[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2013/2014, grupa: Szczecin IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Gryfino 16 41 13 2 1 67-18 7 1 0 39-6 6 1 1 28-12
2.  Osadnik II Myślibórz 16 38 12 2 2 55-24 8 0 0 42-9 4 2 2 13-15
3.  Pro-Team Żarczyn 16 35 11 2 3 48-18 5 2 1 21-5 6 0 2 27-13
4.  Wicher Steklno 16 24 7 3 6 44-39 4 2 2 27-12 3 1 4 17-27
5.  Tywa Swobnica 16 21 6 3 7 39-43 3 2 3 21-21 3 1 4 18-22
6.  Bonus Rzepnowo 16 19 5 4 7 29-33 3 1 4 12-14 2 3 3 17-19
7.  Rosnowianka Rosnowo 16 15 5 0 11 20-47 3 0 5 13-22 2 0 6 7-25
8.  Gryf Nowielin 16 10 3 1 12 23-53 2 0 6 15-26 1 1 6 8-27
9.  Zryw Góralice 16 4 1 1 14 20-70 0 1 7 10-30 1 0 7 10-40
Orzeł Żelechowo wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Polonia Gryfino    6-1 4-1 8-0 3-0* 2-2 4-0 4-0* 8-2 
 2 Osadnik II Myślibórz7-0     2-1 4-1 5-1 3-1 4-1 4-1 13-3 
 3 Pro-Team Żarczyn1-1 3-0     1-3 5-0 2-0 3-0* 1-1 5-0 
 4 Wicher Steklno1-2 1-1 0-4     5-2 2-2 8-0 4-1 6-0* 
 5 Tywa Swobnica1-4 0-0 3-6 5-1     4-4 2-1 5-2 1-3 
 6 Bonus Rzepnowo0-5 2-3 0-2 0-3* 1-1     3-0* 5-0 1-0 
 7 Rosnowianka Rosnowo1-3 0-1 0-3 2-4 1-9 4-1     3-0* 2-1 
 8 Gryf Nowielin1-4 2-5 2-6 4-2 1-2 1-3 0-3*     4-1 
 9 Zryw Góralice0-9 1-2 2-4 3-3 1-3 1-4 1-2 1-3     

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

Pro-Team Żarczyn 2-0 Bonus Rzepnowo 1 września, 11:30
Zryw Góralice 1-3 Gryf Nowielin 1 września, 14:00
Wicher Steklno - Orzeł Żelechowo 1 września, 17:00
było 6-3, anulowany
Tywa Swobnica 0-0 Osadnik II Myślibórz 31 sierpnia, 16:00
Rosnowianka Rosnowo 1-3 Polonia Gryfino 1 września, 16:00

Kolejka 2 - 7-8 września

Bonus Rzepnowo 0-5 Polonia Gryfino 8 września, 16:00
Osadnik II Myślibórz 4-1 Rosnowianka Rosnowo 8 września, 16:00
Orzeł Żelechowo - Tywa Swobnica 8 września, 15:00
było 4-2, anulowany
Gryf Nowielin 4-2 Wicher Steklno 8 września, 16:00
Pro-Team Żarczyn 5-0 Zryw Góralice 8 września, 15:00

Kolejka 3 - 14-15 września

Zryw Góralice 1-4 Bonus Rzepnowo 15 września, 14:00
Wicher Steklno 0-4 Pro-Team Żarczyn 15 września, 15:00
Tywa Swobnica 5-2 Gryf Nowielin 14 września, 12:00
Rosnowianka Rosnowo - Orzeł Żelechowo 15 września, 15:00
było 4-1, anulowany
Polonia Gryfino 6-1 Osadnik II Myślibórz 14 września, 16:00

Kolejka 4 - 21-22 września

Bonus Rzepnowo 2-3 Osadnik II Myślibórz 21 września, 16:00
Orzeł Żelechowo - Polonia Gryfino 22 września, 15:00
było 1-4, anulowany
Gryf Nowielin 0-3 Rosnowianka Rosnowo 22 września, 15:00
(wo)
na boisku 1-2
Pro-Team Żarczyn 5-0 Tywa Swobnica 22 września, 15:00
Zryw Góralice 3-3 Wicher Steklno 22 września, 14:00

Kolejka 5 - 28-29 września

Wicher Steklno 2-2 Bonus Rzepnowo 29 września, 15:00
Tywa Swobnica 1-3 Zryw Góralice 28 września, 16:00
Rosnowianka Rosnowo 0-3 Pro-Team Żarczyn 29 września, 15:00
Polonia Gryfino 4-0 Gryf Nowielin 28 września, 16:00
(wo)
na boisku 4-1
Osadnik II Myślibórz - Orzeł Żelechowo 29 września, 16:00
było 6-0, anulowany

Kolejka 6 - 5-6 października

Bonus Rzepnowo - Orzeł Żelechowo 5 października, 15:00
było 3-0, anulowany
Gryf Nowielin 2-5 Osadnik II Myślibórz 6 października, 15:00
Pro-Team Żarczyn 1-1 Polonia Gryfino 6 października, 13:00
Zryw Góralice 1-2 Rosnowianka Rosnowo 6 października, 14:00
Wicher Steklno 5-2 Tywa Swobnica 6 października, 15:00

Kolejka 7 - 12-13 października

Tywa Swobnica 4-4 Bonus Rzepnowo 12 października, 16:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-4 z powodu gry nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Rosnowianka Rosnowo 2-4 Wicher Steklno 13 października, 15:00
Polonia Gryfino 8-2 Zryw Góralice 12 października, 15:00
Osadnik II Myślibórz 2-1 Pro-Team Żarczyn 13 października, 15:00
Orzeł Żelechowo - Gryf Nowielin 13 października, 14:00
było 0-3, anulowany

Kolejka 8 - 19-20 października

Bonus Rzepnowo 5-0 Gryf Nowielin 20 października, 15:00
Pro-Team Żarczyn - Orzeł Żelechowo 20 października, 13:00
w Widuchowej / goście nie posiadali ważnych badań lekarskich, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Zryw Góralice 1-2 Osadnik II Myślibórz 20 października, 14:00
Wicher Steklno 1-2 Polonia Gryfino 20 października, 15:00
Tywa Swobnica 2-1 Rosnowianka Rosnowo 19 października, 11:00

Kolejka 9 - 26-27 października

Rosnowianka Rosnowo 4-1 Bonus Rzepnowo 27 października, 15:00
Polonia Gryfino 3-0 Tywa Swobnica 26 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Osadnik II Myślibórz 4-1 Wicher Steklno 27 października, 14:00
Orzeł Żelechowo - Zryw Góralice 27 października, 13:00
było 1-7, anulowany
Gryf Nowielin 2-6 Pro-Team Żarczyn 27 października, 14:00

Kolejka 10 - 5-6 kwietnia

Pauza: Wicher Steklno.
 
Bonus Rzepnowo 0-2 Pro-Team Żarczyn 6 kwietnia, 15:00
w Pyrzycach
Gryf Nowielin 4-1 Zryw Góralice 6 kwietnia, 15:00
Osadnik II Myślibórz 5-1 Tywa Swobnica 6 kwietnia, 14:00
Polonia Gryfino 4-0 Rosnowianka Rosnowo 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 11 - 12-13 kwietnia

Pauza: Tywa Swobnica.
 
Polonia Gryfino 2-2 Bonus Rzepnowo 12 kwietnia, 17:00
Rosnowianka Rosnowo 0-1 Osadnik II Myślibórz 13 kwietnia, 15:00
Wicher Steklno 4-1 Gryf Nowielin 13 kwietnia, 15:00
Zryw Góralice 2-4 Pro-Team Żarczyn 13 kwietnia, 14:00

Kolejka 12 - 26-27 kwietnia

Pauza: Rosnowianka Rosnowo.
 
Bonus Rzepnowo 1-0 Zryw Góralice 27 kwietnia, 15:00
Pro-Team Żarczyn 1-3 Wicher Steklno 27 kwietnia, 12:00
w Widuchowej
Gryf Nowielin 1-2 Tywa Swobnica 27 kwietnia, 16:00
Osadnik II Myślibórz 7-0 Polonia Gryfino 27 kwietnia, 14:00

Kolejka 13 - 3-4 maja

Pauza: Polonia Gryfino.
 
Osadnik II Myślibórz 3-1 Bonus Rzepnowo 4 maja, 14:00
Rosnowianka Rosnowo 3-0 Gryf Nowielin 4 maja, 15:00
(wo)
na boisku 0-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Tywa Swobnica 3-6 Pro-Team Żarczyn 3 maja, 14:00
Wicher Steklno 6-0 Zryw Góralice 4 maja, 14:00
(wo)
na boisku 6-1 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 14 - 10-11 maja

Pauza: Osadnik II Myślibórz.
 
Bonus Rzepnowo 0-3 Wicher Steklno 11 maja, 15:00
(wo)
na boisku 4-1
Zryw Góralice 1-3 Tywa Swobnica 11 maja, 14:00
Pro-Team Żarczyn 3-0 Rosnowianka Rosnowo 10 maja, 12:00
(wo)
w Widuchowej / goście nie dojechali
Gryf Nowielin 1-4 Polonia Gryfino 11 maja, 16:00

Kolejka 15 - 17-18 maja

Pauza: Bonus Rzepnowo.
 
Osadnik II Myślibórz 4-1 Gryf Nowielin 17 maja, 16:00
Polonia Gryfino 4-1 Pro-Team Żarczyn 17 maja, 16:00
Rosnowianka Rosnowo 2-1 Zryw Góralice 18 maja, 15:00
Tywa Swobnica 5-1 Wicher Steklno 18 maja, 14:00

Kolejka 16 - 24-25 maja

Pauza: Gryf Nowielin.
 
Bonus Rzepnowo 1-1 Tywa Swobnica 25 maja, 15:00
Wicher Steklno 8-0 Rosnowianka Rosnowo 25 maja, 14:00
Zryw Góralice 0-9 Polonia Gryfino 25 maja, 14:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0 z powodu występu nieuprawnionego zawodnika w zespole gości; potem anulowany
Pro-Team Żarczyn 3-0 Osadnik II Myślibórz 24 maja, 12:00
w Widuchowie

Kolejka 17 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Pro-Team Żarczyn.
 
Gryf Nowielin 1-3 Bonus Rzepnowo 1 czerwca, 16:00
Osadnik II Myślibórz 13-3 Zryw Góralice 31 maja, 16:00
Polonia Gryfino 8-0 Wicher Steklno 31 maja, 16:00
Rosnowianka Rosnowo 1-9 Tywa Swobnica 1 czerwca, 15:00

Kolejka 18 - 7-8 czerwca

Pauza: Zryw Góralice.
 
Bonus Rzepnowo 3-0 Rosnowianka Rosnowo 8 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Tywa Swobnica 1-4 Polonia Gryfino 7 czerwca, 16:00
Wicher Steklno 1-1 Osadnik II Myślibórz 8 czerwca, 16:00
Pro-Team Żarczyn 1-1 Gryf Nowielin 8 czerwca, 16:00
w Widuchowie

Klasa A 2013/2014 (Szczecin I)
Klasa A 2013/2014 (Szczecin II)
Klasa A 2013/2014 (Szczecin III)
Klasa A 2013/2014 (Szczecin IV)
Klasa A 2013/2014 (Szczecin V)
Klasa A 2013/2014 (Szczecin VI)

Klasa B 2013/2014 (Szczecin I)
Klasa B 2013/2014 (Szczecin II)
Klasa B 2013/2014 (Szczecin III)
Klasa B 2013/2014 (Szczecin V)
Klasa B 2013/2014 (Szczecin VI)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas