[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: Tarnów IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dunajec Zbylitowska Góra 30 67 21 4 5 81-30 11 1 3 45-15 10 3 2 36-15
2.  Dunajec Zakliczyn 30 66 21 3 6 95-33 9 3 3 44-16 12 0 3 51-17
3.  Pogórze Pleśna 30 62 19 5 6 77-42 12 0 3 38-17 7 5 3 39-25
4.  LUKS Skrzyszów 30 60 18 6 6 89-29 8 4 3 49-15 10 2 3 40-14
5.  Pogoria Pogórska Wola 30 58 18 4 8 62-38 9 3 3 33-18 9 1 5 29-20
6.  LKS Zgłobice 30 53 17 2 11 73-53 10 0 5 39-27 7 2 6 34-26
7.  Tuchovia II Tuchów 30 47 14 5 11 51-49 5 4 6 25-24 9 1 5 26-25
8.  Iskra Tarnów 30 41 13 2 15 46-48 8 1 6 26-22 5 1 9 20-26
9.  Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 30 37 11 4 15 50-69 6 1 8 23-25 5 3 7 27-44
10.  Jutrzenka Wierzchosławice 30 34 10 4 16 41-73 5 1 9 21-35 5 3 7 20-38
11.  Olszynka Ołpiny 30 33 8 9 13 43-40 4 3 8 25-25 4 6 5 18-15
12.  GLKS Gromnik 30 32 9 5 16 50-78 4 3 8 22-31 5 2 8 28-47
13.  LKS Szynwałd 30 31 10 1 19 53-75 8 1 6 35-31 2 0 13 18-44
14.  LKS Rudka (k. Tarnowa) 30 30 9 3 18 44-61 5 2 8 22-30 4 1 10 22-31
15.  KS Ryglice 30 26 7 5 18 48-95 4 5 6 30-36 3 0 12 18-59
16.  Liwocz Czermna 30 11 3 2 25 29-119 2 0 13 17-71 1 2 12 12-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Dunajec Zbylitowska Góra    4-2 2-3 1-0 2-0 0-1 4-1 1-2 3-0 6-1 1-1 5-0 1-0 3-2 6-1 6-1 
 2 Dunajec Zakliczyn2-3     0-0 0-1 3-3 1-0 4-1 2-1 8-1 1-1 1-4 3-0* 3-0 3-0 5-1 8-0 
 3 Pogórze Pleśna0-3 1-2     1-5 3-1 2-1 4-1 1-0 4-0 2-1 2-0 5-1 5-1 2-1 3-0 3-0* 
 4 LUKS Skrzyszów1-2 4-2 1-1     1-3 0-0 0-1 2-0 2-2 6-0 1-1 8-0 7-1 3-2 10-0 3-0 
 5 Pogoria Pogórska Wola1-1 3-1 1-1 2-2     4-2 0-2 2-0 1-2 3-2 1-0 1-2 4-1 1-0 4-1 5-1 
 6 LKS Zgłobice1-2 2-3 2-3 2-6 2-4     1-0 2-0 6-3 4-0 2-1 5-1 2-0 3-2 2-0 3-2 
 7 Tuchovia II Tuchów2-2 0-5 3-1 2-0 0-1 1-1     0-4 2-2 2-2 0-1 1-2 6-1 0-2 3-0 3-0* 
 8 Iskra Tarnów0-1 1-4 1-0 1-0 1-0 2-3 2-0     4-1 2-3 0-0 4-3 1-2 1-4 4-0 2-1 
 9 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe1-1 0-5 3-2 0-3 0-2 1-2 1-2 4-0     0-1 2-3 0-2 2-1 5-1 2-0 2-0 
 10 Jutrzenka Wierzchosławice2-1 0-3* 2-4 0-2 1-3 2-1 4-7 3-0 1-3     0-0 1-6 2-1 1-2 1-2 1-0 
 11 Olszynka Ołpiny0-2 1-2 3-3 0-0 1-2 3-4 0-1 3-3 2-3 0-1     2-1 2-0 1-2 4-1 3-0 
 12 GLKS Gromnik0-3 0-5 0-1 1-5 1-2 1-5 1-2 0-1 2-1 0-0 2-2     3-1 1-1 7-2 3-0 
 13 LKS Szynwałd1-5 1-4 1-3 1-4 2-1 2-1 1-2 1-5 4-0 5-1 2-0 3-0*     3-2 6-1 2-2 
 14 LKS Rudka (k. Tarnowa)2-0 0-2 0-3 2-6 0-3 4-2 0-1 0-2 0-0 4-2 1-0 3-3 3-1     1-2 2-3 
 15 KS Ryglice1-4 0-3 3-3 0-1 3-2 3-6 2-2 3-1 3-4 1-2 0-0 4-4 3-2 2-0     2-2 
 16 Liwocz Czermna1-6 0-8 3-11 1-5 0-2 0-5 1-3 2-1 2-5 2-3 0-5 2-3 0-6 2-1 1-7     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 1-2 LKS Zgłobice 10 sierpnia, 17:00
KS Ryglice 0-3 Dunajec Zakliczyn 11 sierpnia, 17:00
LKS Szynwałd 1-5 Dunajec Zbylitowska Góra 11 sierpnia, 15:00
Tuchovia II Tuchów 1-2 GLKS Gromnik 10 sierpnia, 18:00
LKS Rudka (k. Tarnowa) 0-2 Iskra Tarnów 10 sierpnia, 17:00
Pogórze Pleśna 2-1 Jutrzenka Wierzchosławice 11 sierpnia, 17:00
Pogoria Pogórska Wola 5-1 Liwocz Czermna 10 sierpnia, 18:00
Olszynka Ołpiny 0-0 LUKS Skrzyszów 10 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Liwocz Czermna 0-5 Olszynka Ołpiny 15 sierpnia, 15:30
Jutrzenka Wierzchosławice 1-3 Pogoria Pogórska Wola 15 sierpnia, 16:00
Iskra Tarnów 1-0 Pogórze Pleśna 14 sierpnia, 17:00
GLKS Gromnik 1-1 LKS Rudka (k. Tarnowa) 15 sierpnia, 14:00
Dunajec Zakliczyn 3-0 LKS Szynwałd 15 sierpnia, 18:00
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 2-0 KS Ryglice 15 sierpnia, 17:00
LUKS Skrzyszów 0-0 LKS Zgłobice 14 sierpnia, 17:00
Tuchovia II Tuchów 2-2 Dunajec Zbylitowska Góra 15 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

KS Ryglice 3-6 LKS Zgłobice 18 sierpnia, 17:00
LKS Szynwałd 4-0 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 18 sierpnia, 16:00
Tuchovia II Tuchów 0-5 Dunajec Zakliczyn 18 sierpnia, 18:00
LKS Rudka (k. Tarnowa) 2-0 Dunajec Zbylitowska Góra 17 sierpnia, 17:00
Pogórze Pleśna 5-1 GLKS Gromnik 18 sierpnia, 17:00
Pogoria Pogórska Wola 2-0 Iskra Tarnów 17 sierpnia, 18:00
Olszynka Ołpiny 0-1 Jutrzenka Wierzchosławice 17 sierpnia, 17:30
LUKS Skrzyszów 3-0 Liwocz Czermna 17 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

LKS Zgłobice 3-2 Liwocz Czermna 25 sierpnia, 17:00
w Zbylitowskiej Górze
Jutrzenka Wierzchosławice 0-2 LUKS Skrzyszów 25 sierpnia, 17:00
Iskra Tarnów 0-0 Olszynka Ołpiny 24 sierpnia, 17:00
GLKS Gromnik 1-2 Pogoria Pogórska Wola 25 sierpnia, 14:00
Dunajec Zbylitowska Góra 2-3 Pogórze Pleśna 24 sierpnia, 17:00
Dunajec Zakliczyn 3-0 LKS Rudka (k. Tarnowa) 25 sierpnia, 17:00
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 1-2 Tuchovia II Tuchów 24 sierpnia, 17:00
KS Ryglice 3-2 LKS Szynwałd 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

LKS Szynwałd 2-1 LKS Zgłobice 1 września, 16:00
Tuchovia II Tuchów 3-0 KS Ryglice 1 września, 17:00
LKS Rudka (k. Tarnowa) 0-0 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 31 sierpnia, 17:00
Pogórze Pleśna 1-2 Dunajec Zakliczyn 31 sierpnia, 17:00
Pogoria Pogórska Wola 1-1 Dunajec Zbylitowska Góra 31 sierpnia, 17:00
Olszynka Ołpiny 2-1 GLKS Gromnik 31 sierpnia, 17:00
LUKS Skrzyszów 2-0 Iskra Tarnów 31 sierpnia, 17:00
Liwocz Czermna 2-3 Jutrzenka Wierzchosławice 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 4 września

Iskra Tarnów 2-1 Liwocz Czermna 4 września, 17:00
GLKS Gromnik 1-5 LUKS Skrzyszów 4 września, 17:00
Dunajec Zbylitowska Góra 1-1 Olszynka Ołpiny 4 września, 17:00
Dunajec Zakliczyn 3-3 Pogoria Pogórska Wola 4 września, 17:30
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 3-2 Pogórze Pleśna 4 września, 17:00
KS Ryglice 2-0 LKS Rudka (k. Tarnowa) 4 września, 17:30
LKS Szynwałd 1-2 Tuchovia II Tuchów 4 września, 17:00
Jutrzenka Wierzchosławice 2-1 LKS Zgłobice 4 września, 17:00

Kolejka 7 - 7-8 września

Tuchovia II Tuchów 1-1 LKS Zgłobice 8 września, 17:00
LKS Rudka (k. Tarnowa) 3-1 LKS Szynwałd 7 września, 17:00
Pogórze Pleśna 3-0 KS Ryglice 8 września, 17:00
Pogoria Pogórska Wola 1-2 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 7 września, 17:00
Olszynka Ołpiny 1-2 Dunajec Zakliczyn 7 września, 17:00
LUKS Skrzyszów 1-2 Dunajec Zbylitowska Góra 8 września, 11:00
Liwocz Czermna 2-3 GLKS Gromnik 8 września, 17:00
Jutrzenka Wierzchosławice 3-0 Iskra Tarnów 8 września, 14:00

Kolejka 8 - 14-15 września

LKS Zgłobice 2-0 Iskra Tarnów 15 września, 17:00
GLKS Gromnik 0-0 Jutrzenka Wierzchosławice 15 września, 14:00
Dunajec Zbylitowska Góra 6-1 Liwocz Czermna 15 września, 13:00
Dunajec Zakliczyn 0-1 LUKS Skrzyszów 15 września, 16:00
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 2-3 Olszynka Ołpiny 15 września, 11:00
KS Ryglice 3-2 Pogoria Pogórska Wola 15 września, 14:00
LKS Szynwałd 1-3 Pogórze Pleśna 15 września, 16:00
Tuchovia II Tuchów 0-2 LKS Rudka (k. Tarnowa) 13 września, 17:00

Kolejka 9 - 21-22 września

LKS Rudka (k. Tarnowa) 4-2 LKS Zgłobice 21 września, 16:00
Pogórze Pleśna 4-1 Tuchovia II Tuchów 22 września, 16:00
Pogoria Pogórska Wola 4-1 LKS Szynwałd 25 września, 16:00
Olszynka Ołpiny 4-1 KS Ryglice 21 września, 16:00
LUKS Skrzyszów 2-2 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 21 września, 16:00
Liwocz Czermna 0-8 Dunajec Zakliczyn 22 września, 16:00
Jutrzenka Wierzchosławice 2-1 Dunajec Zbylitowska Góra 22 września, 14:00
Iskra Tarnów 4-3 GLKS Gromnik 21 września, 16:00

Kolejka 10 - 28-29 września

LKS Zgłobice 5-1 GLKS Gromnik 29 września, 16:00
Dunajec Zbylitowska Góra 1-2 Iskra Tarnów 28 września, 16:00
Dunajec Zakliczyn 1-1 Jutrzenka Wierzchosławice 29 września, 16:00
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 2-0 Liwocz Czermna 28 września, 16:00
KS Ryglice 0-1 LUKS Skrzyszów 29 września, 14:00
LKS Szynwałd 2-0 Olszynka Ołpiny 29 września, 14:00
Tuchovia II Tuchów 0-1 Pogoria Pogórska Wola 28 września, 16:00
LKS Rudka (k. Tarnowa) 0-3 Pogórze Pleśna 28 września, 16:00

Kolejka 11 - 5-6 października

Pogórze Pleśna 2-1 LKS Zgłobice 6 października, 15:30
Pogoria Pogórska Wola 1-0 LKS Rudka (k. Tarnowa) 5 października, 15:00
Olszynka Ołpiny 0-1 Tuchovia II Tuchów 5 października, 15:30
LUKS Skrzyszów 7-1 LKS Szynwałd 6 października, 14:00
Liwocz Czermna 1-7 KS Ryglice 6 października, 15:30
Jutrzenka Wierzchosławice 1-3 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 5 października, 15:30
Iskra Tarnów 1-4 Dunajec Zakliczyn 5 października, 15:00
GLKS Gromnik 0-3 Dunajec Zbylitowska Góra 6 października, 14:00

Kolejka 12 - 12-13 października

LKS Zgłobice 1-2 Dunajec Zbylitowska Góra 13 października, 14:00
Dunajec Zakliczyn 3-0 GLKS Gromnik 13 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 4-0 Iskra Tarnów 12 października, 15:00
KS Ryglice 1-2 Jutrzenka Wierzchosławice 13 października, 14:00
LKS Szynwałd 2-2 Liwocz Czermna 13 października, 11:30
Tuchovia II Tuchów 2-0 LUKS Skrzyszów 12 października, 15:00
LKS Rudka (k. Tarnowa) 1-0 Olszynka Ołpiny 12 października, 15:00
Pogórze Pleśna 3-1 Pogoria Pogórska Wola 12 października, 15:00

Kolejka 13 - 19-20 października

Pogoria Pogórska Wola 4-2 LKS Zgłobice 19 października, 15:00
Olszynka Ołpiny 3-3 Pogórze Pleśna 19 października, 15:00
LUKS Skrzyszów 3-2 LKS Rudka (k. Tarnowa) 20 października, 14:00
Liwocz Czermna 1-3 Tuchovia II Tuchów 20 października, 11:30
Jutrzenka Wierzchosławice 2-1 LKS Szynwałd 19 października, 15:00
Iskra Tarnów 4-0 KS Ryglice 19 października, 15:00
GLKS Gromnik 2-1 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 20 października, 14:00
Dunajec Zbylitowska Góra 4-2 Dunajec Zakliczyn 20 października, 15:00

Kolejka 14 - 26-27 października

LKS Zgłobice 2-3 Dunajec Zakliczyn 27 października, 14:00
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 1-1 Dunajec Zbylitowska Góra 26 października, 14:00
KS Ryglice 4-4 GLKS Gromnik 27 października, 14:00
LKS Szynwałd 1-5 Iskra Tarnów 27 października, 11:30
Tuchovia II Tuchów 2-2 Jutrzenka Wierzchosławice 26 października, 14:00
LKS Rudka (k. Tarnowa) 2-3 Liwocz Czermna 27 października, 11:00
Pogórze Pleśna 1-5 LUKS Skrzyszów 27 października, 14:00
Pogoria Pogórska Wola 1-0 Olszynka Ołpiny 27 października, 11:00

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Olszynka Ołpiny 3-4 LKS Zgłobice 2 listopada, 14:00
LUKS Skrzyszów 1-3 Pogoria Pogórska Wola 2 listopada, 14:00
Liwocz Czermna 3-11 Pogórze Pleśna 3 listopada, 11:00
Jutrzenka Wierzchosławice 1-2 LKS Rudka (k. Tarnowa) 3 listopada, 14:00
Iskra Tarnów 2-0 Tuchovia II Tuchów 2 listopada, 14:00
GLKS Gromnik 3-1 LKS Szynwałd 3 listopada, 14:00
Dunajec Zbylitowska Góra 6-1 KS Ryglice 2 listopada, 14:00
Dunajec Zakliczyn 8-1 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 3 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 22-23 marca

LKS Zgłobice 6-3 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 23 marca, 15:00
Dunajec Zakliczyn 5-1 KS Ryglice 23 marca, 15:00
Dunajec Zbylitowska Góra 1-0 LKS Szynwałd 22 marca, 15:00
GLKS Gromnik 1-2 Tuchovia II Tuchów 23 marca, 15:00
Iskra Tarnów 1-4 LKS Rudka (k. Tarnowa) 22 marca, 15:00
Jutrzenka Wierzchosławice 2-4 Pogórze Pleśna 23 marca, 15:00
Liwocz Czermna 0-2 Pogoria Pogórska Wola 23 marca, 11:00
LUKS Skrzyszów 1-1 Olszynka Ołpiny 22 marca, 15:00

Kolejka 17 - 29-30 marca

LKS Zgłobice 2-6 LUKS Skrzyszów 30 marca, 16:00
w Zbylitowskiej Górze
Dunajec Zbylitowska Góra 4-1 Tuchovia II Tuchów 29 marca, 15:00
Olszynka Ołpiny 3-0 Liwocz Czermna 30 marca, 13:00
Pogoria Pogórska Wola 3-2 Jutrzenka Wierzchosławice 30 marca, 16:00
Pogórze Pleśna 1-0 Iskra Tarnów 29 marca, 15:00
LKS Rudka (k. Tarnowa) 3-3 GLKS Gromnik 29 marca, 15:00
LKS Szynwałd 1-4 Dunajec Zakliczyn 30 marca, 12:00
KS Ryglice 3-4 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 30 marca, 15:00

Kolejka 18 - 5-6 kwietnia

LKS Zgłobice 2-0 KS Ryglice 6 kwietnia, 16:00
w Zbylitowskiej Górze
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 2-1 LKS Szynwałd 5 kwietnia, 16:00
Dunajec Zakliczyn 4-1 Tuchovia II Tuchów 6 kwietnia, 16:00
Dunajec Zbylitowska Góra 3-2 LKS Rudka (k. Tarnowa) 5 kwietnia, 16:00
GLKS Gromnik 0-1 Pogórze Pleśna 6 kwietnia, 16:00
Iskra Tarnów 1-0 Pogoria Pogórska Wola 5 kwietnia, 16:00
Jutrzenka Wierzchosławice 0-0 Olszynka Ołpiny 6 kwietnia, 15:00
w Bogumiłowicach
Liwocz Czermna 1-5 LUKS Skrzyszów 16 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 12-13 kwietnia

Liwocz Czermna 0-5 LKS Zgłobice 13 kwietnia, 11:00
w Zbylitowskiej Górze
LUKS Skrzyszów 6-0 Jutrzenka Wierzchosławice 12 kwietnia, 17:00
Olszynka Ołpiny 3-3 Iskra Tarnów 12 kwietnia, 17:00
Pogoria Pogórska Wola 1-2 GLKS Gromnik 13 kwietnia, 16:00
Pogórze Pleśna 0-3 Dunajec Zbylitowska Góra 12 kwietnia, 16:00
LKS Rudka (k. Tarnowa) 0-2 Dunajec Zakliczyn 12 kwietnia, 17:00
Tuchovia II Tuchów 2-2 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 12 kwietnia, 17:00
LKS Szynwałd 6-1 KS Ryglice 13 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 19 kwietnia

LKS Zgłobice 2-0 LKS Szynwałd 19 kwietnia, 12:00
w Zbylitowskiej Górze
KS Ryglice 2-2 Tuchovia II Tuchów 19 kwietnia, 14:00
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 5-1 LKS Rudka (k. Tarnowa) 19 kwietnia, 14:00
Dunajec Zakliczyn 0-0 Pogórze Pleśna 19 kwietnia, 14:00
Dunajec Zbylitowska Góra 2-0 Pogoria Pogórska Wola 19 kwietnia, 16:00
GLKS Gromnik 2-2 Olszynka Ołpiny 19 kwietnia, 15:00
Iskra Tarnów 1-0 LUKS Skrzyszów 19 kwietnia, 14:00
Jutrzenka Wierzchosławice 1-0 Liwocz Czermna 19 kwietnia, 14:00
w Bogumiłowicach

Kolejka 21 - 26-27 kwietnia

LKS Zgłobice 4-0 Jutrzenka Wierzchosławice 26 kwietnia, 17:00
Liwocz Czermna 2-1 Iskra Tarnów 26 kwietnia, 17:00
LUKS Skrzyszów 8-0 GLKS Gromnik 26 kwietnia, 17:30
Olszynka Ołpiny 0-2 Dunajec Zbylitowska Góra 26 kwietnia, 17:00
Pogoria Pogórska Wola 3-1 Dunajec Zakliczyn 27 kwietnia, 17:00
Pogórze Pleśna 4-0 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 26 kwietnia, 17:00
LKS Rudka (k. Tarnowa) 1-2 KS Ryglice 26 kwietnia, 17:00
Tuchovia II Tuchów 6-1 LKS Szynwałd 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

LKS Zgłobice 1-0 Tuchovia II Tuchów 30 kwietnia, 17:00
w Zbylitowskiej Górze
LKS Szynwałd 3-2 LKS Rudka (k. Tarnowa) 1 maja, 11:30
KS Ryglice 3-3 Pogórze Pleśna 1 maja, 17:00
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 0-2 Pogoria Pogórska Wola 1 maja, 17:00
Dunajec Zakliczyn 1-4 Olszynka Ołpiny 1 maja, 16:00
Dunajec Zbylitowska Góra 1-0 LUKS Skrzyszów 1 maja, 16:00
GLKS Gromnik 3-0 Liwocz Czermna 1 maja, 15:00
Iskra Tarnów 2-3 Jutrzenka Wierzchosławice 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 3-4 maja

Iskra Tarnów 2-3 LKS Zgłobice 3 maja, 17:00
Jutrzenka Wierzchosławice 1-6 GLKS Gromnik 3 maja, 17:00
w Bogumiłowicach
Liwocz Czermna 1-6 Dunajec Zbylitowska Góra 3 maja, 18:00
LUKS Skrzyszów 4-2 Dunajec Zakliczyn 3 maja, 18:00
Olszynka Ołpiny 2-3 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 19 czerwca, 15:00
Pogoria Pogórska Wola 4-1 KS Ryglice 4 maja, 17:00
Pogórze Pleśna 5-1 LKS Szynwałd 4 maja, 17:00
LKS Rudka (k. Tarnowa) 0-1 Tuchovia II Tuchów 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 10-11 maja

LKS Zgłobice 3-2 LKS Rudka (k. Tarnowa) 11 maja, 17:00
Tuchovia II Tuchów 3-1 Pogórze Pleśna 10 maja, 18:00
LKS Szynwałd 2-1 Pogoria Pogórska Wola 11 maja, 11:30
KS Ryglice 0-0 Olszynka Ołpiny 11 maja, 13:00
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 0-3 LUKS Skrzyszów 10 maja, 17:00
Dunajec Zakliczyn 8-0 Liwocz Czermna 11 maja, 17:00
Dunajec Zbylitowska Góra 6-1 Jutrzenka Wierzchosławice 10 maja, 17:00
GLKS Gromnik 0-1 Iskra Tarnów 11 maja, 16:00

Kolejka 25 - 17-18 maja

GLKS Gromnik 1-5 LKS Zgłobice 11 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Tarnów 0-1 Dunajec Zbylitowska Góra 11 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jutrzenka Wierzchosławice 0-3 Dunajec Zakliczyn 11 czerwca, 18:00
(wo)
w Bogumiłowicach / w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie przerwany w 75. minucie przy stanie 0-2 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika gospodarzy i wtargnięcia kibiców na boisko
Liwocz Czermna 2-5 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 11 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LUKS Skrzyszów 10-0 KS Ryglice 11 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olszynka Ołpiny 2-0 LKS Szynwałd 11 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoria Pogórska Wola 0-2 Tuchovia II Tuchów 11 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogórze Pleśna 2-1 LKS Rudka (k. Tarnowa) 11 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 26 - 24-25 maja

LKS Zgłobice 2-3 Pogórze Pleśna 24 maja, 14:00
w Koszycach Małych
LKS Rudka (k. Tarnowa) 0-3 Pogoria Pogórska Wola 24 maja, 17:00
Tuchovia II Tuchów 0-1 Olszynka Ołpiny 24 maja, 17:00
LKS Szynwałd 1-4 LUKS Skrzyszów 24 maja, 17:00
KS Ryglice 2-2 Liwocz Czermna 25 maja, 17:00
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 0-1 Jutrzenka Wierzchosławice 24 maja, 17:00
Dunajec Zakliczyn 2-1 Iskra Tarnów 25 maja, 17:00
Dunajec Zbylitowska Góra 5-0 GLKS Gromnik 25 maja, 14:00

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Dunajec Zbylitowska Góra 0-1 LKS Zgłobice 31 maja, 13:00
GLKS Gromnik 0-5 Dunajec Zakliczyn 1 czerwca, 17:00
Iskra Tarnów 4-1 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 31 maja, 17:00
Jutrzenka Wierzchosławice 1-2 KS Ryglice 31 maja, 16:00
w Bogumiłowicach
Liwocz Czermna 0-6 LKS Szynwałd 1 czerwca, 16:00
w Szynwałdzie
LUKS Skrzyszów 0-1 Tuchovia II Tuchów 31 maja, 18:00
Olszynka Ołpiny 1-2 LKS Rudka (k. Tarnowa) 1 czerwca, 15:00
Pogoria Pogórska Wola 1-1 Pogórze Pleśna 1 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

LKS Zgłobice 2-4 Pogoria Pogórska Wola 8 czerwca, 17:00
w Mikołajowicach
Pogórze Pleśna 2-0 Olszynka Ołpiny 7 czerwca, 14:00
LKS Rudka (k. Tarnowa) 2-6 LUKS Skrzyszów 7 czerwca, 17:00
Tuchovia II Tuchów 3-0 Liwocz Czermna 7 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Szynwałd 5-1 Jutrzenka Wierzchosławice 8 czerwca, 11:30
KS Ryglice 3-1 Iskra Tarnów 8 czerwca, 17:00
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 0-2 GLKS Gromnik 7 czerwca, 17:00
Dunajec Zakliczyn 2-3 Dunajec Zbylitowska Góra 8 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 14-15 czerwca

Dunajec Zakliczyn 1-0 LKS Zgłobice 15 czerwca, 17:00
Dunajec Zbylitowska Góra 3-0 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 14 czerwca, 17:00
GLKS Gromnik 7-2 KS Ryglice 15 czerwca, 17:00
Iskra Tarnów 1-2 LKS Szynwałd 14 czerwca, 17:00
Jutrzenka Wierzchosławice 4-7 Tuchovia II Tuchów 14 czerwca, 16:00
w Bogumiłowicach
Liwocz Czermna 2-1 LKS Rudka (k. Tarnowa) 14 czerwca, 17:00
LUKS Skrzyszów 1-1 Pogórze Pleśna 14 czerwca, 18:00
Olszynka Ołpiny 1-2 Pogoria Pogórska Wola 14 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 21-22 czerwca

LKS Zgłobice 2-1 Olszynka Ołpiny 21 czerwca, 17:00
w Mikołajowicach
Pogoria Pogórska Wola 2-2 LUKS Skrzyszów 21 czerwca, 17:00
Pogórze Pleśna 3-0 Liwocz Czermna 21 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Rudka (k. Tarnowa) 4-2 Jutrzenka Wierzchosławice 21 czerwca, 17:00
Tuchovia II Tuchów 0-4 Iskra Tarnów 21 czerwca, 17:00
LKS Szynwałd 3-0 GLKS Gromnik 21 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Ryglice 1-4 Dunajec Zbylitowska Góra 21 czerwca, 17:00
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 0-5 Dunajec Zakliczyn 21 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2013/2014 (Tarnów)

Klasa A 2013/2014 (Tarnów I (Bochnia))
Klasa A 2013/2014 (Tarnów II (Brzesko))
Klasa A 2013/2014 (Tarnów III (Żabno))

Klasa B 2013/2014 (Tarnów V)
Klasa B 2013/2014 (Tarnów VI)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas