[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga kobiet 2012/2013, grupa: wielkopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  TKKF Checz Gdynia 16 42 14 0 2 74-22 8 0 0 37-8 6 0 2 37-14
2.  Victoria Sianów 16 37 12 1 3 82-23 6 1 1 34-11 6 0 2 48-12
3.  KKP II Bydgoszcz 16 36 12 0 4 65-16 7 0 1 40-6 5 0 3 25-10
4.  Juvenia Stargard Szczeciński 16 35 11 2 3 62-32 6 0 2 33-14 5 2 1 29-18
5.  Tucholanka Tuchola 16 21 7 0 9 34-61 2 0 6 15-38 5 0 3 19-23
6.  GOSRiT Luzino 16 15 5 0 11 28-83 3 0 5 15-38 2 0 6 13-45
7.  GSS Grodzisk Wielkopolski 16 13 4 1 11 30-73 3 1 4 22-30 1 0 7 8-43
8.  Lechia Zielona Góra 16 9 3 0 13 18-46 2 0 6 11-23 1 0 7 7-23
 Pogoń II Szczecin Women 16 3 1 0 15 9-52 1 0 7 7-23 0 0 8 2-29
Pogoń II Szczecin Women wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Lechia Zielona Góra wycofała się z rozgrywek po 10. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 TKKF Checz Gdynia    4-3 2-1 7-1 5-2 10-1 3-0* 3-0* 3-0* 
 2 Victoria Sianów1-4     3-0* 3-3 3-1 7-3 11-0 3-0 3-0* 
 3 KKP II Bydgoszcz9-2 4-0     0-3* 10-0 8-1 3-0* 3-0* 3-0* 
 4 Juvenia Stargard Szczeciński3-2 3-4 2-1     3-4 7-1 9-1 3-0* 3-1 
 5 Tucholanka Tuchola0-5 1-15 1-4 2-5     2-3 6-3 0-3* 3-0* 
 6 GOSRiT Luzino1-14 0-9 0-3 0-4 0-3*     6-1 5-4 3-0* 
 7 GSS Grodzisk Wielkopolski0-3 0-9 1-11 3-3 1-2 6-1     3-0* 8-1 
 8 Lechia Zielona Góra0-4 0-3* 0-3* 3-7 0-3* 0-3* 5-0     3-0* 
 9 Pogoń II Szczecin Women0-3* 0-5* 1-2 0-3* 1-4 5-0 0-3* ***     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 1-2 września

Pauza: GSS Grodzisk Wielkopolski.
 
GOSRiT Luzino 0-3 Tucholanka Tuchola 2 września, 14:00
(wo)
na boisku 3-3; zawodniczka gospodyń przed ukończeniem 15. roku życia przekroczyła dozwolony czas gry
Lechia Zielona Góra 0-4 TKKF Checz Gdynia 1 września, 13:00
Pogoń II Szczecin Women 0-5 Victoria Sianów 2 września, 12:00
(wo)
na boisku 1-5; w drużynie gospodyń wystąpiła nieuprawniona zawodniczka
KKP II Bydgoszcz 0-3 Juvenia Stargard Szczeciński 26 sierpnia, 14:00
(wo)
na boisku 6-0; zawodniczka gospodyń przed ukończeniem 15. roku życia przekroczyła dozwolony czas gry

Kolejka 2 - 8-9 września

Pauza: Juvenia Stargard Szczeciński.
 
Victoria Sianów 3-0 KKP II Bydgoszcz 8 września, 12:00
(wo)
na boisku 0-1; zawodniczka gości przed ukończeniem 15. roku życia przekroczyła dozwolony czas gry
TKKF Checz Gdynia 3-0 Pogoń II Szczecin Women 8 września, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Tucholanka Tuchola 0-3 Lechia Zielona Góra 9 września, 13:00
(wo)
na boisku 4-2; w drużynie gospodyń wystąpiła nieuprawniona zawodniczka
GSS Grodzisk Wielkopolski 6-1 GOSRiT Luzino 9 września, 15:00

Kolejka 3 - 22-23 września

Pauza: GOSRiT Luzino.
 
Lechia Zielona Góra 5-0 GSS Grodzisk Wielkopolski 22 września, 13:00
Pogoń II Szczecin Women 1-4 Tucholanka Tuchola 22 września, 14:00
KKP II Bydgoszcz 9-2 TKKF Checz Gdynia 23 września, 14:00
Juvenia Stargard Szczeciński 3-4 Victoria Sianów 22 września, 11:00

Kolejka 4 - 29-30 września

Pauza: Victoria Sianów.
 
TKKF Checz Gdynia 7-1 Juvenia Stargard Szczeciński 29 września, 16:00
Tucholanka Tuchola 1-4 KKP II Bydgoszcz 29 września, 15:00
GSS Grodzisk Wielkopolski 8-1 Pogoń II Szczecin Women 30 września, 15:00
GOSRiT Luzino 5-4 Lechia Zielona Góra 30 września, 14:30

Kolejka 5 - 6-7 października

Pauza: Lechia Zielona Góra.
 
Pogoń II Szczecin Women 5-0 GOSRiT Luzino 7 października, 15:00
KKP II Bydgoszcz 3-0 GSS Grodzisk Wielkopolski 7 października, 14:00
(wo)
mecz się nie odbył - brak gości
Juvenia Stargard Szczeciński 3-4 Tucholanka Tuchola 7 października, 14:00
Victoria Sianów 1-4 TKKF Checz Gdynia 6 października, 11:30

Kolejka 6 - 13-14 października

Pauza: TKKF Checz Gdynia.
 
Tucholanka Tuchola 1-15 Victoria Sianów 14 października, 12:00
GSS Grodzisk Wielkopolski 3-3 Juvenia Stargard Szczeciński 14 października, 15:00
GOSRiT Luzino 0-3 KKP II Bydgoszcz 13 października, 14:00
Lechia Zielona Góra 3-0 Pogoń II Szczecin Women 13 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 7 - 27-28 października

Pauza: Pogoń II Szczecin Women.
 
KKP II Bydgoszcz 3-0 Lechia Zielona Góra 28 października, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Juvenia Stargard Szczeciński 7-1 GOSRiT Luzino 27 października, 13:00
Victoria Sianów 11-0 GSS Grodzisk Wielkopolski 27 października, 15:00
TKKF Checz Gdynia 5-2 Tucholanka Tuchola 14 kwietnia, 13:00
w pierwotnym terminie (27 października, 15:00) odwołany

Kolejka 8 - 3-4 listopada

Pauza: Tucholanka Tuchola.
 
GSS Grodzisk Wielkopolski 0-3 TKKF Checz Gdynia 4 listopada, 13:00
GOSRiT Luzino 0-9 Victoria Sianów 4 listopada, 12:00
Lechia Zielona Góra 3-7 Juvenia Stargard Szczeciński 4 listopada, 13:00
Pogoń II Szczecin Women 1-2 KKP II Bydgoszcz 4 listopada, 14:00

Kolejka 9 - 10-11 listopada

Pauza: KKP II Bydgoszcz.
 
Juvenia Stargard Szczeciński 3-1 Pogoń II Szczecin Women 11 listopada, 11:00
Victoria Sianów 3-0 Lechia Zielona Góra 10 listopada, 13:00
TKKF Checz Gdynia 10-1 GOSRiT Luzino 10 listopada, 14:00
Tucholanka Tuchola 6-3 GSS Grodzisk Wielkopolski 11 listopada, 13:00

Kolejka 10 - 6-7 kwietnia

Pauza: GSS Grodzisk Wielkopolski.
 
Tucholanka Tuchola 2-3 GOSRiT Luzino 28 kwietnia, 12:00
TKKF Checz Gdynia 3-0 Lechia Zielona Góra 6 kwietnia, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Victoria Sianów 3-0 Pogoń II Szczecin Women
(wo)
Juvenia Stargard Szczeciński 2-1 KKP II Bydgoszcz 9 czerwca, 13:00

Kolejka 11 - 20-21 kwietnia

Pauza: Juvenia Stargard Szczeciński.
 
KKP II Bydgoszcz 4-0 Victoria Sianów 21 kwietnia, 14:00
Pogoń II Szczecin Women 0-3 TKKF Checz Gdynia
(wo)
Lechia Zielona Góra 0-3 Tucholanka Tuchola
(wo)
GOSRiT Luzino 6-1 GSS Grodzisk Wielkopolski 21 kwietnia, 13:00

Kolejka 12 - 27-28 kwietnia

Pauza: GOSRiT Luzino.
 
GSS Grodzisk Wielkopolski 3-0 Lechia Zielona Góra
(wo)
Tucholanka Tuchola 3-0 Pogoń II Szczecin Women
(wo)
TKKF Checz Gdynia 2-1 KKP II Bydgoszcz 27 kwietnia, 14:00
Victoria Sianów 3-3 Juvenia Stargard Szczeciński 27 kwietnia, 12:00

Kolejka 13 - 4-5 maja

Pauza: Victoria Sianów.
 
Juvenia Stargard Szczeciński 3-2 TKKF Checz Gdynia 4 maja, 14:00
KKP II Bydgoszcz 10-0 Tucholanka Tuchola 5 maja, 14:00
Pogoń II Szczecin Women 0-3 GSS Grodzisk Wielkopolski
(wo)
Lechia Zielona Góra 0-3 GOSRiT Luzino
(wo)

Kolejka 14 - 11-12 maja

Pauza: Lechia Zielona Góra.
 
GOSRiT Luzino 3-0 Pogoń II Szczecin Women
(wo)
GSS Grodzisk Wielkopolski 1-11 KKP II Bydgoszcz 11 maja, 16:00
Tucholanka Tuchola 2-5 Juvenia Stargard Szczeciński 1 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (11-12 maja) odwołany
TKKF Checz Gdynia 4-3 Victoria Sianów 11 maja, 14:00

Kolejka 15 - 18-19 maja

Pauza: TKKF Checz Gdynia.
 
Victoria Sianów 3-1 Tucholanka Tuchola 18 maja, 12:00
Juvenia Stargard Szczeciński 9-1 GSS Grodzisk Wielkopolski 18 maja, 13:00
KKP II Bydgoszcz 8-1 GOSRiT Luzino 19 maja, 14:00
Pogoń II Szczecin Women - Lechia Zielona Góra
(wo)
obustronny walkower

Kolejka 16 - 25-26 maja

Pauza: Pogoń II Szczecin Women.
 
Lechia Zielona Góra 0-3 KKP II Bydgoszcz
(wo)
GOSRiT Luzino 0-4 Juvenia Stargard Szczeciński 26 maja, 15:00
GSS Grodzisk Wielkopolski 0-9 Victoria Sianów 26 maja, 15:00
Tucholanka Tuchola 0-5 TKKF Checz Gdynia 26 maja, 12:00

Kolejka 17 - 1-2 czerwca

Pauza: Tucholanka Tuchola.
 
TKKF Checz Gdynia 3-0 GSS Grodzisk Wielkopolski 2 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Victoria Sianów 7-3 GOSRiT Luzino 1 czerwca, 12:00
Juvenia Stargard Szczeciński 3-0 Lechia Zielona Góra
(wo)
KKP II Bydgoszcz 3-0 Pogoń II Szczecin Women
(wo)

Kolejka 18 - 9 czerwca

Pauza: KKP II Bydgoszcz.
 
Pogoń II Szczecin Women 0-3 Juvenia Stargard Szczeciński
(wo)
Lechia Zielona Góra 0-3 Victoria Sianów
(wo)
GOSRiT Luzino 1-14 TKKF Checz Gdynia 1 maja, 14:00
GSS Grodzisk Wielkopolski 1-2 Tucholanka Tuchola 9 czerwca, 14:00

Baraże o udział w I lidze kobiet
Baraże o udział w II lidze kobiet (wielkopolska)

I liga kobiet 2012/2013 (północna)

II liga kobiet 2012/2013 (mazowiecka)

III liga kobiet 2012/2013 (kujawsko-pomorska)
III liga kobiet 2012/2013 (pomorska)
III liga kobiet 2012/2013 (wielkopolska (południe))
III liga kobiet 2012/2013 (wielkopolska (północ))
III liga kobiet 2012/2013 (zachodniopomorsko-lubuska)

Autor: Artur Michalak

 

Napisz do nas