[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2012/2013, grupa: kujawsko-pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unifreeze Górzno 12 36 12 0 0 121-6 6 0 0 65-4 6 0 0 56-2
2.  Wisła Pędzewo 12 24 8 0 4 65-15 4 0 2 37-8 4 0 2 28-7
3.  GOKSiR Start Pruszcz 12 23 7 2 3 27-19 4 1 1 14-8 3 1 2 13-11
4.  Spójnia Białe Błota 12 16 5 1 6 18-38 3 0 3 11-27 2 1 3 7-11
5.  Unia Wąbrzeźno 12 13 3 4 5 47-47 2 2 2 26-16 1 2 3 21-31
6.  Sokół Więcbork 12 10 3 1 8 17-44 1 1 4 6-25 2 0 4 11-19
7.  Cergia Toruń 12 0 0 0 12 2-128 0 0 6 1-49 0 0 6 1-79

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 Unifreeze Górzno    3-0* 5-0 6-0 21-4 3-0* 27-0 
 2 Wisła Pędzewo0-2     1-3 3-0 6-3 9-0 18-0 
 3 GOKSiR Start Pruszcz0-7 2-0     1-0 0-0 2-1 9-0 
 4 Spójnia Białe Błota0-13 1-8 3-1     2-1 1-3 4-1 
 5 Unia Wąbrzeźno1-9 1-4 2-2 1-1     3-0* 18-0 
 6 Sokół Więcbork1-9 0-9 0-2 0-3 2-2     3-0* 
 7 Cergia Toruń0-16 0-7 0-5 0-3* 0-11 1-7     

Kolejka 1 - 8-9 września

Pauza: GOKSiR Start Pruszcz.
 
Unia Wąbrzeźno 1-9 Unifreeze Górzno 9 września, 16:00
Spójnia Białe Błota 1-3 Sokół Więcbork 8 września, 13:00
Wisła Pędzewo 18-0 Cergia Toruń 9 września, 11:00

Kolejka 2 - 22-23 września

Pauza: Cergia Toruń.
 
Sokół Więcbork 0-9 Wisła Pędzewo 23 września, 15:00
Unifreeze Górzno 6-0 Spójnia Białe Błota 23 września, 13:00
GOKSiR Start Pruszcz 0-0 Unia Wąbrzeźno 21 października, 13:30
w pierwotnym terminie (19 września, 16:30) odwołany

Kolejka 3 - 29-30 września

Pauza: Unia Wąbrzeźno.
 
Spójnia Białe Błota 3-1 GOKSiR Start Pruszcz 29 września, 12:00
Wisła Pędzewo 0-2 Unifreeze Górzno 30 września, 16:00
Cergia Toruń 1-7 Sokół Więcbork 30 września, 17:30

Kolejka 4 - 6-7 października

Pauza: Sokół Więcbork.
 
Unifreeze Górzno 27-0 Cergia Toruń 7 października, 13:00
GOKSiR Start Pruszcz 2-0 Wisła Pędzewo 7 października, 13:00
Unia Wąbrzeźno 1-1 Spójnia Białe Błota 7 października, 16:00

Kolejka 5 - 13-14 października

Pauza: Spójnia Białe Błota.
 
Wisła Pędzewo 6-3 Unia Wąbrzeźno 14 października, 12:00
Cergia Toruń 0-5 GOKSiR Start Pruszcz 14 października, 14:15
Sokół Więcbork 1-9 Unifreeze Górzno 14 października, 15:00

Kolejka 6 - 27-28 października

Pauza: Unifreeze Górzno.
 
GOKSiR Start Pruszcz 2-1 Sokół Więcbork 27 października, 14:00
Unia Wąbrzeźno 18-0 Cergia Toruń 28 października, 12:00
Spójnia Białe Błota 1-8 Wisła Pędzewo 28 października, 14:00

Kolejka 7 - 3-4 listopada

Pauza: Wisła Pędzewo.
 
Cergia Toruń 0-3 Spójnia Białe Błota 4 listopada, 12:00
(wo)
Sokół Więcbork 2-2 Unia Wąbrzeźno 4 listopada, 15:00
Unifreeze Górzno 5-0 GOKSiR Start Pruszcz 4 listopada, 13:00

Kolejka 8 - 6-7 kwietnia

Pauza: GOKSiR Start Pruszcz.
 
Unifreeze Górzno 21-4 Unia Wąbrzeźno 15 czerwca, 12:00
w Miesiączkowie / w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 10:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Więcbork 0-3 Spójnia Białe Błota 16 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Cergia Toruń 0-7 Wisła Pędzewo 16 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 10:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 9 - 20-21 kwietnia

Pauza: Cergia Toruń.
 
Wisła Pędzewo 9-0 Sokół Więcbork 20 kwietnia, 15:00
w Złejwsi
Spójnia Białe Błota 0-13 Unifreeze Górzno 21 kwietnia, 15:00
Unia Wąbrzeźno 2-2 GOKSiR Start Pruszcz 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 10 - 11-12 maja

Pauza: Unia Wąbrzeźno.
 
GOKSiR Start Pruszcz 1-0 Spójnia Białe Błota 12 maja, 16:30
Unifreeze Górzno 3-0 Wisła Pędzewo 12 maja, 12:00
(wo)
w Miesiączkowie / goście nie dojechali
Sokół Więcbork 3-0 Cergia Toruń 11 maja, 14:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 11 - 18-19 maja

Pauza: Sokół Więcbork.
 
Cergia Toruń 0-16 Unifreeze Górzno 18 maja, 10:00
Wisła Pędzewo 1-3 GOKSiR Start Pruszcz 18 maja
Spójnia Białe Błota 2-1 Unia Wąbrzeźno 23 czerwca, 12:00

Kolejka 12 - 25-26 maja

Pauza: Spójnia Białe Błota.
 
Unia Wąbrzeźno 1-4 Wisła Pędzewo 26 maja, 15:00
GOKSiR Start Pruszcz 9-0 Cergia Toruń 26 maja, 16:30
Unifreeze Górzno 3-0 Sokół Więcbork 26 maja, 11:00
(wo)
w Miesiączkowie / goście nie dojechali

Kolejka 13 - 1-2 czerwca

Pauza: Unifreeze Górzno.
 
Sokół Więcbork 0-2 GOKSiR Start Pruszcz 31 maja, 17:30
Cergia Toruń 0-11 Unia Wąbrzeźno 1 czerwca, 10:00
Wisła Pędzewo 3-0 Spójnia Białe Błota 1 czerwca, 16:00
w Złejwsi

Kolejka 14 - 8 czerwca

Pauza: Wisła Pędzewo.
 
Spójnia Białe Błota 4-1 Cergia Toruń 11 czerwca, 18:00
Unia Wąbrzeźno 3-0 Sokół Więcbork 9 czerwca, 13:00
(wo)
nie odbył się
GOKSiR Start Pruszcz 0-7 Unifreeze Górzno 18 czerwca, 17:30

Baraże o udział w II lidze kobiet (wielkopolska)

II liga kobiet 2012/2013 (wielkopolska)

III liga kobiet 2012/2013 (pomorska)
III liga kobiet 2012/2013 (wielkopolska (południe))
III liga kobiet 2012/2013 (wielkopolska (północ))
III liga kobiet 2012/2013 (zachodniopomorsko-lubuska)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas