[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2013/2014, grupa: Dębica II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bodzos Podgrodzie 16 38 12 2 2 63-17 8 0 0 43-6 4 2 2 20-11
2.  LKS Wiewiórka 16 37 12 1 3 56-19 6 1 1 26-9 6 0 2 30-10
3.  Dragon Korzeniów 16 35 11 2 3 50-21 6 1 1 26-7 5 1 2 24-14
4.  Sokół Siedliska Bogusz 16 31 10 1 5 44-30 5 1 2 24-15 5 0 3 20-15
5.  LKS Zasów-Mokre 16 25 8 1 7 30-27 6 0 2 17-10 2 1 5 13-17
6.  LKS Jodłowa 16 14 4 2 10 21-38 2 1 5 11-21 2 1 5 10-17
7.  Dąb Żdżary 16 13 3 4 9 21-42 2 2 4 14-23 1 2 5 7-19
8.  Dąbrówka Stara Jastrząbka 15 7 1 4 10 12-44 0 2 5 1-18 1 2 5 11-26
9.  LKS Bobrowa 15 4 1 1 13 14-73 1 1 6 7-33 0 0 7 7-40
Orły Borowa wycofały się przed rozpoczęciem rozgrywek.
Monis II Bielowy wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Bodzos Podgrodzie    6-0 3-1 4-1 7-0 3-0 4-0 6-3 10-1 
 2 LKS Wiewiórka2-1     2-2 2-3 2-0 3-1 6-1 4-1 5-0 
 3 Dragon Korzeniów2-2 0-3     3-1 2-1 3-0 2-0 7-0 7-0 
 4 Sokół Siedliska Bogusz1-1 1-6 5-0     1-0 4-2 0-2 4-1 8-3 
 5 LKS Zasów-Mokre3-2 1-3 1-2 2-1     3-1 2-0 2-1 3-0* 
 6 LKS Jodłowa1-5 2-1 1-4 2-4 1-2     0-0 1-3 3-2 
 7 Dąb Żdżary2-3 0-7 2-6 1-2 3-2 1-1     1-1 4-1 
 8 Dąbrówka Stara Jastrząbka0-4 0-2 0-3 0-4 0-0 0-4 1-1     
 9 LKS Bobrowa0-2 0-8 0-6 1-4 1-8 0-1 4-3 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 18 sierpnia

Pauza: Dragon Korzeniów, Sokół Siedliska Bogusz.
 
LKS Bobrowa - Monis II Bielowy 18 sierpnia, 14:00
było 4-1, anulowany
Dąb Żdżary 1-1 Dąbrówka Stara Jastrząbka 18 sierpnia, 11:00
LKS Jodłowa 1-2 LKS Zasów-Mokre 18 sierpnia, 11:00
LKS Wiewiórka 2-1 Bodzos Podgrodzie 18 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 25 sierpnia

Pauza: LKS Bobrowa.
 
Bodzos Podgrodzie 3-1 Dragon Korzeniów 25 sierpnia, 15:00
LKS Zasów-Mokre 1-3 LKS Wiewiórka 25 sierpnia, 15:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 0-4 LKS Jodłowa 25 sierpnia, 11:00
Sokół Siedliska Bogusz 0-2 Dąb Żdżary 25 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 1 września

Pauza: Bodzos Podgrodzie.
 
Dąb Żdżary 4-1 LKS Bobrowa 1 września, 11:00
LKS Jodłowa 2-4 Sokół Siedliska Bogusz 1 września, 11:00
LKS Wiewiórka 4-1 Dąbrówka Stara Jastrząbka 1 września, 16:00
Dragon Korzeniów 2-1 LKS Zasów-Mokre 1 września, 11:00

Kolejka 4 - 8 września

Pauza: Dąb Żdżary, LKS Zasów-Mokre.
 
Monis II Bielowy - Bodzos Podgrodzie 8 września, 14:00
było 2-4, anulowany
Dąbrówka Stara Jastrząbka 0-3 Dragon Korzeniów 8 września, 11:00
Sokół Siedliska Bogusz 1-6 LKS Wiewiórka 8 września, 13:30
LKS Bobrowa 0-1 LKS Jodłowa 8 września, 14:00

Kolejka 5 - 15 września

Pauza: Dąbrówka Stara Jastrząbka, LKS Jodłowa.
 
Dąb Żdżary - Monis II Bielowy 15 września, 11:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
LKS Wiewiórka 5-0 LKS Bobrowa 15 września, 16:00
Dragon Korzeniów 3-1 Sokół Siedliska Bogusz 15 września, 11:00
Bodzos Podgrodzie 7-0 LKS Zasów-Mokre 15 września, 11:00

Kolejka 6 - 22 września

Pauza: Sokół Siedliska Bogusz, LKS Wiewiórka.
 
Monis II Bielowy - LKS Zasów-Mokre 22 września, 14:00
na boisku 4-2; udział nieuprawnionych do gry zawodników, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Dąbrówka Stara Jastrząbka 0-4 Bodzos Podgrodzie 22 września, 14:00
w Żdżarach
LKS Bobrowa 0-6 Dragon Korzeniów 22 września, 14:00
Dąb Żdżary 1-1 LKS Jodłowa 22 września, 11:00

Kolejka 7 - 29 września

Pauza: Dragon Korzeniów, LKS Bobrowa.
 
LKS Jodłowa - Monis II Bielowy 29 września, 11:00
było 6-2, anulowany
LKS Wiewiórka 6-1 Dąb Żdżary 29 września, 16:00
Bodzos Podgrodzie 4-1 Sokół Siedliska Bogusz 29 września, 14:00
LKS Zasów-Mokre 2-1 Dąbrówka Stara Jastrząbka 29 września, 15:00

Kolejka 8 - 6 października

Monis II Bielowy - Dąbrówka Stara Jastrząbka 6 października, 14:00
było 5-0, anulowany
Sokół Siedliska Bogusz 1-0 LKS Zasów-Mokre 6 października, 11:00
LKS Bobrowa 0-2 Bodzos Podgrodzie 6 października, 14:00
Dąb Żdżary 2-6 Dragon Korzeniów 6 października, 11:00
LKS Jodłowa 2-1 LKS Wiewiórka 6 października, 11:00

Kolejka 9 - 13 października

Pauza: Bodzos Podgrodzie, Dąb Żdżary.
 
LKS Wiewiórka - Monis II Bielowy 13 października, 14:00
było 5-0, anulowany
Dragon Korzeniów 3-0 LKS Jodłowa 13 października, 11:00
LKS Zasów-Mokre 3-0 LKS Bobrowa 13 października, 15:00
(wo)
mecz przerwany w 83. minucie przy stanie 2-1 dla gospodarzy; goście zeszli z boiska
Dąbrówka Stara Jastrząbka 0-4 Sokół Siedliska Bogusz 13 października, 11:00

Kolejka 10 - 20 października

Pauza: LKS Jodłowa, LKS Zasów-Mokre.
 
Monis II Bielowy - Sokół Siedliska Bogusz 20 października, 15:00
było 0-2, anulowany
LKS Bobrowa 1-1 Dąbrówka Stara Jastrząbka 20 października, 14:00
Dąb Żdżary 2-3 Bodzos Podgrodzie 20 października, 11:00
LKS Wiewiórka 2-2 Dragon Korzeniów 20 października, 14:00

Kolejka 11 - 27 października

Pauza: Dąbrówka Stara Jastrząbka, LKS Wiewiórka.
 
Dragon Korzeniów - Monis II Bielowy 27 października, 11:00
było 12-0, anulowany
Bodzos Podgrodzie 3-0 LKS Jodłowa 27 października, 14:00
LKS Zasów-Mokre 2-0 Dąb Żdżary 27 października, 14:00
Sokół Siedliska Bogusz 8-3 LKS Bobrowa 27 października, 11:00

Kolejka 12 - 6 kwietnia

Pauza: LKS Bobrowa, Dragon Korzeniów, Sokół Siedliska Bogusz.
 
Dąbrówka Stara Jastrząbka 1-1 Dąb Żdżary 6 kwietnia, 11:00
w Żdżarach; Dąbrówka gospodarzem
LKS Zasów-Mokre 3-1 LKS Jodłowa 6 kwietnia, 15:00
Bodzos Podgrodzie 6-0 LKS Wiewiórka 6 kwietnia, 11:00

Kolejka 13 - 13 kwietnia

Pauza: LKS Bobrowa.
 
Dragon Korzeniów 2-2 Bodzos Podgrodzie 13 kwietnia, 11:00
LKS Wiewiórka 2-0 LKS Zasów-Mokre 13 kwietnia, 16:00
LKS Jodłowa 1-3 Dąbrówka Stara Jastrząbka 13 kwietnia, 11:00
Dąb Żdżary 1-2 Sokół Siedliska Bogusz 13 kwietnia, 11:00

Kolejka 14 - 27 kwietnia

Pauza: Bodzos Podgrodzie.
 
LKS Bobrowa 4-3 Dąb Żdżary 27 kwietnia, 14:00
Sokół Siedliska Bogusz 4-2 LKS Jodłowa 27 kwietnia, 15:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 0-2 LKS Wiewiórka 27 kwietnia, 13:00
w Borowej
LKS Zasów-Mokre 1-2 Dragon Korzeniów 27 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 1 maja

Pauza: Dąb Żdżary, LKS Zasów-Mokre, Bodzos Podgrodzie.
 
Dragon Korzeniów 7-0 Dąbrówka Stara Jastrząbka 1 maja, 11:00
LKS Wiewiórka 2-3 Sokół Siedliska Bogusz 1 maja, 16:00
LKS Jodłowa 3-2 LKS Bobrowa 1 maja, 11:00

Kolejka 16 - 4 maja

Pauza: Dąbrówka Stara Jastrząbka, LKS Jodłowa, Dąb Żdżary.
 
LKS Bobrowa 0-8 LKS Wiewiórka 4 maja, 14:00
Sokół Siedliska Bogusz 5-0 Dragon Korzeniów 3 maja, 13:00
LKS Zasów-Mokre 3-2 Bodzos Podgrodzie 4 maja, 15:00

Kolejka 17 - 11 maja

Pauza: Sokół Siedliska Bogusz, LKS Wiewiórka, LKS Zasów-Mokre.
 
Bodzos Podgrodzie 6-3 Dąbrówka Stara Jastrząbka 11 maja, 15:00
Dragon Korzeniów 7-0 LKS Bobrowa 11 maja, 11:00
LKS Jodłowa 0-0 Dąb Żdżary 11 maja, 11:00

Kolejka 18 - 18 maja

Pauza: Dragon Korzeniów, LKS Jodłowa, LKS Bobrowa.
 
Dąb Żdżary 0-7 LKS Wiewiórka 18 maja, 11:00
Sokół Siedliska Bogusz 1-1 Bodzos Podgrodzie 18 maja, 14:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 0-0 LKS Zasów-Mokre 18 maja, 11:00
w Borowej

Kolejka 19 - 25 maja

Pauza: Dąbrówka Stara Jastrząbka.
 
LKS Zasów-Mokre 2-1 Sokół Siedliska Bogusz 25 maja, 15:00
Bodzos Podgrodzie 10-1 LKS Bobrowa 25 maja, 11:00
Dragon Korzeniów 2-0 Dąb Żdżary 25 maja, 11:00
LKS Wiewiórka 3-1 LKS Jodłowa 25 maja, 16:00

Kolejka 20 - 1 czerwca

Pauza: Dąb Żdżary, Bodzos Podgrodzie, LKS Wiewiórka.
 
LKS Jodłowa 1-4 Dragon Korzeniów 1 czerwca, 11:00
LKS Bobrowa 1-8 LKS Zasów-Mokre 1 czerwca, 14:00
Sokół Siedliska Bogusz 4-1 Dąbrówka Stara Jastrząbka 1 czerwca, 11:00

Kolejka 21 - 8 czerwca

Pauza: Sokół Siedliska Bogusz, LKS Jodłowa, LKS Zasów-Mokre.
 
Dąbrówka Stara Jastrząbka - LKS Bobrowa 8 czerwca, 11:00
w Borowej / goście nie dojechali
Bodzos Podgrodzie 4-0 Dąb Żdżary 1 czerwca, 11:00
Dragon Korzeniów 0-3 LKS Wiewiórka 8 czerwca, 14:00

REKLAMA

Kolejka 22 - 15 czerwca

Pauza: LKS Wiewiórka, Dąbrówka Stara Jastrząbka, Dragon Korzeniów.
 
LKS Jodłowa 1-5 Bodzos Podgrodzie 15 czerwca, 14:00
Dąb Żdżary 3-2 LKS Zasów-Mokre 15 czerwca, 14:00
LKS Bobrowa 1-4 Sokół Siedliska Bogusz 15 czerwca, 14:00

Klasa A 2013/2014 (Dębica I)
Klasa A 2013/2014 (Dębica II)

Klasa B 2013/2014 (Dębica I)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas