[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2002/2003, grupa: Chełm
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Frassati Fajsławice 18 41 13 2 3 54-28 7 0 2 32-11 6 2 1 22-17 2 6 2 0 0 5-1
2.  Tatran Kraśniczyn 18 41 13 2 3 54-17 7 1 1 34-9 6 1 2 20-8 2 0 0 0 2 1-5
3.  Hutnik Dubeczno 18 36 11 3 4 64-32 6 2 1 37-11 5 1 3 27-21
4.  Brat Siennica Nadolna 18 31 10 1 7 44-28 6 0 3 22-10 4 1 4 22-18
5.  Vojsławia Wojsławice 18 30 9 3 6 40-33 6 1 2 29-17 3 2 4 11-16
6.  Olimpik Dorohusk 18 23 7 2 9 31-32 6 1 2 28-15 1 1 7 3-17
7.  Agros Suchawa 18 22 7 1 10 23-39 4 0 5 14-15 3 1 5 9-24
8.  Leszkopol Bezek 18 12 3 3 12 29-51 3 2 4 19-17 0 1 8 10-34
9.  Amicus Łopiennik Górny 18 11 2 5 11 20-56 2 4 3 12-22 0 1 8 8-34
10.  Victoria Żmudź 18 10 2 4 12 26-69 1 2 6 9-22 1 2 6 17-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Frassati Fajsławice    2-0 4-5 1-2 4-0 2-0 4-0 3-1 8-1 4-2 
 2 Tatran Kraśniczyn1-3     7-1 3-2 0-0 2-0 5-0 6-1 5-1 5-1 
 3 Hutnik Dubeczno7-1 0-1     4-0 2-1 1-1 2-2 3-2 5-2 13-1 
 4 Brat Siennica Nadolna1-4 0-1 0-2     3-0 1-0 2-0 3-1 2-0 10-2 
 5 Vojsławia Wojsławice1-3 0-6 3-2 2-2     3-0 5-1 8-0 2-1 5-2 
 6 Olimpik Dorohusk4-4 3-1 1-5 1-0 2-3     4-0 4-0 4-0 5-2 
 7 Agros Suchawa2-3 1-3 2-0 1-2 0-3 4-0     2-1 1-0 1-3 
 8 Leszkopol Bezek1-2 2-2 2-6 3-0 2-0 0-1 1-2     6-2 2-2 
 9 Amicus Łopiennik Górny0-0 0-4 1-1 2-9 1-1 1-0 1-2 4-3     2-2 
 10 Victoria Żmudź0-2 0-2 1-5 1-5 2-3 3-1 0-2 1-1 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 25 sierpnia

Tatran Kraśniczyn 5-1 Victoria Żmudź
Olimpik Dorohusk 4-0 Amicus Łopiennik Górny 18 września
termin niepewny
Vojsławia Wojsławice 1-3 Frassati Fajsławice
Hutnik Dubeczno 2-2 Agros Suchawa
Brat Siennica Nadolna 3-1 Leszkopol Bezek

Kolejka 2 - 1 września

Victoria Żmudź 1-1 Leszkopol Bezek
Agros Suchawa 1-2 Brat Siennica Nadolna
Frassati Fajsławice 4-5 Hutnik Dubeczno
Amicus Łopiennik Górny 1-1 Vojsławia Wojsławice
Tatran Kraśniczyn 2-0 Olimpik Dorohusk

Kolejka 3 - 8 września

Olimpik Dorohusk 5-2 Victoria Żmudź
Vojsławia Wojsławice 0-6 Tatran Kraśniczyn
Hutnik Dubeczno 5-2 Amicus Łopiennik Górny
Brat Siennica Nadolna 1-4 Frassati Fajsławice
Leszkopol Bezek 1-2 Agros Suchawa

Kolejka 4 - 14-15 września

Victoria Żmudź 0-2 Agros Suchawa
Frassati Fajsławice 3-1 Leszkopol Bezek
Amicus Łopiennik Górny 2-9 Brat Siennica Nadolna
Tatran Kraśniczyn 7-1 Hutnik Dubeczno
Olimpik Dorohusk 2-3 Vojsławia Wojsławice

Kolejka 5 - 22 września

Vojsławia Wojsławice 5-2 Victoria Żmudź
Hutnik Dubeczno 1-1 Olimpik Dorohusk
Brat Siennica Nadolna 0-1 Tatran Kraśniczyn
Leszkopol Bezek 6-2 Amicus Łopiennik Górny
Agros Suchawa 2-3 Frassati Fajsławice

Kolejka 6 - 28-29 września

Victoria Żmudź 0-2 Frassati Fajsławice
Amicus Łopiennik Górny 1-2 Agros Suchawa
Tatran Kraśniczyn 6-1 Leszkopol Bezek
Olimpik Dorohusk 1-0 Brat Siennica Nadolna
Vojsławia Wojsławice 3-2 Hutnik Dubeczno

Kolejka 7 - 5-6 października

Hutnik Dubeczno 13-1 Victoria Żmudź
Brat Siennica Nadolna 3-0 Vojsławia Wojsławice
Leszkopol Bezek 0-1 Olimpik Dorohusk
Agros Suchawa 1-3 Tatran Kraśniczyn
Frassati Fajsławice 8-1 Amicus Łopiennik Górny

Kolejka 8 - 12-13 października

Victoria Żmudź 1-1 Amicus Łopiennik Górny
Tatran Kraśniczyn 1-3 Frassati Fajsławice 27 października
Olimpik Dorohusk 4-0 Agros Suchawa 27 października
Vojsławia Wojsławice 8-0 Leszkopol Bezek 27 października
Hutnik Dubeczno 4-0 Brat Siennica Nadolna 27 października

Kolejka 9 - 19-20 października

Brat Siennica Nadolna 10-2 Victoria Żmudź
Leszkopol Bezek 2-6 Hutnik Dubeczno
Agros Suchawa 0-3 Vojsławia Wojsławice
Frassati Fajsławice 2-0 Olimpik Dorohusk
Amicus Łopiennik Górny 0-4 Tatran Kraśniczyn

Kolejka 10 - 12-13 kwietnia

Victoria Żmudź 0-2 Tatran Kraśniczyn
Amicus Łopiennik Górny 1-0 Olimpik Dorohusk
Frassati Fajsławice 4-0 Vojsławia Wojsławice
Agros Suchawa 2-0 Hutnik Dubeczno
Leszkopol Bezek 3-0 Brat Siennica Nadolna

Kolejka 11 - 26-27 kwietnia

Leszkopol Bezek 2-2 Victoria Żmudź
Brat Siennica Nadolna 2-0 Agros Suchawa
Hutnik Dubeczno 7-1 Frassati Fajsławice
Vojsławia Wojsławice 2-1 Amicus Łopiennik Górny
Olimpik Dorohusk 3-1 Tatran Kraśniczyn

Kolejka 12 - 4 maja

Victoria Żmudź 3-1 Olimpik Dorohusk
Tatran Kraśniczyn 0-0 Vojsławia Wojsławice
Amicus Łopiennik Górny 1-1 Hutnik Dubeczno
Frassati Fajsławice 1-2 Brat Siennica Nadolna
Agros Suchawa 2-1 Leszkopol Bezek

Kolejka 13 - 10-11 maja

Agros Suchawa 1-3 Victoria Żmudź
Leszkopol Bezek 1-2 Frassati Fajsławice
Brat Siennica Nadolna 2-0 Amicus Łopiennik Górny
Hutnik Dubeczno 0-1 Tatran Kraśniczyn
Vojsławia Wojsławice 3-0 Olimpik Dorohusk

Kolejka 14 - 17-18 maja

Victoria Żmudź 2-3 Vojsławia Wojsławice
Olimpik Dorohusk 1-5 Hutnik Dubeczno
Tatran Kraśniczyn 3-2 Brat Siennica Nadolna
Amicus Łopiennik Górny 4-3 Leszkopol Bezek
Frassati Fajsławice 4-0 Agros Suchawa

Kolejka 15 - 24-25 maja

Frassati Fajsławice 4-2 Victoria Żmudź
Agros Suchawa 1-0 Amicus Łopiennik Górny
Leszkopol Bezek 2-2 Tatran Kraśniczyn
Brat Siennica Nadolna 1-0 Olimpik Dorohusk
Hutnik Dubeczno 2-1 Vojsławia Wojsławice

Kolejka 16 - 31 maja-1 czerwca

Victoria Żmudź 1-5 Hutnik Dubeczno
Vojsławia Wojsławice 2-2 Brat Siennica Nadolna
Olimpik Dorohusk 4-0 Leszkopol Bezek
Tatran Kraśniczyn 5-0 Agros Suchawa
Amicus Łopiennik Górny 0-0 Frassati Fajsławice

Kolejka 17 - 7-8 czerwca

Amicus Łopiennik Górny 2-2 Victoria Żmudź
Frassati Fajsławice 2-0 Tatran Kraśniczyn
Agros Suchawa 4-0 Olimpik Dorohusk
Leszkopol Bezek 2-0 Vojsławia Wojsławice
Brat Siennica Nadolna 0-2 Hutnik Dubeczno

REKLAMA

Kolejka 18 - 14-15 czerwca

Victoria Żmudź 1-5 Brat Siennica Nadolna
Hutnik Dubeczno 3-2 Leszkopol Bezek
Vojsławia Wojsławice 5-1 Agros Suchawa
Olimpik Dorohusk 4-4 Frassati Fajsławice
Tatran Kraśniczyn 5-1 Amicus Łopiennik Górny

Klasa okręgowa 2002/2003 (Chełm)

Autor: Robert Mędykowski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas