[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2002/2003, grupa: Lublin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Janowianka Janów Lubelski 30 80 26 2 2 135-27 14 1 0 71-7 12 1 2 64-20
2.  Orły Kazimierz Dolny 30 67 22 1 7 71-25 12 0 3 46-11 10 1 4 25-14
3.  Opolanin Opole Lubelskie 30 66 21 3 6 72-35 14 0 1 45-10 7 3 5 27-25
4.  Cisy Nałęczów 30 57 17 6 7 65-42 8 5 2 40-22 9 1 5 25-20
5.  Orion Niedrzwica Duża 30 50 15 5 10 73-39 6 5 4 35-16 9 0 6 38-23
6.  Orzeł Urzędów 30 49 14 7 9 57-48 8 2 5 33-25 6 5 4 24-23 2 6 2 0 0 3-0
7.  Sygnał Lublin 30 49 16 1 13 58-48 12 0 3 37-18 4 1 10 21-30 2 0 0 0 2 0-3
8.  Polesie Kock 30 42 13 3 14 68-74 10 2 3 44-31 3 1 11 24-43
9.  Piaskovia Piaski 30 40 11 7 12 62-57 7 3 5 34-21 4 4 7 28-36 2 6 2 0 0 9-5
10.  POM Piotrowice 30 40 11 7 12 49-51 5 5 5 26-22 6 2 7 23-29 2 0 0 0 2 5-9
11.  Tur Milejów 30 32 9 5 16 49-46 8 2 5 37-19 1 3 11 12-27
12.  Puławiak Puławy 30 31 9 4 17 48-79 7 1 7 28-30 2 3 10 20-49
13.  Ruch Ryki 30 30 9 3 18 50-83 8 1 6 28-32 1 2 12 22-51
14.  BKS Unia II Bełżyce 30 27 7 6 17 54-77 3 4 8 32-35 4 2 9 22-42
15.  Świdniczanka Świdnik Duży 30 26 7 5 18 43-67 5 1 9 27-30 2 4 9 16-37
16.  Wawel Wąwolnica 30 1 0 1 29 24-180 0 1 14 14-72 0 0 15 10-108

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Janowianka Janów Lubelski    3-0 8-1 4-2 2-0 1-1 4-0 6-1 1-0 7-0 2-1 3-0* 5-1 9-0 3-0* 13-0 
 2 Orły Kazimierz Dolny3-4     1-2 2-0 4-1 3-1 2-0 1-0 3-0 0-1 2-0 4-1 6-0 6-1 3-0 6-0 
 3 Opolanin Opole Lubelskie2-1 0-2     1-0 2-0 3-1 2-0 2-1 4-0 3-0 3-2 8-0 3-0 4-2 2-0 6-1 
 4 Cisy Nałęczów5-3 1-0 3-0     0-2 1-1 1-1 5-3 1-1 2-0 1-1 2-2 5-3 6-0 0-3 7-2 
 5 Orion Niedrzwica Duża1-2 1-1 1-2 0-0     0-1 3-0 2-0 3-3 1-4 2-1 1-1 3-0 3-0 1-1 13-0 
 6 Orzeł Urzędów2-6 0-2 3-3 1-3 1-3     2-0 3-2 1-3 0-0 3-0 2-1 3-1 1-0 2-1 9-0 
 7 Sygnał Lublin0-4 3-0 2-1 2-1 3-0 0-1     2-1 2-1 3-1 1-0 5-1 3-1 1-3 7-1 3-2 
 8 Polesie Kock1-5 2-1 0-3 5-2 1-4 2-1 4-3     6-2 2-2 3-1 2-1 4-3 2-2 4-1 6-0 
 9 Piaskovia Piaski2-5 1-2 0-0 1-2 0-2 2-2 0-3 2-2     5-2 1-0 5-1 5-0 3-0* 2-0 5-0 
 10 POM Piotrowice0-6 0-1 0-0 0-1 1-0 1-2 2-1 4-3 3-4     2-2 4-0 1-1 0-0 1-1 7-0 
 11 Tur Milejów1-3 1-2 1-0 0-1 2-3 2-2 2-0 3-0* 4-0 0-4     2-2 2-0 3-0 5-1 9-1 
 12 Puławiak Puławy0-4 0-3* 3-1 0-1 5-1 0-3 3-1 2-3 4-4 2-0 1-0     3-2 0-2 3-5 2-0 
 13 Ruch Ryki2-2 0-3 0-1 0-4 0-8 2-0 1-3 6-2 2-0 2-0 2-0 1-5     3-2 3-1 4-1 
 14 BKS Unia II Bełżyce1-8 1-2 0-2 0-1 2-3 3-3 1-3 2-3 2-2 0-3 3-0 3-0 3-3     0-0 11-2 
 15 Świdniczanka Świdnik Duży0-3 1-2 2-4 3-4 0-5 0-1 1-0 3-1 0-4 0-1 0-0 6-0 3-2 1-2     7-1 
 16 Wawel Wąwolnica0-8 0-4 1-7 1-3 0-6 3-4 2-6 0-2 0-4 2-5 1-4 1-5 2-5 0-8 1-1     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Wawel Wąwolnica 0-8 Janowianka Janów Lubelski
Polesie Kock 3-1 Tur Milejów
Piaskovia Piaski 1-2 Cisy Nałęczów
Świdniczanka Świdnik Duży 1-2 BKS Unia II Bełżyce
Puławiak Puławy 5-1 Orion Niedrzwica Duża
Orzeł Urzędów 3-1 Ruch Ryki
Sygnał Lublin 2-1 Opolanin Opole Lubelskie
POM Piotrowice 0-1 Orły Kazimierz Dolny

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Janowianka Janów Lubelski 3-0 Orły Kazimierz Dolny
Opolanin Opole Lubelskie 3-0 POM Piotrowice
Ruch Ryki 1-3 Sygnał Lublin
Orion Niedrzwica Duża 0-1 Orzeł Urzędów
BKS Unia II Bełżyce 3-0 Puławiak Puławy
Cisy Nałęczów 0-3 Świdniczanka Świdnik Duży
Tur Milejów 4-0 Piaskovia Piaski
Wawel Wąwolnica 0-2 Polesie Kock

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Polesie Kock 1-5 Janowianka Janów Lubelski
Piaskovia Piaski 5-0 Wawel Wąwolnica
Świdniczanka Świdnik Duży 0-0 Tur Milejów
Puławiak Puławy 0-1 Cisy Nałęczów
Orzeł Urzędów 1-0 BKS Unia II Bełżyce
Sygnał Lublin 3-0 Orion Niedrzwica Duża
POM Piotrowice 1-1 Ruch Ryki
Opolanin Opole Lubelskie 0-2 Orły Kazimierz Dolny

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Janowianka Janów Lubelski 8-1 Opolanin Opole Lubelskie
Ruch Ryki 0-3 Orły Kazimierz Dolny
Orion Niedrzwica Duża 1-4 POM Piotrowice
BKS Unia II Bełżyce 1-3 Sygnał Lublin
Cisy Nałęczów 1-1 Orzeł Urzędów
Tur Milejów 2-2 Puławiak Puławy
Wawel Wąwolnica 1-1 Świdniczanka Świdnik Duży
Polesie Kock 6-2 Piaskovia Piaski

Kolejka 5 - 4 września

Piaskovia Piaski 2-5 Janowianka Janów Lubelski
Świdniczanka Świdnik Duży 3-1 Polesie Kock
Puławiak Puławy 2-0 Wawel Wąwolnica
Orzeł Urzędów 3-0 Tur Milejów
Sygnał Lublin 2-1 Cisy Nałęczów
POM Piotrowice 0-0 BKS Unia II Bełżyce
Orły Kazimierz Dolny 4-1 Orion Niedrzwica Duża
Opolanin Opole Lubelskie 3-0 Ruch Ryki

Kolejka 6 - 8 września

Janowianka Janów Lubelski 5-1 Ruch Ryki
Orion Niedrzwica Duża 1-2 Opolanin Opole Lubelskie
BKS Unia II Bełżyce 1-2 Orły Kazimierz Dolny
Cisy Nałęczów 2-0 POM Piotrowice
Tur Milejów 2-0 Sygnał Lublin
Wawel Wąwolnica 3-4 Orzeł Urzędów
Polesie Kock 2-1 Puławiak Puławy
Piaskovia Piaski 2-0 Świdniczanka Świdnik Duży

Kolejka 7 - 14-15 września

Świdniczanka Świdnik Duży 0-3 Janowianka Janów Lubelski
Puławiak Puławy 4-4 Piaskovia Piaski
Orzeł Urzędów 3-2 Polesie Kock
Sygnał Lublin 3-2 Wawel Wąwolnica
POM Piotrowice 2-2 Tur Milejów
Orły Kazimierz Dolny 2-0 Cisy Nałęczów
Opolanin Opole Lubelskie 4-2 BKS Unia II Bełżyce
Ruch Ryki 0-8 Orion Niedrzwica Duża

Kolejka 8 - 21-22 września

Janowianka Janów Lubelski 2-0 Orion Niedrzwica Duża
BKS Unia II Bełżyce 3-3 Ruch Ryki 2 października
Cisy Nałęczów 3-0 Opolanin Opole Lubelskie
Tur Milejów 1-2 Orły Kazimierz Dolny
Wawel Wąwolnica 2-5 POM Piotrowice
Polesie Kock 4-3 Sygnał Lublin
Piaskovia Piaski 2-2 Orzeł Urzędów
Świdniczanka Świdnik Duży 6-0 Puławiak Puławy

Kolejka 9 - 28-29 września

Puławiak Puławy 0-4 Janowianka Janów Lubelski
Orzeł Urzędów 2-1 Świdniczanka Świdnik Duży
Sygnał Lublin 2-1 Piaskovia Piaski
POM Piotrowice 4-3 Polesie Kock
Orły Kazimierz Dolny 6-0 Wawel Wąwolnica
Opolanin Opole Lubelskie 3-2 Tur Milejów
Ruch Ryki 0-4 Cisy Nałęczów
Orion Niedrzwica Duża 3-0 BKS Unia II Bełżyce

Kolejka 10 - 5-6 października

Janowianka Janów Lubelski 9-0 BKS Unia II Bełżyce
Cisy Nałęczów 0-2 Orion Niedrzwica Duża
Tur Milejów 2-0 Ruch Ryki
Wawel Wąwolnica 1-7 Opolanin Opole Lubelskie
Polesie Kock 2-1 Orły Kazimierz Dolny
Piaskovia Piaski 5-2 POM Piotrowice
Świdniczanka Świdnik Duży 1-0 Sygnał Lublin
Puławiak Puławy 0-3 Orzeł Urzędów

Kolejka 11 - 12-13 października

Orzeł Urzędów 2-6 Janowianka Janów Lubelski 30 października
Sygnał Lublin 5-1 Puławiak Puławy 23 października
POM Piotrowice 1-1 Świdniczanka Świdnik Duży 23 października
Orły Kazimierz Dolny 3-0 Piaskovia Piaski
Opolanin Opole Lubelskie 2-1 Polesie Kock 23 października
Ruch Ryki 4-1 Wawel Wąwolnica 23 października
Orion Niedrzwica Duża 2-1 Tur Milejów 23 października
BKS Unia II Bełżyce 0-1 Cisy Nałęczów

Kolejka 12 - 19-20 października

Janowianka Janów Lubelski 4-2 Cisy Nałęczów
Tur Milejów 3-0 BKS Unia II Bełżyce
Wawel Wąwolnica 0-6 Orion Niedrzwica Duża 30 października
Polesie Kock 4-3 Ruch Ryki
Piaskovia Piaski 0-0 Opolanin Opole Lubelskie
Świdniczanka Świdnik Duży 1-2 Orły Kazimierz Dolny
Puławiak Puławy 2-0 POM Piotrowice
Orzeł Urzędów 2-0 Sygnał Lublin

Kolejka 13 - 26-27 października

Sygnał Lublin 0-4 Janowianka Janów Lubelski
POM Piotrowice 1-2 Orzeł Urzędów
Orły Kazimierz Dolny 4-1 Puławiak Puławy
Opolanin Opole Lubelskie 2-0 Świdniczanka Świdnik Duży
Ruch Ryki 2-0 Piaskovia Piaski
Orion Niedrzwica Duża 2-0 Polesie Kock
BKS Unia II Bełżyce 11-2 Wawel Wąwolnica
Cisy Nałęczów 1-1 Tur Milejów

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Janowianka Janów Lubelski 2-1 Tur Milejów
Wawel Wąwolnica 1-3 Cisy Nałęczów
Polesie Kock 2-2 BKS Unia II Bełżyce
Piaskovia Piaski 0-2 Orion Niedrzwica Duża
Świdniczanka Świdnik Duży 3-2 Ruch Ryki
Puławiak Puławy 3-1 Opolanin Opole Lubelskie 17 listopada
Orzeł Urzędów 0-2 Orły Kazimierz Dolny 17 listopada
Sygnał Lublin 3-1 POM Piotrowice 17 listopada

Kolejka 15 - 9-10 listopada

POM Piotrowice 0-6 Janowianka Janów Lubelski
Orły Kazimierz Dolny 2-0 Sygnał Lublin
Opolanin Opole Lubelskie 3-1 Orzeł Urzędów
Ruch Ryki 1-5 Puławiak Puławy
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Świdniczanka Świdnik Duży
BKS Unia II Bełżyce 2-2 Piaskovia Piaski
Cisy Nałęczów 5-3 Polesie Kock
Tur Milejów 9-1 Wawel Wąwolnica

Kolejka 16 - 22-23 marca

Janowianka Janów Lubelski 13-0 Wawel Wąwolnica
Tur Milejów 3-0 Polesie Kock
(wo)
spotkanie pierwotnie przełożono na 9 kwietnia, ale nie odbyło się także w tym terminie, rozegrane 23 kwietnia, na boisku 2-0 - zweryfikowane na walkower
Cisy Nałęczów 1-1 Piaskovia Piaski
BKS Unia II Bełżyce 0-0 Świdniczanka Świdnik Duży
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Puławiak Puławy
Ruch Ryki 2-0 Orzeł Urzędów
Opolanin Opole Lubelskie 2-0 Sygnał Lublin
Orły Kazimierz Dolny 0-1 POM Piotrowice

Kolejka 17 - 29-30 marca

Orły Kazimierz Dolny 3-4 Janowianka Janów Lubelski
POM Piotrowice 0-0 Opolanin Opole Lubelskie
Sygnał Lublin 3-1 Ruch Ryki
Orzeł Urzędów 1-3 Orion Niedrzwica Duża 14 maja
spotkanie pierwotnie przełożono na 9 kwietnia, ale nie odbyło się także w tym terminie
Puławiak Puławy 0-2 BKS Unia II Bełżyce
Świdniczanka Świdnik Duży 3-4 Cisy Nałęczów
Piaskovia Piaski 1-0 Tur Milejów
Polesie Kock 6-0 Wawel Wąwolnica

Kolejka 18 - 5-6 kwietnia

Orły Kazimierz Dolny 1-2 Opolanin Opole Lubelskie
Janowianka Janów Lubelski 6-1 Polesie Kock
Wawel Wąwolnica 0-4 Piaskovia Piaski 23 kwietnia
Tur Milejów 5-1 Świdniczanka Świdnik Duży
Cisy Nałęczów 2-2 Puławiak Puławy
BKS Unia II Bełżyce 3-3 Orzeł Urzędów 23 kwietnia
Orion Niedrzwica Duża 3-0 Sygnał Lublin 23 kwietnia
pierwotnie przerwany w 22. minucie przy stanie 1-1, powtórzony
Ruch Ryki 2-0 POM Piotrowice

Kolejka 19 - 8 maja

Opolanin Opole Lubelskie 2-1 Janowianka Janów Lubelski
Orły Kazimierz Dolny 6-0 Ruch Ryki
POM Piotrowice 1-0 Orion Niedrzwica Duża
Sygnał Lublin 1-3 BKS Unia II Bełżyce
Orzeł Urzędów 1-3 Cisy Nałęczów
Puławiak Puławy 1-0 Tur Milejów
Świdniczanka Świdnik Duży 7-1 Wawel Wąwolnica
Piaskovia Piaski 2-2 Polesie Kock

Kolejka 20 - 16 kwietnia

Janowianka Janów Lubelski 1-0 Piaskovia Piaski
Polesie Kock 4-1 Świdniczanka Świdnik Duży
Wawel Wąwolnica 1-5 Puławiak Puławy
Tur Milejów 2-2 Orzeł Urzędów
Cisy Nałęczów 1-1 Sygnał Lublin 17 kwietnia
BKS Unia II Bełżyce 0-3 POM Piotrowice 17 kwietnia
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Orły Kazimierz Dolny
Ruch Ryki 0-1 Opolanin Opole Lubelskie

Kolejka 21 - 26-27 kwietnia

Ruch Ryki 2-2 Janowianka Janów Lubelski
Opolanin Opole Lubelskie 2-0 Orion Niedrzwica Duża
Orły Kazimierz Dolny 6-1 BKS Unia II Bełżyce
POM Piotrowice 0-1 Cisy Nałęczów
Sygnał Lublin 1-0 Tur Milejów
Orzeł Urzędów 9-0 Wawel Wąwolnica
Puławiak Puławy 2-3 Polesie Kock
Świdniczanka Świdnik Duży 0-4 Piaskovia Piaski

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Janowianka Janów Lubelski 3-0 Świdniczanka Świdnik Duży
(wo)
Piaskovia Piaski 5-1 Puławiak Puławy
Polesie Kock 2-1 Orzeł Urzędów
Wawel Wąwolnica 2-6 Sygnał Lublin
Tur Milejów 0-4 POM Piotrowice
Cisy Nałęczów 1-0 Orły Kazimierz Dolny
BKS Unia II Bełżyce 0-2 Opolanin Opole Lubelskie
Orion Niedrzwica Duża 3-0 Ruch Ryki

Kolejka 23 - 3-4 maja

Orion Niedrzwica Duża 1-2 Janowianka Janów Lubelski
Ruch Ryki 3-2 BKS Unia II Bełżyce
Opolanin Opole Lubelskie 1-0 Cisy Nałęczów
Orły Kazimierz Dolny 2-0 Tur Milejów
POM Piotrowice 7-0 Wawel Wąwolnica
Sygnał Lublin 2-1 Polesie Kock
Orzeł Urzędów 1-3 Piaskovia Piaski
Puławiak Puławy 3-5 Świdniczanka Świdnik Duży

Kolejka 24 - 10-11 maja

Janowianka Janów Lubelski 3-0 Puławiak Puławy
(wo)
Świdniczanka Świdnik Duży 0-1 Orzeł Urzędów
Piaskovia Piaski 0-3 Sygnał Lublin
Polesie Kock 2-2 POM Piotrowice
Wawel Wąwolnica 0-4 Orły Kazimierz Dolny
przerwany, utrzymano wynik z boiska
Tur Milejów 1-0 Opolanin Opole Lubelskie
Cisy Nałęczów 5-3 Ruch Ryki
BKS Unia II Bełżyce 2-3 Orion Niedrzwica Duża

Kolejka 25 - 17-18 maja

BKS Unia II Bełżyce 1-8 Janowianka Janów Lubelski
Orion Niedrzwica Duża 0-0 Cisy Nałęczów
Ruch Ryki 2-0 Tur Milejów
Opolanin Opole Lubelskie 6-1 Wawel Wąwolnica
Orły Kazimierz Dolny 1-0 Polesie Kock
POM Piotrowice 3-4 Piaskovia Piaski
Sygnał Lublin 7-1 Świdniczanka Świdnik Duży
Orzeł Urzędów 2-1 Puławiak Puławy

Kolejka 26 - 24-25 maja

Janowianka Janów Lubelski 1-1 Orzeł Urzędów
Puławiak Puławy 3-1 Sygnał Lublin
Świdniczanka Świdnik Duży 0-1 POM Piotrowice
Piaskovia Piaski 1-2 Orły Kazimierz Dolny
Polesie Kock 0-3 Opolanin Opole Lubelskie
Wawel Wąwolnica 2-5 Ruch Ryki
Tur Milejów 2-3 Orion Niedrzwica Duża
Cisy Nałęczów 6-0 BKS Unia II Bełżyce

Kolejka 27 - 30 maja-1 czerwca

Cisy Nałęczów 5-3 Janowianka Janów Lubelski
BKS Unia II Bełżyce 3-0 Tur Milejów
Orion Niedrzwica Duża 13-0 Wawel Wąwolnica
w Wąwolnicy
Ruch Ryki 6-2 Polesie Kock
Opolanin Opole Lubelskie 4-0 Piaskovia Piaski
Orły Kazimierz Dolny 3-0 Świdniczanka Świdnik Duży
POM Piotrowice 4-0 Puławiak Puławy
Sygnał Lublin 0-1 Orzeł Urzędów

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Janowianka Janów Lubelski 4-0 Sygnał Lublin
Orzeł Urzędów 0-0 POM Piotrowice
Puławiak Puławy 0-3 Orły Kazimierz Dolny
(wo)
nie odbył się
Świdniczanka Świdnik Duży 2-4 Opolanin Opole Lubelskie
Piaskovia Piaski 5-0 Ruch Ryki
Polesie Kock 1-4 Orion Niedrzwica Duża
Wawel Wąwolnica 0-8 BKS Unia II Bełżyce
Tur Milejów 0-1 Cisy Nałęczów

Kolejka 29 - 13-15 czerwca

Tur Milejów 1-3 Janowianka Janów Lubelski
Cisy Nałęczów 7-2 Wawel Wąwolnica
mecz w Wąwolnicy?
BKS Unia II Bełżyce 2-3 Polesie Kock
Orion Niedrzwica Duża 3-3 Piaskovia Piaski
Ruch Ryki 3-1 Świdniczanka Świdnik Duży
Opolanin Opole Lubelskie 8-0 Puławiak Puławy
Orły Kazimierz Dolny 3-1 Orzeł Urzędów
POM Piotrowice 2-1 Sygnał Lublin

Kolejka 30 - 22 czerwca

Janowianka Janów Lubelski 7-0 POM Piotrowice
Sygnał Lublin 3-0 Orły Kazimierz Dolny
Orzeł Urzędów 3-3 Opolanin Opole Lubelskie
Puławiak Puławy 3-2 Ruch Ryki
Świdniczanka Świdnik Duży 0-5 Orion Niedrzwica Duża
Piaskovia Piaski 3-0 BKS Unia II Bełżyce
(wo)
Polesie Kock 5-2 Cisy Nałęczów
Wawel Wąwolnica 1-4 Tur Milejów

IV liga 2002/2003 (lubelska)

Klasa okręgowa 2002/2003 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2002/2003 (Chełm)
Klasa okręgowa 2002/2003 (Zamość)

Klasa A 2002/2003 (Lublin I)
Klasa A 2002/2003 (Lublin II)

Autor: Robert Mędykowski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://www.sports.pl

 

Napisz do nas