[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2002/2003, grupa: Lublin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iskra Spiczyn 14 33 11 0 3 61-29 7 0 0 40-13 4 0 3 21-16
2.  Kadet Lisów 14 27 9 0 5 45-41 5 0 2 21-14 4 0 3 24-27
3.  LZS Wilczopole 14 25 8 1 5 51-28 4 1 2 27-15 4 0 3 24-13
4.  KS Zemborzyce (Lublin) 14 23 7 2 5 48-42 5 1 1 24-17 2 1 4 24-25
5.  LKS Biskupice (k. Świdnika) 14 22 7 1 6 38-26 5 0 2 28-8 2 1 4 10-18
6.  Sokół Świdnik 14 16 5 1 8 28-44 1 1 5 9-19 4 0 3 19-25
7.  Selekt Świdnik 14 12 4 0 10 32-54 2 0 5 16-31 2 0 5 16-23
8.  Victoria Rybczewice 14 7 2 1 11 22-61 2 0 5 15-28 0 1 6 7-33

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Iskra Spiczyn    7-2 4-1 7-3 5-0 7-2 7-5 3-0 
 2 Kadet Lisów2-1     1-4 4-3 5-2 2-3 3-0* 4-1 
 3 LZS Wilczopole3-2 0-3*     3-3 3-1 3-4 6-2 9-0 
 4 KS Zemborzyce (Lublin)4-6 5-3 4-2     2-2 5-3 3-1 1-0 
 5 LKS Biskupice (k. Świdnika)2-3 9-1 3-0 2-1     0-1 3-1 9-1 
 6 Sokół Świdnik3-5 1-4 0-3 0-3 2-0     1-2 2-2 
 7 Selekt Świdnik0-3* 3-5 1-9 6-4 0-3* 1-4     5-3 
 8 Victoria Rybczewice2-1 2-6 0-5 3-7 1-2 7-2 0-5     

Kolejka 1 - 1 września

Victoria Rybczewice 0-5 Selekt Świdnik
LZS Wilczopole 3-4 Sokół Świdnik
Iskra Spiczyn 7-2 Kadet Lisów
LKS Biskupice (k. Świdnika) 2-1 KS Zemborzyce (Lublin)

Kolejka 2 - 8 września

Selekt Świdnik 0-3 LKS Biskupice (k. Świdnika)
(wo)
Kadet Lisów 4-3 KS Zemborzyce (Lublin)
Sokół Świdnik 3-5 Iskra Spiczyn
LZS Wilczopole 9-0 Victoria Rybczewice

Kolejka 3 - 15 września

LZS Wilczopole 6-2 Selekt Świdnik
KS Zemborzyce (Lublin) 5-3 Sokół Świdnik
LKS Biskupice (k. Świdnika) 9-1 Kadet Lisów
Victoria Rybczewice 2-1 Iskra Spiczyn

Kolejka 4 - 22 września

Selekt Świdnik 3-5 Kadet Lisów
Sokół Świdnik 2-0 LKS Biskupice (k. Świdnika)
KS Zemborzyce (Lublin) 1-0 Victoria Rybczewice
Iskra Spiczyn 4-1 LZS Wilczopole

Kolejka 5 - 29 września

Iskra Spiczyn 7-5 Selekt Świdnik
Kadet Lisów 2-3 Sokół Świdnik
LZS Wilczopole 3-3 KS Zemborzyce (Lublin)
Victoria Rybczewice 1-2 LKS Biskupice (k. Świdnika)

Kolejka 6 - 6 października

LKS Biskupice (k. Świdnika) 2-3 Iskra Spiczyn
Kadet Lisów 1-4 LZS Wilczopole
Sokół Świdnik 2-2 Victoria Rybczewice
Selekt Świdnik 6-4 KS Zemborzyce (Lublin)

Kolejka 7 - 13 października

Selekt Świdnik 1-4 Sokół Świdnik
LZS Wilczopole 3-1 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Iskra Spiczyn 7-3 KS Zemborzyce (Lublin)
Kadet Lisów 4-1 Victoria Rybczewice

Kolejka 8 - 27 kwietnia

KS Zemborzyce (Lublin) 2-2 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Selekt Świdnik 5-3 Victoria Rybczewice
Sokół Świdnik 0-3 LZS Wilczopole
Kadet Lisów 2-1 Iskra Spiczyn

Kolejka 9 - 4 maja

Victoria Rybczewice 0-5 LZS Wilczopole
LKS Biskupice (k. Świdnika) 3-1 Selekt Świdnik
KS Zemborzyce (Lublin) 5-3 Kadet Lisów
Iskra Spiczyn 7-2 Sokół Świdnik

Kolejka 10 - 11 maja

Iskra Spiczyn 3-0 Victoria Rybczewice
Selekt Świdnik 1-9 LZS Wilczopole
Sokół Świdnik 0-3 KS Zemborzyce (Lublin)
Kadet Lisów 5-2 LKS Biskupice (k. Świdnika)

Kolejka 11 - 18 maja

Victoria Rybczewice 3-7 KS Zemborzyce (Lublin)
LZS Wilczopole 3-2 Iskra Spiczyn
Kadet Lisów 3-0 Selekt Świdnik
(wo)
LKS Biskupice (k. Świdnika) 0-1 Sokół Świdnik

Kolejka 12 - 25 maja

KS Zemborzyce (Lublin) 4-2 LZS Wilczopole
LKS Biskupice (k. Świdnika) 9-1 Victoria Rybczewice
Selekt Świdnik 0-3 Iskra Spiczyn
(wo)
Sokół Świdnik 1-4 Kadet Lisów

Kolejka 13 - 1 czerwca

KS Zemborzyce (Lublin) 3-1 Selekt Świdnik
Iskra Spiczyn 5-0 LKS Biskupice (k. Świdnika)
LZS Wilczopole 0-3 Kadet Lisów
(wo)
Victoria Rybczewice 7-2 Sokół Świdnik

Kolejka 14 - 8 czerwca

Victoria Rybczewice 2-6 Kadet Lisów
Sokół Świdnik 1-2 Selekt Świdnik
LKS Biskupice (k. Świdnika) 3-0 LZS Wilczopole
KS Zemborzyce (Lublin) 4-6 Iskra Spiczyn

Klasa B 2002/2003 (Lublin I)
Klasa B 2002/2003 (Lublin II)
Klasa B 2002/2003 (Lublin III)

Klasa C 2002/2003 (Lublin II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas