[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2013/2014, grupa: Tarnów IV (Żabno)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS II Nowa Jastrząbka 16 41 13 2 1 84-18 7 1 0 47-8 6 1 1 37-10
2.  LKS Szarwark 16 31 10 1 5 49-22 4 1 3 17-10 6 0 2 32-12
3.  Kłos Słupiec 16 30 9 3 4 32-27 6 1 1 20-11 3 2 3 12-16
4.  LKS Smęgorzów 16 22 7 1 8 31-59 5 1 2 21-24 2 0 6 10-35
5.  LKS Ćwików 16 19 6 1 9 44-51 5 0 3 37-17 1 1 6 7-34 4 7 2 1 1 16-8
6.  Ava Grądy 16 19 6 1 9 33-42 3 0 5 15-23 3 1 4 18-19 4 6 2 0 2 10-9
7.  DTS Dąbrowa Tarnowska 16 19 5 4 7 36-59 2 2 4 15-22 3 2 3 21-37 4 4 1 1 2 10-19
8.  LZS Wójcina 16 18 6 0 10 36-37 3 0 5 22-18 3 0 5 14-19
9.  LZS II Olesno 16 10 3 1 12 25-55 2 1 5 17-26 1 0 7 8-29

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 LKS II Nowa Jastrząbka    2-1 7-0 3-0 11-2 3-3 12-0 3-2 6-0 
 2 LKS Szarwark2-3     0-3 0-1 4-0 3-0 2-2 4-0 2-1 
 3 Kłos Słupiec0-5 2-0     3-1 2-0 3-1 2-2 5-1 3-1 
 4 LKS Smęgorzów0-7 2-10 2-2     3-0 4-3 4-1 3-1 3-0* 
 5 LKS Ćwików3-1 1-5 1-2 9-0     1-4 12-3 3-2 7-0 
 6 Ava Grądy0-5 2-3 2-1 4-1 0-2     2-5 1-4 4-2 
 7 DTS Dąbrowa Tarnowska3-3 2-7 1-3 5-2 1-1 1-4     0-2 2-0 
 8 LZS Wójcina1-4 0-3* 2-0 2-3 10-0 4-1 1-3     2-4 
 9 LZS II Olesno1-9 1-3 1-1 9-2 3-2 0-2 2-5 0-2     

Kolejka 1 - 1 września

Pauza: LZS Wójcina.
 
LKS Szarwark 3-0 Ava Grądy 1 września, 17:00
LKS II Nowa Jastrząbka 3-0 LKS Smęgorzów 1 września, 11:00
Kłos Słupiec 2-0 LKS Ćwików 1 września, 14:00
LZS II Olesno 2-5 DTS Dąbrowa Tarnowska 1 września, 17:00
w Dąbrówkach Breńskich

Kolejka 2 - 8 września

Pauza: DTS Dąbrowa Tarnowska.
 
LKS Ćwików 7-0 LZS II Olesno 8 września, 14:00
LKS Smęgorzów 2-2 Kłos Słupiec 8 września, 11:00
Ava Grądy 0-5 LKS II Nowa Jastrząbka 8 września, 17:00
LZS Wójcina 0-3 LKS Szarwark 8 września, 11:00
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika / na boisku 0-0

Kolejka 3 - 15 września

Pauza: LKS Szarwark.
 
LKS II Nowa Jastrząbka 3-2 LZS Wójcina 15 września, 11:00
Kłos Słupiec 3-1 Ava Grądy 15 września, 14:00
LZS II Olesno 9-2 LKS Smęgorzów 15 września, 17:00
DTS Dąbrowa Tarnowska 1-1 LKS Ćwików 15 września, 11:00

Kolejka 4 - 22 września

Pauza: LKS Ćwików.
 
LKS Smęgorzów 4-1 DTS Dąbrowa Tarnowska 22 września, 14:00
Ava Grądy 4-2 LZS II Olesno 22 września, 17:00
LZS Wójcina 2-0 Kłos Słupiec 22 września, 12:00
LKS Szarwark 2-3 LKS II Nowa Jastrząbka 21 września, 16:00

Kolejka 5 - 29 września

Pauza: LKS II Nowa Jastrząbka.
 
Kłos Słupiec 2-0 LKS Szarwark 29 września, 14:00
LZS II Olesno 0-2 LZS Wójcina 29 września, 15:00
DTS Dąbrowa Tarnowska 1-4 Ava Grądy 29 września, 11:00
LKS Ćwików 9-0 LKS Smęgorzów 29 września, 11:00

Kolejka 6 - 6 października

Pauza: LKS Smęgorzów.
 
Ava Grądy 0-2 LKS Ćwików 6 października, 11:00
LKS Szarwark 2-1 LZS II Olesno 6 października, 14:00
LKS II Nowa Jastrząbka 7-0 Kłos Słupiec 6 października, 11:00
DTS Dąbrowa Tarnowska 0-2 LZS Wójcina 6 października, 10:45

Kolejka 7 - 13 października

Pauza: Kłos Słupiec.
 
LZS II Olesno 1-9 LKS II Nowa Jastrząbka 13 października, 11:00
DTS Dąbrowa Tarnowska 2-7 LKS Szarwark 13 października, 15:00
LKS Ćwików 3-2 LZS Wójcina 13 października, 14:00
LKS Smęgorzów 4-3 Ava Grądy 13 października, 11:00

Kolejka 8 - 20 października

Pauza: Ava Grądy.
 
LZS Wójcina 2-3 LKS Smęgorzów 20 października, 14:00
LKS Szarwark 4-0 LKS Ćwików 20 października, 14:00
LKS II Nowa Jastrząbka 12-0 DTS Dąbrowa Tarnowska 20 października, 11:00
Kłos Słupiec 3-1 LZS II Olesno 20 października, 14:00

Kolejka 9 - 27 października

Pauza: LZS II Olesno.
 
DTS Dąbrowa Tarnowska 1-3 Kłos Słupiec 27 października, 11:00
LKS Ćwików 3-1 LKS II Nowa Jastrząbka 27 października, 11:00
LKS Smęgorzów 2-10 LKS Szarwark 27 października, 11:00
Ava Grądy 1-4 LZS Wójcina 27 października, 11:00

Kolejka 10 - 19 kwietnia

Pauza: LZS Wójcina.
 
Ava Grądy 2-3 LKS Szarwark 19 kwietnia, 14:00
LKS Smęgorzów 0-7 LKS II Nowa Jastrząbka 21 kwietnia, 14:00
LKS Ćwików 1-2 Kłos Słupiec 21 kwietnia, 17:00
DTS Dąbrowa Tarnowska 2-0 LZS II Olesno 7 maja, 18:00

Kolejka 11 - 27 kwietnia

Pauza: DTS Dąbrowa Tarnowska.
 
LZS II Olesno 3-2 LKS Ćwików 27 kwietnia, 17:00
Kłos Słupiec 3-1 LKS Smęgorzów 27 kwietnia, 14:00
LKS II Nowa Jastrząbka 3-3 Ava Grądy 27 kwietnia, 11:00
LKS Szarwark 4-0 LZS Wójcina 27 kwietnia, 14:00

Kolejka 12 - 1 maja

Pauza: LKS Szarwark.
 
LZS Wójcina 1-4 LKS II Nowa Jastrząbka 1 maja, 11:00
w Mędrzechowie
Ava Grądy 2-1 Kłos Słupiec 1 maja, 14:00
LKS Smęgorzów 3-0 LZS II Olesno 1 maja, 11:00
(wo)
na boisku 0-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Ćwików 12-3 DTS Dąbrowa Tarnowska 1 maja, 17:00

Kolejka 13 - 4 maja

Pauza: LKS Ćwików.
 
DTS Dąbrowa Tarnowska 5-2 LKS Smęgorzów 3 maja, 11:00
LZS II Olesno 0-2 Ava Grądy 4 maja, 17:00
Kłos Słupiec 5-1 LZS Wójcina 4 maja, 14:00
LKS II Nowa Jastrząbka 2-1 LKS Szarwark 3 maja, 17:00

Kolejka 14 - 11 maja

Pauza: LKS II Nowa Jastrząbka.
 
LKS Szarwark 0-3 Kłos Słupiec 11 maja, 14:00
LZS Wójcina 2-4 LZS II Olesno 11 maja, 11:00
w Mędrzechowie
Ava Grądy 2-5 DTS Dąbrowa Tarnowska 1 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (11 maja, 14:00) odwołany
LKS Smęgorzów 3-0 LKS Ćwików 11 maja, 11:00

Kolejka 15 - 18 maja

Pauza: LKS Smęgorzów.
 
LZS Wójcina 1-3 DTS Dąbrowa Tarnowska 8 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Ćwików 1-4 Ava Grądy 8 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS II Olesno 1-3 LKS Szarwark 8 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kłos Słupiec 0-5 LKS II Nowa Jastrząbka 8 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 25 maja

Pauza: Kłos Słupiec.
 
LKS II Nowa Jastrząbka 6-0 LZS II Olesno 25 maja, 11:00
LKS Szarwark 2-2 DTS Dąbrowa Tarnowska 24 maja, 18:00
LZS Wójcina 10-0 LKS Ćwików 25 maja, 14:00
Ava Grądy 4-1 LKS Smęgorzów 25 maja, 14:00

Kolejka 17 - 1 czerwca

Pauza: Ava Grądy.
 
LKS Smęgorzów 3-1 LZS Wójcina 1 czerwca, 11:00
LKS Ćwików 1-5 LKS Szarwark 1 czerwca, 11:00
DTS Dąbrowa Tarnowska 3-3 LKS II Nowa Jastrząbka 5 czerwca, 18:00
LZS II Olesno 1-1 Kłos Słupiec 1 czerwca, 17:00

Kolejka 18 - 15 czerwca

Pauza: LZS II Olesno.
 
Kłos Słupiec 2-2 DTS Dąbrowa Tarnowska 15 czerwca, 14:00
LKS II Nowa Jastrząbka 11-2 LKS Ćwików 15 czerwca, 14:00
LKS Szarwark 0-1 LKS Smęgorzów 15 czerwca, 14:00
LZS Wójcina 4-1 Ava Grądy 15 czerwca, 14:00
w Wójcinie

Klasa A 2013/2014 (Tarnów III (Żabno))

Klasa B 2013/2014 (Tarnów III (Żabno))

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas