[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga kobiet 2012/2013, grupa: północna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zagłębie Lubin 18 50 16 2 0 67-4 8 1 0 38-1 8 1 0 29-3
2.  Medyk II Konin 18 31 9 4 5 35-23 5 3 1 23-9 4 1 4 12-14 4 7 2 1 1 5-4
3.  ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 18 31 10 1 7 44-33 6 0 3 19-13 4 1 4 25-20 4 7 2 1 1 6-5
4.  Olimpia Szczecin 18 31 9 4 5 31-16 5 1 3 20-11 4 3 2 11-5 4 3 1 0 3 2-4
5.  Praga Warszawa 18 27 8 3 7 35-39 5 1 3 17-12 3 2 4 18-27
6.  Sztorm Gdynia 18 25 7 4 7 33-31 4 2 3 19-17 3 2 4 14-14
7.  Polonia Poznań 18 21 6 3 9 20-34 4 1 4 13-16 2 2 5 7-18
8.  MUKS Tomaszów Mazowiecki 18 20 5 5 8 20-30 3 3 3 11-13 2 2 5 9-17
9.  Poznaniak Poznań 18 16 4 4 10 24-38 1 3 5 9-16 3 1 5 15-22
10.  Ceramika Opoczno 18 3 1 0 17 3-64 1 0 8 3-32 0 0 9 0-32
Ceramika Opoczno wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Zagłębie Lubin    5-0 5-1 0-0 6-0 3-0 3-0* 6-0 6-0 4-0 
 2 Medyk II Konin1-1     2-2 0-1 2-1 3-2 1-0 2-2 6-0 6-0 
 3 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski1-4 1-2     1-0 1-3 4-1 2-1 3-1 3-1 3-0* 
 4 Olimpia Szczecin0-2 0-1 1-2     2-1 3-2 7-0 1-1 3-2 3-0* 
 5 Praga Warszawa0-3 4-3 3-0 0-1     0-0 4-1 1-0 0-4 5-0 
 6 Sztorm Gdynia0-5 1-0 1-4 0-5 10-1     0-0 3-1 1-1 3-0* 
 7 Polonia Poznań0-3 2-1 4-2 1-1 2-5 0-1     1-0 0-3* 3-0* 
 8 MUKS Tomaszów Mazowiecki0-6 0-1 2-1 0-0 2-2 1-1 0-1     3-1 3-0* 
 9 Poznaniak Poznań1-2 1-1 2-5 1-2 2-2 0-3 0-0 0-1     2-0 
 10 Ceramika Opoczno0-3* 0-3* 0-8 2-1 0-3* 0-4 1-4 0-3 0-3*     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Sztorm Gdynia 0-5 Olimpia Szczecin 25 sierpnia, 11:00
Zagłębie Lubin 6-0 Praga Warszawa 8 września, 17:00
Ceramika Opoczno 1-4 Polonia Poznań 26 sierpnia, 15:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-2 Medyk II Konin 25 sierpnia, 14:00
Poznaniak Poznań 0-1 MUKS Tomaszów Mazowiecki 26 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Olimpia Szczecin 1-1 MUKS Tomaszów Mazowiecki 1 września, 15:00
Medyk II Konin 6-0 Poznaniak Poznań 2 września, 17:00
Polonia Poznań 4-2 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1 września, 15:00
Praga Warszawa 5-0 Ceramika Opoczno 1 września, 12:00
Sztorm Gdynia 0-5 Zagłębie Lubin 1 września, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 września

Zagłębie Lubin 0-0 Olimpia Szczecin 22 września, 16:00
Ceramika Opoczno 0-4 Sztorm Gdynia 23 września, 11:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-3 Praga Warszawa 22 września, 12:00
Poznaniak Poznań 0-0 Polonia Poznań 22 września, 15:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0-1 Medyk II Konin 22 września, 15:00

Kolejka 4 - 29-30 września

Olimpia Szczecin 0-1 Medyk II Konin 29 września, 15:00
Polonia Poznań 1-0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 29 września, 14:30
Praga Warszawa 0-4 Poznaniak Poznań 29 września, 12:00
Sztorm Gdynia 1-4 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 30 września, 15:00
Zagłębie Lubin 4-0 Ceramika Opoczno 30 września, 13:00

Kolejka 5 - 6-7 października

Ceramika Opoczno 2-1 Olimpia Szczecin 7 października, 13:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-4 Zagłębie Lubin 6 października, 12:00
Poznaniak Poznań 0-3 Sztorm Gdynia 7 października, 15:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 2-2 Praga Warszawa 6 października, 15:00
Medyk II Konin 1-0 Polonia Poznań 7 października, 13:00

Kolejka 6 - 13-14 października

Olimpia Szczecin 7-0 Polonia Poznań 13 października, 15:00
Praga Warszawa 4-3 Medyk II Konin 13 października, 12:00
Sztorm Gdynia 3-1 MUKS Tomaszów Mazowiecki 14 października, 15:00
Zagłębie Lubin 6-0 Poznaniak Poznań 13 października, 13:00
Ceramika Opoczno 0-8 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 14 października, 13:00

Kolejka 7 - 27-28 października

Poznaniak Poznań 2-0 Ceramika Opoczno 28 października, 15:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0-6 Zagłębie Lubin 9 marca, 12:00
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Medyk II Konin 3-2 Sztorm Gdynia 28 października, 13:00
Polonia Poznań 2-5 Praga Warszawa 28 października, 12:00
Olimpia Szczecin 1-2 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 30 października, 14:00

Kolejka 8 - 3-4 listopada

Olimpia Szczecin 2-1 Praga Warszawa 3 listopada, 11:00
Sztorm Gdynia 0-0 Polonia Poznań 4 listopada, 11:00
Zagłębie Lubin 5-0 Medyk II Konin 4 listopada, 13:00
Ceramika Opoczno 0-3 MUKS Tomaszów Mazowiecki 4 listopada, 14:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3-1 Poznaniak Poznań 4 listopada, 12:00

Kolejka 9 - 10-11 listopada

Poznaniak Poznań 1-2 Olimpia Szczecin 11 listopada, 15:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 2-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 10 listopada, 14:00
Medyk II Konin 6-0 Ceramika Opoczno 10 listopada, 11:00
Polonia Poznań 0-3 Zagłębie Lubin 11 listopada, 14:00
Praga Warszawa 0-0 Sztorm Gdynia 10 listopada, 12:00

Kolejka 10 - 23-24 marca

Olimpia Szczecin 3-2 Sztorm Gdynia 3 kwietnia, 15:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Praga Warszawa 0-3 Zagłębie Lubin 23 marca, 12:00
na stadionie DOSiR
Polonia Poznań 3-0 Ceramika Opoczno
(wo)
Medyk II Konin 2-2 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MUKS Tomaszów Mazowiecki 3-1 Poznaniak Poznań 5 maja, 15:30
w pierwotnym (23 marca, 13:00) i w drugim terminie (6 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 11 - 13-14 kwietnia

MUKS Tomaszów Mazowiecki 0-0 Olimpia Szczecin 24 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Poznaniak Poznań 1-1 Medyk II Konin
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 2-1 Polonia Poznań 14 kwietnia, 13:00
Ceramika Opoczno 0-3 Praga Warszawa
(wo)
Zagłębie Lubin 3-0 Sztorm Gdynia 13 kwietnia, 11:00

Kolejka 12 - 20-21 kwietnia

Olimpia Szczecin 0-2 Zagłębie Lubin 20 kwietnia, 16:00
Sztorm Gdynia 3-0 Ceramika Opoczno
(wo)
Praga Warszawa 3-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 20 kwietnia, 12:00
Polonia Poznań 0-3 Poznaniak Poznań 21 kwietnia, 15:00
(wo)
gospodarze nie posiadali ważnych kart zdrowia
Medyk II Konin 2-2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 21 kwietnia, 11:00

Kolejka 13 - 27-28 kwietnia

Medyk II Konin 0-1 Olimpia Szczecin 27 kwietnia, 13:30
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0-1 Polonia Poznań 27 kwietnia, 13:00
Poznaniak Poznań 2-2 Praga Warszawa 28 kwietnia, 15:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 4-1 Sztorm Gdynia 28 kwietnia, 13:00
Ceramika Opoczno 0-3 Zagłębie Lubin
(wo)

Kolejka 14 - 11-12 maja

Olimpia Szczecin 3-0 Ceramika Opoczno
(wo)
Zagłębie Lubin 5-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 11 maja, 14:00
Sztorm Gdynia 1-1 Poznaniak Poznań 11 maja, 15:00
Praga Warszawa 1-0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 11 maja, 12:00
Polonia Poznań 2-1 Medyk II Konin 12 maja, 15:00

Kolejka 15 - 18-19 maja

Polonia Poznań 1-1 Olimpia Szczecin 19 maja, 15:00
Medyk II Konin 2-1 Praga Warszawa 18 maja, 13:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 1-1 Sztorm Gdynia 18 maja, 14:00
Poznaniak Poznań 1-2 Zagłębie Lubin 19 maja, 15:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3-0 Ceramika Opoczno
(wo)

Kolejka 16 - 25-26 maja

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-0 Olimpia Szczecin 26 maja, 13:00
Ceramika Opoczno 0-3 Poznaniak Poznań
(wo)
Zagłębie Lubin 6-0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 25 maja, 15:00
Sztorm Gdynia 1-0 Medyk II Konin 26 maja, 17:00
Praga Warszawa 4-1 Polonia Poznań 25 maja, 12:00

Kolejka 17 - 8 czerwca

Praga Warszawa 0-1 Olimpia Szczecin 1 czerwca, 12:00
Polonia Poznań 0-1 Sztorm Gdynia 8 czerwca, 16:00
Medyk II Konin 1-1 Zagłębie Lubin 8 czerwca, 16:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 3-0 Ceramika Opoczno
(wo)
Poznaniak Poznań 2-5 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 8 czerwca, 18:00

Kolejka 18 - 12 czerwca

Olimpia Szczecin 3-2 Poznaniak Poznań 12 czerwca, 16:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3-1 MUKS Tomaszów Mazowiecki 12 czerwca, 15:00
Ceramika Opoczno 0-3 Medyk II Konin
(wo)
Zagłębie Lubin 3-0 Polonia Poznań 12 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
Sztorm Gdynia 10-1 Praga Warszawa 12 czerwca, 15:00

Baraże o udział w I lidze kobiet

Ekstraliga kobiet 2012/2013

I liga kobiet 2012/2013 (południowa)

II liga kobiet 2012/2013 (mazowiecka)
II liga kobiet 2012/2013 (wielkopolska)

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas