[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2002/2003, grupa: Lublin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zawisza Garbów 26 58 18 4 4 83-34 10 1 2 46-14 8 3 2 37-20
2.  LZS D±browica 26 54 17 3 6 61-26 9 2 2 36-11 8 1 4 25-15
3.  Hetman Goł±b 26 48 15 3 8 62-43 7 1 5 36-26 8 2 3 26-17
4.  Powi¶lak Końskowola 26 47 15 2 9 50-37 10 0 3 34-17 5 2 6 16-20
5.  Tajfun Ostrów Lubelski 26 44 13 5 8 60-40 10 2 1 39-16 3 3 7 21-24
6.  BKS Bogucin 26 37 11 4 11 51-52 9 0 4 35-17 2 4 7 16-35
7.  GKS NiedĽwiada 26 35 11 2 13 44-53 4 2 7 18-24 7 0 6 26-29 2 6 2 0 0 5-0
8.  Amator Rososz-Leopoldów 26 35 11 2 13 56-67 8 2 3 31-23 3 0 10 25-44 2 0 0 0 2 0-5
9.  GKS Niemce 26 33 9 6 11 40-53 5 3 5 23-25 4 3 6 17-28
10.  LZS Wierzchowiska 26 32 10 2 14 42-51 6 1 6 25-23 4 1 8 17-28
11.  Serokomla Janowiec 26 30 9 3 14 23-43 5 3 5 18-9 4 0 9 5-34
12.  Garbarnia Kurów 26 29 9 2 15 38-57 5 1 7 15-21 4 1 8 23-36
13.  Żyrzyniak Żyrzyn 26 23 6 5 15 35-54 2 3 8 19-27 4 2 7 16-27
14.  Mazowsze Stężyca 26 18 5 3 18 32-67 4 2 7 20-29 1 1 11 12-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Zawisza Garbów    0-2 1-3 8-1 1-1 6-2 4-1 3-0 3-2 4-0 5-0 2-1 6-1 3-0* 
 2 LZS D±browica5-1     1-0 1-1 3-0 1-2 4-1 4-1 2-3 1-1 1-0 6-0 4-0 3-1 
 3 Hetman Goł±b2-5 1-3     1-4 2-0 1-1 5-3 2-3 5-2 3-2 3-0 6-1 0-1 5-1 
 4 Powi¶lak Końskowola4-1 1-0 1-2     3-0 4-2 2-0 6-3 6-1 2-0 0-1 1-5 2-1 2-1 
 5 Tajfun Ostrów Lubelski1-1 2-1 3-1 1-0     0-2 4-2 3-2 1-1 4-0 5-0 7-1 4-2 4-3 
 6 BKS Bogucin2-4 0-3 4-0 0-1 0-2     3-0* 3-2 3-0 4-1 6-0 2-1 4-2 4-1 
 7 GKS NiedĽwiada0-3* 0-2 2-2 1-3 4-3 2-2     4-0 0-1 0-2 1-0 0-4 0-2 4-0 
 8 Amator Rososz-Leopoldów2-2 3-2 1-4 2-1 0-5 4-3 0-1     2-2 3-0* 5-0 3-1 2-1 4-1 
 9 GKS Niemce0-0 1-3 1-1 1-3 0-6 0-0 1-4 5-4     3-0* 5-0 1-3 2-1 3-0* 
 10 LZS Wierzchowiska2-3 2-3 1-4 1-0 2-2 2-0 2-3 3-2 3-1     0-1 3-1 1-2 3-1 
 11 Serokomla Janowiec0-1 0-1 0-1 1-0 0-0 5-1 1-2 6-0 0-1 2-0     2-1 0-0 1-1 
 12 Garbarnia Kurów0-4 2-0 2-3 2-0 3-0* 0-0 0-3 1-2 3-2 0-3 0-2     1-2 1-0 
 13 Żyrzyniak Żyrzyn1-5 2-2 0-1 0-1 4-2 6-0 2-3 1-4 0-0 1-5 0-1 1-1     1-2 
 14 Mazowsze Stężyca1-7 1-3 0-4 1-1 2-0 4-1 1-3 3-2 0-1 1-3 3-0* 2-3 1-1     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

LZS D±browica 4-0 Żyrzyniak Żyrzyn
Amator Rososz-Leopoldów 4-3 BKS Bogucin
mecz w Bogucinie
Garbarnia Kurów 0-3 LZS Wierzchowiska
Hetman Goł±b 2-0 Tajfun Ostrów Lubelski
Zawisza Garbów 5-0 Serokomla Janowiec
Mazowsze Stężyca 1-1 Powi¶lak Końskowola
mecz w Końskowoli
GKS NiedĽwiada 0-1 GKS Niemce

Kolejka 2 - 25 sierpnia

Żyrzyniak Żyrzyn 0-0 GKS Niemce
Powi¶lak Końskowola 2-0 GKS NiedĽwiada
Serokomla Janowiec 1-1 Mazowsze Stężyca
Tajfun Ostrów Lubelski 1-1 Zawisza Garbów
LZS Wierzchowiska 1-4 Hetman Goł±b
BKS Bogucin 2-1 Garbarnia Kurów
LZS D±browica 4-1 Amator Rososz-Leopoldów

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 wrze¶nia

Amator Rososz-Leopoldów 2-1 Żyrzyniak Żyrzyn
Garbarnia Kurów 2-0 LZS D±browica
Hetman Goł±b 1-1 BKS Bogucin
Zawisza Garbów 4-0 LZS Wierzchowiska
Mazowsze Stężyca 2-0 Tajfun Ostrów Lubelski
GKS NiedĽwiada 1-0 Serokomla Janowiec
GKS Niemce 1-3 Powi¶lak Końskowola

Kolejka 4 - 7 wrze¶nia

Żyrzyniak Żyrzyn 0-1 Powi¶lak Końskowola
Serokomla Janowiec 0-1 GKS Niemce
Tajfun Ostrów Lubelski 4-2 GKS NiedĽwiada
LZS Wierzchowiska 3-1 Mazowsze Stężyca
BKS Bogucin 2-4 Zawisza Garbów
LZS D±browica 1-0 Hetman Goł±b
Amator Rososz-Leopoldów 3-1 Garbarnia Kurów

Kolejka 5 - 14-15 wrze¶nia

Garbarnia Kurów 1-2 Żyrzyniak Żyrzyn
Hetman Goł±b 2-3 Amator Rososz-Leopoldów
Zawisza Garbów 0-2 LZS D±browica
Mazowsze Stężyca 4-1 BKS Bogucin
GKS NiedĽwiada 0-2 LZS Wierzchowiska
GKS Niemce 0-6 Tajfun Ostrów Lubelski
Powi¶lak Końskowola 0-1 Serokomla Janowiec

Kolejka 6 - 21-22 wrze¶nia

Żyrzyniak Żyrzyn 0-1 Serokomla Janowiec
Tajfun Ostrów Lubelski 1-0 Powi¶lak Końskowola
LZS Wierzchowiska 3-1 GKS Niemce
BKS Bogucin 3-0 GKS NiedĽwiada
(wo)
na boisku 0-1
LZS D±browica 3-1 Mazowsze Stężyca
Amator Rososz-Leopoldów 2-2 Zawisza Garbów
Garbarnia Kurów 2-3 Hetman Goł±b

Kolejka 7 - 28-29 wrze¶nia

Hetman Goł±b 0-1 Żyrzyniak Żyrzyn
Zawisza Garbów 2-1 Garbarnia Kurów
Mazowsze Stężyca 3-2 Amator Rososz-Leopoldów
GKS NiedĽwiada 0-2 LZS D±browica
GKS Niemce 0-0 BKS Bogucin
Powi¶lak Końskowola 2-0 LZS Wierzchowiska
Serokomla Janowiec 0-0 Tajfun Ostrów Lubelski

Kolejka 8 - 5-6 paĽdziernika

Żyrzyniak Żyrzyn 4-2 Tajfun Ostrów Lubelski
LZS Wierzchowiska 0-1 Serokomla Janowiec
BKS Bogucin 0-1 Powi¶lak Końskowola
LZS D±browica 2-3 GKS Niemce
Amator Rososz-Leopoldów 0-1 GKS NiedĽwiada
Garbarnia Kurów 1-0 Mazowsze Stężyca
Hetman Goł±b 2-5 Zawisza Garbów

Kolejka 9 - 12-13 paĽdziernika

Zawisza Garbów 6-1 Żyrzyniak Żyrzyn
Mazowsze Stężyca 0-4 Hetman Goł±b 23 paĽdziernika
termin niepewny
GKS NiedĽwiada 0-4 Garbarnia Kurów 23 paĽdziernika
termin niepewny
GKS Niemce 5-4 Amator Rososz-Leopoldów
Powi¶lak Końskowola 1-0 LZS D±browica
Serokomla Janowiec 5-1 BKS Bogucin
Tajfun Ostrów Lubelski 4-0 LZS Wierzchowiska

Kolejka 10 - 19-20 paĽdziernika

Żyrzyniak Żyrzyn 1-5 LZS Wierzchowiska
BKS Bogucin 0-2 Tajfun Ostrów Lubelski
LZS D±browica 1-0 Serokomla Janowiec
Amator Rososz-Leopoldów 2-1 Powi¶lak Końskowola
Garbarnia Kurów 3-2 GKS Niemce
Hetman Goł±b 5-3 GKS NiedĽwiada
Zawisza Garbów 3-0 Mazowsze Stężyca
(wo)

Kolejka 11 - 26-27 paĽdziernika

Mazowsze Stężyca 1-1 Żyrzyniak Żyrzyn
GKS NiedĽwiada 0-3 Zawisza Garbów
(wo)
przerwany przy stanie 0-1
GKS Niemce 1-1 Hetman Goł±b
Powi¶lak Końskowola 1-5 Garbarnia Kurów
Serokomla Janowiec 6-0 Amator Rososz-Leopoldów
Tajfun Ostrów Lubelski 2-1 LZS D±browica
LZS Wierzchowiska 2-0 BKS Bogucin

Kolejka 12 - 3 listopada

Żyrzyniak Żyrzyn 6-0 BKS Bogucin 17 listopada
LZS D±browica 1-1 LZS Wierzchowiska
Amator Rososz-Leopoldów 0-5 Tajfun Ostrów Lubelski
Garbarnia Kurów 0-2 Serokomla Janowiec
Hetman Goł±b 1-4 Powi¶lak Końskowola
Zawisza Garbów 3-2 GKS Niemce
Mazowsze Stężyca 1-3 GKS NiedĽwiada

Kolejka 13 - 9-10 listopada

GKS NiedĽwiada 0-2 Żyrzyniak Żyrzyn
GKS Niemce 3-0 Mazowsze Stężyca
(wo)
Powi¶lak Końskowola 4-1 Zawisza Garbów
Serokomla Janowiec 0-1 Hetman Goł±b
Tajfun Ostrów Lubelski 7-1 Garbarnia Kurów
LZS Wierzchowiska 3-2 Amator Rososz-Leopoldów
BKS Bogucin 0-3 LZS D±browica

Kolejka 14 - 29-30 marca

Żyrzyniak Żyrzyn 2-2 LZS D±browica
BKS Bogucin 3-2 Amator Rososz-Leopoldów
mecz w Rososzu
LZS Wierzchowiska 3-1 Garbarnia Kurów
Tajfun Ostrów Lubelski 3-1 Hetman Goł±b
Serokomla Janowiec 0-1 Zawisza Garbów
Powi¶lak Końskowola 2-1 Mazowsze Stężyca
mecz w Stężycy
GKS Niemce 1-4 GKS NiedĽwiada

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

GKS Niemce 2-1 Żyrzyniak Żyrzyn
GKS NiedĽwiada 1-3 Powi¶lak Końskowola
Mazowsze Stężyca 3-0 Serokomla Janowiec
(wo)
walkower lub termin niepewny
Zawisza Garbów 1-1 Tajfun Ostrów Lubelski
Hetman Goł±b 3-2 LZS Wierzchowiska
Garbarnia Kurów 0-0 BKS Bogucin
Amator Rososz-Leopoldów 3-2 LZS D±browica

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Żyrzyniak Żyrzyn 1-4 Amator Rososz-Leopoldów 23 kwietnia
LZS D±browica 6-0 Garbarnia Kurów 23 kwietnia
BKS Bogucin 4-0 Hetman Goł±b 23 kwietnia
LZS Wierzchowiska 2-3 Zawisza Garbów 23 kwietnia
Tajfun Ostrów Lubelski 4-3 Mazowsze Stężyca 23 kwietnia
Serokomla Janowiec 1-2 GKS NiedĽwiada 23 kwietnia
Powi¶lak Końskowola 6-1 GKS Niemce 23 kwietnia

Kolejka 17 - 19-20 kwietnia

Powi¶lak Końskowola 2-1 Żyrzyniak Żyrzyn
GKS Niemce 5-0 Serokomla Janowiec
GKS NiedĽwiada 4-3 Tajfun Ostrów Lubelski
Mazowsze Stężyca 1-3 LZS Wierzchowiska
Zawisza Garbów 6-2 BKS Bogucin
Hetman Goł±b 1-3 LZS D±browica
Garbarnia Kurów 1-2 Amator Rososz-Leopoldów

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Żyrzyniak Żyrzyn 1-1 Garbarnia Kurów
Amator Rososz-Leopoldów 1-4 Hetman Goł±b
LZS D±browica 5-1 Zawisza Garbów
BKS Bogucin 4-1 Mazowsze Stężyca
LZS Wierzchowiska 2-3 GKS NiedĽwiada
Tajfun Ostrów Lubelski 1-1 GKS Niemce
Serokomla Janowiec 1-0 Powi¶lak Końskowola

Kolejka 19 - 1 maja

Serokomla Janowiec 0-0 Żyrzyniak Żyrzyn
Powi¶lak Końskowola 3-0 Tajfun Ostrów Lubelski
GKS Niemce 3-0 LZS Wierzchowiska
(wo)
na boisku 1-5
GKS NiedĽwiada 2-2 BKS Bogucin
Mazowsze Stężyca 1-3 LZS D±browica
Zawisza Garbów 3-0 Amator Rososz-Leopoldów
Hetman Goł±b 6-1 Garbarnia Kurów

Kolejka 20 - 4 maja

Żyrzyniak Żyrzyn 0-1 Hetman Goł±b
Garbarnia Kurów 0-4 Zawisza Garbów
Amator Rososz-Leopoldów 4-1 Mazowsze Stężyca
LZS D±browica 4-1 GKS NiedĽwiada
BKS Bogucin 3-0 GKS Niemce
LZS Wierzchowiska 1-0 Powi¶lak Końskowola
Tajfun Ostrów Lubelski 5-0 Serokomla Janowiec

Kolejka 21 - 10-11 maja

Tajfun Ostrów Lubelski 4-2 Żyrzyniak Żyrzyn
Serokomla Janowiec 2-0 LZS Wierzchowiska
Powi¶lak Końskowola 4-2 BKS Bogucin
GKS Niemce 1-3 LZS D±browica
GKS NiedĽwiada 4-0 Amator Rososz-Leopoldów
Mazowsze Stężyca 2-3 Garbarnia Kurów
Zawisza Garbów 1-3 Hetman Goł±b

Kolejka 22 - 17-18 maja

Żyrzyniak Żyrzyn 1-5 Zawisza Garbów
Hetman Goł±b 5-1 Mazowsze Stężyca
Garbarnia Kurów 0-3 GKS NiedĽwiada
Amator Rososz-Leopoldów 2-2 GKS Niemce
LZS D±browica 1-1 Powi¶lak Końskowola
BKS Bogucin 6-0 Serokomla Janowiec
LZS Wierzchowiska 2-2 Tajfun Ostrów Lubelski

Kolejka 23 - 24-25 maja

LZS Wierzchowiska 1-2 Żyrzyniak Żyrzyn
Tajfun Ostrów Lubelski 0-2 BKS Bogucin
Serokomla Janowiec 0-1 LZS D±browica
Powi¶lak Końskowola 6-3 Amator Rososz-Leopoldów
GKS Niemce 1-3 Garbarnia Kurów
GKS NiedĽwiada 2-2 Hetman Goł±b
Mazowsze Stężyca 1-7 Zawisza Garbów

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Żyrzyniak Żyrzyn 1-2 Mazowsze Stężyca
Zawisza Garbów 4-1 GKS NiedĽwiada
Hetman Goł±b 5-2 GKS Niemce
Garbarnia Kurów 2-0 Powi¶lak Końskowola
Amator Rososz-Leopoldów 5-0 Serokomla Janowiec
LZS D±browica 3-0 Tajfun Ostrów Lubelski
BKS Bogucin 4-1 LZS Wierzchowiska

Kolejka 25 - 7-8 czerwca

BKS Bogucin 4-2 Żyrzyniak Żyrzyn
LZS Wierzchowiska 2-3 LZS D±browica
Tajfun Ostrów Lubelski 3-2 Amator Rososz-Leopoldów
Serokomla Janowiec 2-1 Garbarnia Kurów
Powi¶lak Końskowola 1-2 Hetman Goł±b
GKS Niemce 0-0 Zawisza Garbów
GKS NiedĽwiada 4-0 Mazowsze Stężyca

Kolejka 26 - 14-15 czerwca

Żyrzyniak Żyrzyn 2-3 GKS NiedĽwiada
Mazowsze Stężyca 0-1 GKS Niemce
Zawisza Garbów 8-1 Powi¶lak Końskowola
Hetman Goł±b 3-0 Serokomla Janowiec
Garbarnia Kurów 3-0 Tajfun Ostrów Lubelski
(wo)
na boisku 2-3
Amator Rososz-Leopoldów 3-0 LZS Wierzchowiska
(wo)
LZS D±browica 1-2 BKS Bogucin

Klasa okręgowa 2002/2003 (Lublin)

Klasa A 2002/2003 (Lublin I)

Klasa B 2002/2003 (Lublin I)
Klasa B 2002/2003 (Lublin II)
Klasa B 2002/2003 (Lublin III)

Autor: Robert Mędykowski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas