[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2002/2003, grupa: Lublin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stok Zakrzówek 18 47 15 2 1 47-20 9 0 0 31-13 6 2 1 16-7
2.  Sokół Konopnica 18 35 11 2 5 48-30 7 0 2 23-11 4 2 3 25-19
3.  Stal II Kraśnik 18 32 10 2 6 40-27 7 2 0 26-7 3 0 6 14-20
4.  Sportico Szastarka 18 28 8 4 6 42-30 5 2 2 27-14 3 2 4 15-16
5.  Krzczonovia Krzczonów 18 27 8 3 7 55-39 5 2 2 19-10 3 1 5 36-29
6.  KS Dębina 18 26 8 2 8 58-50 6 1 2 40-23 2 1 6 18-27
7.  Rohland Tuszów 18 25 7 4 7 52-35 6 1 2 31-10 1 3 5 21-25
8.  Iskra Strzyżewice 18 18 5 3 10 33-36 3 2 4 20-16 2 1 6 13-20 2 6 2 0 0 6-1
9.  GLKS Głusk (Lublin) 18 18 5 3 10 29-45 2 2 5 14-26 3 1 5 15-19 2 0 0 0 2 1-6
10.  LZS Krężnica Jara 18 1 0 1 17 27-119 0 1 8 13-57 0 0 9 14-62

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Stok Zakrzówek    3-0 2-1 2-0 6-4 2-1 4-3 2-1 3-2 7-1 
 2 Sokół Konopnica1-3     2-1 0-1 4-2 5-0 2-1 2-1 2-0 5-2 
 3 Stal II Kraśnik0-0 4-1     2-0 4-1 5-1 1-1 4-2 1-0 5-1 
 4 Sportico Szastarka1-2 2-2 1-2     5-2 2-1 2-1 4-0 2-2 8-2 
 5 Krzczonovia Krzczonów1-0 0-2 0-2 1-1     4-2 3-1 1-1 1-0 8-1 
 6 KS Dębina1-2 2-2 5-1 6-3 6-2     5-3 3-1 3-5 9-4 
 7 Rohland Tuszów0-0 4-1 4-0 2-1 3-4 3-2     3-0 1-2 11-0 
 8 Iskra Strzyżewice0-1 1-3 3-1 1-1 0-2 1-2 3-3     4-1 7-2 
 9 GLKS Głusk (Lublin)3-4 0-4 2-1 2-5 0-0 1-5 4-4 0-2     2-1 
 10 LZS Krężnica Jara0-4 3-10 1-5 0-3* 1-19 4-4 1-4 1-5 2-3     

Kolejka 1 - 25 sierpnia

Sportico Szastarka 1-2 Stal II Kraśnik
Rohland Tuszów 3-2 KS Dębina
LZS Krężnica Jara 2-3 GLKS Głusk (Lublin)
Stok Zakrzówek 2-1 Iskra Strzyżewice
Sokół Konopnica 4-2 Krzczonovia Krzczonów

Kolejka 2 - 1 września

Stal II Kraśnik 4-1 Krzczonovia Krzczonów
Iskra Strzyżewice 1-3 Sokół Konopnica
GLKS Głusk (Lublin) 3-4 Stok Zakrzówek
KS Dębina 9-4 LZS Krężnica Jara
Sportico Szastarka 2-1 Rohland Tuszów

Kolejka 3 - 8 września

Rohland Tuszów 4-0 Stal II Kraśnik
LZS Krężnica Jara 0-3 Sportico Szastarka
(wo)
przerwany po I połowie
Stok Zakrzówek 2-1 KS Dębina
Sokół Konopnica 2-0 GLKS Głusk (Lublin)
Krzczonovia Krzczonów 1-1 Iskra Strzyżewice

Kolejka 4 - 15 września

Stal II Kraśnik 4-2 Iskra Strzyżewice
GLKS Głusk (Lublin) 0-0 Krzczonovia Krzczonów
KS Dębina 2-2 Sokół Konopnica
Sportico Szastarka 1-2 Stok Zakrzówek
Rohland Tuszów 11-0 LZS Krężnica Jara

Kolejka 5 - 22 września

LZS Krężnica Jara 1-5 Stal II Kraśnik
Stok Zakrzówek 4-3 Rohland Tuszów
Sokół Konopnica 0-1 Sportico Szastarka
Krzczonovia Krzczonów 4-2 KS Dębina
Iskra Strzyżewice 4-1 GLKS Głusk (Lublin)

Kolejka 6 - 29 września

Stal II Kraśnik 1-0 GLKS Głusk (Lublin)
KS Dębina 3-1 Iskra Strzyżewice
Sportico Szastarka 5-2 Krzczonovia Krzczonów 27 października
Rohland Tuszów 4-1 Sokół Konopnica
LZS Krężnica Jara 0-4 Stok Zakrzówek

Kolejka 7 - 6 października

Stok Zakrzówek 2-1 Stal II Kraśnik
Sokół Konopnica 5-2 LZS Krężnica Jara
Krzczonovia Krzczonów 3-1 Rohland Tuszów
Iskra Strzyżewice 1-1 Sportico Szastarka
GLKS Głusk (Lublin) 1-5 KS Dębina

Kolejka 8 - 13 października

Stal II Kraśnik 5-1 KS Dębina 27 października
Sportico Szastarka 2-2 GLKS Głusk (Lublin)
Rohland Tuszów 3-0 Iskra Strzyżewice
LZS Krężnica Jara 1-19 Krzczonovia Krzczonów
mecz w Krzczonowie
Stok Zakrzówek 3-0 Sokół Konopnica 27 października

Kolejka 9 - 20 października

Sokół Konopnica 2-1 Stal II Kraśnik
Krzczonovia Krzczonów 1-0 Stok Zakrzówek 23 października
Iskra Strzyżewice 7-2 LZS Krężnica Jara
GLKS Głusk (Lublin) 4-4 Rohland Tuszów
KS Dębina 6-3 Sportico Szastarka

Kolejka 10 - 12-13 kwietnia

Stal II Kraśnik 2-0 Sportico Szastarka 7 maja
KS Dębina 5-3 Rohland Tuszów 7 maja
GLKS Głusk (Lublin) 2-1 LZS Krężnica Jara 7 maja
Iskra Strzyżewice 0-1 Stok Zakrzówek 7 maja
Krzczonovia Krzczonów 0-2 Sokół Konopnica 7 maja

Kolejka 11 - 26-27 kwietnia

Krzczonovia Krzczonów 0-2 Stal II Kraśnik
Sokół Konopnica 2-1 Iskra Strzyżewice
Stok Zakrzówek 3-2 GLKS Głusk (Lublin)
LZS Krężnica Jara 4-4 KS Dębina
Rohland Tuszów 2-1 Sportico Szastarka

Kolejka 12 - 4 maja

Stal II Kraśnik 1-1 Rohland Tuszów
brak terminu
Sportico Szastarka 8-2 LZS Krężnica Jara
KS Dębina 1-2 Stok Zakrzówek
GLKS Głusk (Lublin) 0-4 Sokół Konopnica
Iskra Strzyżewice 0-2 Krzczonovia Krzczonów

Kolejka 13 - 10-11 maja

Iskra Strzyżewice 3-1 Stal II Kraśnik
Krzczonovia Krzczonów 1-0 GLKS Głusk (Lublin)
Sokół Konopnica 5-0 KS Dębina
Stok Zakrzówek 2-0 Sportico Szastarka
LZS Krężnica Jara 1-4 Rohland Tuszów

Kolejka 14

Stal II Kraśnik 5-1 LZS Krężnica Jara
mecz w Krężnicy?
Rohland Tuszów 0-0 Stok Zakrzówek
Sportico Szastarka 2-2 Sokół Konopnica
KS Dębina 6-2 Krzczonovia Krzczonów
GLKS Głusk (Lublin) 0-2 Iskra Strzyżewice

Kolejka 15 - 24-25 maja

GLKS Głusk (Lublin) 2-1 Stal II Kraśnik
Iskra Strzyżewice 1-2 KS Dębina
Krzczonovia Krzczonów 1-1 Sportico Szastarka
Sokół Konopnica 2-1 Rohland Tuszów
Stok Zakrzówek 7-1 LZS Krężnica Jara

Kolejka 16 - 31 maja-1 czerwca

Stal II Kraśnik 0-0 Stok Zakrzówek
LZS Krężnica Jara 3-10 Sokół Konopnica
Rohland Tuszów 3-4 Krzczonovia Krzczonów
Sportico Szastarka 4-0 Iskra Strzyżewice
KS Dębina 3-5 GLKS Głusk (Lublin)

Kolejka 17 - 7-8 czerwca

KS Dębina 5-1 Stal II Kraśnik
GLKS Głusk (Lublin) 2-5 Sportico Szastarka
Iskra Strzyżewice 3-3 Rohland Tuszów
Krzczonovia Krzczonów 8-1 LZS Krężnica Jara
mecz w Krężnicy?
Sokół Konopnica 1-3 Stok Zakrzówek

Kolejka 18 - 14-15 czerwca

Stal II Kraśnik 4-1 Sokół Konopnica
Stok Zakrzówek 6-4 Krzczonovia Krzczonów
LZS Krężnica Jara 1-5 Iskra Strzyżewice
Rohland Tuszów 1-2 GLKS Głusk (Lublin)
Sportico Szastarka 2-1 KS Dębina

Klasa A 2002/2003 (Lublin I)
Klasa A 2002/2003 (Lublin II)

Klasa B 2002/2003 (Lublin I)
Klasa B 2002/2003 (Lublin III)

Klasa C 2002/2003 (Lublin I)
Klasa C 2002/2003 (Lublin II)

Autor: Robert Mędykowski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas