[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2002/2003, grupa: Lublin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cisy II Nałęczów 14 32 10 2 2 69-24 6 1 0 37-6 4 1 2 32-18
2.  Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 14 29 9 2 3 51-24 5 1 1 31-10 4 1 2 20-14
3.  Świt Abramów 14 26 8 2 4 50-39 5 2 0 25-11 3 0 4 25-28
4.  Płomień Trzydnik Duży 14 25 7 4 3 33-23 4 1 2 18-14 3 3 1 15-9
5.  GSKS Ułęż 14 16 5 1 8 47-42 3 1 3 28-17 2 0 5 19-25
6.  LKS Elżbieta 14 14 4 2 8 31-52 3 1 3 20-22 1 1 5 11-30
7.  Avenir II Jabłonna 14 11 3 2 9 24-42 3 1 3 16-22 0 1 6 8-20
8.  Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie) 14 7 2 1 11 22-81 2 0 5 17-33 0 1 6 5-48

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Cisy II Nałęczów    2-1 6-2 0-0 9-1 7-1 2-0 11-1 
 2 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska2-4     5-3 1-1 3-1 3-0* 2-1 15-0 
 3 Świt Abramów3-2 4-2     4-4 3-0* 7-0 3-2 1-1 
 4 Płomień Trzydnik Duży3-4 1-3 2-1     3-1 3-2 2-2 4-1 
 5 GSKS Ułęż3-3 4-5 4-7 1-2     4-0 3-0* 9-0 
 6 LKS Elżbieta7-3 1-1 0-3 0-4 2-6     5-3 5-2 
 7 Avenir II Jabłonna0-7 0-4 3-4 1-0 5-3 4-4     3-0* 
 8 Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie)0-9 2-4 8-5 2-4 0-7 2-4 3-0*     

Kolejka 1 - 1 września

Cisy II Nałęczów 2-0 Avenir II Jabłonna
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 1-1 Płomień Trzydnik Duży
Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie) 0-7 GSKS Ułęż
LKS Elżbieta 0-3 Świt Abramów

Kolejka 2 - 8 września

Avenir II Jabłonna 5-3 GSKS Ułęż
LKS Elżbieta 5-2 Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie)
Cisy II Nałęczów 2-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Świt Abramów 4-4 Płomień Trzydnik Duży

Kolejka 3 - 15 września

Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2-1 Avenir II Jabłonna
Świt Abramów 3-2 Cisy II Nałęczów
Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie) 2-4 Płomień Trzydnik Duży
GSKS Ułęż 4-0 LKS Elżbieta

Kolejka 4 - 22 września

Avenir II Jabłonna 4-4 LKS Elżbieta
Płomień Trzydnik Duży 3-1 GSKS Ułęż
Cisy II Nałęczów 11-1 Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie)
Świt Abramów 4-2 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

Kolejka 5 - 29 września

Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie) 2-4 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
GSKS Ułęż 3-3 Cisy II Nałęczów
LKS Elżbieta 0-4 Płomień Trzydnik Duży
Avenir II Jabłonna 3-4 Świt Abramów

Kolejka 6 - 6 października

Avenir II Jabłonna 1-0 Płomień Trzydnik Duży
Cisy II Nałęczów 7-1 LKS Elżbieta
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 3-1 GSKS Ułęż
Świt Abramów 1-1 Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie)

Kolejka 7 - 13 października

Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie) 3-0 Avenir II Jabłonna
(wo)
GSKS Ułęż 4-7 Świt Abramów
LKS Elżbieta 1-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 27 kwietnia
Płomień Trzydnik Duży 3-4 Cisy II Nałęczów

Kolejka 8 - 4 maja

Świt Abramów 7-0 LKS Elżbieta
Avenir II Jabłonna 0-7 Cisy II Nałęczów
Płomień Trzydnik Duży 1-3 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
GSKS Ułęż 9-0 Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie)

Kolejka 9 - 11 maja

Płomień Trzydnik Duży 2-1 Świt Abramów
GSKS Ułęż 3-0 Avenir II Jabłonna
(wo)
Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie) 2-4 LKS Elżbieta
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2-4 Cisy II Nałęczów

Kolejka 10 - 18 maja

Avenir II Jabłonna 0-4 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Cisy II Nałęczów 6-2 Świt Abramów
Płomień Trzydnik Duży 4-1 Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie)
LKS Elżbieta 2-6 GSKS Ułęż

Kolejka 11 - 25 maja

Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 5-3 Świt Abramów
LKS Elżbieta 5-3 Avenir II Jabłonna
GSKS Ułęż 1-2 Płomień Trzydnik Duży
Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie) 0-9 Cisy II Nałęczów

Kolejka 12 - 1 czerwca

Świt Abramów 3-2 Avenir II Jabłonna
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 15-0 Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie)
Cisy II Nałęczów 9-1 GSKS Ułęż
Płomień Trzydnik Duży 3-2 LKS Elżbieta

Kolejka 13 - 8 czerwca

Płomień Trzydnik Duży 2-2 Avenir II Jabłonna
LKS Elżbieta 7-3 Cisy II Nałęczów
GSKS Ułęż 4-5 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie) 8-5 Świt Abramów 22 czerwca

Kolejka 14 - 15 czerwca

Avenir II Jabłonna 3-0 Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie)
(wo)
Świt Abramów 3-0 GSKS Ułęż
(wo)
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 3-0 LKS Elżbieta
(wo)
Cisy II Nałęczów 0-0 Płomień Trzydnik Duży

Klasa B 2002/2003 (Lublin I)
Klasa B 2002/2003 (Lublin II)
Klasa B 2002/2003 (Lublin III)

Klasa C 2002/2003 (Lublin I)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas