[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: Tarnów II (Brzesko)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Uszew 32 78 25 3 4 114-37 13 0 3 67-16 12 3 1 47-21
2.  Korona Niedzieliska 32 75 24 3 5 117-61 13 2 1 65-26 11 1 4 52-35
3.  Dunajec Mikołajowice 32 73 23 4 5 106-48 12 2 2 62-23 11 2 3 44-25
4.  Sokół Maszkienice 32 58 18 4 10 92-69 9 1 6 50-33 9 3 4 42-36
5.  Olimpia Kąty 32 56 18 2 12 88-56 10 2 4 54-23 8 0 8 34-33
6.  Victoria Bielcza 32 54 16 6 10 90-65 11 3 2 55-27 5 3 8 35-38
7.  LKS Poręba Spytkowska 32 53 17 2 13 64-56 8 1 7 31-28 9 1 6 33-28
8.  Victoria Porąbka Uszewska 32 44 13 5 14 82-92 8 2 6 39-44 5 3 8 43-48
9.  Iva Iwkowa 32 40 12 4 16 57-67 6 0 10 33-35 6 4 6 24-32 2 3 1 0 1 3-3
10.  Strażak Mokrzyska 32 40 11 7 14 60-58 6 2 8 32-30 5 5 6 28-28 2 3 1 0 1 3-3
11.  Piast Czchów 32 38 11 5 16 77-116 6 5 5 42-39 5 0 11 35-77
12.  Spółdzielca Grabno 32 34 9 7 16 55-77 5 5 6 30-29 4 2 10 25-48
13.  Kłos Łysa Góra 32 32 9 5 18 54-89 5 4 7 28-33 4 1 11 26-56
14.  Olimpia Bucze 32 31 9 4 19 57-78 5 1 10 29-46 4 3 9 28-32
15.  Start 77 Biadoliny Szlacheckie 32 29 8 5 19 48-75 7 1 8 29-30 1 4 11 19-45
16.  Orzeł Stróże 32 25 7 4 21 52-98 4 4 8 28-47 3 0 13 24-51
17.  Pogórze Gwoździec 32 19 5 4 23 61-132 3 2 11 33-58 2 2 12 28-74

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 LKS Uszew    5-1 1-2 10-2 2-0 3-0 2-1 4-2 1-2 1-2 10-0 2-0 4-1 3-0 2-1 6-1 11-1 
 2 Korona Niedzieliska3-0     3-3 4-5 3-0* 5-2 2-1 3-1 5-1 2-2 6-1 4-3 4-0 3-1 3-2 6-1 9-3 
 3 Dunajec Mikołajowice1-1 2-5     0-1 2-0 2-0 3-0 8-1 5-1 3-1 4-2 8-1 9-3 2-2 4-2 2-1 7-2 
 4 Sokół Maszkienice0-3 0-2 1-2     5-3 2-1 3-2 1-3 4-1 3-3 10-0 5-1 3-2 4-2 4-0 1-2 4-6 
 5 Olimpia Kąty0-2 3-2 2-1 2-2     6-3 2-5 2-3 1-2 0-0 7-1 5-0 11-1 2-0 2-0 4-1 5-0 
 6 Victoria Bielcza3-3 4-5 5-0 2-2 2-0     2-3 4-1 4-2 1-0 4-2 4-1 3-3 4-1 5-2 4-1 4-1 
 7 LKS Poręba Spytkowska2-3 1-2 1-2 1-0 0-2 0-6     0-4 1-2 3-2 4-2 3-1 4-0 3-0 1-1 3-0* 4-1 
 8 Victoria Porąbka Uszewska1-8 1-3 0-3* 5-4 1-6 4-1 0-3     1-1 2-3 3-2 2-2 5-3 1-0 3-2 5-0 5-3 
 9 Iva Iwkowa0-4 2-4 1-2 0-1 1-3 3-4 1-2 4-3     0-2 3-1 3-0* 1-2 3-4 2-0 3-2 6-1 
 10 Strażak Mokrzyska2-3 5-0 0-4 1-4 1-4 1-3 4-0 3-0 1-3     3-4 1-1 0-2 1-0 2-2 2-0 5-0 
 11 Piast Czchów1-2 2-5 4-4 5-5 2-6 1-0 2-2 3-3 0-1 5-1     1-3 4-3 3-1 4-0 4-2 1-1 
 12 Spółdzielca Grabno2-2 5-1 0-5 2-0 1-2 2-2 0-1 2-2 0-1 1-1 2-4     3-0 0-3 5-1 5-4 0-0 
 13 Kłos Łysa Góra2-5 1-1 2-4 2-3 1-4 1-1 0-2 1-4 1-1 2-1 2-3 4-1     1-1 3-0 2-1 3-1 
 14 Olimpia Bucze1-2 1-6 0-6 0-4 0-1 2-4 3-2 3-2 3-2 0-2 7-2 1-2 0-3     2-2 2-3 4-3 
 15 Start 77 Biadoliny Szlacheckie2-4 1-4 1-2 0-1 3-1 3-2 0-1 4-2 1-0 0-4 4-5 1-2 3-1 0-0     2-0 4-1 
 16 Orzeł Stróże0-3 0-5 2-0 1-3 4-1 2-2 3-5 4-4 0-0 2-2 4-1 1-5 1-0 1-10 1-2     2-4 
 17 Pogórze Gwoździec1-2 2-6 2-4 1-5 5-1 1-4 1-3 2-8 4-4 3-2 4-5 3-2 1-2 1-3 2-2 0-5     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Pauza: LKS Uszew.
 
Strażak Mokrzyska 3-0 Victoria Porąbka Uszewska 10 sierpnia, 17:00
Dunajec Mikołajowice 2-0 Olimpia Kąty 11 sierpnia, 18:00
Olimpia Bucze 0-3 Kłos Łysa Góra 11 sierpnia, 17:00
Iva Iwkowa 3-1 Piast Czchów 11 sierpnia, 17:00
Orzeł Stróże 1-3 Sokół Maszkienice 10 sierpnia, 18:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 4-1 Pogórze Gwoździec 10 sierpnia, 18:00
Spółdzielca Grabno 2-2 Victoria Bielcza 10 sierpnia, 18:00
LKS Poręba Spytkowska 1-2 Korona Niedzieliska 10 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Pauza: Korona Niedzieliska.
 
Victoria Bielcza 2-3 LKS Poręba Spytkowska 14 sierpnia, 18:00
w Porębie Spytkowskiej; Victoria gospodarzem
Pogórze Gwoździec 3-2 Spółdzielca Grabno 14 sierpnia, 18:00
Sokół Maszkienice 4-0 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 15 sierpnia, 16:00
Piast Czchów 4-2 Orzeł Stróże 15 sierpnia, 14:00
Kłos Łysa Góra 1-1 Iva Iwkowa 14 sierpnia, 18:00
Olimpia Kąty 2-0 Olimpia Bucze 15 sierpnia, 17:00
Victoria Porąbka Uszewska 0-3 Dunajec Mikołajowice 14 sierpnia, 18:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Uszew 1-2 Strażak Mokrzyska 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Pauza: Strażak Mokrzyska.
 
Dunajec Mikołajowice 1-1 LKS Uszew 18 sierpnia, 17:00
Olimpia Bucze 3-2 Victoria Porąbka Uszewska 18 sierpnia, 17:00
Iva Iwkowa 1-3 Olimpia Kąty 18 sierpnia, 17:00
Orzeł Stróże 1-0 Kłos Łysa Góra 18 sierpnia, 18:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 4-5 Piast Czchów 17 sierpnia, 18:00
Spółdzielca Grabno 2-0 Sokół Maszkienice 17 sierpnia, 17:00
LKS Poręba Spytkowska 4-1 Pogórze Gwoździec 18 sierpnia, 17:30
Korona Niedzieliska 5-2 Victoria Bielcza 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Pauza: Victoria Bielcza.
 
Pogórze Gwoździec 2-6 Korona Niedzieliska 24 sierpnia, 17:30
Sokół Maszkienice 3-2 LKS Poręba Spytkowska 24 sierpnia, 18:00
Piast Czchów 1-3 Spółdzielca Grabno 24 sierpnia, 17:30
Kłos Łysa Góra 3-0 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 24 sierpnia, 18:00
Olimpia Kąty 4-1 Orzeł Stróże 25 sierpnia, 17:00
Victoria Porąbka Uszewska 1-1 Iva Iwkowa 16 listopada, 13:00
LKS Uszew 3-0 Olimpia Bucze 25 sierpnia, 14:00
Strażak Mokrzyska 0-4 Dunajec Mikołajowice 22 sierpnia, 18:00

Kolejka 5 - 28 sierpnia

Pauza: Dunajec Mikołajowice.
 
Olimpia Bucze 0-2 Strażak Mokrzyska 28 sierpnia, 17:30
Iva Iwkowa 0-4 LKS Uszew 28 sierpnia, 17:30
Orzeł Stróże 4-4 Victoria Porąbka Uszewska 28 sierpnia, 17:30
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 3-1 Olimpia Kąty 28 sierpnia, 17:30
Spółdzielca Grabno 3-0 Kłos Łysa Góra 28 sierpnia, 17:30
LKS Poręba Spytkowska 4-2 Piast Czchów 28 sierpnia, 17:30
Korona Niedzieliska 4-5 Sokół Maszkienice 17 listopada, 13:00
Victoria Bielcza 4-1 Pogórze Gwoździec 28 sierpnia, 17:30

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Pogórze Gwoździec.
 
Sokół Maszkienice 2-1 Victoria Bielcza 31 sierpnia, 17:00
Piast Czchów 2-5 Korona Niedzieliska 1 września, 17:00
Kłos Łysa Góra 0-2 LKS Poręba Spytkowska 31 sierpnia, 17:30
Olimpia Kąty 5-0 Spółdzielca Grabno 1 września, 17:00
Victoria Porąbka Uszewska 3-2 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 1 września, 11:30
LKS Uszew 6-1 Orzeł Stróże 1 września, 14:00
Strażak Mokrzyska 1-3 Iva Iwkowa 31 sierpnia, 17:00
Dunajec Mikołajowice 2-2 Olimpia Bucze 1 września, 17:00

Kolejka 7 - 4 września

Pauza: Olimpia Bucze.
 
Iva Iwkowa 1-2 Dunajec Mikołajowice 4 września, 17:00
Orzeł Stróże 2-2 Strażak Mokrzyska 4 września, 17:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 2-4 LKS Uszew 4 września, 17:00
Spółdzielca Grabno 2-2 Victoria Porąbka Uszewska 4 września, 17:00
LKS Poręba Spytkowska 0-2 Olimpia Kąty 4 września, 17:00
Korona Niedzieliska 4-0 Kłos Łysa Góra 4 września, 17:00
Victoria Bielcza 4-2 Piast Czchów 4 września, 17:00
Pogórze Gwoździec 1-5 Sokół Maszkienice 4 września, 17:00

Kolejka 8 - 7-8 września

Pauza: Sokół Maszkienice.
 
Piast Czchów 1-1 Pogórze Gwoździec 8 września, 17:00
Kłos Łysa Góra 1-1 Victoria Bielcza 7 września, 17:00
Olimpia Kąty 3-2 Korona Niedzieliska 8 września, 17:00
Victoria Porąbka Uszewska 0-3 LKS Poręba Spytkowska 7 września, 17:00
LKS Uszew 2-0 Spółdzielca Grabno 8 września, 11:00
Strażak Mokrzyska 2-2 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 8 września, 17:00
Dunajec Mikołajowice 2-1 Orzeł Stróże 8 września, 16:00
Olimpia Bucze 3-2 Iva Iwkowa 8 września, 16:00

Kolejka 9 - 14-15 września

Pauza: Iva Iwkowa.
 
Orzeł Stróże 1-10 Olimpia Bucze 15 września, 16:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 1-2 Dunajec Mikołajowice 15 września, 11:00
Spółdzielca Grabno 1-1 Strażak Mokrzyska 14 września, 16:00
LKS Poręba Spytkowska 2-3 LKS Uszew 15 września, 15:30
Korona Niedzieliska 3-1 Victoria Porąbka Uszewska 15 września, 16:00
Victoria Bielcza 2-0 Olimpia Kąty 15 września, 11:00
Pogórze Gwoździec 1-2 Kłos Łysa Góra 15 września, 14:00
Sokół Maszkienice 10-0 Piast Czchów 14 września, 17:00

Kolejka 10 - 21-22 września

Pauza: Piast Czchów.
 
Kłos Łysa Góra 2-3 Sokół Maszkienice 22 września, 11:00
Olimpia Kąty 5-0 Pogórze Gwoździec 22 września, 16:30
Victoria Porąbka Uszewska 4-1 Victoria Bielcza 21 września, 16:30
LKS Uszew 5-1 Korona Niedzieliska 21 września, 16:30
Strażak Mokrzyska 4-0 LKS Poręba Spytkowska 21 września, 16:30
Dunajec Mikołajowice 8-1 Spółdzielca Grabno 22 września, 16:00
Olimpia Bucze 2-2 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 22 września, 16:00
Iva Iwkowa 3-2 Orzeł Stróże 22 września, 16:00

Kolejka 11 - 28-29 września

Pauza: Orzeł Stróże.
 
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 1-0 Iva Iwkowa 29 września, 11:00
Spółdzielca Grabno 0-3 Olimpia Bucze 28 września, 16:30
LKS Poręba Spytkowska 1-2 Dunajec Mikołajowice 29 września, 16:00
Korona Niedzieliska 2-2 Strażak Mokrzyska 29 września, 16:00
Victoria Bielcza 3-3 LKS Uszew 29 września, 16:00
Pogórze Gwoździec 2-8 Victoria Porąbka Uszewska 29 września, 14:00
Sokół Maszkienice 5-3 Olimpia Kąty 28 września, 16:30
Piast Czchów 4-3 Kłos Łysa Góra 29 września, 13:00

Kolejka 12 - 5-6 października

Pauza: Kłos Łysa Góra.
 
Olimpia Kąty 7-1 Piast Czchów 6 października, 15:30
Victoria Porąbka Uszewska 5-4 Sokół Maszkienice 5 października, 15:30
LKS Uszew 11-1 Pogórze Gwoździec 5 października, 15:30
Strażak Mokrzyska 1-3 Victoria Bielcza 6 października, 16:00
Dunajec Mikołajowice 2-5 Korona Niedzieliska 6 października, 15:00
Olimpia Bucze 3-2 LKS Poręba Spytkowska 5 października, 16:00
Iva Iwkowa 3-0 Spółdzielca Grabno 6 października, 16:00
(wo)
goście nie przyjechali
Orzeł Stróże 1-2 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 6 października, 15:00

Kolejka 13 - 12-13 października

Pauza: Start 77 Biadoliny Szlacheckie.
 
Spółdzielca Grabno 5-4 Orzeł Stróże 12 października, 15:00
LKS Poręba Spytkowska 1-2 Iva Iwkowa 13 października, 15:00
Korona Niedzieliska 3-1 Olimpia Bucze 13 października, 15:30
Victoria Bielcza 5-0 Dunajec Mikołajowice 13 października, 15:00
Pogórze Gwoździec 3-2 Strażak Mokrzyska 13 października, 13:00
Sokół Maszkienice 0-3 LKS Uszew 12 października, 15:30
Piast Czchów 3-3 Victoria Porąbka Uszewska 13 października, 15:00
Kłos Łysa Góra 1-4 Olimpia Kąty 12 października, 15:30

Kolejka 14 - 19-20 października

Pauza: Olimpia Kąty.
 
Victoria Porąbka Uszewska 5-3 Kłos Łysa Góra 20 października, 11:30
LKS Uszew 10-0 Piast Czchów 20 października, 12:00
Strażak Mokrzyska 1-4 Sokół Maszkienice 19 października, 15:30
Dunajec Mikołajowice 7-2 Pogórze Gwoździec 20 października, 15:00
Olimpia Bucze 2-4 Victoria Bielcza 20 października, 15:30
Iva Iwkowa 2-4 Korona Niedzieliska 20 października, 15:00
Orzeł Stróże 3-5 LKS Poręba Spytkowska 20 października, 15:30
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 1-2 Spółdzielca Grabno 19 października, 15:30

Kolejka 15 - 26-27 października

Pauza: Spółdzielca Grabno.
 
LKS Poręba Spytkowska 1-1 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 27 października, 14:00
Korona Niedzieliska 6-1 Orzeł Stróże 27 października, 14:00
Victoria Bielcza 4-2 Iva Iwkowa 27 października, 14:00
Pogórze Gwoździec 1-3 Olimpia Bucze 27 października, 13:00
Sokół Maszkienice 1-2 Dunajec Mikołajowice 26 października, 14:30
Piast Czchów 5-1 Strażak Mokrzyska 26 października, 15:00
Kłos Łysa Góra 2-5 LKS Uszew 26 października, 15:00
Olimpia Kąty 2-3 Victoria Porąbka Uszewska 27 października, 14:00

Kolejka 16 - 2-3 listopada

Pauza: Victoria Porąbka Uszewska.
 
LKS Uszew 2-0 Olimpia Kąty 2 listopada, 12:30
Strażak Mokrzyska 0-2 Kłos Łysa Góra 3 listopada, 11:00
Dunajec Mikołajowice 4-2 Piast Czchów 3 listopada, 14:00
Olimpia Bucze 0-4 Sokół Maszkienice 3 listopada, 14:00
Iva Iwkowa 6-1 Pogórze Gwoździec 3 listopada, 14:00
Orzeł Stróże 2-2 Victoria Bielcza 3 listopada, 13:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 1-4 Korona Niedzieliska 3 listopada, 11:00
Spółdzielca Grabno 0-1 LKS Poręba Spytkowska 3 listopada, 14:00

Kolejka 17 - 9-10 listopada

Pauza: LKS Poręba Spytkowska.
 
Korona Niedzieliska 4-3 Spółdzielca Grabno 10 listopada, 14:00
Victoria Bielcza 5-2 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 10 listopada, 13:00
Pogórze Gwoździec 0-5 Orzeł Stróże 10 listopada, 13:00
Sokół Maszkienice 4-1 Iva Iwkowa 9 listopada, 14:00
Piast Czchów 3-1 Olimpia Bucze 10 listopada, 14:00
Kłos Łysa Góra 2-4 Dunajec Mikołajowice 9 listopada, 14:00
Olimpia Kąty 0-0 Strażak Mokrzyska 10 listopada, 14:00
Victoria Porąbka Uszewska 1-8 LKS Uszew 9 listopada, 11:00

Kolejka 18 - 22-29 marca

Pauza: LKS Uszew.
 
Victoria Porąbka Uszewska 2-3 Strażak Mokrzyska 22 marca, 15:30
Olimpia Kąty 2-1 Dunajec Mikołajowice 23 marca, 16:00
Kłos Łysa Góra 1-1 Olimpia Bucze 22 marca, 16:00
Piast Czchów 0-1 Iva Iwkowa 23 marca, 15:00
Sokół Maszkienice 1-2 Orzeł Stróże 22 marca, 16:00
Pogórze Gwoździec 2-2 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 22 marca, 15:00
Victoria Bielcza 4-1 Spółdzielca Grabno 23 marca, 15:30
Korona Niedzieliska 2-1 LKS Poręba Spytkowska 23 marca, 15:30

Kolejka 19 - 29-30 marca

Pauza: Korona Niedzieliska.
 
LKS Poręba Spytkowska 0-6 Victoria Bielcza 30 marca, 15:30
Spółdzielca Grabno 0-0 Pogórze Gwoździec 29 marca, 15:30
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 0-1 Sokół Maszkienice 30 marca, 12:15
Orzeł Stróże 4-1 Piast Czchów 30 marca, 15:00
Iva Iwkowa 1-2 Kłos Łysa Góra 30 marca, 15:00
Olimpia Bucze 0-1 Olimpia Kąty 30 marca, 16:00
Dunajec Mikołajowice 8-1 Victoria Porąbka Uszewska 30 marca, 13:00
Strażak Mokrzyska 2-3 LKS Uszew 29 marca, 16:00

Kolejka 20 - 5-6 kwietnia

Pauza: Strażak Mokrzyska.
 
LKS Uszew 1-2 Dunajec Mikołajowice 5 kwietnia, 16:00
Victoria Porąbka Uszewska 1-0 Olimpia Bucze 5 kwietnia, 17:00
Olimpia Kąty 1-2 Iva Iwkowa 6 kwietnia, 17:00
Kłos Łysa Góra 2-1 Orzeł Stróże 6 kwietnia, 11:00
Piast Czchów 4-0 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 5 kwietnia, 17:00
Sokół Maszkienice 5-1 Spółdzielca Grabno 5 kwietnia, 17:00
Pogórze Gwoździec 1-3 LKS Poręba Spytkowska 5 kwietnia, 16:00
Victoria Bielcza 4-5 Korona Niedzieliska 5 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 12-13 kwietnia

Pauza: Victoria Bielcza.
 
Korona Niedzieliska 9-3 Pogórze Gwoździec 13 kwietnia, 17:00
LKS Poręba Spytkowska 1-0 Sokół Maszkienice 13 kwietnia, 16:00
Spółdzielca Grabno 2-4 Piast Czchów 12 kwietnia, 17:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 3-1 Kłos Łysa Góra 13 kwietnia, 12:15
Orzeł Stróże 4-1 Olimpia Kąty 13 kwietnia, 16:00
Iva Iwkowa 4-3 Victoria Porąbka Uszewska 13 kwietnia, 16:00
Olimpia Bucze 1-2 LKS Uszew 13 kwietnia, 17:00
Dunajec Mikołajowice 3-1 Strażak Mokrzyska 13 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 21 kwietnia

Pauza: Dunajec Mikołajowice.
 
Strażak Mokrzyska 1-0 Olimpia Bucze 19 kwietnia, 15:00
LKS Uszew 1-2 Iva Iwkowa 19 kwietnia, 13:00
Victoria Porąbka Uszewska 5-0 Orzeł Stróże 19 kwietnia, 15:00
Olimpia Kąty 2-0 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 19 kwietnia, 11:00
Kłos Łysa Góra 4-1 Spółdzielca Grabno 19 kwietnia, 11:00
Piast Czchów 2-2 LKS Poręba Spytkowska 19 kwietnia, 12:00
Sokół Maszkienice 0-2 Korona Niedzieliska 14 maja, 18:30
Pogórze Gwoździec 1-4 Victoria Bielcza 19 kwietnia, 13:00

Kolejka 23 - 26-27 kwietnia

Pauza: Pogórze Gwoździec.
 
Victoria Bielcza 2-2 Sokół Maszkienice 27 kwietnia, 15:00
Korona Niedzieliska 6-1 Piast Czchów 27 kwietnia, 17:00
LKS Poręba Spytkowska 4-0 Kłos Łysa Góra 27 kwietnia, 16:30
Spółdzielca Grabno 1-2 Olimpia Kąty 26 kwietnia, 17:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 4-2 Victoria Porąbka Uszewska 27 kwietnia, 12:15
Orzeł Stróże 0-3 LKS Uszew 27 kwietnia, 16:00
Iva Iwkowa 0-2 Strażak Mokrzyska 27 kwietnia, 17:00
Olimpia Bucze 0-6 Dunajec Mikołajowice 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 1 maja

Pauza: Olimpia Bucze.
 
Dunajec Mikołajowice 5-1 Iva Iwkowa 1 maja, 16:00
Strażak Mokrzyska 2-0 Orzeł Stróże 1 maja, 17:00
LKS Uszew 2-1 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 1 maja, 16:00
Victoria Porąbka Uszewska 2-2 Spółdzielca Grabno 1 maja, 18:00
Olimpia Kąty 2-5 LKS Poręba Spytkowska 1 maja, 17:00
Kłos Łysa Góra 1-1 Korona Niedzieliska 1 maja, 11:00
Piast Czchów 1-0 Victoria Bielcza 1 maja, 16:00
Sokół Maszkienice 4-6 Pogórze Gwoździec 1 maja, 17:00

Kolejka 25 - 4 maja

Pauza: Sokół Maszkienice.
 
Pogórze Gwoździec 4-5 Piast Czchów 4 maja, 16:30
Victoria Bielcza 3-3 Kłos Łysa Góra 4 maja, 16:00
Korona Niedzieliska 3-0 Olimpia Kąty 4 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Poręba Spytkowska 0-4 Victoria Porąbka Uszewska 4 maja, 17:00
Spółdzielca Grabno 2-2 LKS Uszew 4 maja, 16:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 0-4 Strażak Mokrzyska 4 maja, 12:15
Orzeł Stróże 2-0 Dunajec Mikołajowice 4 maja, 16:00
Iva Iwkowa 3-4 Olimpia Bucze 4 maja, 17:00

Kolejka 26 - 10-11 maja

Pauza: Iva Iwkowa.
 
Olimpia Bucze 2-3 Orzeł Stróże 11 maja, 17:00
Dunajec Mikołajowice 4-2 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 10 maja, 17:00
Strażak Mokrzyska 1-1 Spółdzielca Grabno 10 maja, 17:00
LKS Uszew 2-1 LKS Poręba Spytkowska 10 maja, 18:00
Victoria Porąbka Uszewska 1-3 Korona Niedzieliska 10 maja, 18:00
Olimpia Kąty 6-3 Victoria Bielcza 11 maja, 18:00
Kłos Łysa Góra 3-1 Pogórze Gwoździec 10 maja, 18:00
Piast Czchów 5-5 Sokół Maszkienice 11 maja, 16:00

Kolejka 27 - 17 maja

Pauza: Piast Czchów.
 
Sokół Maszkienice 3-2 Kłos Łysa Góra 18 maja, 17:30
Pogórze Gwoździec 5-1 Olimpia Kąty 18 maja, 17:00
Victoria Bielcza 4-1 Victoria Porąbka Uszewska 18 maja, 16:00
Korona Niedzieliska 3-0 LKS Uszew 18 maja, 17:00
LKS Poręba Spytkowska 3-2 Strażak Mokrzyska 28 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Spółdzielca Grabno 0-5 Dunajec Mikołajowice 28 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 0-0 Olimpia Bucze 18 maja, 12:15
Orzeł Stróże 0-0 Iva Iwkowa 18 maja, 17:00

Kolejka 28 - 24-25 maja

Pauza: Orzeł Stróże.
 
Iva Iwkowa 2-0 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 25 maja, 17:00
Olimpia Bucze 1-2 Spółdzielca Grabno 25 maja, 17:00
Dunajec Mikołajowice 3-0 LKS Poręba Spytkowska 25 maja, 11:00
Strażak Mokrzyska 5-0 Korona Niedzieliska 25 maja, 17:00
LKS Uszew 3-0 Victoria Bielcza 25 maja, 16:00
Victoria Porąbka Uszewska 5-3 Pogórze Gwoździec 24 maja, 18:00
Olimpia Kąty 2-2 Sokół Maszkienice 25 maja, 18:00
Kłos Łysa Góra 2-3 Piast Czchów 25 maja, 11:00

Kolejka 29 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Kłos Łysa Góra.
 
Piast Czchów 2-6 Olimpia Kąty 31 maja, 17:30
Sokół Maszkienice 1-3 Victoria Porąbka Uszewska 31 maja, 18:00
Pogórze Gwoździec 1-2 LKS Uszew 31 maja, 18:30
Victoria Bielcza 1-0 Strażak Mokrzyska 1 czerwca, 17:00
Korona Niedzieliska 3-3 Dunajec Mikołajowice 1 czerwca, 17:00
LKS Poręba Spytkowska 3-0 Olimpia Bucze 1 czerwca, 17:00
Spółdzielca Grabno 0-1 Iva Iwkowa 31 maja, 17:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 2-0 Orzeł Stróże 1 czerwca, 12:15

Kolejka 30 - 7-8 czerwca

Pauza: Start 77 Biadoliny Szlacheckie.
 
Orzeł Stróże 1-5 Spółdzielca Grabno 8 czerwca, 17:00
Iva Iwkowa 1-2 LKS Poręba Spytkowska 8 czerwca, 17:00
Olimpia Bucze 1-6 Korona Niedzieliska 7 czerwca, 18:00
Dunajec Mikołajowice 2-0 Victoria Bielcza 7 czerwca, 17:00
Strażak Mokrzyska 5-0 Pogórze Gwoździec 8 czerwca, 17:00
LKS Uszew 10-2 Sokół Maszkienice 8 czerwca, 16:00
Victoria Porąbka Uszewska 3-2 Piast Czchów 7 czerwca, 18:00
Olimpia Kąty 11-1 Kłos Łysa Góra 8 czerwca, 18:00

Kolejka 31 - 14-15 czerwca

Pauza: Olimpia Kąty.
 
Kłos Łysa Góra 1-4 Victoria Porąbka Uszewska 14 czerwca, 18:00
Piast Czchów 1-2 LKS Uszew 15 czerwca, 11:30
Sokół Maszkienice 3-3 Strażak Mokrzyska 14 czerwca, 18:00
Pogórze Gwoździec 2-4 Dunajec Mikołajowice 14 czerwca, 17:00
Victoria Bielcza 4-1 Olimpia Bucze 15 czerwca, 17:00
Korona Niedzieliska 5-1 Iva Iwkowa 15 czerwca, 17:00
LKS Poręba Spytkowska 3-0 Orzeł Stróże 15 czerwca, 17:00
(wo)
drużyna gości nie wstawiła się na mecz
Spółdzielca Grabno 5-1 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 14 czerwca, 17:00

Kolejka 32 - 19 czerwca

Pauza: Spółdzielca Grabno.
 
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 0-1 LKS Poręba Spytkowska 19 czerwca, 12:15
Orzeł Stróże 0-5 Korona Niedzieliska 19 czerwca, 16:00
Iva Iwkowa 3-4 Victoria Bielcza 19 czerwca, 18:00
Olimpia Bucze 4-3 Pogórze Gwoździec 19 czerwca, 18:00
Dunajec Mikołajowice 0-1 Sokół Maszkienice 19 czerwca, 17:00
Strażak Mokrzyska 3-4 Piast Czchów 19 czerwca, 17:00
LKS Uszew 4-1 Kłos Łysa Góra 19 czerwca, 17:00
Victoria Porąbka Uszewska 1-6 Olimpia Kąty 19 czerwca, 18:30

Kolejka 33 - 22 czerwca

Pauza: Victoria Porąbka Uszewska.
 
Olimpia Kąty 0-2 LKS Uszew 22 czerwca, 18:00
Kłos Łysa Góra 2-1 Strażak Mokrzyska 22 czerwca, 18:00
Piast Czchów 4-4 Dunajec Mikołajowice 22 czerwca, 18:00
Sokół Maszkienice 4-2 Olimpia Bucze 22 czerwca, 18:00
Pogórze Gwoździec 4-4 Iva Iwkowa 22 czerwca, 18:00
Victoria Bielcza 4-1 Orzeł Stróże 22 czerwca, 18:00
Korona Niedzieliska 3-2 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 22 czerwca, 18:00
LKS Poręba Spytkowska 3-1 Spółdzielca Grabno 22 czerwca, 18:00

Kolejka 34 - 28 czerwca

Pauza: LKS Poręba Spytkowska.
 
Spółdzielca Grabno 5-1 Korona Niedzieliska 28 czerwca, 16:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 3-2 Victoria Bielcza 28 czerwca, 16:00
Orzeł Stróże 2-4 Pogórze Gwoździec 28 czerwca, 16:00
Iva Iwkowa 0-1 Sokół Maszkienice 28 czerwca, 16:00
Olimpia Bucze 7-2 Piast Czchów 28 czerwca, 16:00
Dunajec Mikołajowice 9-3 Kłos Łysa Góra 28 czerwca, 16:00
Strażak Mokrzyska 1-4 Olimpia Kąty 28 czerwca, 16:00
LKS Uszew 4-2 Victoria Porąbka Uszewska 28 czerwca, 17:00
w Porąbce Uszewskiej; LKS Uszew gospodarzem

Liga okręgowa 2013/2014 (Tarnów)

Klasa A 2013/2014 (Tarnów I (Bochnia))
Klasa A 2013/2014 (Tarnów III (Żabno))
Klasa A 2013/2014 (Tarnów IV)

Klasa B 2013/2014 (Tarnów II (Brzesko))

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas