[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2013/2014, grupa: Tarnów III (Żabno)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LUKS Zalipie 16 36 11 3 2 42-25 5 2 1 22-15 6 1 1 20-10
2.  Olimpia Biskupice Radłowskie 16 34 10 4 2 45-21 5 3 0 24-7 5 1 2 21-14
3.  LKS Ilkowice 16 27 8 3 5 44-30 3 2 3 19-15 5 1 2 25-15
4.  Wisła Borusowa 16 22 6 4 6 26-27 2 2 4 10-13 4 2 2 16-14 2 4 1 1 0 4-0
5.  Wolania Wola Żelichowska 16 22 5 7 4 17-22 4 3 1 10-9 1 4 3 7-13 2 1 0 1 1 0-4
6.  Polonia Kłyż 16 21 6 3 7 23-25 4 1 3 14-12 2 2 4 9-13
7.  Dunajec Ujście Jezuickie 16 17 4 5 7 27-32 3 1 4 15-19 1 4 3 12-13
8.  Błękitni Siedliszowice 16 12 4 0 12 30-47 3 0 5 15-25 1 0 7 15-22
9.  Orzeł Miechowice Małe 16 9 2 3 11 25-50 1 2 5 11-24 1 1 6 14-26

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 LUKS Zalipie    4-2 2-4 2-2 3-2 1-0 1-1 5-2 4-2 
 2 Olimpia Biskupice Radłowskie1-1     2-1 6-1 4-0 1-1 1-1 4-2 5-0 
 3 LKS Ilkowice2-3 0-2     0-3 1-1 6-2 3-3 3-0 4-1 
 4 Wisła Borusowa1-2 1-2 3-5     0-0 0-1 1-1 1-0 3-2 
 5 Wolania Wola Żelichowska2-1 2-2 0-0 0-4     1-0 3-1 1-0 1-1 
 6 Polonia Kłyż1-5 4-1 1-2 1-1 0-1     3-2 2-0 2-0 
 7 Dunajec Ujście Jezuickie0-2 0-1 3-2 1-2 2-2 2-1     4-2 3-7 
 8 Błękitni Siedliszowice2-4 0-7 2-5 4-2 2-0 1-3 0-3     4-1 
 9 Orzeł Miechowice Małe1-2 3-4 2-6 0-1 1-1 1-1 1-0 2-9     

Kolejka 1 - 18 sierpnia

Pauza: LUKS Zalipie.
 
Wolania Wola Żelichowska 1-0 Błękitni Siedliszowice 18 sierpnia, 17:00
Wisła Borusowa 1-1 Dunajec Ujście Jezuickie 18 sierpnia, 11:00
Polonia Kłyż 1-2 LKS Ilkowice 18 sierpnia, 17:00
Orzeł Miechowice Małe 3-4 Olimpia Biskupice Radłowskie 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 25 sierpnia

Pauza: Olimpia Biskupice Radłowskie.
 
LKS Ilkowice 4-1 Orzeł Miechowice Małe 25 sierpnia, 17:00
Dunajec Ujście Jezuickie 2-1 Polonia Kłyż 25 sierpnia, 11:00
LUKS Zalipie 3-2 Wolania Wola Żelichowska 25 sierpnia, 11:00
Wisła Borusowa 1-0 Błękitni Siedliszowice 25 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 1 września

Pauza: Wolania Wola Żelichowska.
 
Wisła Borusowa 1-2 LUKS Zalipie 20 października, 11:00
Polonia Kłyż 2-0 Błękitni Siedliszowice 1 września, 11:00
Orzeł Miechowice Małe 1-0 Dunajec Ujście Jezuickie 1 września, 17:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 2-1 LKS Ilkowice 1 września, 14:00

Kolejka 4 - 8 września

Pauza: LKS Ilkowice.
 
Dunajec Ujście Jezuickie 0-1 Olimpia Biskupice Radłowskie 27 października, 11:00
LUKS Zalipie 1-0 Polonia Kłyż 8 września, 11:00
Wolania Wola Żelichowska 0-4 Wisła Borusowa 8 września, 17:00
Orzeł Miechowice Małe 2-9 Błękitni Siedliszowice 8 września, 17:00

Kolejka 5 - 15 września

Pauza: Wisła Borusowa.
 
Polonia Kłyż 0-1 Wolania Wola Żelichowska 15 września, 14:00
Orzeł Miechowice Małe 1-2 LUKS Zalipie 15 września, 17:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 4-2 Błękitni Siedliszowice 15 września, 11:00
LKS Ilkowice 3-3 Dunajec Ujście Jezuickie 20 października, 11:00
w pierwotnym terminie (15 września, 11:00) odwołany

Kolejka 6 - 22 września

Pauza: Dunajec Ujście Jezuickie.
 
LUKS Zalipie 4-2 Olimpia Biskupice Radłowskie 22 września, 11:00
Wolania Wola Żelichowska 1-1 Orzeł Miechowice Małe 22 września, 14:00
Wisła Borusowa 0-1 Polonia Kłyż 22 września, 11:00
LKS Ilkowice 3-0 Błękitni Siedliszowice 22 września, 11:00

Kolejka 7 - 29 września

Pauza: Polonia Kłyż.
 
Orzeł Miechowice Małe 0-1 Wisła Borusowa 29 września, 14:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 4-0 Wolania Wola Żelichowska 29 września, 14:00
LKS Ilkowice 2-3 LUKS Zalipie 29 września, 11:00
Dunajec Ujście Jezuickie 4-2 Błękitni Siedliszowice 29 września, 11:00

Kolejka 8 - 6 października

Pauza: Błękitni Siedliszowice.
 
LUKS Zalipie 1-1 Dunajec Ujście Jezuickie 6 października, 11:00
Wolania Wola Żelichowska 0-0 LKS Ilkowice 27 października, 11:00
w pierwotnym terminie (6 października, 14:00) odwołany
Wisła Borusowa 1-2 Olimpia Biskupice Radłowskie 6 października, 15:00
Polonia Kłyż 2-0 Orzeł Miechowice Małe 6 października, 11:00

Kolejka 9 - 13 października

Pauza: Orzeł Miechowice Małe.
 
Olimpia Biskupice Radłowskie 1-1 Polonia Kłyż 13 października, 14:00
LKS Ilkowice 0-3 Wisła Borusowa 13 października, 11:00
Dunajec Ujście Jezuickie 2-2 Wolania Wola Żelichowska 13 października, 11:00
LUKS Zalipie 5-2 Błękitni Siedliszowice 13 października, 11:00

Kolejka 10 - 27 kwietnia

Pauza: LUKS Zalipie.
 
Błękitni Siedliszowice 2-0 Wolania Wola Żelichowska 26 kwietnia, 17:00
Dunajec Ujście Jezuickie 1-2 Wisła Borusowa 27 kwietnia, 14:00
LKS Ilkowice 6-2 Polonia Kłyż 27 kwietnia, 17:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 5-0 Orzeł Miechowice Małe 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 11 - 4 maja

Pauza: Olimpia Biskupice Radłowskie.
 
Błękitni Siedliszowice 4-2 Wisła Borusowa 4 maja, 11:00
Orzeł Miechowice Małe 2-6 LKS Ilkowice 3 maja, 17:00
Polonia Kłyż 3-2 Dunajec Ujście Jezuickie 4 maja, 14:00
Wolania Wola Żelichowska 2-1 LUKS Zalipie 4 maja, 17:00

Kolejka 12 - 11 maja

Pauza: Wolania Wola Żelichowska.
 
LUKS Zalipie 2-2 Wisła Borusowa 11 maja, 17:00
Błękitni Siedliszowice 1-3 Polonia Kłyż 10 maja, 18:00
Dunajec Ujście Jezuickie 3-7 Orzeł Miechowice Małe 11 maja, 17:00
LKS Ilkowice 0-2 Olimpia Biskupice Radłowskie 11 maja, 11:00

Kolejka 13 - 18 maja

Pauza: LKS Ilkowice.
 
Błękitni Siedliszowice 4-1 Orzeł Miechowice Małe 22 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Biskupice Radłowskie 1-1 Dunajec Ujście Jezuickie 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Kłyż 1-5 LUKS Zalipie 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Borusowa 0-0 Wolania Wola Żelichowska 22 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 25 maja

Pauza: Wisła Borusowa.
 
Wolania Wola Żelichowska 1-0 Polonia Kłyż 25 maja, 17:00
LUKS Zalipie 4-2 Orzeł Miechowice Małe 25 maja, 11:00
Błękitni Siedliszowice 0-7 Olimpia Biskupice Radłowskie 24 maja, 18:00
Dunajec Ujście Jezuickie 3-2 LKS Ilkowice 25 maja, 11:00

Kolejka 15 - 1 czerwca

Pauza: Dunajec Ujście Jezuickie.
 
Błękitni Siedliszowice 2-5 LKS Ilkowice 1 czerwca, 11:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 1-1 LUKS Zalipie 1 czerwca, 17:00
Orzeł Miechowice Małe 1-1 Wolania Wola Żelichowska 1 czerwca, 17:00
Polonia Kłyż 1-1 Wisła Borusowa 13 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 8 czerwca

Pauza: Polonia Kłyż.
 
Wisła Borusowa 3-2 Orzeł Miechowice Małe 8 czerwca, 11:00
Wolania Wola Żelichowska 2-2 Olimpia Biskupice Radłowskie 8 czerwca, 17:00
LUKS Zalipie 2-4 LKS Ilkowice 8 czerwca, 11:00
Błękitni Siedliszowice 0-3 Dunajec Ujście Jezuickie 8 czerwca, 11:00

Kolejka 17 - 15 czerwca

Pauza: Błękitni Siedliszowice.
 
Dunajec Ujście Jezuickie 0-2 LUKS Zalipie 15 czerwca, 17:00
LKS Ilkowice 1-1 Wolania Wola Żelichowska 15 czerwca, 17:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 6-1 Wisła Borusowa 15 czerwca, 17:00
Orzeł Miechowice Małe 1-1 Polonia Kłyż 15 czerwca, 17:00

Kolejka 18 - 29 czerwca

Pauza: Orzeł Miechowice Małe.
 
Błękitni Siedliszowice 2-4 LUKS Zalipie 29 czerwca, 11:00
Polonia Kłyż 4-1 Olimpia Biskupice Radłowskie 29 czerwca, 11:00
Wisła Borusowa 3-5 LKS Ilkowice 29 czerwca, 11:00
Wolania Wola Żelichowska 3-1 Dunajec Ujście Jezuickie 29 czerwca, 11:00

Klasa A 2013/2014 (Tarnów III (Żabno))

Klasa B 2013/2014 (Tarnów IV (Żabno))

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas