[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2013/2014, grupa: Dębica I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Inter Gnojnica 22 51 16 3 3 80-23 9 2 0 42-12 7 1 3 38-11 2 6 2 0 0 5-1
2.  Paszczyniak Paszczyna 22 51 16 3 3 51-18 8 1 2 25-10 8 2 1 26-8 2 0 0 0 2 1-5
3.  LKS Stasiówka 22 50 15 5 2 67-20 9 2 0 42-9 6 3 2 25-11
4.  LZS Mała 22 49 15 4 3 65-39 8 2 1 33-16 7 2 2 32-23
5.  Olimpia Nockowa 22 34 9 7 6 47-37 6 3 2 30-18 3 4 4 17-19
6.  Gród Będziemyśl 22 32 10 2 10 43-46 5 2 4 25-18 5 0 6 18-28
7.  Korona Góra Ropczycka 22 28 9 1 12 39-45 7 0 4 24-15 2 1 8 15-30
8.  Czekaj Ropczyce 22 22 6 4 12 39-48 5 1 5 29-21 1 3 7 10-27
9.  Baszta Zawada 22 18 5 3 14 48-87 4 1 6 31-37 1 2 8 17-50
10.  Piast Wolica Piaskowa 22 16 4 4 14 32-54 4 2 5 14-15 0 2 9 18-39
11.  Olchovia Olchowa 22 13 3 4 15 33-80 1 3 7 18-42 2 1 8 15-38
12.  MULKS Pustynia 22 11 3 2 17 17-64 2 2 7 9-26 1 0 10 8-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Inter Gnojnica    2-0 3-1 2-2 1-1 5-1 2-0 7-1 7-1 5-2 6-2 2-1 
 2 Paszczyniak Paszczyna1-3     0-0 1-2 2-1 6-0 2-1 3-0 2-0 2-1 3-1 3-1 
 3 LKS Stasiówka2-0 2-2     3-3 4-1 3-0 6-1 2-0 3-1 5-1 9-0 3-0* 
 4 LZS Mała0-0 0-4 1-1     3-2 3-2 4-1 4-1 8-2 3-2 3-0* 4-1 
 5 Olimpia Nockowa1-0 1-4 2-1 7-2     3-1 2-4 1-1 6-1 2-2 2-2 3-0* 
 6 Gród Będziemyśl2-5 0-3 0-1 0-2 0-0     3-0 2-0 3-3 3-1 3-1 9-2 
 7 Korona Góra Ropczycka2-1 0-2 0-3 1-3 5-2 0-1     2-0 4-1 3-1 4-1 3-0* 
 8 Czekaj Ropczyce0-3 1-2 1-4 1-2 1-3 4-1 2-2     9-1 3-2 4-1 3-0* 
 9 Baszta Zawada3-6 1-1 0-6 6-3 1-3 3-5 5-3 0-3*     7-3 1-4 4-0* 
 10 Piast Wolica Piaskowa0-1 0-2 0-0 1-6 1-1 0-1 0-2 3-1 3-1     3-0* 3-0* 
 11 Olchovia Olchowa0-13 1-3 4-5 1-4 0-2 1-3 2-1 2-2 3-3 3-3     1-3 
 12 MULKS Pustynia0-6* 0-3* 0-3* 0-3* 1-1 0-3* 2-0 1-1 2-3 3-0 0-3*     

Kolejka 1 - 18 sierpnia

Gród Będziemyśl 3-0 Korona Góra Ropczycka 18 sierpnia, 14:00
w Górze Ropczyckiej
Olimpia Nockowa 2-2 Piast Wolica Piaskowa 18 sierpnia, 14:00
Olchovia Olchowa 0-13 Inter Gnojnica 18 sierpnia, 18:00
w Gnojnicy; Olchovia gospodarzem
Czekaj Ropczyce 9-1 Baszta Zawada 18 sierpnia, 14:00
Paszczyniak Paszczyna 1-2 LZS Mała 18 sierpnia, 16:00
LKS Stasiówka 3-0 MULKS Pustynia 18 sierpnia, 14:00
(wo)
na boisku 1-4; udział nieuprawnionego do gry zawodnika

Kolejka 2 - 25 sierpnia

Korona Góra Ropczycka 3-0 MULKS Pustynia 25 sierpnia, 14:00
(wo)
na boisku 0-0; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
LZS Mała 1-1 LKS Stasiówka 25 sierpnia, 16:00
Baszta Zawada 1-1 Paszczyniak Paszczyna 25 sierpnia, 17:00
Inter Gnojnica 7-1 Czekaj Ropczyce 28 sierpnia, 17:00
Piast Wolica Piaskowa 3-0 Olchovia Olchowa 25 sierpnia, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Gród Będziemyśl 0-0 Olimpia Nockowa 25 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 1 września

Olimpia Nockowa 2-4 Korona Góra Ropczycka 1 września, 14:00
Olchovia Olchowa 1-3 Gród Będziemyśl 1 września, 14:00
Czekaj Ropczyce 3-2 Piast Wolica Piaskowa 1 września, 16:00
Paszczyniak Paszczyna 1-3 Inter Gnojnica 1 września, 16:00
LKS Stasiówka 3-1 Baszta Zawada 1 września, 14:00
MULKS Pustynia 0-3 LZS Mała 1 września, 17:00
(wo)
na boisku 1-2; udział nieuprawnionego do gry zawodnika

Kolejka 4 - 8 września

Korona Góra Ropczycka 1-3 LZS Mała 8 września, 16:00
Baszta Zawada 4-0 MULKS Pustynia 8 września, 17:00
(wo)
na boisku 4-5; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Inter Gnojnica 3-1 LKS Stasiówka 8 września, 14:00
Piast Wolica Piaskowa 0-2 Paszczyniak Paszczyna 8 września, 11:00
Gród Będziemyśl 2-0 Czekaj Ropczyce 8 września, 14:00
Olimpia Nockowa 2-2 Olchovia Olchowa 8 września, 14:00

Kolejka 5 - 15 września

Olchovia Olchowa 2-1 Korona Góra Ropczycka 15 września, 14:00
Czekaj Ropczyce 1-3 Olimpia Nockowa 15 września, 16:00
Paszczyniak Paszczyna 6-0 Gród Będziemyśl 15 września, 16:00
LKS Stasiówka 5-1 Piast Wolica Piaskowa 15 września, 14:00
MULKS Pustynia 0-6 Inter Gnojnica 15 września, 11:00
(wo)
na boisku 0-6; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
LZS Mała 8-2 Baszta Zawada 15 września, 15:00

Kolejka 6 - 22 września

Korona Góra Ropczycka 4-1 Baszta Zawada 22 września, 17:00
Inter Gnojnica 2-2 LZS Mała 22 września, 14:00
Piast Wolica Piaskowa 3-0 MULKS Pustynia 22 września, 11:00
(wo)
na boisku 2-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Gród Będziemyśl 0-1 LKS Stasiówka 22 września, 11:00
Olimpia Nockowa 1-4 Paszczyniak Paszczyna 22 września, 14:00
Olchovia Olchowa 2-2 Czekaj Ropczyce 22 września, 14:00

Kolejka 7 - 29 września

Czekaj Ropczyce 2-2 Korona Góra Ropczycka 29 września, 15:00
Paszczyniak Paszczyna 3-1 Olchovia Olchowa 29 września, 15:00
LKS Stasiówka 4-1 Olimpia Nockowa 29 września, 14:00
MULKS Pustynia 0-3 Gród Będziemyśl 29 września, 15:00
(wo)
na boisku 3-2; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
LZS Mała 3-2 Piast Wolica Piaskowa 29 września, 11:00
w Wolicy Piaskowej; LZS Mała gospodarzem
Baszta Zawada 3-6 Inter Gnojnica 29 września, 15:00

Kolejka 8 - 6 października

Korona Góra Ropczycka 2-1 Inter Gnojnica 6 października, 14:00
Piast Wolica Piaskowa 3-1 Baszta Zawada 6 października, 11:00
Gród Będziemyśl 0-2 LZS Mała 6 października, 11:00
Olimpia Nockowa 3-0 MULKS Pustynia 6 października, 14:00
(wo)
na boisku 1-0; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Olchovia Olchowa 4-5 LKS Stasiówka 6 października, 14:00
Czekaj Ropczyce 1-2 Paszczyniak Paszczyna 6 października, 15:00

Kolejka 9 - 13 października

Paszczyniak Paszczyna 2-1 Korona Góra Ropczycka 13 października, 15:00
LKS Stasiówka 2-0 Czekaj Ropczyce 13 października, 14:00
MULKS Pustynia 0-3 Olchovia Olchowa 13 października, 15:00
(wo)
na boisku 3-2; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
LZS Mała 3-2 Olimpia Nockowa 13 października, 14:00
Baszta Zawada 3-5 Gród Będziemyśl 13 października, 14:00
Inter Gnojnica 5-2 Piast Wolica Piaskowa 13 października, 14:00

Kolejka 10 - 20 października

Korona Góra Ropczycka 3-1 Piast Wolica Piaskowa 20 października, 14:00
Gród Będziemyśl 2-5 Inter Gnojnica 20 października, 11:00
Olimpia Nockowa 6-1 Baszta Zawada 20 października, 14:00
Olchovia Olchowa 1-4 LZS Mała 20 października, 14:00
Czekaj Ropczyce 3-0 MULKS Pustynia 20 października, 15:00
(wo)
na boisku 1-0; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Paszczyniak Paszczyna 0-0 LKS Stasiówka 20 października, 14:00

Kolejka 11 - 27 października

LKS Stasiówka 6-1 Korona Góra Ropczycka 27 października, 14:00
MULKS Pustynia 0-3 Paszczyniak Paszczyna 27 października, 14:00
(wo)
na boisku 0-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
LZS Mała 4-1 Czekaj Ropczyce 26 października, 15:00
Baszta Zawada 1-4 Olchovia Olchowa 27 października, 14:00
Inter Gnojnica 1-1 Olimpia Nockowa 27 października, 14:00
Piast Wolica Piaskowa 0-1 Gród Będziemyśl 27 października, 11:00

Kolejka 12 - 6 kwietnia

Korona Góra Ropczycka 0-1 Gród Będziemyśl 6 kwietnia, 11:00
w Olchowej
Piast Wolica Piaskowa 1-1 Olimpia Nockowa 6 kwietnia, 14:00
Inter Gnojnica 6-2 Olchovia Olchowa 6 kwietnia, 14:00
w Olchowej; Inter gospodarzem
Baszta Zawada 0-3 Czekaj Ropczyce 6 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-2; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
LZS Mała 0-4 Paszczyniak Paszczyna 6 kwietnia, 14:00
MULKS Pustynia 0-3 LKS Stasiówka 6 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika

Kolejka 13 - 13 kwietnia

MULKS Pustynia 2-0 Korona Góra Ropczycka 13 kwietnia, 16:00
LKS Stasiówka 3-3 LZS Mała 13 kwietnia, 14:00
Paszczyniak Paszczyna 2-0 Baszta Zawada 13 kwietnia, 16:00
Czekaj Ropczyce 0-3 Inter Gnojnica 13 kwietnia, 16:00
Olchovia Olchowa 3-3 Piast Wolica Piaskowa 13 kwietnia, 14:00
Olimpia Nockowa 3-1 Gród Będziemyśl 13 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 27 kwietnia

Korona Góra Ropczycka 5-2 Olimpia Nockowa 27 kwietnia, 14:00
Gród Będziemyśl 3-1 Olchovia Olchowa 27 kwietnia, 14:00
w Olchowej
Piast Wolica Piaskowa 3-1 Czekaj Ropczyce 27 kwietnia, 16:00
Inter Gnojnica 2-0 Paszczyniak Paszczyna 27 kwietnia, 14:00
Baszta Zawada 0-6 LKS Stasiówka 27 kwietnia, 17:00
LZS Mała 4-1 MULKS Pustynia 27 kwietnia, 14:00

Kolejka 15 - 1 maja

LZS Mała 4-1 Korona Góra Ropczycka 1 maja, 16:00
MULKS Pustynia 2-3 Baszta Zawada 1 maja, 16:00
LKS Stasiówka 2-0 Inter Gnojnica 1 maja, 14:00
Paszczyniak Paszczyna 2-1 Piast Wolica Piaskowa 1 maja, 16:00
Czekaj Ropczyce 4-1 Gród Będziemyśl 1 maja, 16:00
Olchovia Olchowa 0-2 Olimpia Nockowa 1 maja, 14:00

Kolejka 16 - 4 maja

Korona Góra Ropczycka 4-1 Olchovia Olchowa 4 maja, 14:00
Olimpia Nockowa 1-1 Czekaj Ropczyce 4 maja, 14:00
Gród Będziemyśl 0-3 Paszczyniak Paszczyna 4 maja, 11:00
Piast Wolica Piaskowa 0-0 LKS Stasiówka 4 maja, 14:00
w Olchowej
Inter Gnojnica 2-1 MULKS Pustynia 3 maja, 15:00
Baszta Zawada 6-3 LZS Mała 4 maja, 17:00

Kolejka 17 - 11 maja

Baszta Zawada 5-3 Korona Góra Ropczycka 11 maja, 17:00
LZS Mała 0-0 Inter Gnojnica 11 maja, 16:00
MULKS Pustynia 3-0 Piast Wolica Piaskowa 11 maja, 16:00
LKS Stasiówka 3-0 Gród Będziemyśl 11 maja, 14:00
Paszczyniak Paszczyna 2-1 Olimpia Nockowa 11 maja, 16:00
Czekaj Ropczyce 4-1 Olchovia Olchowa 11 maja, 11:00

Kolejka 18 - 18 maja

Korona Góra Ropczycka 2-0 Czekaj Ropczyce 18 maja, 14:00
Olchovia Olchowa 1-3 Paszczyniak Paszczyna 18 maja, 14:00
Olimpia Nockowa 2-1 LKS Stasiówka 18 maja, 14:00
Gród Będziemyśl 9-2 MULKS Pustynia 18 maja, 11:00
w Olchowej
Piast Wolica Piaskowa 1-6 LZS Mała 28 maja, 18:00
w Małej; Piast gospodarzem; w pierwotnym terminie (18 maja, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Inter Gnojnica 7-1 Baszta Zawada 18 maja, 14:00

Kolejka 19 - 25 maja

Inter Gnojnica 2-0 Korona Góra Ropczycka 25 maja, 14:00
Baszta Zawada 7-3 Piast Wolica Piaskowa 25 maja, 17:00
LZS Mała 3-2 Gród Będziemyśl 25 maja, 11:00
MULKS Pustynia 1-1 Olimpia Nockowa 25 maja, 16:00
LKS Stasiówka 9-0 Olchovia Olchowa 25 maja, 14:00
Paszczyniak Paszczyna 3-0 Czekaj Ropczyce 25 maja, 16:00

Kolejka 20 - 1 czerwca

Korona Góra Ropczycka 0-2 Paszczyniak Paszczyna 1 czerwca, 14:00
Czekaj Ropczyce 1-4 LKS Stasiówka 1 czerwca, 16:00
Olchovia Olchowa 1-3 MULKS Pustynia 1 czerwca, 14:00
Olimpia Nockowa 7-2 LZS Mała 1 czerwca, 14:00
Gród Będziemyśl 3-3 Baszta Zawada 1 czerwca, 11:00
w Olchowej
Piast Wolica Piaskowa 0-1 Inter Gnojnica 1 czerwca, 14:00

Kolejka 21 - 8 czerwca

Piast Wolica Piaskowa 0-2 Korona Góra Ropczycka 8 czerwca, 14:00
Inter Gnojnica 5-1 Gród Będziemyśl 8 czerwca, 14:00
Baszta Zawada 1-3 Olimpia Nockowa 8 czerwca, 11:00
LZS Mała 3-0 Olchovia Olchowa 8 czerwca, 14:00
(wo)
na boisku 3-3; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
MULKS Pustynia 1-1 Czekaj Ropczyce 8 czerwca, 14:00
LKS Stasiówka 2-2 Paszczyniak Paszczyna 8 czerwca, 14:00

Kolejka 22 - 15 czerwca

Korona Góra Ropczycka 0-3 LKS Stasiówka 15 czerwca, 14:00
Paszczyniak Paszczyna 3-1 MULKS Pustynia 15 czerwca, 14:00
w Pustyni; Paszczyniak gospodarzem
Czekaj Ropczyce 1-2 LZS Mała 15 czerwca, 14:00
Olchovia Olchowa 3-3 Baszta Zawada 15 czerwca, 14:00
Olimpia Nockowa 1-0 Inter Gnojnica 15 czerwca, 14:00
Gród Będziemyśl 3-1 Piast Wolica Piaskowa 15 czerwca, 11:00
w Olchowej

Klasa A 2013/2014 (Dębica I)
Klasa A 2013/2014 (Dębica II)

Klasa B 2013/2014 (Dębica II)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas