[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2002/2003, grupa: Lublin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Auto-Mróz Ryki 22 54 17 3 2 80-14 10 0 1 39-4 7 3 1 41-10
2.  Koziołek Lublin 22 52 16 4 2 63-24 8 3 0 40-8 8 1 2 23-16
3.  Ludwiniak Ludwin 22 47 15 2 5 63-35 7 2 2 33-16 8 0 3 30-19
4.  Met-Kol Adampol (Świdnik) 22 39 12 3 7 52-40 8 2 1 32-11 4 1 6 20-29
5.  GLKS Michów 22 35 11 2 9 66-62 7 0 4 39-31 4 2 5 27-31
6.  Legion II Tomaszowice 22 31 9 4 9 46-39 7 0 4 31-17 2 4 5 15-22
7.  Perła Rokitno 22 30 10 0 12 67-56 8 0 3 49-15 2 0 9 18-41
8.  LKS Kamionka (k. Lublina) 22 25 8 1 13 53-59 5 1 5 31-23 3 0 8 22-36 2 3 1 0 1 6-6
9.  Gigant Przytoczno 22 25 8 1 13 43-61 6 0 5 28-14 2 1 8 15-47 2 3 1 0 1 6-6
10.  Grom Firlej 22 19 6 1 15 55-85 4 1 6 36-35 2 0 9 19-50
11.  Czarni Pliszczyn 22 18 5 3 14 35-82 3 3 5 24-30 2 0 9 11-52
12.  Flis Leszkowice 22 8 2 2 18 21-87 2 1 8 19-39 0 1 10 2-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Auto-Mróz Ryki    4-0 5-1 4-0 3-0* 0-1 5-0 2-0 4-0 6-1 3-1 3-0* 
 2 Koziołek Lublin1-1     1-0 4-0 5-5 3-0 3-1 2-0 1-1 10-0 7-0 3-0* 
 3 Ludwiniak Ludwin0-3* 3-0*     2-0 3-1 1-1 7-1 6-1 4-3 5-3 1-2 1-1 
 4 Met-Kol Adampol (Świdnik)0-0 2-5 2-0     6-0 2-2 4-1 3-2 3-0 3-1 3-0* 4-0 
 5 GLKS Michów1-10 1-4 1-5 3-0     1-0 4-3 7-4 3-0* 2-3 9-2 7-0 
 6 Legion II Tomaszowice2-1 0-1 1-4 1-0 0-3*     3-4 2-1 7-0 4-1 8-2 3-0* 
 7 Perła Rokitno0-3 0-1 1-2 4-2 4-2 3-1     3-1 16-2 5-1 10-0 3-0 
 8 LKS Kamionka (k. Lublina)1-3 2-2 2-3 2-5 1-3 3-0 3-1     2-3 3-0* 5-2 7-1 
 9 Gigant Przytoczno1-3 0-1 1-2 0-2 4-0 2-1 3-0 3-4     7-1 3-0 4-0 
 10 Grom Firlej2-5 0-2 1-4 6-6 1-5 3-5 3-2 3-4 4-2     3-0* 10-0 
 11 Czarni Pliszczyn2-2 2-4 1-4 3-4 3-3 1-1 3-0 0-3 3-2 3-7     3-0* 
 12 Flis Leszkowice0-10 2-3 3-5 0-1 1-5 3-3 3-5 5-2 0-2 2-1 0-2     

Kolejka 1 - 25 sierpnia

Legion II Tomaszowice 4-1 Grom Firlej
Ludwiniak Ludwin 3-0 Koziołek Lublin
(wo)
GLKS Michów 3-0 Met-Kol Adampol (Świdnik)
LKS Kamionka (k. Lublina) 7-1 Flis Leszkowice
Perła Rokitno 16-2 Gigant Przytoczno
Auto-Mróz Ryki 3-1 Czarni Pliszczyn

Kolejka 2 - 1 września

Grom Firlej 3-0 Czarni Pliszczyn
(wo)
Gigant Przytoczno 1-3 Auto-Mróz Ryki
Flis Leszkowice 3-5 Perła Rokitno
Met-Kol Adampol (Świdnik) 3-2 LKS Kamionka (k. Lublina)
Koziołek Lublin 5-5 GLKS Michów
Legion II Tomaszowice 1-4 Ludwiniak Ludwin

Kolejka 3 - 8 września

Ludwiniak Ludwin 5-3 Grom Firlej
GLKS Michów 1-0 Legion II Tomaszowice
LKS Kamionka (k. Lublina) 2-2 Koziołek Lublin
Perła Rokitno 4-2 Met-Kol Adampol (Świdnik)
Auto-Mróz Ryki 3-0 Flis Leszkowice
(wo)
Czarni Pliszczyn 3-2 Gigant Przytoczno

Kolejka 4 - 15 września

Grom Firlej 4-2 Gigant Przytoczno
Flis Leszkowice 0-2 Czarni Pliszczyn
Met-Kol Adampol (Świdnik) 0-0 Auto-Mróz Ryki
Koziołek Lublin 3-1 Perła Rokitno
Legion II Tomaszowice 2-1 LKS Kamionka (k. Lublina)
Ludwiniak Ludwin 3-1 GLKS Michów

Kolejka 5 - 22 września

GLKS Michów 2-3 Grom Firlej
LKS Kamionka (k. Lublina) 2-3 Ludwiniak Ludwin
Perła Rokitno 3-1 Legion II Tomaszowice
Auto-Mróz Ryki 4-0 Koziołek Lublin
Czarni Pliszczyn 3-4 Met-Kol Adampol (Świdnik)
Gigant Przytoczno 4-0 Flis Leszkowice

Kolejka 6 - 29 września

Grom Firlej 10-0 Flis Leszkowice
Met-Kol Adampol (Świdnik) 3-0 Gigant Przytoczno
Koziołek Lublin 7-0 Czarni Pliszczyn
Legion II Tomaszowice 2-1 Auto-Mróz Ryki
Ludwiniak Ludwin 7-1 Perła Rokitno
GLKS Michów 7-4 LKS Kamionka (k. Lublina)

Kolejka 7 - 6 października

LKS Kamionka (k. Lublina) 3-0 Grom Firlej
(wo)
na boisku 1-1
Perła Rokitno 4-2 GLKS Michów
Auto-Mróz Ryki 5-1 Ludwiniak Ludwin
Czarni Pliszczyn 1-1 Legion II Tomaszowice
Gigant Przytoczno 0-1 Koziołek Lublin
Flis Leszkowice 0-1 Met-Kol Adampol (Świdnik)

Kolejka 8 - 13 października

Grom Firlej 6-6 Met-Kol Adampol (Świdnik)
Koziołek Lublin 3-0 Flis Leszkowice 10 października
(wo)
Legion II Tomaszowice 7-0 Gigant Przytoczno
Ludwiniak Ludwin 1-2 Czarni Pliszczyn 10 października
GLKS Michów 1-10 Auto-Mróz Ryki
LKS Kamionka (k. Lublina) 3-1 Perła Rokitno 10 października

Kolejka 9 - 20 października

Perła Rokitno 5-1 Grom Firlej
Auto-Mróz Ryki 2-0 LKS Kamionka (k. Lublina)
Czarni Pliszczyn 3-3 GLKS Michów
Gigant Przytoczno 1-2 Ludwiniak Ludwin
Flis Leszkowice 3-3 Legion II Tomaszowice
Met-Kol Adampol (Świdnik) 2-5 Koziołek Lublin

Kolejka 10 - 27 października

Grom Firlej 0-2 Koziołek Lublin
Legion II Tomaszowice 1-0 Met-Kol Adampol (Świdnik)
Ludwiniak Ludwin 1-1 Flis Leszkowice
GLKS Michów 3-0 Gigant Przytoczno
(wo)
na boisku 1-5
LKS Kamionka (k. Lublina) 5-2 Czarni Pliszczyn
Perła Rokitno 0-3 Auto-Mróz Ryki

Kolejka 11 - 3 listopada

Auto-Mróz Ryki 6-1 Grom Firlej
Czarni Pliszczyn 3-0 Perła Rokitno
Gigant Przytoczno 3-4 LKS Kamionka (k. Lublina)
Flis Leszkowice 1-5 GLKS Michów
Met-Kol Adampol (Świdnik) 2-0 Ludwiniak Ludwin
Koziołek Lublin 3-0 Legion II Tomaszowice

Kolejka 12 - 29-30 marca

Grom Firlej 3-5 Legion II Tomaszowice
Koziołek Lublin 1-0 Ludwiniak Ludwin
Met-Kol Adampol (Świdnik) 6-0 GLKS Michów
Flis Leszkowice 5-2 LKS Kamionka (k. Lublina)
Gigant Przytoczno 3-0 Perła Rokitno
Czarni Pliszczyn 2-2 Auto-Mróz Ryki 16 kwietnia

Kolejka 13 - 5-6 kwietnia

Czarni Pliszczyn 3-7 Grom Firlej
Auto-Mróz Ryki 4-0 Gigant Przytoczno
Perła Rokitno 3-0 Flis Leszkowice
LKS Kamionka (k. Lublina) 2-5 Met-Kol Adampol (Świdnik)
GLKS Michów 1-4 Koziołek Lublin
Ludwiniak Ludwin 1-1 Legion II Tomaszowice

Kolejka 14 - 12-13 kwietnia

Grom Firlej 1-4 Ludwiniak Ludwin 7 maja
Legion II Tomaszowice 0-3 GLKS Michów 7 maja
(wo)
Koziołek Lublin 2-0 LKS Kamionka (k. Lublina) 7 maja
Met-Kol Adampol (Świdnik) 4-1 Perła Rokitno 7 maja
Flis Leszkowice 0-10 Auto-Mróz Ryki 7 maja
Gigant Przytoczno 3-0 Czarni Pliszczyn 7 maja

Kolejka 15 - 26-27 kwietnia

Gigant Przytoczno 7-1 Grom Firlej
Czarni Pliszczyn 3-0 Flis Leszkowice
(wo)
Auto-Mróz Ryki 4-0 Met-Kol Adampol (Świdnik)
Perła Rokitno 0-1 Koziołek Lublin
LKS Kamionka (k. Lublina) 3-0 Legion II Tomaszowice
GLKS Michów 1-5 Ludwiniak Ludwin

Kolejka 16 - 4 maja

Grom Firlej 1-5 GLKS Michów
Ludwiniak Ludwin 6-1 LKS Kamionka (k. Lublina)
Legion II Tomaszowice 3-4 Perła Rokitno
Koziołek Lublin 1-1 Auto-Mróz Ryki
Met-Kol Adampol (Świdnik) 3-0 Czarni Pliszczyn
(wo)
Flis Leszkowice 0-2 Gigant Przytoczno

Kolejka 17 - 10-11 maja

Flis Leszkowice 2-1 Grom Firlej
Gigant Przytoczno 0-2 Met-Kol Adampol (Świdnik)
Czarni Pliszczyn 2-4 Koziołek Lublin
Auto-Mróz Ryki 0-1 Legion II Tomaszowice
Perła Rokitno 1-2 Ludwiniak Ludwin
LKS Kamionka (k. Lublina) 1-3 GLKS Michów

Kolejka 18 - 17-18 maja

Grom Firlej 3-4 LKS Kamionka (k. Lublina)
GLKS Michów 4-3 Perła Rokitno
Ludwiniak Ludwin 0-3 Auto-Mróz Ryki
(wo)
Legion II Tomaszowice 8-2 Czarni Pliszczyn
Koziołek Lublin 1-1 Gigant Przytoczno
Met-Kol Adampol (Świdnik) 4-0 Flis Leszkowice

Kolejka 19 - 24-25 maja

Met-Kol Adampol (Świdnik) 3-1 Grom Firlej
Flis Leszkowice 2-3 Koziołek Lublin
Gigant Przytoczno 2-1 Legion II Tomaszowice
Czarni Pliszczyn 1-4 Ludwiniak Ludwin 11 czerwca
termin niepewny
Auto-Mróz Ryki 3-0 GLKS Michów
(wo)
Perła Rokitno 3-1 LKS Kamionka (k. Lublina)

Kolejka 20 - 31 maja-1 czerwca

Grom Firlej 3-2 Perła Rokitno
LKS Kamionka (k. Lublina) 1-3 Auto-Mróz Ryki
GLKS Michów 9-2 Czarni Pliszczyn
Ludwiniak Ludwin 4-3 Gigant Przytoczno
Legion II Tomaszowice 3-0 Flis Leszkowice
(wo)
Koziołek Lublin 4-0 Met-Kol Adampol (Świdnik)

Kolejka 21 - 7-8 czerwca

Koziołek Lublin 10-0 Grom Firlej
Met-Kol Adampol (Świdnik) 2-2 Legion II Tomaszowice
Flis Leszkowice 3-5 Ludwiniak Ludwin
Gigant Przytoczno 4-0 GLKS Michów
Czarni Pliszczyn 0-3 LKS Kamionka (k. Lublina)
Auto-Mróz Ryki 5-0 Perła Rokitno

Kolejka 22

Grom Firlej 2-5 Auto-Mróz Ryki
Perła Rokitno 10-0 Czarni Pliszczyn
LKS Kamionka (k. Lublina) 2-3 Gigant Przytoczno
GLKS Michów 7-0 Flis Leszkowice
Ludwiniak Ludwin 2-0 Met-Kol Adampol (Świdnik)
Legion II Tomaszowice 0-1 Koziołek Lublin

Klasa A 2002/2003 (Lublin I)
Klasa A 2002/2003 (Lublin II)

Klasa B 2002/2003 (Lublin I)
Klasa B 2002/2003 (Lublin II)

Klasa C 2002/2003 (Lublin I)
Klasa C 2002/2003 (Lublin II)

Autor: Robert Mędykowski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas