[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2012/2013, grupa: łódzka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MUKS II Tomaszów Mazowiecki 14 37 12 1 1 48-7 6 1 0 20-3 6 0 1 28-4
2.  MOSiR Sieradz 14 32 10 2 2 40-11 6 0 1 27-6 4 2 1 13-5
3.  UMKS Zgierz 14 24 7 3 4 25-18 4 2 1 12-6 3 1 3 13-12
4.  Stal Radomsko 14 22 7 1 6 33-23 4 1 2 17-12 3 0 4 16-11
5.  Widzew Łódź 14 21 7 0 7 27-24 4 0 3 14-11 3 0 4 13-13
6.  Kotan Ozorków 14 14 4 2 8 22-35 2 1 4 12-19 2 1 4 10-16
7.  Pogoń Zduńska Wola 14 7 2 1 11 7-41 1 0 6 2-25 1 1 5 5-16
8.  Pisia Zadzim 14 6 2 0 12 8-51 2 0 5 8-16 0 0 7 0-35

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 MUKS II Tomaszów Mazowiecki    1-1 2-0 2-1 3-1 3-0 3-0 6-0 
 2 MOSiR Sieradz0-3     4-0 3-0 2-1 4-2 4-0 10-0 
 3 UMKS Zgierz2-0 0-0     2-1 1-3 2-2 2-0 3-0 
 4 Stal Radomsko1-7 1-4 2-0     3-1 5-0 0-0 5-0 
 5 Widzew Łódź0-3 0-3 0-3 3-0     2-1 3-1 6-0 
 6 Kotan Ozorków1-5 3-0* 3-3 1-5 1-3     0-3* 3-0 
 7 Pogoń Zduńska Wola0-8 0-3 0-2 0-6 0-4 0-2     2-0 
 8 Pisia Zadzim0-2 0-2 1-5 0-3 3-0* 0-3* 4-1     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Pisia Zadzim 3-0 Widzew Łódź
(wo)
nie odbył się
Pogoń Zduńska Wola 0-2 Kotan Ozorków 25 sierpnia, 18:00
UMKS Zgierz 0-0 MOSiR Sieradz 25 sierpnia, 14:00
Stal Radomsko 1-7 MUKS II Tomaszów Mazowiecki 25 sierpnia, 11:30

Kolejka 2 - 1-2 września

Widzew Łódź 0-3 UMKS Zgierz 1 września, 13:00
MOSiR Sieradz 10-0 Pisia Zadzim 1 września, 13:00
MUKS II Tomaszów Mazowiecki 3-0 Pogoń Zduńska Wola 2 września, 11:00
Kotan Ozorków 1-5 Stal Radomsko 2 września, 13:00
lub o 17:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Pisia Zadzim 0-3 Kotan Ozorków 8 września, 17:00
(wo)
na boisku 2-1
Stal Radomsko 1-4 MOSiR Sieradz 8 września, 17:00
Pogoń Zduńska Wola 0-4 Widzew Łódź 8 września, 16:00
UMKS Zgierz 2-0 MUKS II Tomaszów Mazowiecki 9 września, 14:00

Kolejka 4 - 22-23 września

Widzew Łódź 3-0 Stal Radomsko 23 września, 13:00
MOSiR Sieradz 4-0 Pogoń Zduńska Wola 22 września, 13:00
MUKS II Tomaszów Mazowiecki 6-0 Pisia Zadzim 23 września, 11:00
Kotan Ozorków 3-3 UMKS Zgierz 23 września, 17:00

Kolejka 5 - 6-7 października

Kotan Ozorków 1-5 MUKS II Tomaszów Mazowiecki 7 października, 16:00
Stal Radomsko 0-0 Pogoń Zduńska Wola 6 października
Pisia Zadzim 1-5 UMKS Zgierz 6 października
MOSiR Sieradz 2-1 Widzew Łódź 6 października, 13:00

Kolejka 6 - 13-14 października

UMKS Zgierz 2-1 Stal Radomsko 14 października, 13:00
MOSiR Sieradz 0-3 MUKS II Tomaszów Mazowiecki 4 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (14 października, 12:00) MUKS II gospodarzem i odwołany
Widzew Łódź 2-1 Kotan Ozorków 14 października, 11:00
Pogoń Zduńska Wola 2-0 Pisia Zadzim 14 października, 14:00

Kolejka 7 - 27-28 października

Pogoń Zduńska Wola 0-2 UMKS Zgierz 4 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal Radomsko 5-0 Pisia Zadzim 3 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Widzew Łódź 0-3 MUKS II Tomaszów Mazowiecki 18 listopada, 15:00
w pierwotnym terminie (27 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MOSiR Sieradz 4-2 Kotan Ozorków 27 października, 13:00

Kolejka 8 - 17 kwietnia

Kotan Ozorków 0-3 Pogoń Zduńska Wola 17 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 6-0; w drużynie gospodarzy wystąpiła nieuprawniona zawodniczka
MOSiR Sieradz 4-0 UMKS Zgierz 17 kwietnia, 17:00
MUKS II Tomaszów Mazowiecki 2-1 Stal Radomsko 17 kwietnia, 17:00
Widzew Łódź 6-0 Pisia Zadzim 17 kwietnia, 18:30

Kolejka 9 - 20-21 kwietnia

Pogoń Zduńska Wola 0-6 Stal Radomsko 21 kwietnia, 16:00
Kotan Ozorków 3-0 Pisia Zadzim 21 kwietnia, 17:30
UMKS Zgierz 1-3 Widzew Łódź 21 kwietnia, 14:00
MUKS II Tomaszów Mazowiecki 1-1 MOSiR Sieradz 20 kwietnia, 13:00

Kolejka 10 - 27-28 kwietnia

Widzew Łódź 0-3 MOSiR Sieradz 27 kwietnia, 16:00
Pogoń Zduńska Wola 0-8 MUKS II Tomaszów Mazowiecki 28 kwietnia, 17:00
UMKS Zgierz 2-2 Kotan Ozorków 27 kwietnia, 14:00
Pisia Zadzim 0-3 Stal Radomsko 28 kwietnia, 13:00

Kolejka 11 - 11-12 maja

MUKS II Tomaszów Mazowiecki 3-1 Widzew Łódź 29 maja, 18:00
Kotan Ozorków 3-0 MOSiR Sieradz 15 czerwca, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (12 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie nie odbył się
Pisia Zadzim 4-1 Pogoń Zduńska Wola 12 maja, 13:00
Stal Radomsko 2-0 UMKS Zgierz 29 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 maja, 16:00) odwołany

Kolejka 12 - 18-19 maja

Kotan Ozorków 1-3 Widzew Łódź 19 maja, 17:30
UMKS Zgierz 2-0 Pogoń Zduńska Wola 18 maja, 15:00
MOSiR Sieradz 3-0 Stal Radomsko 18 maja, 13:00
Pisia Zadzim 0-2 MUKS II Tomaszów Mazowiecki 19 maja, 16:00

Kolejka 13 - 25-26 maja

UMKS Zgierz 3-0 Pisia Zadzim 25 maja, 15:00
Stal Radomsko 3-1 Widzew Łódź 25 maja, 13:00
Pogoń Zduńska Wola 0-3 MOSiR Sieradz 26 maja, 17:00
MUKS II Tomaszów Mazowiecki 3-0 Kotan Ozorków 25 maja, 11:00

Kolejka 14 - 9 czerwca

MUKS II Tomaszów Mazowiecki 2-0 UMKS Zgierz 9 czerwca, 13:00
Pisia Zadzim 0-2 MOSiR Sieradz 9 czerwca, 16:00
Stal Radomsko 5-0 Kotan Ozorków 9 czerwca, 13:00
Widzew Łódź 3-1 Pogoń Zduńska Wola 9 czerwca, 13:00

II liga kobiet 2012/2013 (małopolska)

III liga kobiet 2012/2013 (małopolsko-podkarpacka)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas