[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2002/2003, grupa: Biała Podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AZS Podlasie Biała Podlaska 30 84 28 0 2 127-23 15 0 0 75-8 13 0 2 52-15
2.  Granica Terespol 30 64 20 4 6 74-41 13 0 2 42-16 7 4 4 32-25
3.  Huragan Międzyrzec Podlaski 30 59 18 5 7 80-53 12 2 1 45-20 6 3 6 35-33
4.  Lutnia Piszczac 30 53 17 2 11 68-54 10 1 4 44-27 7 1 7 24-27
5.  LZS Dobryń 30 51 15 6 9 55-44 10 3 2 36-22 5 3 7 19-22
6.  ŁKS Łazy 30 45 13 6 11 61-57 7 3 5 34-35 6 3 6 27-22
7.  Unia Krzywda 30 41 12 5 13 46-46 8 2 5 26-13 4 3 8 20-33 6 13 4 1 1 13-8
8.  Janowia Janów Podlaski 30 41 13 2 15 75-78 8 0 7 46-35 5 2 8 29-43 6 9 3 0 3 17-16
9.  Sokół Adamów 30 41 12 5 13 54-56 8 3 4 32-23 4 2 9 22-33 6 7 2 1 3 12-13
10.  Dwernicki Stoczek Łukowski 30 41 12 5 13 50-61 9 3 3 30-23 3 2 10 20-38 6 6 2 0 4 11-16
11.  Tytan Wisznice 30 37 11 4 15 47-55 8 3 4 27-16 3 1 11 20-39
12.  Polonez Biała Podlaska 30 34 9 7 14 63-67 5 4 6 31-29 4 3 8 32-38
13.  Unia Żabików 30 30 9 3 18 52-79 6 2 7 37-41 3 1 11 15-38
14.  Tur Turze Rogi 30 29 9 2 19 59-117 8 2 5 43-39 1 0 14 16-78
15.  Grom Kąkolewnica 30 24 6 6 18 52-76 4 3 8 28-33 2 3 10 24-43
16.  Hutnik Huta Dąbrowa 30 13 3 4 23 39-95 2 2 11 11-35 1 2 12 28-60

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 AZS Podlasie Biała Podlaska    4-0 7-0 3-0* 4-0 2-0 6-0 5-1 3-1 3-1 6-0 2-1 5-2 15-0 5-0 5-2 
 2 Granica Terespol1-0     3-1 4-0 2-0 1-5 3-0 4-0 0-3 3-2 2-0 6-1 1-0 3-0 3-2 6-2 
 3 Huragan Międzyrzec Podlaski2-0 2-2     1-4 0-0 2-0 4-1 5-0 4-2 1-0 5-2 4-3 1-0 4-2 6-3 4-1 
 4 Lutnia Piszczac2-6 2-3 1-2     1-1 1-0 1-3 7-1 4-2 3-2 3-2 5-2 2-0 5-1 2-1 5-1 
 5 LZS Dobryń2-5 1-1 3-0 2-1     1-0 3-2 0-4 2-2 0-0 3-2 2-1 2-1 8-1 4-1 3-1 
 6 ŁKS Łazy1-4 3-6 4-4 3-3 1-0     3-0 2-6 1-1 3-0 2-0 3-1 0-3 3-2 1-2 4-3 
 7 Unia Krzywda0-1 0-1 0-0 4-0 0-1 2-0     3-1 1-0 2-0 1-0 0-4 4-0 6-1 1-1 2-3 
 8 Janowia Janów Podlaski2-3 1-2 5-3 1-2 0-1 3-5 3-4     5-2 5-3 2-1 3-2 0-2 7-2 2-1 7-2 
 9 Sokół Adamów0-2 2-1 3-1 1-5 0-5 2-3 2-2 3-0     3-1 2-0 1-1 5-0 4-0 3-1 1-1 
 10 Dwernicki Stoczek Łukowski0-5 1-0 2-0 2-1 3-0 2-2 2-1 1-3 4-2     1-1 3-2 4-2 1-2 1-1 3-1 
 11 Tytan Wisznice0-2 1-1 0-1 2-1 1-0 0-1 2-1 3-1 3-0 0-1     1-1 1-1 4-1 3-1 6-3 
 12 Polonez Biała Podlaska1-5 1-4 3-3 0-1 2-0 2-2 1-1 1-2 1-3 0-2 4-0     5-2 6-1 2-2 2-1 
 13 Unia Żabików2-4 2-2 1-8 1-2 1-4 1-4 2-1 2-2 2-1 8-1 1-3 1-3     4-1 4-3 5-2 
 14 Tur Turze Rogi0-5 4-2 0-7 2-1 2-3 1-0 0-1 7-3 0-1 4-3 5-2 5-5 6-1     4-2 3-3 
 15 Grom Kąkolewnica2-4 1-5 0-3 1-2 4-4 1-1 0-2 0-0 2-0 2-3 2-4 1-2 2-0 6-1     4-2 
 16 Hutnik Huta Dąbrowa0-6 0-2 1-2 0-1 1-0 1-4 1-1 0-5 1-2 1-1 0-3 1-3 0-1 2-1 2-3     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Sokół Adamów 2-1 Granica Terespol
Lutnia Piszczac 2-6 AZS Podlasie Biała Podlaska
Tur Turze Rogi 4-3 Dwernicki Stoczek Łukowski
Janowia Janów Podlaski 7-2 Hutnik Huta Dąbrowa
Grom Kąkolewnica 0-2 Unia Krzywda
ŁKS Łazy 2-0 Tytan Wisznice
Polonez Biała Podlaska 5-2 Unia Żabików
LZS Dobryń 3-0 Huragan Międzyrzec Podlaski

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Granica Terespol 3-1 Huragan Międzyrzec Podlaski
Unia Żabików 1-4 LZS Dobryń
Tytan Wisznice 1-1 Polonez Biała Podlaska
Unia Krzywda 2-0 ŁKS Łazy
Hutnik Huta Dąbrowa 2-3 Grom Kąkolewnica
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-3 Janowia Janów Podlaski
AZS Podlasie Biała Podlaska 15-0 Tur Turze Rogi
Sokół Adamów 1-5 Lutnia Piszczac

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Lutnia Piszczac 2-3 Granica Terespol
Tur Turze Rogi 0-1 Sokół Adamów
Janowia Janów Podlaski 2-3 AZS Podlasie Biała Podlaska
Grom Kąkolewnica 2-3 Dwernicki Stoczek Łukowski
ŁKS Łazy 4-3 Hutnik Huta Dąbrowa
Polonez Biała Podlaska 1-1 Unia Krzywda
LZS Dobryń 3-2 Tytan Wisznice
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-0 Unia Żabików

Kolejka 4 - 28 sierpnia

Granica Terespol 1-0 Unia Żabików
Tytan Wisznice 0-1 Huragan Międzyrzec Podlaski
Unia Krzywda 0-1 LZS Dobryń
Hutnik Huta Dąbrowa 1-3 Polonez Biała Podlaska
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-2 ŁKS Łazy
AZS Podlasie Biała Podlaska 5-0 Grom Kąkolewnica
Sokół Adamów 3-0 Janowia Janów Podlaski
Lutnia Piszczac 5-1 Tur Turze Rogi

Kolejka 5 - 1 września

Tur Turze Rogi 4-2 Granica Terespol
Janowia Janów Podlaski 1-2 Lutnia Piszczac
Grom Kąkolewnica 2-0 Sokół Adamów
ŁKS Łazy 1-4 AZS Podlasie Biała Podlaska
Polonez Biała Podlaska 0-2 Dwernicki Stoczek Łukowski
25 września lub 2 października
LZS Dobryń 3-1 Hutnik Huta Dąbrowa
Huragan Międzyrzec Podlaski 4-1 Unia Krzywda
Unia Żabików 1-3 Tytan Wisznice

Kolejka 6 - 8 września

Granica Terespol 2-0 Tytan Wisznice
Unia Krzywda 4-0 Unia Żabików
Hutnik Huta Dąbrowa 1-2 Huragan Międzyrzec Podlaski
Dwernicki Stoczek Łukowski 3-0 LZS Dobryń
AZS Podlasie Biała Podlaska 2-1 Polonez Biała Podlaska
Sokół Adamów 2-3 ŁKS Łazy
Lutnia Piszczac 2-1 Grom Kąkolewnica
Tur Turze Rogi 7-3 Janowia Janów Podlaski

Kolejka 7 - 11 września

Janowia Janów Podlaski 1-2 Granica Terespol
Grom Kąkolewnica 6-1 Tur Turze Rogi
ŁKS Łazy 3-3 Lutnia Piszczac
Polonez Biała Podlaska 1-3 Sokół Adamów
LZS Dobryń 2-5 AZS Podlasie Biała Podlaska
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-0 Dwernicki Stoczek Łukowski
Unia Żabików 5-2 Hutnik Huta Dąbrowa
Tytan Wisznice 2-1 Unia Krzywda

Kolejka 8 - 15 września

Granica Terespol 3-0 Unia Krzywda 26 marca
Hutnik Huta Dąbrowa 0-3 Tytan Wisznice
Dwernicki Stoczek Łukowski 4-2 Unia Żabików
AZS Podlasie Biała Podlaska 7-0 Huragan Międzyrzec Podlaski
Sokół Adamów 0-5 LZS Dobryń
Lutnia Piszczac 5-2 Polonez Biała Podlaska
Tur Turze Rogi 1-0 ŁKS Łazy
Janowia Janów Podlaski 2-1 Grom Kąkolewnica

Kolejka 9 - 22 września

Grom Kąkolewnica 1-5 Granica Terespol
ŁKS Łazy 2-6 Janowia Janów Podlaski
Polonez Biała Podlaska 6-1 Tur Turze Rogi
LZS Dobryń 2-1 Lutnia Piszczac
Huragan Międzyrzec Podlaski 4-2 Sokół Adamów
Unia Żabików 2-4 AZS Podlasie Biała Podlaska
Tytan Wisznice 0-1 Dwernicki Stoczek Łukowski
Unia Krzywda 2-3 Hutnik Huta Dąbrowa

Kolejka 10 - 29 września

Granica Terespol 6-2 Hutnik Huta Dąbrowa
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-1 Unia Krzywda
AZS Podlasie Biała Podlaska 6-0 Tytan Wisznice
Sokół Adamów 5-0 Unia Żabików
Lutnia Piszczac 1-2 Huragan Międzyrzec Podlaski
Tur Turze Rogi 2-3 LZS Dobryń
Janowia Janów Podlaski 3-2 Polonez Biała Podlaska
Grom Kąkolewnica 1-1 ŁKS Łazy

Kolejka 11 - 6 października

ŁKS Łazy 3-6 Granica Terespol
Polonez Biała Podlaska 2-2 Grom Kąkolewnica
LZS Dobryń 0-4 Janowia Janów Podlaski
Huragan Międzyrzec Podlaski 4-2 Tur Turze Rogi
Unia Żabików 1-2 Lutnia Piszczac
Tytan Wisznice 3-0 Sokół Adamów
Unia Krzywda 0-1 AZS Podlasie Biała Podlaska
Hutnik Huta Dąbrowa 1-1 Dwernicki Stoczek Łukowski

Kolejka 12 - 13 października

Granica Terespol 3-2 Dwernicki Stoczek Łukowski
AZS Podlasie Biała Podlaska 5-2 Hutnik Huta Dąbrowa
Sokół Adamów 2-2 Unia Krzywda
Lutnia Piszczac 3-2 Tytan Wisznice
Tur Turze Rogi 6-1 Unia Żabików
Janowia Janów Podlaski 5-3 Huragan Międzyrzec Podlaski
Grom Kąkolewnica 4-4 LZS Dobryń
ŁKS Łazy 3-1 Polonez Biała Podlaska 26 marca
przełożony

Kolejka 13 - 20 października

Polonez Biała Podlaska 1-4 Granica Terespol
LZS Dobryń 1-0 ŁKS Łazy
Huragan Międzyrzec Podlaski 6-3 Grom Kąkolewnica
Unia Żabików 2-2 Janowia Janów Podlaski
Tytan Wisznice 4-1 Tur Turze Rogi
Unia Krzywda 4-0 Lutnia Piszczac
Hutnik Huta Dąbrowa 1-2 Sokół Adamów
Dwernicki Stoczek Łukowski 0-5 AZS Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 14 - 27 października

Granica Terespol 1-0 AZS Podlasie Biała Podlaska
Sokół Adamów 3-1 Dwernicki Stoczek Łukowski
Lutnia Piszczac 5-1 Hutnik Huta Dąbrowa
Tur Turze Rogi 0-1 Unia Krzywda
Janowia Janów Podlaski 2-1 Tytan Wisznice
Grom Kąkolewnica 2-0 Unia Żabików
ŁKS Łazy 4-4 Huragan Międzyrzec Podlaski
Polonez Biała Podlaska 2-0 LZS Dobryń

Kolejka 15 - 3 listopada

LZS Dobryń 1-1 Granica Terespol
Huragan Międzyrzec Podlaski 4-3 Polonez Biała Podlaska
Unia Żabików 1-4 ŁKS Łazy
Tytan Wisznice 3-1 Grom Kąkolewnica
Unia Krzywda 3-1 Janowia Janów Podlaski
Hutnik Huta Dąbrowa 2-1 Tur Turze Rogi
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-1 Lutnia Piszczac
AZS Podlasie Biała Podlaska 3-1 Sokół Adamów

Kolejka 16 - 29-30 marca

Granica Terespol 0-3 Sokół Adamów
AZS Podlasie Biała Podlaska 3-0 Lutnia Piszczac
(wo)
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-2 Tur Turze Rogi
Hutnik Huta Dąbrowa 0-5 Janowia Janów Podlaski
Unia Krzywda 1-1 Grom Kąkolewnica
Tytan Wisznice 0-1 ŁKS Łazy
Unia Żabików 1-3 Polonez Biała Podlaska
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-0 LZS Dobryń

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

Huragan Międzyrzec Podlaski 2-2 Granica Terespol
LZS Dobryń 2-1 Unia Żabików
Polonez Biała Podlaska 4-0 Tytan Wisznice
ŁKS Łazy 3-0 Unia Krzywda
Grom Kąkolewnica 4-2 Hutnik Huta Dąbrowa
Janowia Janów Podlaski 5-3 Dwernicki Stoczek Łukowski
Tur Turze Rogi 0-5 AZS Podlasie Biała Podlaska
Lutnia Piszczac 4-2 Sokół Adamów

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

Granica Terespol 4-0 Lutnia Piszczac
Sokół Adamów 4-0 Tur Turze Rogi
AZS Podlasie Biała Podlaska 5-1 Janowia Janów Podlaski
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-1 Grom Kąkolewnica
Hutnik Huta Dąbrowa 1-4 ŁKS Łazy 23 kwietnia
termin niepewny
Unia Krzywda 0-4 Polonez Biała Podlaska 16 kwietnia
Tytan Wisznice 1-0 LZS Dobryń
Unia Żabików 1-8 Huragan Międzyrzec Podlaski

Kolejka 19 - 26-27 kwietnia

Unia Żabików 2-2 Granica Terespol
Huragan Międzyrzec Podlaski 5-2 Tytan Wisznice
LZS Dobryń 3-2 Unia Krzywda
Polonez Biała Podlaska 2-1 Hutnik Huta Dąbrowa
ŁKS Łazy 3-0 Dwernicki Stoczek Łukowski
Grom Kąkolewnica 2-4 AZS Podlasie Biała Podlaska
Janowia Janów Podlaski 5-2 Sokół Adamów
Tur Turze Rogi 2-1 Lutnia Piszczac

Kolejka 20 - 1 maja

Granica Terespol 3-0 Tur Turze Rogi
Lutnia Piszczac 7-1 Janowia Janów Podlaski
Sokół Adamów 3-1 Grom Kąkolewnica
AZS Podlasie Biała Podlaska 2-0 ŁKS Łazy
Dwernicki Stoczek Łukowski 3-2 Polonez Biała Podlaska
Hutnik Huta Dąbrowa 1-0 LZS Dobryń
Unia Krzywda 0-0 Huragan Międzyrzec Podlaski
Tytan Wisznice 1-1 Unia Żabików

Kolejka 21 - 4 maja

Tytan Wisznice 1-1 Granica Terespol
Unia Żabików 2-1 Unia Krzywda
Huragan Międzyrzec Podlaski 4-1 Hutnik Huta Dąbrowa
LZS Dobryń 0-0 Dwernicki Stoczek Łukowski
Polonez Biała Podlaska 1-5 AZS Podlasie Biała Podlaska
ŁKS Łazy 1-1 Sokół Adamów
Grom Kąkolewnica 1-2 Lutnia Piszczac
Janowia Janów Podlaski 7-2 Tur Turze Rogi

Kolejka 22 - 10-11 maja

Granica Terespol 4-0 Janowia Janów Podlaski
Tur Turze Rogi 4-2 Grom Kąkolewnica
Lutnia Piszczac 1-0 ŁKS Łazy
Sokół Adamów 1-1 Polonez Biała Podlaska
AZS Podlasie Biała Podlaska 4-0 LZS Dobryń
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-0 Huragan Międzyrzec Podlaski
Hutnik Huta Dąbrowa 0-1 Unia Żabików
Unia Krzywda 1-0 Tytan Wisznice

Kolejka 23 - 17-18 maja

Unia Krzywda 0-1 Granica Terespol
Tytan Wisznice 6-3 Hutnik Huta Dąbrowa
Unia Żabików 8-1 Dwernicki Stoczek Łukowski
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-0 AZS Podlasie Biała Podlaska
LZS Dobryń 2-2 Sokół Adamów
Polonez Biała Podlaska 0-1 Lutnia Piszczac
ŁKS Łazy 3-2 Tur Turze Rogi
Grom Kąkolewnica 0-0 Janowia Janów Podlaski

Kolejka 24 - 24-25 maja

Granica Terespol 3-2 Grom Kąkolewnica
Janowia Janów Podlaski 3-5 ŁKS Łazy
Tur Turze Rogi 5-5 Polonez Biała Podlaska
Lutnia Piszczac 1-1 LZS Dobryń
Sokół Adamów 3-1 Huragan Międzyrzec Podlaski
AZS Podlasie Biała Podlaska 5-2 Unia Żabików
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-1 Tytan Wisznice
Hutnik Huta Dąbrowa 1-1 Unia Krzywda

Kolejka 25 - 31 maja-1 czerwca

Hutnik Huta Dąbrowa 0-2 Granica Terespol
Unia Krzywda 2-0 Dwernicki Stoczek Łukowski
Tytan Wisznice 0-2 AZS Podlasie Biała Podlaska
Unia Żabików 2-1 Sokół Adamów
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-4 Lutnia Piszczac
LZS Dobryń 8-1 Tur Turze Rogi
Polonez Biała Podlaska 1-2 Janowia Janów Podlaski
ŁKS Łazy 1-2 Grom Kąkolewnica

Kolejka 26 - 4 czerwca

Granica Terespol 1-5 ŁKS Łazy
Grom Kąkolewnica 1-2 Polonez Biała Podlaska
Janowia Janów Podlaski 0-1 LZS Dobryń
Tur Turze Rogi 0-7 Huragan Międzyrzec Podlaski
Lutnia Piszczac 2-0 Unia Żabików
Sokół Adamów 2-0 Tytan Wisznice
AZS Podlasie Biała Podlaska 6-0 Unia Krzywda
Dwernicki Stoczek Łukowski 3-1 Hutnik Huta Dąbrowa

Kolejka 27 - 8 czerwca

Dwernicki Stoczek Łukowski 1-0 Granica Terespol
Hutnik Huta Dąbrowa 0-6 AZS Podlasie Biała Podlaska
Unia Krzywda 1-0 Sokół Adamów
Tytan Wisznice 2-1 Lutnia Piszczac
rozegrany awansem - brak terminu
Unia Żabików 4-1 Tur Turze Rogi
Huragan Międzyrzec Podlaski 5-0 Janowia Janów Podlaski
LZS Dobryń 4-1 Grom Kąkolewnica
Polonez Biała Podlaska 2-2 ŁKS Łazy

Kolejka 28 - 15 czerwca

Granica Terespol 6-1 Polonez Biała Podlaska
ŁKS Łazy 1-0 LZS Dobryń
Grom Kąkolewnica 0-3 Huragan Międzyrzec Podlaski
Janowia Janów Podlaski 0-2 Unia Żabików
Tur Turze Rogi 5-2 Tytan Wisznice
Lutnia Piszczac 1-3 Unia Krzywda
Sokół Adamów 1-1 Hutnik Huta Dąbrowa
AZS Podlasie Biała Podlaska 3-1 Dwernicki Stoczek Łukowski

Kolejka 29 - 19 czerwca

AZS Podlasie Biała Podlaska 4-0 Granica Terespol
Dwernicki Stoczek Łukowski 4-2 Sokół Adamów
Hutnik Huta Dąbrowa 0-1 Lutnia Piszczac
Unia Krzywda 6-1 Tur Turze Rogi
Tytan Wisznice 3-1 Janowia Janów Podlaski
Unia Żabików 4-3 Grom Kąkolewnica
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-0 ŁKS Łazy
LZS Dobryń 2-1 Polonez Biała Podlaska

Kolejka 30 - 22 czerwca

Granica Terespol 2-0 LZS Dobryń
Polonez Biała Podlaska 3-3 Huragan Międzyrzec Podlaski
ŁKS Łazy 0-3 Unia Żabików
Grom Kąkolewnica 2-4 Tytan Wisznice
Janowia Janów Podlaski 3-4 Unia Krzywda
Tur Turze Rogi 3-3 Hutnik Huta Dąbrowa
Lutnia Piszczac 3-2 Dwernicki Stoczek Łukowski
Sokół Adamów 0-2 AZS Podlasie Biała Podlaska

IV liga 2002/2003 (lubelska)

Klasa okręgowa 2002/2003 (Chełm)
Klasa okręgowa 2002/2003 (Lublin)
Klasa okręgowa 2002/2003 (Zamość)

Klasa A 2002/2003 (Biała Podlaska I)
Klasa A 2002/2003 (Biała Podlaska II)

Autor: Robert Mędykowski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas