[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: Nowy Sącz-Gorlice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Wojnarowa 26 66 21 3 2 104-23 13 0 0 71-11 8 3 2 33-12
2.  LKS Ropa 26 65 21 2 3 82-28 11 0 2 40-14 10 2 1 42-14
3.  KS Bobowa 26 56 18 2 6 88-54 9 1 3 55-28 9 1 3 33-26
4.  Ogień Sękowa 26 55 18 1 7 92-46 8 1 4 45-22 10 0 3 47-24
5.  Wicher Mogilno 26 49 16 1 9 80-44 10 0 3 45-15 6 1 6 35-29
6.  LKS Zagórzany 26 42 13 3 10 70-44 6 3 4 34-23 7 0 6 36-21
7.  Biała Brunary 26 37 11 4 11 72-66 8 2 3 41-21 3 2 8 31-45 2 4 1 1 0 5-3
8.  Nafta Kryg 26 37 11 4 11 57-42 6 2 5 29-17 5 2 6 28-25 2 1 0 1 1 3-5
9.  LKS Uście Gorlickie 26 32 10 2 14 51-86 7 1 5 36-28 3 1 9 15-58
10.  Królovia Królowa Górna 26 25 7 4 15 46-93 4 3 6 22-34 3 1 9 24-59
11.  LKS Łużna 26 18 5 3 18 30-81 4 0 9 17-39 1 3 9 13-42
12.  LKS II Kobylanka 26 17 5 2 19 31-85 4 2 7 24-32 1 0 12 7-53
13.  Torcida Smerekowiec 26 16 5 1 20 44-96 3 1 9 28-40 2 0 11 16-56
14.  Victoria Śnietnica 26 14 4 2 20 34-93 1 1 11 19-51 3 1 9 15-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orzeł Wojnarowa    4-3 3-0 6-1 2-1 2-1 6-1 1-0 11-0 7-2 5-0 9-1 9-0 6-1 
 2 LKS Ropa0-4     2-0 1-2 2-1 3-1 2-1 2-1 6-1 5-1 5-1 3-1 6-0 3-0 
 3 KS Bobowa1-1 1-8     2-4 5-4 2-1 4-1 2-5 6-0 15-0 4-1 6-0* 5-2 2-1 
 4 Ogień Sękowa0-1 0-3 1-3     3-4 4-3 4-2 4-3 8-0 1-1 4-1 8-0* 3-0 5-1 
 5 Wicher Mogilno1-0 1-2 4-1 0-3     5-1 5-2 0-1 3-1 5-2 3-0 3-0 7-1 8-1 
 6 LKS Zagórzany1-1 0-3 1-3 3-4 2-2     3-2 0-2 3-0* 3-2 6-0 3-2 8-1 1-1 
 7 Biała Brunary1-1 1-1 1-2 4-3 2-3 1-3     3-1 7-1 3-2 5-0 6-0 4-2 3-2 
 8 Nafta Kryg0-1 1-3 1-2 1-2 2-0 1-0 2-2     1-2 7-2 1-1 3-0 5-2 4-0 
 9 LKS Uście Gorlickie1-6 0-3 1-2 2-1 2-1 1-8 6-0 3-1     7-3 2-2 6-0 5-0 0-1 
 10 Królovia Królowa Górna4-2 2-2 2-4 1-2 3-2 1-3 1-5 2-2 1-1     0-4 1-0 1-5 3-2 
 11 LKS Łużna0-4 0-4 2-3 0-10 1-3 0-2 5-3 0-4 1-2 3-1     3-1 1-0 1-2 
 12 LKS II Kobylanka0-2 1-2 2-2 1-6 2-4 0-5 2-4 4-3 3-0* 1-2 1-1     1-0 6-1 
 13 Torcida Smerekowiec2-4 0-2 4-5 1-4 2-4 0-4 4-4 2-3 5-1 2-5 4-1 2-1     0-2 
 14 Victoria Śnietnica1-6 3-6 2-6 2-5 1-6 1-4 1-4 2-2 3-6 0-1 2-1 0-1 1-3     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Wicher Mogilno 1-0 Orzeł Wojnarowa 15 sierpnia, 17:00
Victoria Śnietnica 0-1 Królovia Królowa Górna 15 sierpnia, 16:00
Ogień Sękowa 1-3 KS Bobowa 15 sierpnia, 16:00
Biała Brunary 1-1 LKS Ropa 15 sierpnia, 16:00
Nafta Kryg 1-2 LKS Uście Gorlickie 15 sierpnia, 15:00
LKS Zagórzany 6-0 LKS Łużna 15 sierpnia, 17:30
Torcida Smerekowiec 2-1 LKS II Kobylanka 14 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Orzeł Wojnarowa 9-0 Torcida Smerekowiec 18 sierpnia, 16:00
LKS Łużna 3-1 LKS II Kobylanka 18 sierpnia, 17:00
LKS Uście Gorlickie 1-8 LKS Zagórzany 18 sierpnia, 11:00
LKS Ropa 2-1 Nafta Kryg 18 sierpnia, 11:00
KS Bobowa 4-1 Biała Brunary 18 sierpnia, 11:00
Królovia Królowa Górna 1-2 Ogień Sękowa 18 sierpnia, 11:30
Wicher Mogilno 8-1 Victoria Śnietnica 18 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Victoria Śnietnica 1-6 Orzeł Wojnarowa 25 sierpnia, 16:00
Biała Brunary 3-2 Królovia Królowa Górna 25 sierpnia, 16:00
Nafta Kryg 1-2 KS Bobowa 25 sierpnia, 16:00
LKS Zagórzany 0-3 LKS Ropa 25 sierpnia, 17:00
LKS II Kobylanka 3-0 LKS Uście Gorlickie 25 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie przyjechali
Torcida Smerekowiec 4-1 LKS Łużna 25 sierpnia, 14:00
Wicher Mogilno 0-3 Ogień Sękowa 25 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 1 września

Orzeł Wojnarowa 5-0 LKS Łużna 1 września, 16:00
LKS Uście Gorlickie 5-0 Torcida Smerekowiec 1 września, 16:00
LKS Ropa 3-1 LKS II Kobylanka 1 września, 11:00
KS Bobowa 2-1 LKS Zagórzany 1 września, 17:00
Królovia Królowa Górna 2-2 Nafta Kryg 1 września, 11:30
Wicher Mogilno 5-2 Biała Brunary 1 września, 14:00
Victoria Śnietnica 2-5 Ogień Sękowa 1 września, 14:00

Kolejka 5 - 8 września

Ogień Sękowa 0-1 Orzeł Wojnarowa 8 września, 14:00
Biała Brunary 3-2 Victoria Śnietnica 8 września, 14:00
Nafta Kryg 2-0 Wicher Mogilno 8 września, 16:00
LKS Zagórzany 3-2 Królovia Królowa Górna 8 września, 16:00
LKS II Kobylanka 2-2 KS Bobowa 8 września, 16:00
Torcida Smerekowiec 0-2 LKS Ropa 8 września, 14:00
LKS Łużna 1-2 LKS Uście Gorlickie 8 września, 16:00

Kolejka 6 - 15 września

Orzeł Wojnarowa 11-0 LKS Uście Gorlickie 15 września, 16:00
LKS Ropa 5-1 LKS Łużna 15 września, 11:00
KS Bobowa 5-2 Torcida Smerekowiec 15 września, 16:00
Królovia Królowa Górna 1-0 LKS II Kobylanka 15 września, 11:30
Wicher Mogilno 5-1 LKS Zagórzany 15 września, 14:00
Victoria Śnietnica 2-2 Nafta Kryg 15 września, 15:00
Ogień Sękowa 4-2 Biała Brunary 15 września, 14:00

Kolejka 7 - 22 września

Biała Brunary 1-1 Orzeł Wojnarowa 22 września, 14:00
Nafta Kryg 1-2 Ogień Sękowa 22 września, 15:00
LKS Zagórzany 1-1 Victoria Śnietnica 22 września, 16:00
LKS II Kobylanka 2-4 Wicher Mogilno 22 września, 11:00
Torcida Smerekowiec 2-5 Królovia Królowa Górna 22 września, 13:00
LKS Łużna 2-3 KS Bobowa 22 września, 16:00
LKS Uście Gorlickie 0-3 LKS Ropa 22 września, 11:00

Kolejka 8 - 29 września

Orzeł Wojnarowa 4-3 LKS Ropa 29 września, 16:00
KS Bobowa 6-0 LKS Uście Gorlickie 29 września, 16:00
Królovia Królowa Górna 0-4 LKS Łużna 29 września, 11:30
Wicher Mogilno 7-1 Torcida Smerekowiec 29 września, 11:00
Victoria Śnietnica 0-1 LKS II Kobylanka 29 września, 13:00
Ogień Sękowa 4-3 LKS Zagórzany 29 września, 14:00
Biała Brunary 3-1 Nafta Kryg 29 września, 14:00

Kolejka 9 - 6 października

Nafta Kryg 0-1 Orzeł Wojnarowa 6 października, 15:00
LKS Zagórzany 3-2 Biała Brunary 6 października, 15:30
LKS II Kobylanka 1-6 Ogień Sękowa 6 października, 15:30
Torcida Smerekowiec 0-2 Victoria Śnietnica 6 października, 14:00
LKS Łużna 1-3 Wicher Mogilno 6 października, 15:00
LKS Uście Gorlickie 7-3 Królovia Królowa Górna 6 października, 11:00
LKS Ropa 2-0 KS Bobowa 6 października, 11:00

Kolejka 10 - 13 października

Orzeł Wojnarowa 3-0 KS Bobowa 13 października, 15:00
Królovia Królowa Górna 2-2 LKS Ropa 13 października, 11:30
Wicher Mogilno 3-1 LKS Uście Gorlickie 13 października, 14:00
Victoria Śnietnica 2-1 LKS Łużna 13 października, 14:00
Ogień Sękowa 3-0 Torcida Smerekowiec 13 października, 14:00
Biała Brunary 6-0 LKS II Kobylanka 13 października, 11:00
Nafta Kryg 1-0 LKS Zagórzany 13 października, 15:00

Kolejka 11 - 20 października

LKS Zagórzany 1-1 Orzeł Wojnarowa 20 października, 14:00
LKS II Kobylanka 4-3 Nafta Kryg 20 października, 14:00
Torcida Smerekowiec 4-4 Biała Brunary 20 października, 14:00
LKS Łużna 0-10 Ogień Sękowa 20 października, 14:00
LKS Uście Gorlickie 0-1 Victoria Śnietnica 20 października, 11:00
LKS Ropa 2-1 Wicher Mogilno 20 października, 11:00
KS Bobowa 15-0 Królovia Królowa Górna 20 października, 14:00

Kolejka 12 - 27 października

Orzeł Wojnarowa 7-2 Królovia Królowa Górna 27 października, 14:00
Wicher Mogilno 4-1 KS Bobowa 27 października, 14:00
Victoria Śnietnica 3-6 LKS Ropa 27 października, 14:00
Ogień Sękowa 8-0 LKS Uście Gorlickie 27 października, 14:00
Biała Brunary 5-0 LKS Łużna 27 października, 14:00
Nafta Kryg 5-2 Torcida Smerekowiec 27 października, 14:00
LKS Zagórzany 3-2 LKS II Kobylanka 27 października, 14:00

Kolejka 13 - 3 listopada

LKS II Kobylanka 0-2 Orzeł Wojnarowa 3 listopada, 13:00
Torcida Smerekowiec 0-4 LKS Zagórzany 3 listopada, 13:00
LKS Łużna 0-4 Nafta Kryg 3 listopada, 13:00
LKS Uście Gorlickie 6-0 Biała Brunary 3 listopada, 13:00
LKS Ropa 1-2 Ogień Sękowa 3 listopada, 13:00
KS Bobowa 2-1 Victoria Śnietnica 3 listopada, 13:00
Królovia Królowa Górna 3-2 Wicher Mogilno 3 listopada, 11:30

Kolejka 14 - 6 kwietnia

LKS II Kobylanka 1-0 Torcida Smerekowiec 6 kwietnia, 16:00
Orzeł Wojnarowa 2-1 Wicher Mogilno 6 kwietnia, 15:00
Królovia Królowa Górna 3-2 Victoria Śnietnica 6 kwietnia, 11:30
KS Bobowa 2-4 Ogień Sękowa 6 kwietnia, 16:00
LKS Ropa 2-1 Biała Brunary 6 kwietnia, 11:00
LKS Uście Gorlickie 3-1 Nafta Kryg 6 kwietnia, 11:00
LKS Łużna 0-2 LKS Zagórzany 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 13 kwietnia

Torcida Smerekowiec 2-4 Orzeł Wojnarowa 13 kwietnia, 15:30
LKS II Kobylanka 1-1 LKS Łużna 13 kwietnia, 17:00
LKS Zagórzany 3-0 LKS Uście Gorlickie 13 kwietnia, 16:30
(wo)
mecz przerwany w 65. minucie przy stanie 2-1 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Nafta Kryg 1-3 LKS Ropa 13 kwietnia, 11:30
Biała Brunary 1-2 KS Bobowa 13 kwietnia, 14:00
Ogień Sękowa 1-1 Królovia Królowa Górna 13 kwietnia, 14:00
Victoria Śnietnica 1-6 Wicher Mogilno 13 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 19 kwietnia

Ogień Sękowa 3-4 Wicher Mogilno 19 kwietnia, 14:00
Orzeł Wojnarowa 6-1 Victoria Śnietnica 19 kwietnia, 15:00
Królovia Królowa Górna 1-5 Biała Brunary 19 kwietnia, 11:30
KS Bobowa 2-5 Nafta Kryg 19 kwietnia, 15:00
LKS Ropa 3-1 LKS Zagórzany 19 kwietnia, 13:00
LKS Uście Gorlickie 6-0 LKS II Kobylanka 19 kwietnia, 12:30
LKS Łużna 1-0 Torcida Smerekowiec 19 kwietnia, 13:30

Kolejka 17 - 27 kwietnia

LKS Łużna 0-4 Orzeł Wojnarowa 27 kwietnia, 15:00
Torcida Smerekowiec 5-1 LKS Uście Gorlickie 27 kwietnia, 15:00
LKS II Kobylanka 1-2 LKS Ropa 27 kwietnia, 15:00
LKS Zagórzany 1-3 KS Bobowa 27 kwietnia, 17:00
Nafta Kryg 7-2 Królovia Królowa Górna 27 kwietnia, 11:30
Biała Brunary 2-3 Wicher Mogilno 27 kwietnia, 14:00
Ogień Sękowa 5-1 Victoria Śnietnica 27 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 4 maja

Orzeł Wojnarowa 6-1 Ogień Sękowa 3 maja, 17:00
Victoria Śnietnica 1-4 Biała Brunary 4 maja, 15:00
Wicher Mogilno 0-1 Nafta Kryg 4 maja, 17:00
Królovia Królowa Górna 1-3 LKS Zagórzany 4 maja, 11:30
KS Bobowa 6-0 LKS II Kobylanka 4 maja, 17:00
(wo)
mecz przerwany w 55. minucie przy stanie 6-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
LKS Ropa 6-0 Torcida Smerekowiec 4 maja, 11:00
LKS Uście Gorlickie 2-2 LKS Łużna 4 maja, 11:00

Kolejka 19 - 11 maja

LKS Uście Gorlickie 1-6 Orzeł Wojnarowa 10 maja, 17:00
LKS Łużna 0-4 LKS Ropa 11 maja, 11:00
Torcida Smerekowiec 4-5 KS Bobowa 11 maja, 16:00
LKS II Kobylanka 1-2 Królovia Królowa Górna 11 maja, 11:00
LKS Zagórzany 2-2 Wicher Mogilno 11 maja, 17:00
Nafta Kryg 4-0 Victoria Śnietnica 11 maja, 13:00
Biała Brunary 4-3 Ogień Sękowa 11 maja, 14:00

Kolejka 20 - 18 maja

Orzeł Wojnarowa 6-1 Biała Brunary 6 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ogień Sękowa 4-3 Nafta Kryg 18 maja, 14:00
Victoria Śnietnica 1-4 LKS Zagórzany 6 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wicher Mogilno 3-0 LKS II Kobylanka 6 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Królovia Królowa Górna 1-5 Torcida Smerekowiec 18 maja, 11:30
KS Bobowa 4-1 LKS Łużna 18 maja, 17:00
LKS Ropa 6-1 LKS Uście Gorlickie 18 maja, 11:00

Kolejka 21 - 25 maja

LKS Ropa 0-4 Orzeł Wojnarowa 24 maja, 18:00
LKS Uście Gorlickie 1-2 KS Bobowa 25 maja, 11:00
LKS Łużna 3-1 Królovia Królowa Górna 25 maja, 14:00
Torcida Smerekowiec 2-4 Wicher Mogilno 25 maja, 16:00
LKS II Kobylanka 6-1 Victoria Śnietnica 25 maja, 13:00
LKS Zagórzany 3-4 Ogień Sękowa 25 maja, 16:00
Nafta Kryg 2-2 Biała Brunary 25 maja, 11:30

Kolejka 22 - 1 czerwca

Orzeł Wojnarowa 1-0 Nafta Kryg 1 czerwca, 16:00
Biała Brunary 1-3 LKS Zagórzany 1 czerwca, 14:00
Ogień Sękowa 8-0 LKS II Kobylanka 1 czerwca, 14:00
(wo)
na boisku 8-1 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Victoria Śnietnica 1-3 Torcida Smerekowiec 1 czerwca, 15:30
Wicher Mogilno 3-0 LKS Łużna 1 czerwca, 17:00
Królovia Królowa Górna 1-1 LKS Uście Gorlickie 31 maja, 18:00
KS Bobowa 1-8 LKS Ropa 1 czerwca, 17:00

Kolejka 23 - 8 czerwca

KS Bobowa 1-1 Orzeł Wojnarowa 8 czerwca, 18:00
LKS Ropa 5-1 Królovia Królowa Górna 8 czerwca, 11:00
LKS Uście Gorlickie 2-1 Wicher Mogilno 8 czerwca, 11:00
LKS Łużna 1-2 Victoria Śnietnica 8 czerwca, 17:00
Torcida Smerekowiec 1-4 Ogień Sękowa 8 czerwca, 15:30
LKS II Kobylanka 2-4 Biała Brunary 8 czerwca, 14:00
LKS Zagórzany 0-2 Nafta Kryg 8 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 15 czerwca

Orzeł Wojnarowa 2-1 LKS Zagórzany 15 czerwca, 17:00
Nafta Kryg 3-0 LKS II Kobylanka 15 czerwca, 15:00
Biała Brunary 4-2 Torcida Smerekowiec 15 czerwca, 14:00
Ogień Sękowa 4-1 LKS Łużna 15 czerwca, 14:00
Victoria Śnietnica 3-6 LKS Uście Gorlickie 15 czerwca, 16:00
Wicher Mogilno 1-2 LKS Ropa 15 czerwca, 17:00
Królovia Królowa Górna 2-4 KS Bobowa 15 czerwca, 11:30

Kolejka 25 - 19 czerwca

Królovia Królowa Górna 4-2 Orzeł Wojnarowa 19 czerwca, 11:30
KS Bobowa 5-4 Wicher Mogilno 19 czerwca, 18:00
LKS Ropa 3-0 Victoria Śnietnica 19 czerwca, 13:00
LKS Uście Gorlickie 2-1 Ogień Sękowa 19 czerwca, 17:00
LKS Łużna 5-3 Biała Brunary 19 czerwca, 15:00
Torcida Smerekowiec 2-3 Nafta Kryg 19 czerwca, 16:30
LKS II Kobylanka 0-5 LKS Zagórzany 19 czerwca, 14:00
przerwany po I połowie przy stanie 0-5; gospodarze zrezygnowali z gry / uznano wynik z boiska

Kolejka 26 - 21 czerwca

Orzeł Wojnarowa 9-1 LKS II Kobylanka 21 czerwca, 17:00
LKS Zagórzany 8-1 Torcida Smerekowiec 21 czerwca, 17:00
Nafta Kryg 1-1 LKS Łużna 21 czerwca, 17:00
Biała Brunary 7-1 LKS Uście Gorlickie 21 czerwca, 17:00
Ogień Sękowa 0-3 LKS Ropa 21 czerwca, 17:00
Victoria Śnietnica 2-6 KS Bobowa 21 czerwca, 17:00
Wicher Mogilno 5-2 Królovia Królowa Górna 21 czerwca, 17:00

Baraże uzupełniające o udział w lidze okręgowej (Nowy Sącz)

Liga okręgowa 2013/2014 (Nowy Sącz)

Klasa A 2013/2014 (Limanowa)
Klasa A 2013/2014 (Nowy Sącz)
Klasa A 2013/2014 (Podhale)

Klasa B 2013/2014 (Gorlice)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas