[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga kobiet 2012/2013, grupa: południowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gol Częstochowa 16 43 14 1 1 55-7 6 1 1 26-3 8 0 0 29-4
2.  Czarni Sosnowiec 16 40 13 1 2 44-11 6 0 2 20-8 7 1 0 24-3
3.  1.FC Katowice (2) 16 35 11 2 3 55-14 6 0 2 32-4 5 2 1 23-10
4.  Sportowa Czwórka Radom 16 26 8 2 6 43-30 6 0 2 30-12 2 2 4 13-18
5.  Rolnik Biedrzychowice 16 20 6 2 8 44-33 3 2 3 21-18 3 0 5 23-15
6.  Czarni Gorzyce 16 16 4 4 8 43-60 2 2 4 21-32 2 2 4 22-28
7.  Starówka Nowy Sącz 16 13 4 1 11 21-59 1 1 6 9-28 3 0 5 12-31
8.  Wanda Nowa Huta (Kraków) 16 8 2 2 12 14-54 1 2 5 9-21 1 0 7 5-33
9.  Korona Łaszczów 16 7 2 1 13 15-66 1 0 7 9-31 1 1 6 6-35
Podgórze Kraków wycofało się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Gol Częstochowa    0-1 1-1 1-0 3-1 10-0 3-0* 4-0 4-0 
 2 Czarni Sosnowiec0-1     1-3 2-1 1-0 4-2 6-0 3-0* 3-1 
 3 1.FC Katowice (2)0-1 0-1     3-0 4-2 3-0* 8-0 7-0 7-0 
 4 Sportowa Czwórka Radom1-5 1-5 3-0     3-1 3-0* 6-1 7-0 6-0 
 5 Rolnik Biedrzychowice2-5 1-1 2-4 5-1     1-1 3-2 2-3 5-1 
 6 Czarni Gorzyce0-6 1-3 2-2 3-3 1-12     3-4 2-1 9-1 
 7 Starówka Nowy Sącz1-2 0-4 0-4 2-2 0-4 0-10     6-0 0-2 
 8 Wanda Nowa Huta (Kraków)0-5 0-2 1-4 1-2 2-1 3-3 1-3     1-1 
 9 Korona Łaszczów0-4 0-7 0-5 1-4 1-2 4-6 1-2 2-1     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Korona Łaszczów 0-5 1.FC Katowice (2) 29 sierpnia, 12:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-2 Czarni Sosnowiec 26 sierpnia, 13:00
Sportowa Czwórka Radom 1-5 Gol Częstochowa 13 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 13:00) odwołany z powodu choroby zawodniczek gości
Rolnik Biedrzychowice 3-2 Starówka Nowy Sącz 26 sierpnia, 17:00
Czarni Gorzyce - Podgórze Kraków 26 sierpnia, 16:00
było 8-0, anulowany

Kolejka 2 - 1-2 września

1.FC Katowice (2) - Podgórze Kraków 1 września, 11:00
było 10-1, anulowany
Starówka Nowy Sącz 0-10 Czarni Gorzyce 1 września, 16:00
Gol Częstochowa 3-1 Rolnik Biedrzychowice 2 września, 12:00
Czarni Sosnowiec 2-1 Sportowa Czwórka Radom 1 września, 14:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-1 Korona Łaszczów 2 września, 13:00

Kolejka 3 - 22-23 września

Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-4 1.FC Katowice (2) 22 września, 12:00
Sportowa Czwórka Radom 6-0 Korona Łaszczów 23 września, 11:00
Rolnik Biedrzychowice 1-1 Czarni Sosnowiec 23 września, 13:00
Czarni Gorzyce 0-6 Gol Częstochowa 23 września, 16:00
Podgórze Kraków - Starówka Nowy Sącz 22 września, 11:00
było 2-3, anulowany

Kolejka 4 - 29-30 września

1.FC Katowice (2) 8-0 Starówka Nowy Sącz 30 września, 11:00
Gol Częstochowa - Podgórze Kraków 29 września, 15:00
było 8-0, anulowany
Czarni Sosnowiec 4-2 Czarni Gorzyce 29 września, 11:00
Korona Łaszczów 1-2 Rolnik Biedrzychowice 30 września, 14:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-2 Sportowa Czwórka Radom 30 września, 11:00

Kolejka 5 - 6-7 października

Sportowa Czwórka Radom 3-0 1.FC Katowice (2) 7 października, 11:00
Rolnik Biedrzychowice 2-3 Wanda Nowa Huta (Kraków) 7 października, 12:00
Czarni Gorzyce 9-1 Korona Łaszczów 7 października, 15:00
Podgórze Kraków - Czarni Sosnowiec 7 października, 11:00
było 0-3, anulowany
Starówka Nowy Sącz 1-2 Gol Częstochowa 5 października, 16:30
na stadionie Sandecji

Kolejka 6 - 13-14 października

1.FC Katowice (2) 0-1 Gol Częstochowa 14 października, 11:00
Czarni Sosnowiec 6-0 Starówka Nowy Sącz 13 października, 15:00
Korona Łaszczów - Podgórze Kraków 14 października, 14:00
było 2-0, anulowany
Wanda Nowa Huta (Kraków) 3-3 Czarni Gorzyce 14 października, 13:00
Sportowa Czwórka Radom 3-1 Rolnik Biedrzychowice 14 października, 13:00

Kolejka 7 - 27-28 października

Rolnik Biedrzychowice 2-4 1.FC Katowice (2) 5 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (16 marca, 12:00) odwołany
Czarni Gorzyce 3-3 Sportowa Czwórka Radom 28 października, 14:00
Podgórze Kraków - Wanda Nowa Huta (Kraków) 14 listopada, 13:45
w pierwotnym terminie (28 października, 10:30) odwołany z powodu złego stanu boiska, było 1-0, anulowany
Starówka Nowy Sącz 0-2 Korona Łaszczów 27 października, 14:30
Gol Częstochowa 0-1 Czarni Sosnowiec 27 października, 13:00

Kolejka 8 - 3-4 listopada

1.FC Katowice (2) 0-1 Czarni Sosnowiec 3 listopada, 11:00
Korona Łaszczów 0-4 Gol Częstochowa 3 listopada, 13:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-3 Starówka Nowy Sącz 4 listopada, 13:00
Sportowa Czwórka Radom - Podgórze Kraków
w pierwotnym terminie (4 listopada, 11:00) odwołany / goście wycofali się przed drugim terminem meczu
Rolnik Biedrzychowice 1-1 Czarni Gorzyce 4 listopada, 14:00

Kolejka 9 - 10-11 listopada

Czarni Gorzyce 2-2 1.FC Katowice (2) 11 listopada, 14:00
Podgórze Kraków - Rolnik Biedrzychowice 11 listopada, 10:30
było 0-7, anulowany
Starówka Nowy Sącz 2-2 Sportowa Czwórka Radom 10 listopada, 14:00
Gol Częstochowa 4-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 10 listopada, 13:00
Czarni Sosnowiec 3-1 Korona Łaszczów 10 listopada, 11:00

Kolejka 10 - 23-24 marca

Pauza: Czarni Gorzyce.
 
1.FC Katowice (2) 7-0 Korona Łaszczów 23 marca, 13:00
Czarni Sosnowiec 3-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 8 maja, 17:30
(wo)
w pierwotnym terminie (23 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie przyjechali na mecz
Gol Częstochowa 1-0 Sportowa Czwórka Radom 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Starówka Nowy Sącz 0-4 Rolnik Biedrzychowice 1 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 11 - 13-14 kwietnia

Pauza: 1.FC Katowice (2).
 
Korona Łaszczów 2-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 14 kwietnia, 13:00
Czarni Gorzyce 3-4 Starówka Nowy Sącz 4 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu epidemii różyczki w drużynie gości
Rolnik Biedrzychowice 2-5 Gol Częstochowa 29 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sportowa Czwórka Radom 1-5 Czarni Sosnowiec 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 12 - 20-21 kwietnia

Pauza: Starówka Nowy Sącz.
 
1.FC Katowice (2) 7-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 20 kwietnia, 11:30
Korona Łaszczów 1-4 Sportowa Czwórka Radom 20 kwietnia, 14:00
Czarni Sosnowiec 1-0 Rolnik Biedrzychowice 18 kwietnia, 17:30
Gol Częstochowa 10-0 Czarni Gorzyce 20 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 kwietnia

Pauza: Gol Częstochowa.
 
Starówka Nowy Sącz 0-4 1.FC Katowice (2) 27 kwietnia, 15:30
Czarni Gorzyce 1-3 Czarni Sosnowiec 27 kwietnia, 15:00
Rolnik Biedrzychowice 5-1 Korona Łaszczów 28 kwietnia, 11:00
Sportowa Czwórka Radom 7-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 14 - 11-12 maja

Pauza: Czarni Sosnowiec.
 
1.FC Katowice (2) 3-0 Sportowa Czwórka Radom 12 maja, 12:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-1 Rolnik Biedrzychowice 4 czerwca, 18:00
Korona Łaszczów 4-6 Czarni Gorzyce 12 maja, 14:00
Gol Częstochowa 3-0 Starówka Nowy Sącz 12 maja, 13:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 15 - 18-19 maja

Pauza: Korona Łaszczów.
 
Gol Częstochowa 1-1 1.FC Katowice (2) 2 czerwca, 14:00
Starówka Nowy Sącz 0-4 Czarni Sosnowiec 18 maja, 16:00
Czarni Gorzyce 2-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 18 maja, 13:00
Rolnik Biedrzychowice 5-1 Sportowa Czwórka Radom 18 maja, 15:00

Kolejka 16 - 25-26 maja

Pauza: Wanda Nowa Huta (Kraków).
 
1.FC Katowice (2) 4-2 Rolnik Biedrzychowice 26 maja, 11:00
Sportowa Czwórka Radom 3-0 Czarni Gorzyce 26 maja, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Korona Łaszczów 1-2 Starówka Nowy Sącz 26 maja, 14:00
Czarni Sosnowiec 0-1 Gol Częstochowa 25 maja, 13:00

Kolejka 17 - 8 czerwca

Pauza: Sportowa Czwórka Radom.
 
Czarni Sosnowiec 1-3 1.FC Katowice (2) 8 czerwca, 14:00
Gol Częstochowa 4-0 Korona Łaszczów 8 czerwca, 14:00
Starówka Nowy Sącz 6-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 8 czerwca, 14:00
przerwany po I połowie przy stanie 6-0 - gospodarze nie posiadali ważnych kart zdrowia
Czarni Gorzyce 1-12 Rolnik Biedrzychowice 8 czerwca, 14:00

Kolejka 18 - 12 czerwca

Pauza: Rolnik Biedrzychowice.
 
1.FC Katowice (2) 3-0 Czarni Gorzyce 12 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Sportowa Czwórka Radom 6-1 Starówka Nowy Sącz 12 czerwca, 12:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-5 Gol Częstochowa 12 czerwca, 16:00
Korona Łaszczów 0-7 Czarni Sosnowiec 12 czerwca, 16:30

Baraże o udział w I lidze kobiet

Ekstraliga kobiet 2012/2013

I liga kobiet 2012/2013 (północna)

II liga kobiet 2012/2013 (małopolska)
II liga kobiet 2012/2013 (śląska)

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas