[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga kobiet 2012/2013, grupa: śląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KKS Bogdańczowice 18 45 14 3 1 61-7 7 2 0 29-2 7 1 1 32-5
2.  KKS Zabrze 18 43 13 4 1 46-10 8 1 0 26-5 5 3 1 20-5
3.  1.FC II Katowice (2) 18 28 9 1 8 42-35 6 0 3 22-15 3 1 5 20-20
4.  Szczyt Boguszów-Gorce 18 27 8 3 7 26-39 5 2 2 12-9 3 1 5 14-30
5.  Mitech II Żywiec 18 25 8 1 9 35-34 5 1 3 25-12 3 0 6 10-22
6.  Gwiazda Ruda Śląska 18 24 7 3 8 34-37 6 2 1 22-12 1 1 7 12-25
7.  Czarni Sucha Góra (Bytom) 18 23 7 2 9 33-46 6 0 3 23-21 1 2 6 10-25 2 4 1 1 0 7-6
8.  Rekord Bielsko-Biała 18 23 6 5 7 40-34 5 2 2 28-18 1 3 5 12-16 2 1 0 1 1 6-7
9.  Rolnik II Biedrzychowice 18 13 4 1 13 16-48 3 1 5 10-15 1 0 8 6-33
10.  MKS Gogolin 18 6 1 3 14 8-51 0 2 7 4-31 1 1 7 4-20
Unia Opole wycofała się z rozgrywek po 4. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.
Gol II Częstochowa wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 KKS Bogdańczowice    1-1 5-0 3-0 3-0* 4-1 5-0 1-0 7-0 0-0 
 2 KKS Zabrze2-1     3-0* 4-2 8-0 2-0 2-1 0-0 2-1 3-0* 
 3 1.FC II Katowice (2)0-8 0-2     5-0 0-2 2-1 6-1 4-1 2-0 3-0* 
 4 Szczyt Boguszów-Gorce1-1 0-3 3-0*     1-0 3-0 0-3 1-1 1-0 2-1 
 5 Mitech II Żywiec0-2 1-1 0-3 6-1     3-1 5-1 2-0 7-0 1-3 
 6 Gwiazda Ruda Śląska0-3 0-0 4-2 3-3 2-1     2-0 3-1 5-2 3-0 
 7 Czarni Sucha Góra (Bytom)1-3 2-1 0-10 1-2 3-0 5-2     3-2 5-1 3-0* 
 8 Rekord Bielsko-Biała0-4 1-4 5-1 7-2 2-0 3-3 4-4     3-0* 3-0 
 9 Rolnik II Biedrzychowice1-2 0-2 0-4 0-1 1-3 3-1 1-0 2-2     2-0 
 10 MKS Gogolin0-8 0-6 0-0 1-3 2-4 0-3 0-0 0-5 1-2     

Kolejka 1 - 18 sierpnia

KKS Zabrze - Gol II Częstochowa 18 sierpnia, 17:00
było 1-0, anulowany
KKS Bogdańczowice 3-0 Szczyt Boguszów-Gorce 18 sierpnia, 17:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 0-10 1.FC II Katowice (2) 18 sierpnia, 17:00
Mitech II Żywiec 1-3 MKS Gogolin 18 sierpnia, 17:00
Rolnik II Biedrzychowice - Unia Opole 18 sierpnia, 17:00
na boisku 3-1; w drużynie gości wystąpiła nieuprawniona zawodniczka, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Rekord Bielsko-Biała 3-3 Gwiazda Ruda Śląska 27 września, 18:00
w pierwotnym terminie (30 sierpnia, 17:00) odwołany

Kolejka 2 - 25 sierpnia

Rekord Bielsko-Biała - Unia Opole
anulowany
MKS Gogolin 1-2 Rolnik II Biedrzychowice 26 sierpnia, 13:00
1.FC II Katowice (2) 0-2 Mitech II Żywiec 10 kwietnia, 16:45
w pierwotnym terminie (25 września, 18:00) gospodarze nie stawili się na mecz - ŚZPN przyznał walkower 0-3, anulowany przez Komisję ds. Piłkarstwa Kobiecego PZPN / w drugim terminie (23 marca, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Szczyt Boguszów-Gorce 0-3 Czarni Sucha Góra (Bytom) 26 sierpnia, 13:00
Gol II Częstochowa - KKS Bogdańczowice 26 sierpnia, 12:00
było 2-0, anulowany
Gwiazda Ruda Śląska 0-0 KKS Zabrze 26 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 1 września

KKS Zabrze 0-0 Rekord Bielsko-Biała 2 września, 11:00
KKS Bogdańczowice 4-1 Gwiazda Ruda Śląska 2 września, 11:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) - Gol II Częstochowa 2 września, 16:00
było 1-3, anulowany
Mitech II Żywiec 6-1 Szczyt Boguszów-Gorce 2 września, 16:00
Rolnik II Biedrzychowice 0-4 1.FC II Katowice (2) 2 września, 15:00
Unia Opole - MKS Gogolin 2 września, 12:00
na boisku 2-3; w drużynie gospodyń wystąpiła nieuprawniona zawodniczka, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany

Kolejka 4 - 8 września

1.FC II Katowice (2) - Unia Opole 9 września, 16:00
na boisku 7-0; w drużynie gości wystąpiła nieuprawniona zawodniczka, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Szczyt Boguszów-Gorce 1-0 Rolnik II Biedrzychowice 9 września, 14:00
Gol II Częstochowa - Mitech II Żywiec 9 września, 14:30
było 4-1, anulowany
Gwiazda Ruda Śląska 2-0 Czarni Sucha Góra (Bytom) 8 września, 17:00
KKS Zabrze 2-1 KKS Bogdańczowice 8 września, 13:00
MKS Gogolin 0-5 Rekord Bielsko-Biała 16 września, 11:00

Kolejka 5 - 22 września

Pauza: Szczyt Boguszów-Gorce.
 
Czarni Sucha Góra (Bytom) 2-1 KKS Zabrze 23 września, 16:00
Rolnik II Biedrzychowice - Gol II Częstochowa 23 września, 13:30
było 3-0, anulowany
MKS Gogolin 0-0 1.FC II Katowice (2) 23 września, 13:00
Rekord Bielsko-Biała 0-4 KKS Bogdańczowice 23 września, 11:00
Gwiazda Ruda Śląska 2-1 Mitech II Żywiec 23 września, 15:00

Kolejka 6 - 29 września

Szczyt Boguszów-Gorce 2-1 MKS Gogolin 30 września, 12:00
Gwiazda Ruda Śląska 5-2 Rolnik II Biedrzychowice 30 września, 15:00
KKS Zabrze 8-0 Mitech II Żywiec 29 września, 12:00
na boisku 8-0; przerwany w 45. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
KKS Bogdańczowice 5-0 Czarni Sucha Góra (Bytom) 29 września, 15:00
1.FC II Katowice (2) 4-1 Rekord Bielsko-Biała 30 września, 15:00

Kolejka 7 - 6 października

Pauza: Gwiazda Ruda Śląska.
 
Mitech II Żywiec 0-2 KKS Bogdańczowice 6 października, 11:00
Rolnik II Biedrzychowice 0-2 KKS Zabrze 7 października, 14:30
MKS Gogolin - Gol II Częstochowa 6 października, 14:00
było 2-1, anulowany
1.FC II Katowice (2) 5-0 Szczyt Boguszów-Gorce 7 października, 11:00
Rekord Bielsko-Biała 4-4 Czarni Sucha Góra (Bytom) 7 października, 14:00

Kolejka 8 - 13 października

Pauza: KKS Zabrze.
 
Rekord Bielsko-Biała 7-2 Szczyt Boguszów-Gorce 14 października, 15:30
Gol II Częstochowa - 1.FC II Katowice (2) 13 października, 15:30
było 2-3, anulowany
Gwiazda Ruda Śląska 3-0 MKS Gogolin 14 października, 14:30
KKS Bogdańczowice 7-0 Rolnik II Biedrzychowice 14 października, 11:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 3-0 Mitech II Żywiec 14 października, 15:00

Kolejka 9 - 27 października

Pauza: KKS Bogdańczowice.
 
Mitech II Żywiec 2-0 Rekord Bielsko-Biała 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rolnik II Biedrzychowice 1-0 Czarni Sucha Góra (Bytom) 2 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Gogolin 0-6 KKS Zabrze 8 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (23 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie (10 kwietnia, 16:45) odwołany z powodu złego stanu boiska
1.FC II Katowice (2) 2-1 Gwiazda Ruda Śląska 28 października, 14:30
Szczyt Boguszów-Gorce - Gol II Częstochowa
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (23 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / goście wycofali się przed trzecim terminem meczu (10 kwietnia, 16:45)

Kolejka 10 - 3 listopada

Pauza: Czarni Sucha Góra (Bytom).
 
Rekord Bielsko-Biała - Gol II Częstochowa 3 listopada, 15:00
goście nie przyjechali na mecz, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Gwiazda Ruda Śląska 3-3 Szczyt Boguszów-Gorce 4 listopada, 13:00
KKS Zabrze 3-0 1.FC II Katowice (2) 3 listopada, 11:00
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
KKS Bogdańczowice 0-0 MKS Gogolin 4 listopada, 11:00
Mitech II Żywiec 7-0 Rolnik II Biedrzychowice 3 listopada, 11:00

Kolejka 11 - 10 listopada

Pauza: Mitech II Żywiec.
 
Rolnik II Biedrzychowice 2-2 Rekord Bielsko-Biała 10 listopada, 13:00
MKS Gogolin 0-0 Czarni Sucha Góra (Bytom) 11 listopada, 11:00
1.FC II Katowice (2) 0-8 KKS Bogdańczowice 10 listopada, 13:00
Szczyt Boguszów-Gorce 0-3 KKS Zabrze 11 listopada, 12:00
Gol II Częstochowa - Gwiazda Ruda Śląska 16 września, 14:00
było 1-0, anulowany

Kolejka 12 - 6-7 kwietnia

Pauza: KKS Zabrze, Rolnik II Biedrzychowice.
 
Gwiazda Ruda Śląska 3-1 Rekord Bielsko-Biała 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Szczyt Boguszów-Gorce 1-1 KKS Bogdańczowice 26 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
1.FC II Katowice (2) 6-1 Czarni Sucha Góra (Bytom) 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Gogolin 2-4 Mitech II Żywiec 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

Pauza: KKS Bogdańczowice, Rekord Bielsko-Biała.
 
Rolnik II Biedrzychowice 2-0 MKS Gogolin 30 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mitech II Żywiec 0-3 1.FC II Katowice (2) 14 kwietnia, 16:00
w Wieprzu
Czarni Sucha Góra (Bytom) 1-2 Szczyt Boguszów-Gorce 13 kwietnia, 12:00
na stadionie im. Edwarda Szymkowiaka
KKS Zabrze 2-0 Gwiazda Ruda Śląska 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 14 - 20-21 kwietnia

Pauza: Czarni Sucha Góra (Bytom), MKS Gogolin.
 
Rekord Bielsko-Biała 1-4 KKS Zabrze 21 kwietnia, 13:30
Gwiazda Ruda Śląska 0-3 KKS Bogdańczowice 21 kwietnia, 15:00
Szczyt Boguszów-Gorce 1-0 Mitech II Żywiec 21 kwietnia, 11:00
1.FC II Katowice (2) 2-0 Rolnik II Biedrzychowice 30 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (21 kwietnia, 11:00) odwołany

Kolejka 15 - 27-28 kwietnia

Pauza: 1.FC II Katowice (2), Mitech II Żywiec.
 
Rekord Bielsko-Biała 3-0 MKS Gogolin 27 kwietnia, 17:00
Rolnik II Biedrzychowice 0-1 Szczyt Boguszów-Gorce 28 kwietnia, 15:00
w Głogówku
Czarni Sucha Góra (Bytom) 5-2 Gwiazda Ruda Śląska 28 kwietnia, 15:00
KKS Bogdańczowice 1-1 KKS Zabrze 27 kwietnia, 17:00
w Kluczborku

Kolejka 16 - 1-2 maja

Pauza: Szczyt Boguszów-Gorce, Rolnik II Biedrzychowice.
 
KKS Bogdańczowice 1-0 Rekord Bielsko-Biała 22 maja, 17:00
Mitech II Żywiec 3-1 Gwiazda Ruda Śląska 22 maja, 18:00
KKS Zabrze 2-1 Czarni Sucha Góra (Bytom) 22 maja, 18:00
1.FC II Katowice (2) 3-0 MKS Gogolin 22 maja, 18:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry

Kolejka 17 - 4-5 maja

Rekord Bielsko-Biała 5-1 1.FC II Katowice (2) 5 maja, 13:00
MKS Gogolin 1-3 Szczyt Boguszów-Gorce 5 maja, 11:00
Rolnik II Biedrzychowice 3-1 Gwiazda Ruda Śląska 5 maja, 15:00
Mitech II Żywiec 1-1 KKS Zabrze 4 maja, 16:30
Czarni Sucha Góra (Bytom) 1-3 KKS Bogdańczowice 5 maja, 17:00

Kolejka 18 - 11-12 maja

Pauza: MKS Gogolin, Gwiazda Ruda Śląska.
 
Czarni Sucha Góra (Bytom) 3-2 Rekord Bielsko-Biała 12 maja, 15:00
KKS Bogdańczowice 3-0 Mitech II Żywiec 12 maja, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
KKS Zabrze 2-1 Rolnik II Biedrzychowice 11 maja, 12:00
Szczyt Boguszów-Gorce 3-0 1.FC II Katowice (2) 5 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry

Kolejka 19 - 18-19 maja

Pauza: 1.FC II Katowice (2), KKS Zabrze.
 
Szczyt Boguszów-Gorce 1-1 Rekord Bielsko-Biała 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (19 maja, 13:00) odwołany
MKS Gogolin 0-3 Gwiazda Ruda Śląska 19 maja, 11:00
Rolnik II Biedrzychowice 1-2 KKS Bogdańczowice 19 maja, 17:00
Mitech II Żywiec 5-1 Czarni Sucha Góra (Bytom) 18 maja, 11:00

Kolejka 20 - 25-26 maja

Pauza: Szczyt Boguszów-Gorce, KKS Bogdańczowice.
 
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Mitech II Żywiec 26 maja, 15:30
mecz przerwany w drugiej połowie przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Czarni Sucha Góra (Bytom) 5-1 Rolnik II Biedrzychowice 26 maja, 17:00
KKS Zabrze 3-0 MKS Gogolin 26 maja, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Gwiazda Ruda Śląska 4-2 1.FC II Katowice (2) 26 maja, 13:00

Kolejka 21 - 2-3 czerwca

Pauza: Rekord Bielsko-Biała, Czarni Sucha Góra (Bytom).
 
Szczyt Boguszów-Gorce 3-0 Gwiazda Ruda Śląska 2 czerwca, 15:00
1.FC II Katowice (2) 0-2 KKS Zabrze 2 czerwca, 15:00
MKS Gogolin 0-8 KKS Bogdańczowice 2 czerwca, 15:00
Rolnik II Biedrzychowice 1-3 Mitech II Żywiec 2 czerwca, 15:00

Kolejka 22 - 9-10 czerwca

Pauza: Gwiazda Ruda Śląska, Mitech II Żywiec.
 
Rekord Bielsko-Biała 3-0 Rolnik II Biedrzychowice
(wo)
w pierwotnym terminie (9 czerwca, 15:00) goście zrezygnowali z gry
Czarni Sucha Góra (Bytom) 3-0 MKS Gogolin 9 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
KKS Bogdańczowice 5-0 1.FC II Katowice (2) 9 czerwca, 15:00
KKS Zabrze 4-2 Szczyt Boguszów-Gorce 9 czerwca, 15:00

Baraże o udział w I lidze kobiet

I liga kobiet 2012/2013 (południowa)

II liga kobiet 2012/2013 (małopolska)

III liga kobiet 2012/2013 (dolnośląska)
III liga kobiet 2012/2013 (opolska)
III liga kobiet 2012/2013 (śląska)

Autor: Artur Michalak

 

Napisz do nas