[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2002/2003, grupa: Chełm
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Start Krasnystaw 28 68 22 2 4 118-23 12 1 1 67-9 10 1 3 51-14
2.  Płomień/Włodawianka Włodawa 28 62 20 2 6 84-33 12 1 1 54-11 8 1 5 30-22
3.  Ogniwo Wierzbica 28 59 19 2 7 70-34 10 0 4 39-17 9 2 3 31-17
4.  Hetman Żółkiewka 28 51 15 6 7 64-36 9 2 3 44-17 6 4 4 20-19
5.  Kłos Chełm 28 47 14 5 9 61-39 8 1 5 25-14 6 4 4 36-25
6.  Unia Białopole 28 46 14 4 10 49-45 9 2 3 32-15 5 2 7 17-30
7.  Vitrum Wola Uhruska 28 39 10 9 9 50-58 6 5 3 33-22 4 4 6 17-36
8.  Spółdzielca Siedliszcze 28 36 11 3 14 52-64 7 3 4 27-21 4 0 10 25-43 4 7 2 1 1 7-6
9.  Sparta Rejowiec Fabryczny 28 36 8 12 8 42-50 7 6 1 28-16 1 6 7 14-34 4 7 2 1 1 10-10
10.  GKS Pławanice/Kamień 28 36 11 3 14 80-89 8 0 6 55-45 3 3 8 25-44 4 3 1 0 3 13-14
11.  Hutnik Ruda-Huta 28 35 11 2 15 48-63 7 2 5 25-23 4 0 10 23-40
12.  Ruch Izbica 28 29 8 5 15 37-56 4 4 6 20-23 4 1 9 17-33
13.  Unia Rejowiec 28 23 6 5 17 38-76 4 2 8 24-34 2 3 9 14-42
14.  Sawena Sawin 28 21 6 3 19 44-91 5 1 8 30-38 1 2 11 14-53
15.  Astra Leśniowice 28 9 2 3 23 30-110 2 3 9 18-41 0 0 14 12-69
Chełmianka II Chełm wycofała się po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Start Krasnystaw    3-1 1-1 0-2 1-0 6-1 5-0 7-1 5-0 6-0 4-2 7-0 8-1 7-0 7-0 
 2 Płomień/Włodawianka Włodawa2-1     4-1 5-0 0-0 5-1 3-1 1-3 4-1 4-1 3-2 4-0 6-0 5-0 8-0 
 3 Ogniwo Wierzbica4-2 1-0     0-3 1-0 3-0 0-1 4-2 3-1 4-2 4-0 0-1 0-1 7-4 8-0 
 4 Hetman Żółkiewka3-2 3-0 0-1     1-2 2-1 4-0 2-3 2-2 6-1 7-1 4-1 2-2 5-0 3-1 
 5 Kłos Chełm0-2 1-0 0-2 1-1     0-1 3-1 5-2 0-1 3-0 4-2 0-1 2-1 3-0 3-0 
 6 Unia Białopole0-4 1-0 2-0 0-1 0-2     7-0 2-0 1-1 2-2 2-1 3-1 4-1 5-0 3-2 
 7 Vitrum Wola Uhruska0-5 1-2 0-2 1-1 0-0 4-1     5-1 2-2 3-3 1-0 2-2 2-1 2-0 10-2 
 8 Spółdzielca Siedliszcze0-4 1-3 3-1 3-1 3-4 1-2 1-1     1-1 2-1 3-1 2-0 1-0 2-2 4-0 
 9 Sparta Rejowiec Fabryczny1-1 2-2 2-2 0-0 4-1 3-2 1-1 1-0     5-1 2-3 1-0 1-1 3-1 2-1 
 10 GKS Pławanice/Kamień0-5 6-8 2-4 3-1 4-3 3-2 3-4 3-4 8-3     4-1 2-4 7-2 7-2 3-2 
 11 Hutnik Ruda-Huta0-5 1-3 1-3 3-1 1-4 0-1 2-2 2-1 3-0 3-2     1-0 0-0 3-1 5-0 
 12 Ruch Izbica0-4 0-2 0-4 0-1 4-4 0-0 0-0 2-1 0-0 1-2 1-2     4-1 3-0 5-2 
 13 Unia Rejowiec0-3 1-3 2-3 1-1 2-6 0-1 1-2 2-0 2-1 2-2 2-6 3-2     0-3 6-1 
 14 Sawena Sawin3-10 1-2 0-3 2-4 2-2 1-2 6-1 5-3 2-0 2-5 3-0 0-2 1-3     2-1 
 15 Astra Leśniowice1-3 0-4 0-4 0-3 2-8 2-2 0-3 2-4 1-1 1-3 0-2 4-3 4-0 1-1     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Ruch Izbica 0-4 Ogniwo Wierzbica
Hetman Żółkiewka 5-0 Sawena Sawin
Unia Białopole 2-0 Spółdzielca Siedliszcze
Sparta Rejowiec Fabryczny - Chełmianka II Chełm
było 5-0, anulowany
Vitrum Wola Uhruska 0-5 Start Krasnystaw
Astra Leśniowice 1-3 GKS Pławanice/Kamień
Płomień/Włodawianka Włodawa 0-0 Kłos Chełm
Unia Rejowiec 2-6 Hutnik Ruda-Huta

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Ogniwo Wierzbica 4-0 Hutnik Ruda-Huta
Kłos Chełm 2-1 Unia Rejowiec
GKS Pławanice/Kamień 6-8 Płomień/Włodawianka Włodawa
Start Krasnystaw 7-0 Astra Leśniowice
Chełmianka II Chełm - Vitrum Wola Uhruska
było 4-2, anulowany
Spółdzielca Siedliszcze 1-1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Sawena Sawin 1-2 Unia Białopole
Ruch Izbica 0-1 Hetman Żółkiewka

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Hetman Żółkiewka 0-1 Ogniwo Wierzbica
Unia Białopole 3-1 Ruch Izbica
Sparta Rejowiec Fabryczny 3-1 Sawena Sawin
Vitrum Wola Uhruska 5-1 Spółdzielca Siedliszcze
Astra Leśniowice - Chełmianka II Chełm
było 6-1, anulowany
Płomień/Włodawianka Włodawa 2-1 Start Krasnystaw
Unia Rejowiec 2-2 GKS Pławanice/Kamień
Hutnik Ruda-Huta 1-4 Kłos Chełm

Kolejka 4 - 28 sierpnia

Ogniwo Wierzbica 1-0 Kłos Chełm
GKS Pławanice/Kamień 4-1 Hutnik Ruda-Huta
Start Krasnystaw 8-1 Unia Rejowiec
Chełmianka II Chełm - Płomień/Włodawianka Włodawa
było 2-1, anulowany
Spółdzielca Siedliszcze 4-0 Astra Leśniowice
Sawena Sawin 6-1 Vitrum Wola Uhruska
Ruch Izbica 0-0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Hetman Żółkiewka 2-1 Unia Białopole

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Unia Białopole 2-0 Ogniwo Wierzbica
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0 Hetman Żółkiewka
Vitrum Wola Uhruska 2-2 Ruch Izbica
Astra Leśniowice 1-1 Sawena Sawin
Płomień/Włodawianka Włodawa 1-3 Spółdzielca Siedliszcze
Unia Rejowiec - Chełmianka II Chełm
było 3-5, anulowany
Hutnik Ruda-Huta 0-5 Start Krasnystaw
Kłos Chełm 3-0 GKS Pławanice/Kamień

Kolejka 6 - 7-8 września

Ogniwo Wierzbica 4-2 GKS Pławanice/Kamień
Start Krasnystaw 1-0 Kłos Chełm
Chełmianka II Chełm - Hutnik Ruda-Huta
było 2-0, anulowany
Spółdzielca Siedliszcze 1-0 Unia Rejowiec
Sawena Sawin 1-2 Płomień/Włodawianka Włodawa
Ruch Izbica 5-2 Astra Leśniowice
Hetman Żółkiewka 4-0 Vitrum Wola Uhruska
Unia Białopole 1-1 Sparta Rejowiec Fabryczny

Kolejka 7 - 11 września

Sparta Rejowiec Fabryczny 2-2 Ogniwo Wierzbica
Vitrum Wola Uhruska 4-1 Unia Białopole
Astra Leśniowice 0-3 Hetman Żółkiewka
Płomień/Włodawianka Włodawa 4-0 Ruch Izbica
Unia Rejowiec 0-3 Sawena Sawin
Hutnik Ruda-Huta 2-1 Spółdzielca Siedliszcze
Kłos Chełm - Chełmianka II Chełm
było 1-3, anulowany
GKS Pławanice/Kamień 0-5 Start Krasnystaw

Kolejka 8 - 14-15 września

Ogniwo Wierzbica 4-2 Start Krasnystaw
Chełmianka II Chełm - GKS Pławanice/Kamień
było 5-1, anulowany
Spółdzielca Siedliszcze 3-4 Kłos Chełm
Sawena Sawin 3-0 Hutnik Ruda-Huta
Ruch Izbica 4-1 Unia Rejowiec 2 października
Hetman Żółkiewka 3-0 Płomień/Włodawianka Włodawa
Unia Białopole 3-2 Astra Leśniowice
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 Vitrum Wola Uhruska

Kolejka 9 - 21-22 września

Vitrum Wola Uhruska 0-2 Ogniwo Wierzbica
Astra Leśniowice 1-1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Płomień/Włodawianka Włodawa 5-1 Unia Białopole
Unia Rejowiec 1-1 Hetman Żółkiewka
Hutnik Ruda-Huta 1-0 Ruch Izbica
Kłos Chełm 3-0 Sawena Sawin
GKS Pławanice/Kamień 3-4 Spółdzielca Siedliszcze
Start Krasnystaw - Chełmianka II Chełm
było 7-1, anulowany

Kolejka 10 - 29-30 września

Ogniwo Wierzbica - Chełmianka II Chełm
było 1-2, anulowany
Spółdzielca Siedliszcze 0-4 Start Krasnystaw
Sawena Sawin 2-5 GKS Pławanice/Kamień
Ruch Izbica 4-4 Kłos Chełm
Hetman Żółkiewka 7-1 Hutnik Ruda-Huta
Unia Białopole 4-1 Unia Rejowiec
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-2 Płomień/Włodawianka Włodawa
Vitrum Wola Uhruska 10-2 Astra Leśniowice

Kolejka 11 - 5-6 października

Astra Leśniowice 0-4 Ogniwo Wierzbica
Płomień/Włodawianka Włodawa 3-1 Vitrum Wola Uhruska
Unia Rejowiec 2-1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Hutnik Ruda-Huta 0-1 Unia Białopole
Kłos Chełm 1-1 Hetman Żółkiewka
GKS Pławanice/Kamień 2-4 Ruch Izbica
Start Krasnystaw 7-0 Sawena Sawin
Chełmianka II Chełm - Spółdzielca Siedliszcze
było 3-1, anulowany

Kolejka 12 - 12-13 października

Ogniwo Wierzbica 4-2 Spółdzielca Siedliszcze 22-23 marca
Sawena Sawin - Chełmianka II Chełm
było 5-1, anulowany
Ruch Izbica 0-4 Start Krasnystaw 19 kwietnia
spotkanie nie doszło do skutku także w weekend 22-23 marca i przełożono je ponownie
Hetman Żółkiewka 6-1 GKS Pławanice/Kamień 22-23 marca
Unia Białopole 0-2 Kłos Chełm 22-23 marca
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-3 Hutnik Ruda-Huta
Vitrum Wola Uhruska 2-1 Unia Rejowiec 22-23 marca
Astra Leśniowice 0-4 Płomień/Włodawianka Włodawa 22-23 marca

Kolejka 13 - 19-20 października

Płomień/Włodawianka Włodawa 4-1 Ogniwo Wierzbica
Unia Rejowiec 6-1 Astra Leśniowice
Hutnik Ruda-Huta 2-2 Vitrum Wola Uhruska
Kłos Chełm 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny
GKS Pławanice/Kamień 3-2 Unia Białopole
Start Krasnystaw 0-2 Hetman Żółkiewka
Chełmianka II Chełm - Ruch Izbica
było 5-0, anulowany
Spółdzielca Siedliszcze 2-2 Sawena Sawin

Kolejka 14 - 26-27 października

Ogniwo Wierzbica 7-4 Sawena Sawin
Ruch Izbica 2-1 Spółdzielca Siedliszcze
Hetman Żółkiewka - Chełmianka II Chełm
było 0-2, anulowany
Unia Białopole 0-4 Start Krasnystaw
Sparta Rejowiec Fabryczny 5-1 GKS Pławanice/Kamień
Vitrum Wola Uhruska 0-0 Kłos Chełm
Astra Leśniowice 0-2 Hutnik Ruda-Huta
Płomień/Włodawianka Włodawa 6-0 Unia Rejowiec

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Unia Rejowiec 2-3 Ogniwo Wierzbica
Hutnik Ruda-Huta 1-3 Płomień/Włodawianka Włodawa
Kłos Chełm 3-0 Astra Leśniowice
GKS Pławanice/Kamień 3-4 Vitrum Wola Uhruska
Start Krasnystaw 5-0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Chełmianka II Chełm - Unia Białopole
było 3-2, anulowany
Spółdzielca Siedliszcze 3-1 Hetman Żółkiewka
Sawena Sawin 0-2 Ruch Izbica

Kolejka 16 - 29-30 marca

Pauza: Sparta Rejowiec Fabryczny.
 
Ogniwo Wierzbica 0-1 Ruch Izbica
Sawena Sawin 2-4 Hetman Żółkiewka
Spółdzielca Siedliszcze 1-2 Unia Białopole
Start Krasnystaw 5-0 Vitrum Wola Uhruska
GKS Pławanice/Kamień 3-2 Astra Leśniowice
Kłos Chełm 1-0 Płomień/Włodawianka Włodawa
Hutnik Ruda-Huta 0-0 Unia Rejowiec

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

Pauza: Vitrum Wola Uhruska.
 
Hutnik Ruda-Huta 1-3 Ogniwo Wierzbica
Unia Rejowiec 2-6 Kłos Chełm
Płomień/Włodawianka Włodawa 4-1 GKS Pławanice/Kamień
Astra Leśniowice 1-3 Start Krasnystaw
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Spółdzielca Siedliszcze
Unia Białopole 5-0 Sawena Sawin
Hetman Żółkiewka 4-1 Ruch Izbica

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

Pauza: Astra Leśniowice.
 
Ogniwo Wierzbica 0-3 Hetman Żółkiewka
Ruch Izbica 0-0 Unia Białopole
Sawena Sawin 2-0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Spółdzielca Siedliszcze 1-1 Vitrum Wola Uhruska
Start Krasnystaw 3-1 Płomień/Włodawianka Włodawa
GKS Pławanice/Kamień 7-2 Unia Rejowiec
Kłos Chełm 4-2 Hutnik Ruda-Huta

Kolejka 19 - 26-27 kwietnia

Pauza: Płomień/Włodawianka Włodawa.
 
Kłos Chełm 0-2 Ogniwo Wierzbica
Hutnik Ruda-Huta 3-2 GKS Pławanice/Kamień
Unia Rejowiec 0-3 Start Krasnystaw
Astra Leśniowice 2-4 Spółdzielca Siedliszcze
Vitrum Wola Uhruska 2-0 Sawena Sawin
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Ruch Izbica
Unia Białopole 0-1 Hetman Żółkiewka

Kolejka 20 - 1 maja

Pauza: Unia Rejowiec.
 
Ogniwo Wierzbica 3-0 Unia Białopole
Hetman Żółkiewka 2-2 Sparta Rejowiec Fabryczny
Ruch Izbica 0-0 Vitrum Wola Uhruska
Sawena Sawin 2-1 Astra Leśniowice
Spółdzielca Siedliszcze 1-3 Płomień/Włodawianka Włodawa
Start Krasnystaw 4-2 Hutnik Ruda-Huta
GKS Pławanice/Kamień 4-3 Kłos Chełm

Kolejka 21 - 3-4 maja

Pauza: Hutnik Ruda-Huta.
 
GKS Pławanice/Kamień 2-4 Ogniwo Wierzbica
Kłos Chełm 0-2 Start Krasnystaw
Unia Rejowiec 2-0 Spółdzielca Siedliszcze
Płomień/Włodawianka Włodawa 5-0 Sawena Sawin
Astra Leśniowice 4-3 Ruch Izbica
Vitrum Wola Uhruska 1-1 Hetman Żółkiewka
Sparta Rejowiec Fabryczny 3-2 Unia Białopole

Kolejka 22 - 10-11 maja

Pauza: Kłos Chełm.
 
Ogniwo Wierzbica 3-1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Unia Białopole 7-0 Vitrum Wola Uhruska
Hetman Żółkiewka 3-1 Astra Leśniowice
Ruch Izbica 0-2 Płomień/Włodawianka Włodawa
Sawena Sawin 1-3 Unia Rejowiec
Spółdzielca Siedliszcze 3-1 Hutnik Ruda-Huta
Start Krasnystaw 6-0 GKS Pławanice/Kamień

Kolejka 23 - 17-18 maja

Pauza: GKS Pławanice/Kamień.
 
Start Krasnystaw 1-1 Ogniwo Wierzbica
Kłos Chełm 5-2 Spółdzielca Siedliszcze
Hutnik Ruda-Huta 3-1 Sawena Sawin
Unia Rejowiec 3-2 Ruch Izbica
Płomień/Włodawianka Włodawa 5-0 Hetman Żółkiewka
Astra Leśniowice 2-2 Unia Białopole
Vitrum Wola Uhruska 2-2 Sparta Rejowiec Fabryczny

Kolejka 24 - 24-25 maja

Pauza: Start Krasnystaw.
 
Ogniwo Wierzbica 0-1 Vitrum Wola Uhruska
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-1 Astra Leśniowice
Unia Białopole 1-0 Płomień/Włodawianka Włodawa
Hetman Żółkiewka 2-2 Unia Rejowiec
Ruch Izbica 1-2 Hutnik Ruda-Huta
Sawena Sawin 2-2 Kłos Chełm
Spółdzielca Siedliszcze 2-1 GKS Pławanice/Kamień

Kolejka 25 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Ogniwo Wierzbica.
 
Start Krasnystaw 7-1 Spółdzielca Siedliszcze
GKS Pławanice/Kamień 7-2 Sawena Sawin
Kłos Chełm 0-1 Ruch Izbica
Hutnik Ruda-Huta 3-1 Hetman Żółkiewka
Unia Rejowiec 0-1 Unia Białopole
Płomień/Włodawianka Włodawa 4-1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Astra Leśniowice 0-3 Vitrum Wola Uhruska

Kolejka 26 - 7-8 czerwca

Pauza: Spółdzielca Siedliszcze.
 
Ogniwo Wierzbica 8-0 Astra Leśniowice
Vitrum Wola Uhruska 1-2 Płomień/Włodawianka Włodawa
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 Unia Rejowiec
Unia Białopole 2-1 Hutnik Ruda-Huta
Hetman Żółkiewka 1-2 Kłos Chełm
Ruch Izbica 1-2 GKS Pławanice/Kamień
Sawena Sawin 3-10 Start Krasnystaw

Kolejka 27 - 14-15 czerwca

Pauza: Sawena Sawin.
 
Spółdzielca Siedliszcze 3-1 Ogniwo Wierzbica
Start Krasnystaw 7-0 Ruch Izbica
GKS Pławanice/Kamień 3-1 Hetman Żółkiewka
Kłos Chełm 0-1 Unia Białopole
Hutnik Ruda-Huta 3-0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Unia Rejowiec 1-2 Vitrum Wola Uhruska
Płomień/Włodawianka Włodawa 8-0 Astra Leśniowice

Kolejka 28 - 19 czerwca

Pauza: Ruch Izbica.
 
Ogniwo Wierzbica 1-0 Płomień/Włodawianka Włodawa
Astra Leśniowice 4-0 Unia Rejowiec
Vitrum Wola Uhruska 1-0 Hutnik Ruda-Huta
Sparta Rejowiec Fabryczny 4-1 Kłos Chełm
Unia Białopole 2-2 GKS Pławanice/Kamień
Hetman Żółkiewka 3-2 Start Krasnystaw
Sawena Sawin 5-3 Spółdzielca Siedliszcze

Kolejka 29 - 22 czerwca

Pauza: Hetman Żółkiewka.
 
Sawena Sawin 0-3 Ogniwo Wierzbica
Spółdzielca Siedliszcze 2-0 Ruch Izbica
Start Krasnystaw 6-1 Unia Białopole
GKS Pławanice/Kamień 8-3 Sparta Rejowiec Fabryczny
Kłos Chełm 3-1 Vitrum Wola Uhruska
Hutnik Ruda-Huta 5-0 Astra Leśniowice
Unia Rejowiec 1-3 Płomień/Włodawianka Włodawa

Kolejka 30 - 29 czerwca

Pauza: Unia Białopole.
 
Ogniwo Wierzbica 0-1 Unia Rejowiec
Płomień/Włodawianka Włodawa 3-2 Hutnik Ruda-Huta
Astra Leśniowice 2-8 Kłos Chełm
Vitrum Wola Uhruska 3-3 GKS Pławanice/Kamień
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 Start Krasnystaw
Hetman Żółkiewka 2-3 Spółdzielca Siedliszcze
Ruch Izbica 3-0 Sawena Sawin

IV liga 2002/2003 (lubelska)

Klasa okręgowa 2002/2003 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2002/2003 (Lublin)
Klasa okręgowa 2002/2003 (Zamość)

Klasa A 2002/2003 (Chełm)

Autor: Robert Mędykowski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas