[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga kobiet 2012/2013, grupa: małopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  UKS SMS Łódź 16 40 12 4 0 88-9 7 1 0 45-4 5 3 0 43-5
2.  Pelikan Łowicz 16 37 12 1 3 62-14 6 1 1 19-5 6 0 2 43-9
3.  Sokół Kolbuszowa Dolna 16 32 9 5 2 51-7 4 3 1 30-3 5 2 1 21-4
4.  Naprzód Sobolów 16 31 10 1 5 57-20 6 0 2 26-8 4 1 3 31-12
5.  Zielonka Wrząsowice 16 28 8 4 4 55-22 4 3 1 30-11 4 1 3 25-11
6.  Moravia Morawica 16 19 6 1 9 20-28 3 0 5 11-13 3 1 4 9-15
7.  Victoria Gaj 16 13 4 1 11 31-54 2 0 6 12-33 2 1 5 19-21
8.  Wisła Nowy Korczyn 16 4 1 1 14 7-105 1 1 6 6-51 0 0 8 1-54
9.  Szreniawa Nowy Wiśnicz 16 3 1 0 15 5-117 1 0 7 4-65 0 0 8 1-52
Kolejarz Łódź występuje pod nazwą UKS SMS Łódź.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 UKS SMS Łódź    4-2 1-1 3-0* 4-1 3-0* 6-0 21-0 3-0* 
 2 Pelikan Łowicz1-1     1-2 3-0* 3-1 3-0 2-1 3-0* 3-0* 
 3 Sokół Kolbuszowa Dolna1-1 0-1     2-1 0-0 0-0 4-0 12-0 11-0 
 4 Naprzód Sobolów1-4 2-3 1-0     3-0 3-0* 3-0 4-1 9-0 
 5 Zielonka Wrząsowice2-2 3-0* 1-1 3-3     6-2 2-3 3-0* 10-0 
 6 Moravia Morawica0-2 0-4 0-2 0-1 0-4     1-0 2-0 8-0 
 7 Victoria Gaj0-11 0-10 0-4 0-4 0-3 0-1     8-0 4-0 
 8 Wisła Nowy Korczyn0-5 0-12 0-6 0-12 0-10 0-3 2-2     4-1 
 9 Szreniawa Nowy Wiśnicz0-17 0-11 0-5 1-10 1-6 0-3* 1-13 1-0     

Kolejka 1 - 1-2 września

Pauza: Victoria Gaj.
 
Wisła Nowy Korczyn 0-5 UKS SMS Łódź 2 września, 14:00
Zielonka Wrząsowice 1-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 2 września, 17:00
Naprzód Sobolów 9-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 1 września, 14:00
Pelikan Łowicz 3-0 Moravia Morawica 1 września, 11:00
na Stadionie Piłkarskim OSiR

Kolejka 2 - 8-9 września

Pauza: Moravia Morawica.
 
Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-11 Pelikan Łowicz 9 września, 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-1 Naprzód Sobolów 9 września, 15:00
UKS SMS Łódź 4-1 Zielonka Wrząsowice 9 września, 13:00
Victoria Gaj 8-0 Wisła Nowy Korczyn 8 września, 11:00

Kolejka 3 - 22-23 września

Pauza: Wisła Nowy Korczyn.
 
Zielonka Wrząsowice 2-3 Victoria Gaj 23 września, 11:00
Naprzód Sobolów 1-4 UKS SMS Łódź 22 września, 13:00
Pelikan Łowicz 1-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 23 września, 11:00 (150)
Moravia Morawica 8-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 22 września, 14:00

Kolejka 4 - 29-30 września

Pauza: Szreniawa Nowy Wiśnicz.
 
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-0 Moravia Morawica 30 września, 15:00
UKS SMS Łódź 4-2 Pelikan Łowicz 30 września, 13:00
Victoria Gaj 0-4 Naprzód Sobolów 30 września, 11:00
Wisła Nowy Korczyn 0-10 Zielonka Wrząsowice 30 września, 13:00

Kolejka 5 - 6-7 października

Pauza: Zielonka Wrząsowice.
 
Naprzód Sobolów 4-1 Wisła Nowy Korczyn 6 października, 13:00
Pelikan Łowicz 2-1 Victoria Gaj 7 października, 15:00
Moravia Morawica 0-2 UKS SMS Łódź 7 października, 14:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-5 Sokół Kolbuszowa Dolna 7 października, 13:15

Kolejka 6 - 13-14 października

Pauza: Sokół Kolbuszowa Dolna.
 
UKS SMS Łódź 3-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 14 października, 13:00
(wo)
nie odbył się
Victoria Gaj 0-1 Moravia Morawica 14 października, 12:00
Wisła Nowy Korczyn 0-12 Pelikan Łowicz 14 października, 13:00
Zielonka Wrząsowice 3-3 Naprzód Sobolów 14 października, 11:00

Kolejka 7 - 20-21 października

Pauza: Naprzód Sobolów.
 
Pelikan Łowicz 3-1 Zielonka Wrząsowice 21 października, 16:00
Moravia Morawica 2-0 Wisła Nowy Korczyn 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (21 października, 13:00) odwołany
Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-13 Victoria Gaj 21 października, 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-1 UKS SMS Łódź 20 października, 15:00

Kolejka 8 - 27-28 października

Pauza: UKS SMS Łódź.
 
Victoria Gaj 0-4 Sokół Kolbuszowa Dolna 9 czerwca
w pierwotnym terminie (27 października, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Nowy Korczyn 4-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz 19 czerwca
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zielonka Wrząsowice 6-2 Moravia Morawica 10 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Sobolów 2-3 Pelikan Łowicz 27 października, 13:00

Kolejka 9 - 3-4 listopada

Pauza: Pelikan Łowicz.
 
Moravia Morawica 0-1 Naprzód Sobolów 4 listopada, 13:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-6 Zielonka Wrząsowice 3 listopada, 13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 12-0 Wisła Nowy Korczyn 4 listopada, 12:00
UKS SMS Łódź 6-0 Victoria Gaj 4 listopada, 13:00

Kolejka 10 - 6-7 kwietnia

Pauza: Victoria Gaj.
 
UKS SMS Łódź 21-0 Wisła Nowy Korczyn 7 kwietnia, 13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-0 Zielonka Wrząsowice 5 maja, 12:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-10 Naprzód Sobolów 29 maja
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Moravia Morawica 0-4 Pelikan Łowicz 5 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 11 - 20-21 kwietnia

Pauza: Moravia Morawica.
 
Pelikan Łowicz 3-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 21 kwietnia, 12:00
(wo)
goście nie przyjechali
Naprzód Sobolów 1-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 20 kwietnia, 13:00
Zielonka Wrząsowice 2-2 UKS SMS Łódź 21 kwietnia, 11:00
Wisła Nowy Korczyn 2-2 Victoria Gaj 21 kwietnia, 13:00

Kolejka 12 - 27-28 kwietnia

Pauza: Wisła Nowy Korczyn.
 
Victoria Gaj 0-3 Zielonka Wrząsowice 27 kwietnia, 10:00
UKS SMS Łódź 3-0 Naprzód Sobolów 28 kwietnia, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-1 Pelikan Łowicz 28 kwietnia, 13:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-3 Moravia Morawica 28 kwietnia, 13:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 13 - 11-12 maja

Pauza: Szreniawa Nowy Wiśnicz.
 
Moravia Morawica 0-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 12 maja, 15:30
Pelikan Łowicz 1-1 UKS SMS Łódź 11 maja, 16:00
Naprzód Sobolów 3-0 Victoria Gaj 15 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 maja, 13:00) odwołany
Zielonka Wrząsowice 3-0 Wisła Nowy Korczyn 12 maja, 11:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 14 - 18-19 maja

Pauza: Zielonka Wrząsowice.
 
Wisła Nowy Korczyn 0-12 Naprzód Sobolów 19 maja, 13:00
Victoria Gaj 0-10 Pelikan Łowicz 19 maja, 14:00
UKS SMS Łódź 3-0 Moravia Morawica 19 maja, 13:00
(wo)
nie odbył się
Sokół Kolbuszowa Dolna 11-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 18 maja, 14:00

Kolejka 15 - 25-26 maja

Pauza: Sokół Kolbuszowa Dolna.
 
Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-17 UKS SMS Łódź 26 maja, 14:00
Moravia Morawica 1-0 Victoria Gaj 26 maja, 11:00
Pelikan Łowicz 3-0 Wisła Nowy Korczyn 25 maja, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Naprzód Sobolów 3-0 Zielonka Wrząsowice 25 maja, 13:00

Kolejka 16 - 1-2 czerwca

Pauza: Naprzód Sobolów.
 
Zielonka Wrząsowice 3-0 Pelikan Łowicz
(wo)
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Nowy Korczyn 0-3 Moravia Morawica 2 czerwca, 13:00
Victoria Gaj 4-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 2 czerwca, 12:00
UKS SMS Łódź 1-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 2 czerwca, 13:00

Kolejka 17 - 8-9 czerwca

Pauza: UKS SMS Łódź.
 
Sokół Kolbuszowa Dolna 4-0 Victoria Gaj 8 czerwca, 16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-0 Wisła Nowy Korczyn 9 czerwca, 13:00
lub 0-1
Moravia Morawica 0-4 Zielonka Wrząsowice 21 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (8 czerwca, 15:30) odwołany
Pelikan Łowicz 3-0 Naprzód Sobolów 8 czerwca, 16:00
(wo)

Kolejka 18 - 15-16 czerwca

Pauza: Pelikan Łowicz.
 
Naprzód Sobolów 3-0 Moravia Morawica 15 czerwca, 13:00
(wo)
nie odbył się
Zielonka Wrząsowice 10-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 16 czerwca, 11:00
Wisła Nowy Korczyn 0-6 Sokół Kolbuszowa Dolna 16 czerwca, 15:00
Victoria Gaj 0-11 UKS SMS Łódź 16 czerwca, 12:00

Baraże o udział w I lidze kobiet

I liga kobiet 2012/2013 (południowa)

II liga kobiet 2012/2013 (śląska)

III liga kobiet 2012/2013 (łódzka)
III liga kobiet 2012/2013 (małopolsko-podkarpacka)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas