[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2012/2013, grupa: małopolsko-podkarpacka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Resovia 12 30 10 0 2 47-6 5 0 1 21-3 5 0 1 26-3
2.  AZS UJ II Kraków 12 27 8 3 1 104-13 4 1 1 59-9 4 2 0 45-4
3.  Andrusy Lipnik 12 20 5 5 2 43-19 4 1 1 20-6 1 4 1 23-13
4.  Starówka II Nowy Sącz 11 14 4 2 5 20-30 3 2 1 13-6 1 0 4 7-24
5.  Wanda II Kraków 11 13 4 1 6 24-38 2 1 2 14-20 2 0 4 10-18 2 3 1 0 1 5-3
6.  Podgórze II Kraków 12 13 4 1 7 33-56 2 1 3 17-20 2 0 4 16-36 2 3 1 0 1 3-5
7.  Prądniczanka Kraków 12 0 0 0 12 2-111 0 0 6 1-64 0 0 6 1-47
Jadwiga Kraków od rundy wiosennej po połączeniu z Prądniczanką Kraków występuje pod tą drugą nazwą.
Hejnał Krzyszkowice wycofał się z rozgrywek po 12. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 Resovia    1-2 5-1 3-0* 4-0 5-0 3-0* 
 2 AZS UJ II Kraków0-2     5-5 9-0 9-0 18-2 18-0 
 3 Andrusy Lipnik0-3 1-1     6-1 3-0* 7-1 3-0* 
 4 Starówka II Nowy Sącz0-2 1-1 1-1     2-1 3-0 6-1 
 5 Wanda II Kraków3-2 1-14 1-1     2-3 7-0 
 6 Podgórze II Kraków0-6 0-10 1-1 6-0 0-3*     10-0 
 7 Prądniczanka Kraków0-11 0-17 0-14 0-6 0-6 1-10     

Kolejka 1 - 1-2 września

Resovia 5-1 Andrusy Lipnik 2 września, 13:30
Podgórze II Kraków 0-10 AZS UJ II Kraków 2 września, 15:00
lub 13:00
Prądniczanka Kraków - Hejnał Krzyszkowice 20 października, 13:00
na boisku 2-6, zweryfikowany na 0-6 (wo), później anulowany
Starówka II Nowy Sącz 2-1 Wanda II Kraków 1 września, 11:00

Kolejka 2 - 8-9 września

Wanda II Kraków 3-2 Resovia 9 września, 13:00
Hejnał Krzyszkowice - Starówka II Nowy Sącz 9 września, 15:00
było 1-3, anulowany
AZS UJ II Kraków 18-0 Prądniczanka Kraków 8 września, 16:30
Andrusy Lipnik 7-1 Podgórze II Kraków 9 września, 11:00

Kolejka 3 - 22-23 września

Resovia 5-0 Podgórze II Kraków 23 września, 11:00
Prądniczanka Kraków 0-14 Andrusy Lipnik 22 września, 13:00
Starówka II Nowy Sącz 1-1 AZS UJ II Kraków 23 września, 11:00
Wanda II Kraków - Hejnał Krzyszkowice 20 września, 15:00
było 1-1, anulowany

Kolejka 4 - 29-30 września

Hejnał Krzyszkowice - Resovia 4 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (30 września, 15:00) odwołany, w drugim terminie było 1-6, anulowany
AZS UJ II Kraków 9-0 Wanda II Kraków 30 września, 14:30
Andrusy Lipnik 6-1 Starówka II Nowy Sącz 29 września, 15:00
Podgórze II Kraków 10-0 Prądniczanka Kraków 30 września, 11:00

Kolejka 5 - 6-7 października

Resovia 3-0 Prądniczanka Kraków 7 października, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Starówka II Nowy Sącz 3-0 Podgórze II Kraków 7 października, 11:00
Wanda II Kraków 1-1 Andrusy Lipnik 6 października, 13:00
Hejnał Krzyszkowice - AZS UJ II Kraków 7 października, 15:00
było 1-7, anulowany

Kolejka 6 - 13-14 października

AZS UJ II Kraków 0-2 Resovia 13 października, 15:00
Andrusy Lipnik - Hejnał Krzyszkowice 14 października, 14:00
było 6-0, anulowany
Podgórze II Kraków 0-3 Wanda II Kraków 13 października, 15:00
(wo)
na boisku 2-1
Prądniczanka Kraków 0-6 Starówka II Nowy Sącz 13 października, 13:00

Kolejka 7 - 27-28 października

Resovia 3-0 Starówka II Nowy Sącz 10 listopada, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (28 października, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali
Wanda II Kraków 7-0 Prądniczanka Kraków 11 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hejnał Krzyszkowice - Podgórze II Kraków
w pierwotnym terminie (28 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / gospodarze wycofali się przed drugim terminem meczu
AZS UJ II Kraków 5-5 Andrusy Lipnik 4 listopada, 14:00

Kolejka 8 - 6-7 kwietnia

Andrusy Lipnik 0-3 Resovia 6 kwietnia, 16:00
w Myślenicach; na bocznym boisku Dalinu
AZS UJ II Kraków 18-2 Podgórze II Kraków 6 kwietnia, 16:00
na boisku Centrum Rozwoju Com-Com Zone
Hejnał Krzyszkowice - Prądniczanka Kraków
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / gospodarze wycofali się przed drugim terminem meczu
Wanda II Kraków - Starówka II Nowy Sącz
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / nie odbył się; mecz został uznany za nierozegrany

Kolejka 9 - 20-21 kwietnia

Pauza: Andrusy Lipnik, Starówka II Nowy Sącz.
 
Resovia 1-2 AZS UJ II Kraków 21 kwietnia, 11:00
Prądniczanka Kraków 0-6 Wanda II Kraków 30 maja
w pierwotnym terminie (21 kwietnia, 16:30) odwołany
Podgórze II Kraków - Hejnał Krzyszkowice 21 kwietnia, 11:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany

Kolejka 10 - 27-28 kwietnia

Pauza: Prądniczanka Kraków, Starówka II Nowy Sącz.
 
Resovia - Hejnał Krzyszkowice 28 kwietnia, 11:00
nie odbył się
Wanda II Kraków 2-3 Podgórze II Kraków 27 kwietnia, 13:00
Andrusy Lipnik 1-1 AZS UJ II Kraków 27 kwietnia, 15:30

Kolejka 11 - 11-12 maja

Pauza: Prądniczanka Kraków, Podgórze II Kraków.
 
Resovia 4-0 Wanda II Kraków 11 maja, 14:00
Starówka II Nowy Sącz 1-1 Andrusy Lipnik 12 maja, 14:30
AZS UJ II Kraków - Hejnał Krzyszkowice 12 maja, 15:00
nie odbył się

Kolejka 12 - 18-19 maja

Pauza: Resovia, Podgórze II Kraków.
 
Wanda II Kraków 1-14 AZS UJ II Kraków 19 maja, 11:00
Hejnał Krzyszkowice - Andrusy Lipnik 19 maja, 14:00
nie odbył się
Starówka II Nowy Sącz 6-1 Prądniczanka Kraków 19 maja, 11:00

Kolejka 13 - 25-26 maja

Pauza: AZS UJ II Kraków, Resovia, Wanda II Kraków.
 
Andrusy Lipnik 3-0 Prądniczanka Kraków 25 maja, 15:00
(wo)
nie odbył się
Podgórze II Kraków 6-0 Starówka II Nowy Sącz 25 maja, 11:00

Kolejka 14 - 29 maja-2 czerwca

Pauza: AZS UJ II Kraków.
 
Prądniczanka Kraków 1-10 Podgórze II Kraków 2 czerwca, 14:00
Andrusy Lipnik 3-0 Wanda II Kraków 1 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Starówka II Nowy Sącz 0-2 Resovia 29 maja, 14:00

Kolejka 15 - 8-9 czerwca

Pauza: Wanda II Kraków.
 
Podgórze II Kraków 1-1 Andrusy Lipnik 9 czerwca, 15:00
AZS UJ II Kraków 9-0 Starówka II Nowy Sącz 9 czerwca, 17:00
Prądniczanka Kraków 0-11 Resovia 8 czerwca, 17:00

Kolejka 16 - 15-16 czerwca

Pauza: Wanda II Kraków, Starówka II Nowy Sącz, Andrusy Lipnik.
 
Prądniczanka Kraków 0-17 AZS UJ II Kraków 16 czerwca, 10:30
Podgórze II Kraków 0-6 Resovia 16 czerwca, 11:00

II liga kobiet 2012/2013 (małopolska)

III liga kobiet 2012/2013 (łódzka)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas