[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: Szczecin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Masovia Maszewo 22 58 19 1 2 99-17 10 1 0 62-6 9 0 2 37-11
2.  Dąb Dębice 22 57 19 0 3 81-34 9 0 2 37-17 10 0 1 44-17
3.  Piast II Chociwel 22 38 12 2 8 59-44 8 0 3 35-19 4 2 5 24-25
4.  Orkan Dalewo 22 37 12 1 9 56-43 7 0 4 25-14 5 1 5 31-29
5.  Czarni Marianowo 22 35 11 2 9 53-45 7 0 4 29-15 4 2 5 24-30
6.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 22 34 10 4 8 59-41 6 3 2 33-15 4 1 6 26-26
7.  Unia Stargard Szczeciński 22 28 8 4 10 45-61 4 2 5 23-32 4 2 5 22-29 2 3 1 0 1 6-4
8.  Zorza Tychowo 22 28 8 4 10 54-56 5 1 5 29-27 3 3 5 25-29 2 3 1 0 1 4-6
9.  Zenit Koszewo 22 23 6 5 11 42-62 4 4 3 26-26 2 1 8 16-36
10.  WODR Barzkowice 22 20 5 5 12 40-60 2 2 7 22-39 3 3 5 18-21
11.  Pomorzanin Krąpiel 22 17 5 2 15 24-65 2 1 8 13-29 3 1 7 11-36
12.  Sparta Skalin 22 5 1 2 19 20-104 1 2 8 12-47 0 0 11 8-57

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Masovia Maszewo    1-0 1-0 7-2 11-0 6-0 2-2 3-0 8-1 4-0 13-0 6-1 
 2 Dąb Dębice2-4     4-1 4-0 6-2 2-1 1-3 4-1 2-1 4-1 4-1 4-2 
 3 Piast II Chociwel0-1 3-5     5-3 4-2 3-1 3-0 3-1 5-3 2-0 0-3* 7-0 
 4 Orkan Dalewo1-2 1-3 3-1     1-2 1-0 4-1 3-2 5-1 0-1 2-0 4-1 
 5 Czarni Marianowo3-1 2-3 2-4 1-2     2-5 3-0 5-0 1-0 1-0 4-0 5-0 
 6 Dąbrovia Stara Dąbrowa1-2 1-2 3-0 3-0 2-1     2-2 5-5 4-0 3-3 5-0 4-0 
 7 Unia Stargard Szczeciński2-1 2-3 0-4 3-10 1-1 4-2     2-3 2-1 1-6 1-1 5-0 
 8 Zorza Tychowo0-3* 3-6 3-3 3-1 3-1 2-3 1-4     4-0 0-3 4-1 6-2 
 9 Zenit Koszewo0-7 4-6 1-1 2-2 2-2 0-4 5-1 1-1     2-0 3-2 6-0 
 10 WODR Barzkowice1-6 0-4 7-4 1-7 0-2 1-7 1-2 2-2 3-3     0-1 6-1 
 11 Pomorzanin Krąpiel1-3 0-8 1-2 0-1 0-3 3-1 1-2 1-3 0-3 2-2     4-1 
 12 Sparta Skalin0-7 0-4 0-4 0-3* 0-8 2-2 6-5 0-7 2-3 2-2 0-2     

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

Zorza Tychowo 3-1 Czarni Marianowo 1 września, 16:00
Zenit Koszewo 4-6 Dąb Dębice 1 września, 16:00
Unia Stargard Szczeciński 2-1 Masovia Maszewo 31 sierpnia, 18:30
Sparta Skalin 0-3 Orkan Dalewo 1 września, 15:00
(wo)
na boisku 1-1
Pomorzanin Krąpiel 1-2 Piast II Chociwel 1 września, 16:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 3-3 WODR Barzkowice 31 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 7-8 września

Czarni Marianowo 2-4 Piast II Chociwel 7 września, 17:00
Orkan Dalewo 2-0 Pomorzanin Krąpiel 8 września, 16:00
Masovia Maszewo 6-1 Sparta Skalin 8 września, 13:00
Dąb Dębice 4-1 WODR Barzkowice 8 września, 16:00
Zorza Tychowo 4-0 Zenit Koszewo 8 września, 16:00
Unia Stargard Szczeciński 4-2 Dąbrovia Stara Dąbrowa 8 września, 17:30

Kolejka 3 - 14-15 września

Zenit Koszewo 2-2 Czarni Marianowo 15 września, 16:00
WODR Barzkowice 2-2 Zorza Tychowo 15 września, 17:00
Unia Stargard Szczeciński 2-3 Dąb Dębice 15 września, 14:00
Pomorzanin Krąpiel 1-3 Masovia Maszewo 15 września, 16:00
Piast II Chociwel 5-3 Orkan Dalewo 15 września, 15:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 4-0 Sparta Skalin 14 września, 16:00

Kolejka 4 - 21-22 września

Czarni Marianowo 1-2 Orkan Dalewo 22 września, 15:00
Masovia Maszewo 1-0 Piast II Chociwel 21 września, 16:00
Dąb Dębice 4-2 Sparta Skalin 22 września, 16:00
Zorza Tychowo 1-4 Unia Stargard Szczeciński 22 września, 16:00
Zenit Koszewo 2-0 WODR Barzkowice 22 września, 16:00
Pomorzanin Krąpiel 3-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa 22 września, 15:00

Kolejka 5 - 28-29 września

WODR Barzkowice 0-2 Czarni Marianowo 29 września, 16:00
Unia Stargard Szczeciński 2-1 Zenit Koszewo 28 września, 16:30
Sparta Skalin 0-7 Zorza Tychowo 29 września, 15:00
Pomorzanin Krąpiel 0-8 Dąb Dębice 29 września, 16:00
Piast II Chociwel 3-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa 29 września, 15:00
Orkan Dalewo 1-2 Masovia Maszewo 29 września, 15:30

Kolejka 6 - 5-6 października

Czarni Marianowo 3-1 Masovia Maszewo 6 października, 15:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 3-0 Orkan Dalewo 5 października, 16:00
Dąb Dębice 4-1 Piast II Chociwel 5 października, 15:00
Zorza Tychowo 4-1 Pomorzanin Krąpiel 6 października, 16:00
Zenit Koszewo 6-0 Sparta Skalin 6 października, 16:00
WODR Barzkowice 1-2 Unia Stargard Szczeciński 6 października, 16:00

Kolejka 7 - 12-13 października

Unia Stargard Szczeciński 1-1 Czarni Marianowo 13 października, 16:00
Sparta Skalin 2-2 WODR Barzkowice 13 października, 14:00
Pomorzanin Krąpiel 0-3 Zenit Koszewo 13 października, 14:00
Piast II Chociwel 3-1 Zorza Tychowo 13 października, 14:00
Orkan Dalewo 1-3 Dąb Dębice 13 października, 15:00
Masovia Maszewo 6-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 13 października, 13:00

Kolejka 8 - 19-20 października

Czarni Marianowo 2-5 Dąbrovia Stara Dąbrowa 19 października, 15:00
Dąb Dębice 2-4 Masovia Maszewo 20 października, 14:00
Zorza Tychowo 3-1 Orkan Dalewo 20 października, 16:00
Zenit Koszewo 1-1 Piast II Chociwel 19 października, 16:00
WODR Barzkowice 0-1 Pomorzanin Krąpiel 20 października, 15:00
Unia Stargard Szczeciński 5-0 Sparta Skalin 20 października, 15:00

Kolejka 9 - 26-27 października

Sparta Skalin 0-8 Czarni Marianowo 27 października, 14:00
Pomorzanin Krąpiel 1-2 Unia Stargard Szczeciński 27 października, 14:00
Piast II Chociwel 2-0 WODR Barzkowice 27 października, 13:00
Orkan Dalewo 5-1 Zenit Koszewo 27 października, 15:00
Masovia Maszewo 3-0 Zorza Tychowo 27 października, 13:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-2 Dąb Dębice 27 października, 14:00

Kolejka 10 - 2-3 listopada

Czarni Marianowo 2-3 Dąb Dębice 3 listopada, 14:00
Zenit Koszewo 0-7 Masovia Maszewo 3 listopada, 14:00
WODR Barzkowice 1-7 Orkan Dalewo 3 listopada, 14:00
Unia Stargard Szczeciński 0-4 Piast II Chociwel 3 listopada, 14:00
Sparta Skalin 0-2 Pomorzanin Krąpiel 3 listopada, 13:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 5-5 Zorza Tychowo 2 listopada, 14:00

Kolejka 11 - 9-10 listopada

Pomorzanin Krąpiel 0-3 Czarni Marianowo 10 listopada, 13:00
Piast II Chociwel 7-0 Sparta Skalin 10 listopada, 13:00
Orkan Dalewo 4-1 Unia Stargard Szczeciński 10 listopada, 14:00
Masovia Maszewo 4-0 WODR Barzkowice 10 listopada, 13:00
Dąb Dębice 4-1 Zorza Tychowo 10 listopada, 13:00
Zenit Koszewo 0-4 Dąbrovia Stara Dąbrowa 10 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 29-30 marca

WODR Barzkowice 1-7 Dąbrovia Stara Dąbrowa 30 marca, 14:00
Czarni Marianowo 5-0 Zorza Tychowo 29 marca, 16:00
Dąb Dębice 2-1 Zenit Koszewo 29 marca, 16:00
Masovia Maszewo 2-2 Unia Stargard Szczeciński 29 marca, 16:00
Orkan Dalewo 4-1 Sparta Skalin 30 marca, 15:00
Piast II Chociwel 0-3 Pomorzanin Krąpiel 30 marca, 14:00
(wo)
na boisku 6-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 13 - 5-6 kwietnia

Dąbrovia Stara Dąbrowa 2-2 Unia Stargard Szczeciński 5 kwietnia, 16:00
Piast II Chociwel 4-2 Czarni Marianowo 6 kwietnia, 14:00
Pomorzanin Krąpiel 0-1 Orkan Dalewo 6 kwietnia, 15:00
Sparta Skalin 0-7 Masovia Maszewo 6 kwietnia, 15:00
WODR Barzkowice 0-4 Dąb Dębice 6 kwietnia, 14:00
Zenit Koszewo 1-1 Zorza Tychowo 6 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 - 12-13 kwietnia

Sparta Skalin 2-2 Dąbrovia Stara Dąbrowa 12 kwietnia, 15:00
Czarni Marianowo 1-0 Zenit Koszewo 12 kwietnia, 16:00
Zorza Tychowo 0-3 WODR Barzkowice 13 kwietnia, 16:00
Dąb Dębice 1-3 Unia Stargard Szczeciński 12 kwietnia, 16:30
Masovia Maszewo 13-0 Pomorzanin Krąpiel 12 kwietnia, 16:00
Orkan Dalewo 3-1 Piast II Chociwel 12 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 26-27 kwietnia

Dąbrovia Stara Dąbrowa 5-0 Pomorzanin Krąpiel 26 kwietnia, 16:00
Orkan Dalewo 1-2 Czarni Marianowo 27 kwietnia, 15:30
Piast II Chociwel 0-1 Masovia Maszewo 27 kwietnia, 15:00
Sparta Skalin 0-4 Dąb Dębice 27 kwietnia, 15:00
Unia Stargard Szczeciński 2-3 Zorza Tychowo 27 kwietnia, 14:00
WODR Barzkowice 3-3 Zenit Koszewo 27 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 3-4 maja

Czarni Marianowo 1-0 WODR Barzkowice 3 maja, 16:00
Zenit Koszewo 5-1 Unia Stargard Szczeciński 4 maja, 15:00
Zorza Tychowo 6-2 Sparta Skalin 4 maja, 16:00
Dąb Dębice 4-1 Pomorzanin Krąpiel 1 maja, 16:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 3-0 Piast II Chociwel 3 maja, 16:00
Masovia Maszewo 7-2 Orkan Dalewo 3 maja, 16:00

Kolejka 17 - 10-11 maja

Masovia Maszewo 11-0 Czarni Marianowo 10 maja, 16:00
Orkan Dalewo 1-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 11 maja, 12:00
Piast II Chociwel 3-5 Dąb Dębice 11 maja, 15:00
Pomorzanin Krąpiel 1-3 Zorza Tychowo 11 maja, 16:00
Sparta Skalin 2-3 Zenit Koszewo 10 maja, 15:30
Unia Stargard Szczeciński 1-6 WODR Barzkowice 11 maja, 17:00

Kolejka 18 - 17-18 maja

Czarni Marianowo 3-0 Unia Stargard Szczeciński 17 maja, 16:00
WODR Barzkowice 6-1 Sparta Skalin 17 maja, 16:30
Zenit Koszewo 3-2 Pomorzanin Krąpiel 18 maja, 15:00
Zorza Tychowo 3-3 Piast II Chociwel 18 maja, 16:00
Dąb Dębice 4-0 Orkan Dalewo 17 maja, 17:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-2 Masovia Maszewo 17 maja, 16:00

Kolejka 19 - 24-25 maja

Dąbrovia Stara Dąbrowa 2-1 Czarni Marianowo 24 maja, 16:00
Masovia Maszewo 1-0 Dąb Dębice 24 maja, 16:00
Orkan Dalewo 3-2 Zorza Tychowo 25 maja, 15:00
Piast II Chociwel 5-3 Zenit Koszewo 24 maja, 16:00
Pomorzanin Krąpiel 2-2 WODR Barzkowice 25 maja, 16:00
Sparta Skalin 6-5 Unia Stargard Szczeciński 25 maja, 15:00

Kolejka 20 - 31 maja-1 czerwca

Czarni Marianowo 5-0 Sparta Skalin 31 maja, 16:00
Unia Stargard Szczeciński 1-1 Pomorzanin Krąpiel 31 maja, 17:00
WODR Barzkowice 7-4 Piast II Chociwel 31 maja, 16:30
Zenit Koszewo 2-2 Orkan Dalewo 1 czerwca, 15:00
Zorza Tychowo 0-3 Masovia Maszewo 1 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 1-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Dąb Dębice 2-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa 31 maja, 16:00

Kolejka 21 - 7-8 czerwca

Zorza Tychowo 2-3 Dąbrovia Stara Dąbrowa 8 czerwca, 16:00
Dąb Dębice 6-2 Czarni Marianowo 8 czerwca, 15:00
Masovia Maszewo 8-1 Zenit Koszewo 7 czerwca, 16:00
Orkan Dalewo 0-1 WODR Barzkowice 7 czerwca, 17:30
Piast II Chociwel 3-0 Unia Stargard Szczeciński 8 czerwca, 16:00
goście nie dojechali
Pomorzanin Krąpiel 4-1 Sparta Skalin 8 czerwca, 16:00

Kolejka 22 - 14-15 czerwca

Dąbrovia Stara Dąbrowa 4-0 Zenit Koszewo 15 czerwca, 16:00
Czarni Marianowo 4-0 Pomorzanin Krąpiel 15 czerwca, 16:00 (120)
Sparta Skalin 0-4 Piast II Chociwel 15 czerwca, 15:30
Unia Stargard Szczeciński 3-10 Orkan Dalewo 15 czerwca, 16:00
WODR Barzkowice 1-6 Masovia Maszewo 15 czerwca, 16:00
Zorza Tychowo 3-6 Dąb Dębice 15 czerwca, 16:00

Klasa okręgowa 2013/2014 (Szczecin (południe))
Klasa okręgowa 2013/2014 (Szczecin (północ))

Klasa A 2013/2014 (Szczecin I)
Klasa A 2013/2014 (Szczecin III)
Klasa A 2013/2014 (Szczecin IV)
Klasa A 2013/2014 (Szczecin V)
Klasa A 2013/2014 (Szczecin VI)

Klasa B 2013/2014 (Szczecin I)
Klasa B 2013/2014 (Szczecin II)
Klasa B 2013/2014 (Szczecin III)
Klasa B 2013/2014 (Szczecin IV)
Klasa B 2013/2014 (Szczecin V)
Klasa B 2013/2014 (Szczecin VI)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas