[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2013/2014, grupa: Gorlice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Moszczanka Moszczenica 24 46 14 4 6 54-37 6 2 4 22-16 8 2 2 32-21
2.  Olimpijczyk Racławice 24 45 14 3 7 68-47 8 0 4 40-24 6 3 3 28-23
3.  LKS Szymbark 24 39 12 3 9 53-47 8 1 3 32-21 4 2 6 21-26
4.  LKS Grudna Kępska 24 36 11 3 10 50-45 5 3 4 24-15 6 0 6 26-30
5.  Sokół Staszkówka 24 32 10 2 12 56-56 6 1 5 34-28 4 1 7 22-28
6.  LKS Bystra (k. Gorlic) 24 30 9 3 12 46-53 4 2 6 26-25 5 1 6 20-28
7.  LKS Łosie 24 15 5 0 19 28-70 4 0 8 16-32 1 0 11 12-38
LKS Grudna Kępska rozgrywa swoje mecze w Bieczu.
LKS Łosie rozgrywa swoje mecze w Ropie.

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 Moszczanka Moszczenica    1-1 
1-3 
1-2 
0-0 
5-2 
0-2 
1-0 
2-3 
3-1 
3-1 
2-0 
3-1 
 2 Olimpijczyk Racławice1-3 
4-3 
    5-3 
5-0 
5-1 
2-4 
7-3 
1-4 
1-2 
3-0* 
3-1 
3-0 
 3 LKS Szymbark4-4 
0-2 
3-4 
3-1 
    1-0 
0-2 
1-0 
4-2 
4-0 
4-3 
5-3 
3-0* 
 4 LKS Grudna Kępska0-2 
4-5 
0-0 
1-2 
1-1 
3-0* 
    5-1 
2-1 
0-0 
2-3 
3-0 
3-0 
 5 Sokół Staszkówka1-1 
2-1 
3-4 
2-3 
4-3 
1-7 
6-0 
0-1 
    1-3 
5-1 
4-1 
5-3 
 6 LKS Bystra (k. Gorlic)1-2 
3-4 
4-3 
2-2 
3-1 
1-2 
5-2 
1-3 
1-2 
1-1 
    2-0 
2-3 
 7 LKS Łosie0-1 
1-4 
2-0 
1-5 
2-0 
0-2 
5-1 
0-8 
2-1 
1-4 
1-2 
1-4 
    

Kolejka 1 - 18 sierpnia

Pauza: Moszczanka Moszczenica.
 
LKS Grudna Kępska 0-0 LKS Bystra (k. Gorlic) 18 sierpnia, 11:00
LKS Szymbark 1-0 Sokół Staszkówka 17 sierpnia, 18:00
Olimpijczyk Racławice 3-1 LKS Łosie 18 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 25 sierpnia

Pauza: LKS Łosie.
 
Sokół Staszkówka 3-4 Olimpijczyk Racławice 25 sierpnia, 17:00
LKS Bystra (k. Gorlic) 3-1 LKS Szymbark 25 sierpnia, 17:00
Moszczanka Moszczenica 5-2 LKS Grudna Kępska 25 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 1 września

Pauza: LKS Grudna Kępska.
 
LKS Szymbark 4-4 Moszczanka Moszczenica 1 września, 11:00
Olimpijczyk Racławice 1-2 LKS Bystra (k. Gorlic) 1 września, 16:00
LKS Łosie 2-1 Sokół Staszkówka 1 września, 15:00

Kolejka 4 - 8 września

Pauza: Sokół Staszkówka.
 
LKS Bystra (k. Gorlic) 2-0 LKS Łosie 8 września, 16:30
Moszczanka Moszczenica 1-1 Olimpijczyk Racławice 8 września, 13:00
LKS Grudna Kępska 1-1 LKS Szymbark 8 września, 11:00

Kolejka 5 - 15 września

Pauza: LKS Szymbark.
 
Olimpijczyk Racławice 5-1 LKS Grudna Kępska 15 września, 16:00
LKS Łosie 0-1 Moszczanka Moszczenica 15 września, 15:00
LKS Bystra (k. Gorlic) 1-2 Sokół Staszkówka 15 września, 10:00

Kolejka 6 - 22 września

Pauza: LKS Bystra (k. Gorlic).
 
Moszczanka Moszczenica 1-0 Sokół Staszkówka 22 września, 13:00
LKS Grudna Kępska 3-0 LKS Łosie 22 września, 15:00
LKS Szymbark 3-4 Olimpijczyk Racławice 22 września, 11:00

Kolejka 7 - 29 września

Pauza: Olimpijczyk Racławice.
 
LKS Łosie 2-0 LKS Szymbark 29 września, 15:00
Sokół Staszkówka 6-0 LKS Grudna Kępska 29 września, 16:00
LKS Bystra (k. Gorlic) 1-2 Moszczanka Moszczenica 29 września, 16:00

Kolejka 8 - 6 października

Pauza: Moszczanka Moszczenica.
 
LKS Bystra (k. Gorlic) 5-2 LKS Grudna Kępska 6 października, 15:00
Sokół Staszkówka 4-3 LKS Szymbark 6 października, 14:00
LKS Łosie 2-0 Olimpijczyk Racławice 6 października, 14:00

Kolejka 9 - 13 października

Pauza: LKS Łosie.
 
Olimpijczyk Racławice 7-3 Sokół Staszkówka 13 października, 15:00
LKS Szymbark 4-0 LKS Bystra (k. Gorlic) 13 października, 11:00
LKS Grudna Kępska 0-2 Moszczanka Moszczenica 13 października, 11:00

Kolejka 10 - 20 października

Pauza: LKS Grudna Kępska.
 
Moszczanka Moszczenica 1-2 LKS Szymbark 20 października, 12:30
LKS Bystra (k. Gorlic) 4-3 Olimpijczyk Racławice 20 października, 15:30
Sokół Staszkówka 4-1 LKS Łosie 20 października, 15:30

Kolejka 11 - 27 października

Pauza: Sokół Staszkówka.
 
LKS Łosie 1-2 LKS Bystra (k. Gorlic) 27 października, 14:30
Olimpijczyk Racławice 1-3 Moszczanka Moszczenica 27 października, 14:00
LKS Szymbark 1-0 LKS Grudna Kępska 27 października, 11:00

Kolejka 12 - 3 listopada

Pauza: LKS Szymbark.
 
Sokół Staszkówka 1-3 LKS Bystra (k. Gorlic) 3 listopada, 13:30
LKS Grudna Kępska 0-0 Olimpijczyk Racławice 3 listopada, 11:00
Moszczanka Moszczenica 2-0 LKS Łosie 3 listopada, 12:30

Kolejka 13 - 10 listopada

Pauza: LKS Bystra (k. Gorlic).
 
Sokół Staszkówka 1-1 Moszczanka Moszczenica 10 listopada, 13:30
LKS Łosie 5-1 LKS Grudna Kępska 10 listopada, 11:00
Olimpijczyk Racławice 5-3 LKS Szymbark 10 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 17 listopada

Pauza: Olimpijczyk Racławice.
 
LKS Szymbark 5-3 LKS Łosie 17 listopada, 11:00
LKS Grudna Kępska 5-1 Sokół Staszkówka 17 listopada, 11:00
Moszczanka Moszczenica 3-1 LKS Bystra (k. Gorlic) 17 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 6 kwietnia

Pauza: Moszczanka Moszczenica.
 
LKS Łosie 1-5 Olimpijczyk Racławice 6 kwietnia, 14:00
LKS Bystra (k. Gorlic) 1-3 LKS Grudna Kępska 6 kwietnia, 11:00
Sokół Staszkówka 1-7 LKS Szymbark 6 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 13 kwietnia

Pauza: LKS Łosie.
 
LKS Grudna Kępska 4-5 Moszczanka Moszczenica 13 kwietnia, 11:00
LKS Szymbark 4-3 LKS Bystra (k. Gorlic) 13 kwietnia, 11:00
Olimpijczyk Racławice 1-4 Sokół Staszkówka 13 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 19 kwietnia

Pauza: LKS Grudna Kępska.
 
Sokół Staszkówka 5-3 LKS Łosie 19 kwietnia, 13:00
Moszczanka Moszczenica 0-0 LKS Szymbark 19 kwietnia, 13:00
LKS Bystra (k. Gorlic) 2-2 Olimpijczyk Racławice 19 kwietnia, 13:00

Kolejka 18 - 27 kwietnia

Pauza: Sokół Staszkówka.
 
Olimpijczyk Racławice 4-3 Moszczanka Moszczenica 27 kwietnia, 15:00
LKS Szymbark 0-2 LKS Grudna Kępska 27 kwietnia, 11:00
LKS Łosie 1-4 LKS Bystra (k. Gorlic) 27 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 1 maja

Pauza: LKS Szymbark.
 
Sokół Staszkówka 5-1 LKS Bystra (k. Gorlic) 1 maja, 14:30
Moszczanka Moszczenica 3-1 LKS Łosie 1 maja, 13:00
LKS Grudna Kępska 1-2 Olimpijczyk Racławice 1 maja, 11:00

Kolejka 20 - 4 maja

Pauza: LKS Bystra (k. Gorlic).
 
LKS Łosie 0-8 LKS Grudna Kępska 4 maja, 14:30
Olimpijczyk Racławice 5-0 LKS Szymbark 4 maja, 15:00
Sokół Staszkówka 2-1 Moszczanka Moszczenica 3 maja, 15:00

Kolejka 21 - 11 maja

Pauza: Olimpijczyk Racławice.
 
Moszczanka Moszczenica 3-1 LKS Bystra (k. Gorlic) 11 maja, 13:00
LKS Szymbark 3-0 LKS Łosie 11 maja, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Grudna Kępska 2-1 Sokół Staszkówka 11 maja, 14:30

Kolejka 22 - 18 maja

Pauza: Moszczanka Moszczenica.
 
LKS Szymbark 4-2 Sokół Staszkówka 6 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpijczyk Racławice 3-0 LKS Łosie 6 czerwca, 18:00
w Ropie / w pierwotnym terminie (18 maja, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Grudna Kępska 2-3 LKS Bystra (k. Gorlic) 6 czerwca, 18:00
w Bystrej; LKS Grudna Kępska gospodarzem / w pierwotnym terminie (18 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 23 - 25 maja

Pauza: LKS Łosie.
 
Moszczanka Moszczenica 0-2 LKS Grudna Kępska 25 maja, 13:00
Sokół Staszkówka 2-3 Olimpijczyk Racławice 25 maja, 14:00
LKS Bystra (k. Gorlic) 1-2 LKS Szymbark 25 maja, 16:30

Kolejka 24 - 1 czerwca

Pauza: LKS Grudna Kępska.
 
LKS Łosie 1-4 Sokół Staszkówka 1 czerwca, 13:00
Olimpijczyk Racławice 3-0 LKS Bystra (k. Gorlic) 1 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Szymbark 0-2 Moszczanka Moszczenica 1 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 8 czerwca

Pauza: Sokół Staszkówka.
 
Moszczanka Moszczenica 1-3 Olimpijczyk Racławice 8 czerwca, 13:00
LKS Bystra (k. Gorlic) 2-3 LKS Łosie 8 czerwca, 16:30
LKS Grudna Kępska 3-0 LKS Szymbark 8 czerwca, 11:00
(wo)
w Bieczu / mecz przerwany w 27. minucie przy stanie 2-0 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika gości

Kolejka 26 - 15 czerwca

Pauza: LKS Szymbark.
 
LKS Bystra (k. Gorlic) 1-1 Sokół Staszkówka 15 czerwca, 16:00
Olimpijczyk Racławice 2-4 LKS Grudna Kępska 15 czerwca, 16:00
LKS Łosie 1-4 Moszczanka Moszczenica 15 czerwca, 12:30
w Ropie

Kolejka 27 - 19 czerwca

Pauza: LKS Bystra (k. Gorlic).
 
LKS Szymbark 3-1 Olimpijczyk Racławice 19 czerwca, 15:00
LKS Grudna Kępska 3-0 LKS Łosie 19 czerwca, 17:00
w Bieczu
Moszczanka Moszczenica 2-3 Sokół Staszkówka 19 czerwca, 14:00

Kolejka 28 - 22 czerwca

Pauza: Olimpijczyk Racławice.
 
LKS Łosie 0-2 LKS Szymbark 22 czerwca, 15:00
w Ropie
Sokół Staszkówka 0-1 LKS Grudna Kępska 22 czerwca, 15:00
LKS Bystra (k. Gorlic) 3-4 Moszczanka Moszczenica 22 czerwca, 15:00

Klasa A 2013/2014 (Nowy Sącz-Gorlice)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas