[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Ekstraliga kobiet 2012/2013
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Racibórz 18 44 14 2 2 58-13 8 0 1 34-5 6 2 1 24-8
2.  Medyk Konin 18 42 13 3 2 44-7 7 2 0 18-2 6 1 2 26-5
3.  Górnik Łęczna 18 35 11 2 5 33-17 7 0 2 23-10 4 2 3 10-7
4.  AZS Wrocław 18 32 10 2 6 25-15 5 2 2 13-6 5 0 4 12-9
5.  Mitech Żywiec 18 27 8 3 7 27-34 5 2 2 16-10 3 1 5 11-24
6.  AZS PSW Biała Podlaska 18 21 6 3 9 19-28 3 1 5 11-15 3 2 4 8-13
7.  KKP Bydgoszcz 18 17 5 2 11 25-41 3 0 6 14-22 2 2 5 11-19
8.  GOSiR Piaseczno 18 16 4 4 10 25-46 1 3 5 9-23 3 1 5 16-23
9.  AZS UJ Kraków 18 7 1 4 13 11-41 0 2 7 5-21 1 2 6 6-20
10.  Pogoń Szczecin Women 18 16 5 1 12 12-37 3 1 5 6-16 2 0 7 6-21
Pogoń Szczecin Women wycofała się z rozgrywek po 10. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Unia Racibórz    3-0 4-1 2-0 9-2 3-0 5-0 1-2 4-0 3-0* 
 2 Medyk Konin0-0     1-0 5-0 0-0 1-0 3-2 1-0 4-0 3-0* 
 3 Górnik Łęczna1-3 0-3     1-0 5-0 2-1 5-1 3-2 2-0 4-0 
 4 AZS Wrocław0-0 1-1 0-1     3-0 3-0 1-0 2-1 3-1 0-2 
 5 Mitech Żywiec1-3 0-4 1-0 1-0     0-0 3-0 6-2 1-1 3-0* 
 6 AZS PSW Biała Podlaska1-3 0-4 0-1 0-1 1-0     2-2 2-4 2-0 3-0* 
 7 KKP Bydgoszcz1-4 0-7 0-3 0-2 2-3 1-2     5-0 3-0 2-1 
 8 GOSiR Piaseczno2-4 0-5 1-1 0-5 1-3 1-1 0-3     1-1 3-0* 
 9 AZS UJ Kraków1-7 0-2 0-0 0-1 2-3 1-2 0-0 1-3     0-3 
 10 Pogoń Szczecin Women1-0 1-0 0-3* 0-3* 1-0 1-2 0-3* 2-2 0-3*     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

GOSiR Piaseczno 2-4 Unia Racibórz 19 sierpnia, 16:00
Magdalena Dudek 17, Marta Stodulska 37 - Patrycja Pożerska 20, Gloria Chinasa Okoro 24, 62, Agata Tarczyńska 31
Górnik Łęczna 1-0 AZS Wrocław 18 sierpnia, 11:00
Weronika Aszkiełowicz 46 (s)
Pogoń Szczecin Women 1-0 Mitech Żywiec 19 sierpnia, 15:00
Anna Ələkbərova 70
AZS PSW Biała Podlaska 2-2 KKP Bydgoszcz 25 sierpnia, 15:00
Anna Puk 31, Natalia Niewolna 55 - Agata Stępień 59, Dominika Machnacka 62
AZS UJ Kraków 0-2 Medyk Konin 19 sierpnia, 11:00
Marta Woźniak 52, Lætitia Chapeh Yimga 83

Kolejka 2 - 1-2 września

Unia Racibórz 3-0 Medyk Konin 1 września, 16:00
Patrycja Wiśniewska 16, Gloria Chinasa Okoro 26, 86
KKP Bydgoszcz 3-0 AZS UJ Kraków 1 września, 11:00
Karolina Pancek 20, Natalia Makowska 48, Dorota Krychowiak 90
Mitech Żywiec 0-0 AZS PSW Biała Podlaska 2 września, 12:00
AZS Wrocław 0-2 Pogoń Szczecin Women 1 września, 11:00
Raimonda Kudytė 73, Anita Piekarek 75
GOSiR Piaseczno 1-1 Górnik Łęczna 1 września, 16:00
Marta Stodulska 1 - Olha Zubczyk 4

Kolejka 3 - 8-9 września

Górnik Łęczna 1-3 Unia Racibórz 9 września, 11:00
Agata Guściora 23 (k) - Gloria Chinasa Okoro 15, 52, Patrycja Pożerska 41
Pogoń Szczecin Women 2-2 GOSiR Piaseczno 8 września, 15:00
Anna Ələkbərova 3, Jolanta Siwińska 12 (k) - Marta Stodulska 6, 25
AZS PSW Biała Podlaska 0-1 AZS Wrocław 9 września, 12:00
Aleksandra Janicka 65
AZS UJ Kraków 2-3 Mitech Żywiec 9 września, 11:00
Aleksandra Giza 38, Magdalena Knysak 68 - Katarzyna Wnuk 20, Patrycja Rżany 62, Halina Półtorak 65
Medyk Konin 3-2 KKP Bydgoszcz 8 września, 13:00
Sandra Lichtenstein 15, Natalia Pakulska 45, Sandra Sałata 90 - Karolina Pancek 45 (k), 85

Kolejka 4 - 23-24 września

Unia Racibórz 5-0 KKP Bydgoszcz 22 września, 16:00
Gloria Chinasa Okoro 8, 76, Patrycja Wiśniewska 12, 68, Dżesika Jaszek 52
Mitech Żywiec 0-4 Medyk Konin 22 września, 11:00
Sandra Lichtenstein 57, Ewa Pajor 65, Anna Gawrońska 70, Katarzyna Konat 88
AZS Wrocław 3-1 AZS UJ Kraków 23 września, 11:00
Justyna Nazarczyk 65, Symela Ciesielska 85, Aleksandra Jaworek 86 - Magdalena Knysak 29
GOSiR Piaseczno 1-1 AZS PSW Biała Podlaska 22 września, 16:00
Marta Stodulska 14 - Magdalena Sykuła 76
Górnik Łęczna 4-0 Pogoń Szczecin Women 22 września, 11:00
Anna Sznyrowska 45, 63, Katarzyna Daleszczyk 81, 90

Kolejka 5 - 29-30 września

Pogoń Szczecin Women 1-0 Unia Racibórz 10 listopada, 12:00
Nataly Barlage 82
AZS PSW Biała Podlaska 0-1 Górnik Łęczna 29 września, 11:00
Marta Krakowska 86
AZS UJ Kraków 1-3 GOSiR Piaseczno 30 września, 11:00
Magdalena Knysak 21 (k) - Linda Dudek 20, Magdalena Dudek 26, Paulina Należyta 70
Medyk Konin 5-0 AZS Wrocław 29 września, 13:30
Sandra Lichtenstein 4, Sandra Sałata 49, Marta Woźniak 73, Ewa Pajor 75, 77
KKP Bydgoszcz 2-3 Mitech Żywiec 29 września, 14:00
Magdalena Rosińska 22, Natalia Sieradzka 89 - Katarzyna Wnuk 29, 36, Agata Droździk 39

Kolejka 6 - 6-7 października

Unia Racibórz 9-2 Mitech Żywiec 7 października, 15:00
Agata Tarczyńska 2, 31, Natalia Chudzik 16, Marta Mika 21, 23, Patrycja Wiśniewska 25, Katarína Ištóková 54, Marzena Cholewka 59 (s), Hanna Konsek 87 - Patrycja Rżany 30, Katarzyna Wnuk 77
AZS Wrocław 1-0 KKP Bydgoszcz 6 października, 11:00
Symela Ciesielska 59
GOSiR Piaseczno 0-5 Medyk Konin 6 października, 15:00
Ewa Pajor 5, 44, Anna Jankowska 15, Anna Gawrońska 43, 73
Górnik Łęczna 2-0 AZS UJ Kraków 7 października, 11:00
Anna Sznyrowska 55, Katarzyna Daleszczyk 73
Pogoń Szczecin Women 1-2 AZS PSW Biała Podlaska 6 października, 15:00
Raimonda Kudytė 88 - Patrycja Królikowska 22, 54

Kolejka 7 - 13-14 października

AZS PSW Biała Podlaska 1-3 Unia Racibórz 13 października, 11:00
Monika Czerwiak 80 - Gloria Chinasa Okoro 9, 34, Patrycja Pożerska 50
AZS UJ Kraków 0-3 Pogoń Szczecin Women 14 października, 11:00
Joanna Pałaszewska 74, Jolanta Siwińska 90, Anita Piekarek 90
Medyk Konin 1-0 Górnik Łęczna 13 października, 12:30
Anna Gawrońska 51
KKP Bydgoszcz 5-0 GOSiR Piaseczno 13 października, 14:00
Natalia Sieradzka 34, 90, Agata Stępień 44, Karolina Pancek 66, Natalia Makowska 81
Mitech Żywiec 1-0 AZS Wrocław 14 października, 11:00
Joanna Operskalska 49

Kolejka 8 - 27-28 października

Unia Racibórz 2-0 AZS Wrocław 27 października, 15:00
Patrycja Pożerska 57, Marta Mika 60
GOSiR Piaseczno 1-3 Mitech Żywiec 11 listopada, 11:00
Marta Stodulska 65 - Karolina Wiśniewska 37, Halina Półtorak 40, Anna Żak 85
w pierwotnym terminie (27 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik Łęczna 5-1 KKP Bydgoszcz 27 października, 11:00
Olha Zubczyk 12, Katarzyna Żak 14, Anna Ciupińska 16, 37, Paulina Pakuła 17 - Dominika Machnacka 73
Pogoń Szczecin Women 1-0 Medyk Konin 27 października, 11:00
Jolanta Siwińska 33
AZS PSW Biała Podlaska 2-0 AZS UJ Kraków 28 października, 11:00
Patrycja Królikowska 65, Magda Konieczna 82

Kolejka 9 - 3-4 listopada

AZS UJ Kraków 1-7 Unia Racibórz 4 listopada, 11:00
Aleksandra Giza 26 - Patrycja Wiśniewska 12, Marta Mika 21, Hanna Konsek 36, Natalia Chudzik 39 (k), 45, 81, Donata Leśnik 61
Medyk Konin 1-0 AZS PSW Biała Podlaska 3 listopada, 13:00
Marta Woźniak 79
KKP Bydgoszcz 2-1 Pogoń Szczecin Women 3 listopada, 14:00
Agata Stępień 43, Natalia Sieradzka 61 - Nataly Barlage 24
Mitech Żywiec 1-0 Górnik Łęczna 4 listopada, 11:00
Katarzyna Wnuk 68 (k)
AZS Wrocław 2-1 GOSiR Piaseczno 3 listopada, 11:00
Symela Ciesielska 49, Magdalena Szaj 59 - Linda Dudek 42

Kolejka 10 - 23-24 marca

Unia Racibórz 1-2 GOSiR Piaseczno 10 kwietnia, 15:00
Natalia Chudzik 62 - Katarzyna Chapska 22, Marta Stodulska 83
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
AZS Wrocław 0-1 Górnik Łęczna 18 maja, 16:00
Jolanta Siwińska 89
w pierwotnym terminie (23 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mitech Żywiec 3-0 Pogoń Szczecin Women
(wo)
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / goście wycofali się przed drugim terminem meczu
KKP Bydgoszcz 1-2 AZS PSW Biała Podlaska 23 marca, 14:00
Dominika Machnacka 27 - Anna Puk 42, Patrycja Królikowska 72
Medyk Konin 4-0 AZS UJ Kraków 15 maja, 17:00
Anna Gawrońska ?, ? (k), Sandra Sałata ?, Aleksandra Sikora ?
w pierwotnym terminie (23 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 11 - 13-14 kwietnia

Medyk Konin 0-0 Unia Racibórz 17 kwietnia, 15:30
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu udziału piłkarek obu zespołów w meczu eliminacji ME U-17
AZS UJ Kraków 0-0 KKP Bydgoszcz 19 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
AZS PSW Biała Podlaska 1-0 Mitech Żywiec 29 maja, 15:00
Ewelina Bolko 78
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Szczecin Women 0-3 AZS Wrocław
(wo)
Górnik Łęczna 3-2 GOSiR Piaseczno 13 kwietnia, 11:00
Anna Sznyrowska 37, Anna Ciupińska 38, Olha Zubczyk 87 - Magdalena Dudek 59, Emilia Baran 65

Kolejka 12 - 20-21 kwietnia

Unia Racibórz 4-1 Górnik Łęczna 20 kwietnia, 16:00
Gloria Chinasa Okoro 33, 83, Marta Mika 48, Grace Asare 67 - Katarzyna Daleszczyk 83
GOSiR Piaseczno 3-0 Pogoń Szczecin Women
(wo)
AZS Wrocław 3-0 AZS PSW Biała Podlaska 21 kwietnia, 11:00
Joanna Płonowska 23, 36, Weronika Aszkiełowicz 90
Mitech Żywiec 1-1 AZS UJ Kraków 20 kwietnia, 11:00
Katarzyna Wnuk 3 (k) - Kamila Darda 42
KKP Bydgoszcz 0-7 Medyk Konin 20 kwietnia, 14:00
Marta Woźniak 4, 68, Ewa Pajor 48, 61, 80, Patrycja Balcerzak 71, Natalia Pakulska 76

Kolejka 13 - 27-28 kwietnia

KKP Bydgoszcz 1-4 Unia Racibórz 27 kwietnia, 16:00
Magdalena Rosińska 9 - Patrycja Wiśniewska 19, Gloria Chinasa Okoro 31, 75, Natalia Chudzik 40
Medyk Konin 0-0 Mitech Żywiec 27 kwietnia, 11:00
AZS UJ Kraków 0-1 AZS Wrocław 28 kwietnia, 11:00
Magdalena Szaj 50
AZS PSW Biała Podlaska 2-4 GOSiR Piaseczno 27 kwietnia, 11:00
Sylwia Gorbacewicz 31, Aleksandra Sosnowska 78 (k) - Katarzyna Chapska 17, Marta Stodulska 57, Małgorzata Dudek 75, Linda Dudek 80
Pogoń Szczecin Women 0-3 Górnik Łęczna
(wo)

Kolejka 14 - 4-5 maja

Unia Racibórz 3-0 Pogoń Szczecin Women
(wo)
Górnik Łęczna 2-1 AZS PSW Biała Podlaska 5 maja, 11:00
Anna Sznyrowska 53, Olha Zubczyk 59 - Aleksandra Sosnowska 82 (k)
GOSiR Piaseczno 1-1 AZS UJ Kraków 4 maja, 11:00
Linda Dudek 47 - Kinga Wilk 37
AZS Wrocław 1-1 Medyk Konin 5 maja, 11:00
Magdalena Szaj 88 - Anna Gawrońska 58
Mitech Żywiec 3-0 KKP Bydgoszcz 4 maja, 11:00
Katarzyna Wnuk 81, 90, Halina Półtorak 86

Kolejka 15 - 11-12 maja

Mitech Żywiec 1-3 Unia Racibórz 12 maja, 14:00
Halina Półtorak 90 - Gloria Chinasa Okoro 37, Marta Mika 80, Dominika Sýkorová 86
KKP Bydgoszcz 0-2 AZS Wrocław 11 maja, 14:00
Joanna Płonowska 47, Karolina Gradecka 72
Medyk Konin 1-0 GOSiR Piaseczno 11 maja, 11:00
Anna Gawrońska 28
AZS UJ Kraków 0-0 Górnik Łęczna 12 maja, 11:00
AZS PSW Biała Podlaska 3-0 Pogoń Szczecin Women
(wo)

Kolejka 16 - 25-26 maja

Unia Racibórz 3-0 AZS PSW Biała Podlaska 25 maja, 15:00
Natalia Chudzik 2, Gloria Chinasa Okoro 7, 22
Pogoń Szczecin Women 0-3 AZS UJ Kraków
(wo)
Górnik Łęczna 0-3 Medyk Konin 25 maja, 11:00
Anna Gawrońska 10, Natalia Pakulska 51, Ewa Pajor 87
GOSiR Piaseczno 0-3 KKP Bydgoszcz 16 czerwca, 13:00
Magdalena Rosińska 22, 70, Agata Stępień 55
w pierwotnym terminie (25 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
AZS Wrocław 3-0 Mitech Żywiec 26 maja, 11:00
Magdalena Szaj 10, 90, Joanna Płonowska 68

Kolejka 17 - 8 czerwca

AZS Wrocław 0-0 Unia Racibórz 7 czerwca, 17:00
Mitech Żywiec 6-2 GOSiR Piaseczno 8 czerwca, 11:00
Agata Droździk 59, 88, Halina Półtorak 61, Krystyna Kuśnierz 75, Katarzyna Wnuk 81, Magdalena Chrzanowska 83 - Marta Stodulska 55, Linda Dudek 90
KKP Bydgoszcz 0-3 Górnik Łęczna 8 czerwca, 15:00
Agata Guściora 21, 59 (k), Anna Ciupińska 40
Medyk Konin 3-0 Pogoń Szczecin Women
(wo)
AZS UJ Kraków 1-2 AZS PSW Biała Podlaska 8 czerwca, 18:00
Anna Zapała 10 - Anna Puk 59, Sylwia Gorbacewicz 82

Kolejka 18 - 12 czerwca

Unia Racibórz 4-0 AZS UJ Kraków 12 czerwca, 17:00
Patrycja Wiśniewska 12, 28, 44, Gloria Chinasa Okoro 41
AZS PSW Biała Podlaska 0-4 Medyk Konin 12 czerwca, 17:00
Natalia Pakulska 51, 72, Patrycja Balcerzak 78, Anna Gawrońska 82
Pogoń Szczecin Women 0-3 KKP Bydgoszcz
(wo)
Górnik Łęczna 5-0 Mitech Żywiec 12 czerwca, 17:00
Anna Sznyrowska 44, 45, Olha Zubczyk 56, Anna Ciupińska 65, Marlena Hajduk 76 (k)
GOSiR Piaseczno 0-5 AZS Wrocław 12 czerwca, 17:00
Magdalena Szaj 22 (k), Joanna Wróblewska 54, Weronika Aszkiełowicz 81, Karolina Wijata 84, Anna Bocian 86 (k)

I liga kobiet 2012/2013 (południowa)
I liga kobiet 2012/2013 (północna)

Autor: Łukasz Bieszke

 

Napisz do nas