1-3     4-0 6-4 1-2 3-0 4-0 
 5 OKS Stomil Olsztyn3-0 2-0 1-3 1-1     3-3 3-1 3-1 2-3 
 6 Pegaz Drobin1-7 0-3 0-3 0-3 2-1     6-4 3-0* 2-1 
 7 Pogoń Siedlce0-6 1-5 1-1 1-5 0-3 1-1     5-1 3-2 
 8 KS Michałowo1-9 1-4 0-5 3-4 3-5 3-0* 3-2     3-2 
 9 Piastovia Piastów0-9 0-4 2-2 1-1 1-1 1-2 11-1 2-2     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Piastovia Piastów 11-1 Pogoń Siedlce 26 sierpnia, 15:00
KS Raszyn 7-1 KS Michałowo 26 sierpnia, 15:00
OKS Stomil Olsztyn - Tytan Wisznice 26 sierpnia, 11:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 / goście zrezygnowali z gry, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Zamłynie Radom 0-1 Widok Lublin 25 sierpnia, 13:00
Pegaz Drobin 0-3 KU-AZS UW Warszawa 26 sierpnia, 17:00
w Świerczynku

Kolejka 2 - 1-2 września

Pogoń Siedlce 0-6 Widok Lublin 12 września, 16:00
w Lublinie; Pogoń gospodarzem
Tytan Wisznice - Zamłynie Radom 2 września, 13:00
było 0-0, anulowany
KS Michałowo 3-5 OKS Stomil Olsztyn 2 września, 11:00
Pegaz Drobin 0-3 KS Raszyn 2 września, 15:00
Piastovia Piastów 1-1 KU-AZS UW Warszawa 1 września, 15:00

Kolejka 3 - 8-9 września

KU-AZS UW Warszawa 1-2 Pogoń Siedlce 8 września, 13:00
KS Raszyn 4-1 Piastovia Piastów 8 września, 13:30
OKS Stomil Olsztyn 3-3 Pegaz Drobin 9 września, 11:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Zamłynie Radom 3-0 KS Michałowo 8 września, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Widok Lublin - Tytan Wisznice 8 września, 12:00
było 7-0, anulowany

Kolejka 4 - 22-23 września

Pogoń Siedlce - Tytan Wisznice 22 września, 12:00
było 5-0, anulowany
KS Michałowo 1-9 Widok Lublin 22 września, 11:00
Pegaz Drobin 0-3 Zamłynie Radom 23 września, 12:00
w Świerczynku
Piastovia Piastów 1-1 OKS Stomil Olsztyn 23 września, 15:00
KU-AZS UW Warszawa 1-3 KS Raszyn 22 września, 14:00
na stadionie Drukarza

Kolejka 5 - 29-30 września

KS Raszyn 2-0 Pogoń Siedlce 29 września, 11:00
OKS Stomil Olsztyn 1-1 KU-AZS UW Warszawa 29 września, 18:30
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Zamłynie Radom 3-1 Piastovia Piastów 29 września, 17:00
Widok Lublin 5-1 Pegaz Drobin 10 października, 14:00
w pierwotnym terminie (29 września, 17:00) odwołany z powodu choroby zawodniczek gości
Tytan Wisznice - KS Michałowo 29 września, 13:00
było 1-0, anulowany

Kolejka 6 - 6-7 października

Pogoń Siedlce 5-1 KS Michałowo 7 października, 12:00
na stadionie ARMS
Pegaz Drobin - Tytan Wisznice 7 października, 13:00
w Świerczynku, było 3-0, anulowany
Piastovia Piastów 0-9 Widok Lublin 7 października, 15:00
KU-AZS UW Warszawa 3-3 Zamłynie Radom 6 października, 16:00
OKS Stomil Olsztyn 1-3 KS Raszyn 7 października, 14:00
na Stadionie OSiR

Kolejka 7 - 13-14 października

OKS Stomil Olsztyn 3-1 Pogoń Siedlce 14 października, 14:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Zamłynie Radom 2-1 KS Raszyn 13 października, 17:00
Widok Lublin 5-1 KU-AZS UW Warszawa 13 października, 12:00
Tytan Wisznice - Piastovia Piastów 13 października, 13:00
było 2-7, anulowany
KS Michałowo 3-0 Pegaz Drobin 20 października, 11:00
(wo)
w pierwotnym terminie (13 października, 13:00) goście nie dojechali z powodu awarii autobusu / w drugim terminie na boisku 1-16 - w zespole gości wystąpiła nieuprawniona zawodniczka

Kolejka 8 - 27-28 października

Pogoń Siedlce 1-1 Pegaz Drobin 27 października, 12:00
na stadionie ARMS
Piastovia Piastów 2-2 KS Michałowo 11 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KU-AZS UW Warszawa - Tytan Wisznice 11 listopada, 15:00
na bocznym boisku Drukarza / w pierwotnym terminie (28 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście zrezygnowali z gry, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
KS Raszyn 2-3 Widok Lublin 7 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
OKS Stomil Olsztyn 2-0 Zamłynie Radom 23 marca, 16:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 / w pierwotnym terminie (28 października, 17:00) odwołany z powodu powołania trzech zawodniczek Zamłynia do reprezentacji narodowej

Kolejka 9 - 3-4 listopada

Zamłynie Radom 6-0 Pogoń Siedlce 3 listopada, 13:00
Widok Lublin 4-1 OKS Stomil Olsztyn 4 listopada, 13:00
Tytan Wisznice - KS Raszyn 4 listopada, 13:00
było 3-5, anulowany
KS Michałowo 3-4 KU-AZS UW Warszawa 3 listopada, 10:30
Pegaz Drobin 2-1 Piastovia Piastów 3 listopada, 11:00

Kolejka 10 - 30 marca

Pauza: OKS Stomil Olsztyn.
 
KU-AZS UW Warszawa 6-4 Pegaz Drobin 29 maja, 18:50
w Piastowie / w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie mecz zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 50-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Pogoń Siedlce 3-2 Piastovia Piastów 13 kwietnia, 11:25
mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem
KS Michałowo 0-5 KS Raszyn 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 11:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Widok Lublin 3-0 Zamłynie Radom 21 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (16 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zaległego meczu II ligi Motoru Lublin

Kolejka 11 - 6-7 kwietnia

Pauza: Zamłynie Radom.
 
Widok Lublin 7-0 Pogoń Siedlce 27 kwietnia, 12:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
OKS Stomil Olsztyn 3-1 KS Michałowo 17 kwietnia, 12:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Raszyn 2-0 Pegaz Drobin 28 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KU-AZS UW Warszawa 4-0 Piastovia Piastów 27 kwietnia, 17:30
w Piastowie; KU-AZS UW gospodarzem / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 12 - 20-21 kwietnia

Pauza: Widok Lublin.
 
Pogoń Siedlce 1-5 KU-AZS UW Warszawa 20 kwietnia, 14:00
na stadionie ARMS
Piastovia Piastów 2-2 KS Raszyn 20 kwietnia, 16:30
Pegaz Drobin 2-1 OKS Stomil Olsztyn 21 kwietnia, 10:00
KS Michałowo 1-4 Zamłynie Radom 20 kwietnia, 10:00

Kolejka 13 - 4-5 maja

Pauza: Pogoń Siedlce.
 
Widok Lublin 12-1 KS Michałowo 4 maja, 11:00
Zamłynie Radom 3-2 Pegaz Drobin 4 maja, 14:00
OKS Stomil Olsztyn 2-3 Piastovia Piastów 5 maja, 10:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
KS Raszyn 3-1 KU-AZS UW Warszawa 4 maja, 11:00

Kolejka 14 - 11-12 maja

Pauza: KS Michałowo.
 
Pogoń Siedlce 1-1 KS Raszyn 11 maja, 11:00
na stadionie ARMS
KU-AZS UW Warszawa 4-0 OKS Stomil Olsztyn 14 maja, 16:00
na bocznym boisku Drukarza / w pierwotnym terminie (11 maja, 14:00) odwołany
Piastovia Piastów 0-4 Zamłynie Radom 11 maja, 17:30
Pegaz Drobin 1-7 Widok Lublin 11 maja, 14:00

Kolejka 15 - 18-19 maja

Pauza: Pegaz Drobin.
 
KS Raszyn 0-0 OKS Stomil Olsztyn 19 maja, 11:00
KS Michałowo 3-2 Pogoń Siedlce 18 maja, 10:30
Widok Lublin 5-1 Piastovia Piastów 18 maja, 12:00
Zamłynie Radom 2-0 KU-AZS UW Warszawa 18 maja, 13:00

Kolejka 16 - 25-26 maja

Pauza: Piastovia Piastów.
 
Pogoń Siedlce 0-3 OKS Stomil Olsztyn 25 maja, 11:00
na stadionie ARMS
KS Raszyn 0-1 Zamłynie Radom 25 maja, 16:30
KU-AZS UW Warszawa 4-0 Widok Lublin 26 maja, 18:00
w Piastowie
Pegaz Drobin 3-0 KS Michałowo 26 maja, 11:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 17 - 1-2 czerwca

Pauza: KU-AZS UW Warszawa.
 
Pegaz Drobin 6-4 Pogoń Siedlce 2 czerwca, 12:00
KS Michałowo 3-2 Piastovia Piastów 1 czerwca, 13:00
Widok Lublin 4-1 KS Raszyn 1 czerwca, 11:00
Zamłynie Radom 2-1 OKS Stomil Olsztyn 5 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (1 czerwca, 15:00) odwołany

Kolejka 18 - 8-9 czerwca

Pauza: KS Raszyn.
 
Pogoń Siedlce 1-5 Zamłynie Radom 9 czerwca, 18:00
OKS Stomil Olsztyn 3-0 Widok Lublin 9 czerwca, 16:00
KU-AZS UW Warszawa 3-0 KS Michałowo 9 czerwca, 13:00
na bocznym boisku Drukarza
Piastovia Piastów 1-2 Pegaz Drobin 8 czerwca, 18:00

Baraże o udział w I lidze kobiet

I liga kobiet 2012/2013 (północna)

II liga kobiet 2012/2013 (wielkopolska)

III liga kobiet 2012/2013 (lubelska)
III liga kobiet 2012/2013 (mazowiecka)
III liga kobiet 2012/2013 (podlasko-warmińsko-mazurska)

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas