[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2002/2003, grupa: Lublin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Trawniki 26 61 20 1 5 83-20 12 1 0 43-5 8 0 5 40-15
2.  Granit Bychawa 26 57 19 0 7 76-36 11 0 2 41-17 8 0 5 35-19
3.  Avenir Jabłonna 26 54 17 3 6 75-32 10 1 2 37-14 7 2 4 38-18
4.  Tęcza Kraśnik 26 50 16 2 8 58-20 10 1 2 32-5 6 1 6 26-15
5.  LKS Gościeradów 26 47 14 5 7 53-33 9 2 2 33-15 5 3 5 20-18
6.  LKS Stróża 26 41 12 5 9 42-44 8 2 3 27-15 4 3 6 15-29
7.  Iskra Krzemień 26 38 11 5 10 56-50 8 2 3 40-28 3 3 7 16-22 2 4 1 1 0 8-5
8.  LKS Potok Wielki 26 38 11 5 10 51-49 7 2 4 27-20 4 3 6 24-29 2 1 0 1 1 5-8
9.  Unia Wilkołaz 26 33 9 6 11 50-40 6 2 5 30-17 3 4 6 20-23
10.  Perła Mełgiew 26 32 9 5 12 41-46 6 3 4 24-19 3 2 8 17-27
11.  Huragan Siostrzytów 26 26 7 5 14 43-93 5 4 4 28-34 2 1 10 15-59
12.  Oleśnia Oleśniki 26 23 7 2 17 32-68 6 1 6 19-27 1 1 11 13-41
13.  Vir Dorohucza 26 13 3 4 19 28-67 3 3 7 16-28 0 1 12 12-39
14.  Arka Krzczonów 26 9 3 0 23 20-110 3 0 10 12-55 0 0 13 8-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Trawniki    1-0 1-0 3-1 0-0 6-0 3-0 3-1 1-0 5-0 10-1 4-1 4-1 2-0 
 2 Granit Bychawa2-6     2-0 4-3 2-0 4-0 1-3 3-2 5-0 2-0 4-1 6-1 3-1 3-0 
 3 Avenir Jabłonna3-1 3-4     2-1 4-2 4-1 2-0 4-0 1-2 1-1 3-1 4-0 4-0 2-1 
 4 Tęcza Kraśnik1-0 0-1 0-0     1-2 2-0 3-1 1-0 2-0 4-0 7-1 3-0 2-0* 6-0 
 5 LKS Gościeradów2-1 1-0 0-3 1-0     2-1 0-4 4-1 1-1 3-0* 13-0 2-1 2-2 2-1 
 6 LKS Stróża1-0 1-0 1-2 2-0 0-6     2-2 1-2 1-0 2-0 1-1 5-0 2-1 8-1 
 7 Iskra Krzemień0-3 4-3 5-3 1-1 1-3 1-2     4-4 5-1 4-2 6-1 2-1 4-3 3-1 
 8 LKS Potok Wielki0-4 1-2 2-3 1-0 4-2 4-1 1-4     1-1 2-1 3-2 0-0 4-0 4-0 
 9 Unia Wilkołaz1-2 0-3 5-3 0-3 0-1 1-1 0-0 0-3     2-1 6-0 6-0 3-0 6-0 
 10 Perła Mełgiew0-3 5-1 1-1 1-4 0-0 0-1 5-0 1-1 0-5     1-0 2-0 2-1 6-2 
 11 Huragan Siostrzytów4-3 2-5 0-7 0-4 3-1 1-1 1-1 2-2 3-3 1-3     4-2 4-1 3-1 
 12 Oleśnia Oleśniki1-4 0-7 0-2 0-2 1-1 1-3 1-0 3-1 2-1 1-5 3-0     1-0 5-1 
 13 Vir Dorohucza0-4 0-4 1-4 0-3 0-1 2-2 2-1 1-4 0-0 0-0 2-3 3-2     5-0 
 14 Arka Krzczonów0-9 1-5 0-10 0-4 2-1 1-2 1-0 2-3 1-6 0-4 0-4 0-5 4-2     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Tęcza Kraśnik 0-1 Granit Bychawa
LKS Stróża 1-0 Unia Wilkołaz
Perła Mełgiew 0-3 LKS Trawniki
Arka Krzczonów 0-10 Avenir Jabłonna
Huragan Siostrzytów 2-2 LKS Potok Wielki
Vir Dorohucza 0-1 LKS Gościeradów
Oleśnia Oleśniki 1-0 Iskra Krzemień

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Granit Bychawa 1-3 Iskra Krzemień
LKS Gościeradów 2-1 Oleśnia Oleśniki
LKS Potok Wielki 4-0 Vir Dorohucza
Avenir Jabłonna 3-1 Huragan Siostrzytów
LKS Trawniki 2-0 Arka Krzczonów
Unia Wilkołaz 2-1 Perła Mełgiew
Tęcza Kraśnik 2-0 LKS Stróża

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

LKS Stróża 1-0 Granit Bychawa 18 września
termin niepewny
Perła Mełgiew 1-4 Tęcza Kraśnik
Arka Krzczonów 1-6 Unia Wilkołaz
Huragan Siostrzytów 4-3 LKS Trawniki
Vir Dorohucza 1-4 Avenir Jabłonna
Oleśnia Oleśniki 3-1 LKS Potok Wielki
Iskra Krzemień 1-3 LKS Gościeradów

Kolejka 4 - 8 września

Granit Bychawa 2-0 LKS Gościeradów 25 września
termin niepewny
LKS Potok Wielki 1-4 Iskra Krzemień
Avenir Jabłonna 4-0 Oleśnia Oleśniki
LKS Trawniki 4-1 Vir Dorohucza
Unia Wilkołaz 6-0 Huragan Siostrzytów 18 września
termin niepewny
Tęcza Kraśnik 6-0 Arka Krzczonów
LKS Stróża 2-0 Perła Mełgiew

Kolejka 5 - 15 września

Perła Mełgiew 5-1 Granit Bychawa
Arka Krzczonów 1-2 LKS Stróża
Huragan Siostrzytów 0-4 Tęcza Kraśnik
Vir Dorohucza 0-0 Unia Wilkołaz
Oleśnia Oleśniki 1-4 LKS Trawniki
Iskra Krzemień 5-3 Avenir Jabłonna
LKS Gościeradów 4-1 LKS Potok Wielki

Kolejka 6 - 21-22 września

Granit Bychawa 3-2 LKS Potok Wielki
Avenir Jabłonna 4-2 LKS Gościeradów
LKS Trawniki 3-0 Iskra Krzemień
Unia Wilkołaz 6-0 Oleśnia Oleśniki
Tęcza Kraśnik 2-0 Vir Dorohucza
(wo)
LKS Stróża 1-1 Huragan Siostrzytów
Perła Mełgiew 6-2 Arka Krzczonów

Kolejka 7 - 28-29 września

Arka Krzczonów 1-5 Granit Bychawa
Huragan Siostrzytów 1-3 Perła Mełgiew
Vir Dorohucza 2-2 LKS Stróża
Oleśnia Oleśniki 0-2 Tęcza Kraśnik
Iskra Krzemień 5-1 Unia Wilkołaz
LKS Gościeradów 2-1 LKS Trawniki
LKS Potok Wielki 2-3 Avenir Jabłonna

Kolejka 8 - 5-6 października

Granit Bychawa 2-0 Avenir Jabłonna
LKS Trawniki 3-1 LKS Potok Wielki
Unia Wilkołaz 0-1 LKS Gościeradów
Tęcza Kraśnik 3-1 Iskra Krzemień
LKS Stróża 5-0 Oleśnia Oleśniki
Perła Mełgiew 2-1 Vir Dorohucza
Arka Krzczonów 0-4 Huragan Siostrzytów

Kolejka 9 - 12-13 października

Huragan Siostrzytów 2-5 Granit Bychawa
Vir Dorohucza 5-0 Arka Krzczonów
Oleśnia Oleśniki 1-5 Perła Mełgiew
Iskra Krzemień 1-2 LKS Stróża 23 października
termin niepewny
LKS Gościeradów 1-0 Tęcza Kraśnik
LKS Potok Wielki 1-1 Unia Wilkołaz 23 października
termin niepewny
Avenir Jabłonna 3-1 LKS Trawniki 30 października
termin niepewny

Kolejka 10 - 19-20 października

Granit Bychawa 2-6 LKS Trawniki
Unia Wilkołaz 5-3 Avenir Jabłonna
Tęcza Kraśnik 1-0 LKS Potok Wielki
LKS Stróża 0-6 LKS Gościeradów
Perła Mełgiew 5-0 Iskra Krzemień
Arka Krzczonów 0-5 Oleśnia Oleśniki
Huragan Siostrzytów 4-1 Vir Dorohucza

Kolejka 11 - 27 października

Vir Dorohucza 0-4 Granit Bychawa
Oleśnia Oleśniki 3-0 Huragan Siostrzytów
Iskra Krzemień 3-1 Arka Krzczonów
LKS Gościeradów 3-0 Perła Mełgiew
(wo)
przerwany w 31 minucie przy stanie 0-0
LKS Potok Wielki 4-1 LKS Stróża
brak terminu
Avenir Jabłonna 2-1 Tęcza Kraśnik
LKS Trawniki 1-0 Unia Wilkołaz

Kolejka 12 - 3 listopada

Granit Bychawa 5-0 Unia Wilkołaz
Tęcza Kraśnik 1-0 LKS Trawniki
LKS Stróża 1-2 Avenir Jabłonna
Perła Mełgiew 1-1 LKS Potok Wielki
Arka Krzczonów 2-1 LKS Gościeradów 17 listopada
mecz w Gościeradowie
Huragan Siostrzytów 1-1 Iskra Krzemień
Vir Dorohucza 3-2 Oleśnia Oleśniki

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Oleśnia Oleśniki 0-7 Granit Bychawa
Iskra Krzemień 4-3 Vir Dorohucza
LKS Gościeradów 13-0 Huragan Siostrzytów
LKS Potok Wielki 4-0 Arka Krzczonów
Avenir Jabłonna 1-1 Perła Mełgiew
LKS Trawniki 6-0 LKS Stróża
Unia Wilkołaz 0-3 Tęcza Kraśnik

Kolejka 14 - 29-30 marca

Granit Bychawa 4-3 Tęcza Kraśnik
Unia Wilkołaz 1-1 LKS Stróża
LKS Trawniki 5-0 Perła Mełgiew
Avenir Jabłonna 2-1 Arka Krzczonów
LKS Potok Wielki 3-2 Huragan Siostrzytów
LKS Gościeradów 2-2 Vir Dorohucza
Iskra Krzemień 2-1 Oleśnia Oleśniki

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Iskra Krzemień 4-3 Granit Bychawa 8 maja
Oleśnia Oleśniki 1-1 LKS Gościeradów
Vir Dorohucza 1-4 LKS Potok Wielki
Huragan Siostrzytów 0-7 Avenir Jabłonna
Arka Krzczonów 0-9 LKS Trawniki
Perła Mełgiew 0-5 Unia Wilkołaz
LKS Stróża 2-0 Tęcza Kraśnik 14 maja

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Granit Bychawa 4-0 LKS Stróża 23 kwietnia
Tęcza Kraśnik 4-0 Perła Mełgiew 23 kwietnia
Unia Wilkołaz 6-0 Arka Krzczonów 23 kwietnia
LKS Trawniki 10-1 Huragan Siostrzytów 23 kwietnia
Avenir Jabłonna 4-0 Vir Dorohucza 23 kwietnia
LKS Potok Wielki 0-0 Oleśnia Oleśniki 23 kwietnia
LKS Gościeradów 0-4 Iskra Krzemień 23 kwietnia

Kolejka 17 - 19-20 kwietnia

LKS Gościeradów 1-0 Granit Bychawa
Iskra Krzemień 4-4 LKS Potok Wielki
Oleśnia Oleśniki 0-2 Avenir Jabłonna
Vir Dorohucza 0-4 LKS Trawniki
Huragan Siostrzytów 3-3 Unia Wilkołaz
Arka Krzczonów 0-4 Tęcza Kraśnik
Perła Mełgiew 0-1 LKS Stróża 8 maja

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Granit Bychawa 2-0 Perła Mełgiew
LKS Stróża 8-1 Arka Krzczonów
Tęcza Kraśnik 7-1 Huragan Siostrzytów
Unia Wilkołaz 3-0 Vir Dorohucza
LKS Trawniki 4-1 Oleśnia Oleśniki
Avenir Jabłonna 2-0 Iskra Krzemień
LKS Potok Wielki 4-2 LKS Gościeradów

Kolejka 19 - 1 maja

LKS Potok Wielki 1-2 Granit Bychawa
LKS Gościeradów 0-3 Avenir Jabłonna
Iskra Krzemień 0-3 LKS Trawniki
Oleśnia Oleśniki 2-1 Unia Wilkołaz
Vir Dorohucza 0-3 Tęcza Kraśnik
Huragan Siostrzytów 1-1 LKS Stróża
Arka Krzczonów 0-4 Perła Mełgiew

Kolejka 20 - 4 maja

Granit Bychawa 3-0 Arka Krzczonów
Perła Mełgiew 1-0 Huragan Siostrzytów
LKS Stróża 2-1 Vir Dorohucza
Tęcza Kraśnik 3-0 Oleśnia Oleśniki
Unia Wilkołaz 0-0 Iskra Krzemień
LKS Trawniki 0-0 LKS Gościeradów
Avenir Jabłonna 4-0 LKS Potok Wielki

Kolejka 21 - 10-11 maja

Avenir Jabłonna 3-4 Granit Bychawa
LKS Potok Wielki 0-4 LKS Trawniki
LKS Gościeradów 1-1 Unia Wilkołaz
Iskra Krzemień 1-1 Tęcza Kraśnik
Oleśnia Oleśniki 1-3 LKS Stróża
Vir Dorohucza 0-0 Perła Mełgiew
Huragan Siostrzytów 3-1 Arka Krzczonów

Kolejka 22 - 17-18 maja

Granit Bychawa 4-1 Huragan Siostrzytów
Arka Krzczonów 4-2 Vir Dorohucza
Perła Mełgiew 2-0 Oleśnia Oleśniki
LKS Stróża 2-2 Iskra Krzemień
Tęcza Kraśnik 1-2 LKS Gościeradów
Unia Wilkołaz 0-3 LKS Potok Wielki
LKS Trawniki 1-0 Avenir Jabłonna

Kolejka 23 - 24-25 maja

LKS Trawniki 1-0 Granit Bychawa
Avenir Jabłonna 1-2 Unia Wilkołaz
LKS Potok Wielki 1-0 Tęcza Kraśnik
LKS Gościeradów 2-1 LKS Stróża
Iskra Krzemień 4-2 Perła Mełgiew
Oleśnia Oleśniki 5-1 Arka Krzczonów
Vir Dorohucza 2-3 Huragan Siostrzytów

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Granit Bychawa 3-1 Vir Dorohucza
Huragan Siostrzytów 4-2 Oleśnia Oleśniki
Arka Krzczonów 1-0 Iskra Krzemień
Perła Mełgiew 0-0 LKS Gościeradów
LKS Stróża 1-2 LKS Potok Wielki
Tęcza Kraśnik 0-0 Avenir Jabłonna
Unia Wilkołaz 1-2 LKS Trawniki

Kolejka 25 - 7-8 czerwca

Unia Wilkołaz 0-3 Granit Bychawa
LKS Trawniki 3-1 Tęcza Kraśnik
Avenir Jabłonna 4-1 LKS Stróża
LKS Potok Wielki 2-1 Perła Mełgiew
LKS Gościeradów 2-1 Arka Krzczonów
mecz w Krzczonowie
Iskra Krzemień 6-1 Huragan Siostrzytów
Oleśnia Oleśniki 1-0 Vir Dorohucza

Kolejka 26 - 14-15 czerwca

Granit Bychawa 6-1 Oleśnia Oleśniki
Vir Dorohucza 2-1 Iskra Krzemień
Huragan Siostrzytów 3-1 LKS Gościeradów
Arka Krzczonów 2-3 LKS Potok Wielki
Perła Mełgiew 1-1 Avenir Jabłonna
LKS Stróża 1-0 LKS Trawniki
Tęcza Kraśnik 2-0 Unia Wilkołaz

Klasa okręgowa 2002/2003 (Lublin)

Klasa A 2002/2003 (Lublin II)

Klasa B 2002/2003 (Lublin I)
Klasa B 2002/2003 (Lublin II)
Klasa B 2002/2003 (Lublin III)

Autor: Robert Mędykowski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas