[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: świętokrzyska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Politechnika Świętokrzyska Kielce 26 61 20 1 5 56-33 11 0 2 31-14 9 1 3 25-19
2.  Wicher Miedziana Góra 26 58 18 4 4 55-23 9 2 2 29-11 9 2 2 26-12
3.  Zryw Skroniów 26 50 15 5 6 55-35 5 3 5 25-21 10 2 1 30-14
4.  Victoria Mniów 26 48 15 3 8 63-32 8 2 3 38-16 7 1 5 25-16
5.  GKS Górno 26 47 15 2 9 58-36 7 1 5 29-14 8 1 4 29-22
6.  Piaskowianka Piaski 26 44 13 5 8 53-35 8 1 4 35-21 5 4 4 18-14
7.  GOKiS Masłów 26 37 10 7 9 43-52 6 4 3 26-20 4 3 6 17-32
8.  Lechia Strawczyn 26 35 11 2 13 58-54 6 1 6 32-25 5 1 7 26-29
9.  Victoria Górki Szczukowskie 26 32 9 5 12 38-41 5 3 5 24-18 4 2 7 14-23
10.  Piast Chęciny 26 28 7 7 12 34-48 4 4 5 23-22 3 3 7 11-26
11.  Zieleń Żelisławice 26 25 7 4 15 35-60 5 0 8 15-24 2 4 7 20-36
12.  Nida Sobków 26 24 5 9 12 33-56 4 5 4 19-21 1 4 8 14-35
13.  GLKS Krasocin 26 14 4 2 20 28-65 4 1 8 21-23 0 1 12 7-42
14.  Tęcza Gowarczów 26 11 1 8 17 23-62 1 5 7 11-24 0 3 10 12-38
Astra Suchedniów wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Politechnika Świętokrzyska Kielce    3-1 1-3 1-0 6-4 1-0 0-1 4-2 4-0 2-1 3-0 2-1 3-1 1-0 
 2 Wicher Miedziana Góra1-0     1-1 2-1 3-0 0-0 0-1 0-2 3-1 5-1 3-0 4-1 3-2 4-1 
 3 Zryw Skroniów1-2 0-1     2-3 3-1 1-2 3-3 1-3 1-0 1-1 4-1 3-3 1-0 4-1 
 4 Victoria Mniów2-2 1-0 1-2     2-4 3-0 3-0* 6-1 2-2 1-2 3-2 5-0 7-0 2-1 
 5 GKS Górno0-1 0-1 1-2 2-1     2-0 2-1 6-2 0-1 0-1 3-3 4-0 4-1 5-0 
 6 Piaskowianka Piaski2-3 1-1 1-3 2-1 1-2     5-3 2-1 1-2 3-0 6-2 3-1 3-1 5-1 
 7 GOKiS Masłów3-1 0-2 1-3 1-3 2-2 1-1     2-0 2-2 3-1 2-1 2-2 5-1 2-1 
 8 Lechia Strawczyn0-2 2-3 2-4 3-0 2-5 0-3 2-3     2-1 1-1 7-3 4-0 2-0 5-0 
 9 Victoria Górki Szczukowskie1-3 2-5 1-2 0-2 0-1 2-0 1-1 2-1     6-0 1-1 2-1 5-0 1-1 
 10 Piast Chęciny1-2 1-1 1-1 0-2 1-2 0-4 6-0 2-4 3-2     2-2 1-1 3-1 2-0 
 11 Zieleń Żelisławice3-0* 1-5 0-2 0-3 0-3 1-3 1-2 0-3 2-0 1-0     0-1 3-0* 3-2 
 12 Nida Sobków3-4 0-2 0-4 0-5 1-0 1-1 3-0 2-2 3-0* 1-1 1-1     3-0 1-1 
 13 GLKS Krasocin1-3 1-2 3-1 1-2 1-2 1-3 4-0 2-1 0-1 1-2 0-2 3-1     3-3 
 14 Tęcza Gowarczów1-2 0-2 1-2 2-2 0-3 1-1 2-2 0-4 0-2 1-0 1-2 2-2 0-0     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Nida Sobków 0-2 Wicher Miedziana Góra 18 sierpnia, 15:00
Piast Chęciny 3-2 Victoria Górki Szczukowskie 4 września, 16:45
w pierwotnym terminie (18 sierpnia, 15:00) odwołany
Zieleń Żelisławice 1-3 Piaskowianka Piaski 17 sierpnia, 13:00
GKS Górno 4-1 GLKS Krasocin 18 sierpnia, 15:00
Zryw Skroniów 1-3 Lechia Strawczyn 18 sierpnia, 15:00
GOKiS Masłów 3-1 Politechnika Świętokrzyska Kielce 18 sierpnia, 15:00
Tęcza Gowarczów 2-2 Victoria Mniów 18 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 25 sierpnia

Wicher Miedziana Góra 2-1 Victoria Mniów 25 sierpnia, 15:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce 1-0 Tęcza Gowarczów 25 sierpnia, 15:00
Lechia Strawczyn 2-3 GOKiS Masłów 25 sierpnia, 15:00
GLKS Krasocin 3-1 Zryw Skroniów 25 sierpnia, 15:00
Piaskowianka Piaski 1-2 GKS Górno 25 sierpnia, 15:00
Victoria Górki Szczukowskie 1-1 Zieleń Żelisławice 25 sierpnia, 15:00
Nida Sobków 1-1 Piast Chęciny 25 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Piast Chęciny 1-1 Wicher Miedziana Góra 1 września, 15:00
Zieleń Żelisławice 0-1 Nida Sobków 31 sierpnia, 15:00
GKS Górno 0-1 Victoria Górki Szczukowskie 1 września, 15:00
Zryw Skroniów 1-2 Piaskowianka Piaski 1 września, 15:00
GOKiS Masłów 5-1 GLKS Krasocin 1 września, 16:30
Tęcza Gowarczów 0-4 Lechia Strawczyn 1 września, 11:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce 1-0 Victoria Mniów 1 września, 15:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Wicher Miedziana Góra 1-0 Politechnika Świętokrzyska Kielce 7 września, 17:00
Lechia Strawczyn 3-0 Victoria Mniów 8 września, 17:00
GLKS Krasocin 3-3 Tęcza Gowarczów 7 września, 16:00
Piaskowianka Piaski 5-3 GOKiS Masłów 8 września, 15:00
Victoria Górki Szczukowskie 1-2 Zryw Skroniów 8 września, 15:00
Nida Sobków 1-0 GKS Górno 8 września, 15:00
Piast Chęciny 2-2 Zieleń Żelisławice 8 września, 15:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Zieleń Żelisławice 1-5 Wicher Miedziana Góra 14 września, 15:00
GKS Górno 0-1 Piast Chęciny 15 września, 15:00
Zryw Skroniów 3-3 Nida Sobków 15 września, 15:00
GOKiS Masłów 2-2 Victoria Górki Szczukowskie 15 września, 15:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Tęcza Gowarczów 1-1 Piaskowianka Piaski 15 września, 11:00
Victoria Mniów 7-0 GLKS Krasocin 14 września, 16:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce 4-2 Lechia Strawczyn 15 września, 15:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Wicher Miedziana Góra 0-2 Lechia Strawczyn 22 września, 15:00
GLKS Krasocin 1-3 Politechnika Świętokrzyska Kielce 22 września, 15:00
Piaskowianka Piaski 2-1 Victoria Mniów 22 września, 15:00
Victoria Górki Szczukowskie 1-1 Tęcza Gowarczów 22 września, 15:00
Nida Sobków 3-0 GOKiS Masłów 22 września, 15:00
Piast Chęciny 1-1 Zryw Skroniów 22 września, 15:00
Zieleń Żelisławice 0-3 GKS Górno 21 września, 15:00

Kolejka 7 - 28-29 września

GKS Górno 0-1 Wicher Miedziana Góra 29 września, 15:00
Zryw Skroniów 4-1 Zieleń Żelisławice 29 września, 15:00
GOKiS Masłów 3-1 Piast Chęciny 29 września, 15:00
Tęcza Gowarczów 2-2 Nida Sobków 29 września, 15:00
Victoria Mniów 2-2 Victoria Górki Szczukowskie 29 września, 15:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce 1-0 Piaskowianka Piaski 29 września, 15:00
Lechia Strawczyn 2-0 GLKS Krasocin 29 września, 15:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Wicher Miedziana Góra 3-2 GLKS Krasocin 6 października, 15:00
Piaskowianka Piaski 2-1 Lechia Strawczyn 6 października, 15:00
Victoria Górki Szczukowskie 1-3 Politechnika Świętokrzyska Kielce 6 października, 15:00
Nida Sobków 0-5 Victoria Mniów 6 października, 15:00
Piast Chęciny 2-0 Tęcza Gowarczów 6 października, 15:00
Zieleń Żelisławice 1-2 GOKiS Masłów 5 października, 15:00
GKS Górno 1-2 Zryw Skroniów 6 października, 15:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Zryw Skroniów 0-1 Wicher Miedziana Góra 13 października, 15:00
GOKiS Masłów 2-2 GKS Górno 13 października, 15:30
Tęcza Gowarczów 1-2 Zieleń Żelisławice 13 października, 15:00
Victoria Mniów 1-2 Piast Chęciny 13 października, 15:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce 2-1 Nida Sobków 13 października, 15:00
Lechia Strawczyn 2-1 Victoria Górki Szczukowskie 13 października, 15:00
GLKS Krasocin 1-3 Piaskowianka Piaski 13 października, 15:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Wicher Miedziana Góra 0-0 Piaskowianka Piaski 20 października, 14:00
Victoria Górki Szczukowskie 5-0 GLKS Krasocin 20 października, 14:00
Nida Sobków 2-2 Lechia Strawczyn 20 października, 14:00
Piast Chęciny 1-2 Politechnika Świętokrzyska Kielce 20 października, 14:00
Zieleń Żelisławice 0-3 Victoria Mniów 19 października, 14:00
GKS Górno 5-0 Tęcza Gowarczów 20 października, 14:00
Zryw Skroniów 3-3 GOKiS Masłów 20 października, 14:00

Kolejka 11 - 26-27 października

GOKiS Masłów 0-2 Wicher Miedziana Góra 27 października, 14:00
Tęcza Gowarczów 1-2 Zryw Skroniów 27 października, 13:00
Victoria Mniów 2-4 GKS Górno 27 października, 13:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce 3-0 Zieleń Żelisławice 27 października, 13:00
Lechia Strawczyn 1-1 Piast Chęciny 27 października, 13:00
GLKS Krasocin 3-1 Nida Sobków 27 października, 13:00
Piaskowianka Piaski 1-2 Victoria Górki Szczukowskie 27 października, 13:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Wicher Miedziana Góra 3-1 Victoria Górki Szczukowskie 3 listopada, 13:00
Nida Sobków 1-1 Piaskowianka Piaski 3 listopada, 13:00
Piast Chęciny 3-1 GLKS Krasocin 3 listopada, 13:00
Zieleń Żelisławice 0-3 Lechia Strawczyn 2 listopada, 13:00
GKS Górno 0-1 Politechnika Świętokrzyska Kielce 3 listopada, 13:00
Zryw Skroniów 2-3 Victoria Mniów 3 listopada, 13:00
GOKiS Masłów 2-1 Tęcza Gowarczów 3 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Tęcza Gowarczów 0-2 Wicher Miedziana Góra 10 listopada, 13:00
Victoria Mniów 3-0 GOKiS Masłów 10 listopada, 16:00
(wo)
na boisku 2-1
Lechia Strawczyn 2-5 GKS Górno 10 listopada, 13:00
GLKS Krasocin 0-2 Zieleń Żelisławice 10 listopada, 13:00
Piaskowianka Piaski 3-0 Piast Chęciny 10 listopada, 13:00
Victoria Górki Szczukowskie 2-1 Nida Sobków 17 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (10 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zryw Skroniów 1-2 Politechnika Świętokrzyska Kielce 17 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (10 listopada, 13:00) Politechnika Świętokrzyska gospodarzem i odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 29-30 marca

Wicher Miedziana Góra 4-1 Nida Sobków 30 marca, 15:00
Victoria Górki Szczukowskie 6-0 Piast Chęciny 30 marca, 15:00
Piaskowianka Piaski 6-2 Zieleń Żelisławice 30 marca, 15:00
GLKS Krasocin 1-2 GKS Górno 30 marca, 15:00
Lechia Strawczyn 2-4 Zryw Skroniów 30 marca, 15:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce 0-1 GOKiS Masłów 30 marca, 15:00
Victoria Mniów 2-1 Tęcza Gowarczów 30 marca, 15:00

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Victoria Mniów 1-0 Wicher Miedziana Góra 6 kwietnia, 15:00
Tęcza Gowarczów 1-2 Politechnika Świętokrzyska Kielce 6 kwietnia, 11:00
GOKiS Masłów 2-0 Lechia Strawczyn 6 kwietnia, 15:00
Zryw Skroniów 1-0 GLKS Krasocin 6 kwietnia, 15:00
GKS Górno 2-0 Piaskowianka Piaski 6 kwietnia, 15:00
Zieleń Żelisławice 2-0 Victoria Górki Szczukowskie 6 kwietnia, 15:00
Piast Chęciny 1-1 Nida Sobków 6 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Victoria Mniów 2-2 Politechnika Świętokrzyska Kielce 13 kwietnia, 15:00
Wicher Miedziana Góra 5-1 Piast Chęciny 13 kwietnia, 15:00
Nida Sobków 1-1 Zieleń Żelisławice 13 kwietnia, 15:00
Victoria Górki Szczukowskie 0-1 GKS Górno 13 kwietnia, 15:00
Piaskowianka Piaski 1-3 Zryw Skroniów 13 kwietnia, 15:00
GLKS Krasocin 4-0 GOKiS Masłów 13 kwietnia, 15:00
Lechia Strawczyn 5-0 Tęcza Gowarczów 13 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 19 kwietnia

Politechnika Świętokrzyska Kielce 3-1 Wicher Miedziana Góra 19 kwietnia, 15:00
Victoria Mniów 6-1 Lechia Strawczyn 19 kwietnia, 11:00
Tęcza Gowarczów 0-0 GLKS Krasocin 19 kwietnia, 11:00
GOKiS Masłów 1-1 Piaskowianka Piaski 19 kwietnia, 11:00
Zryw Skroniów 1-0 Victoria Górki Szczukowskie 19 kwietnia, 11:00
GKS Górno 4-0 Nida Sobków 19 kwietnia, 11:00
Zieleń Żelisławice 1-0 Piast Chęciny 19 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Wicher Miedziana Góra 3-0 Zieleń Żelisławice 27 kwietnia, 15:00
Piast Chęciny 1-2 GKS Górno 27 kwietnia, 15:00
Nida Sobków 0-4 Zryw Skroniów 27 kwietnia, 15:00
Victoria Górki Szczukowskie 1-1 GOKiS Masłów 27 kwietnia, 15:00
Piaskowianka Piaski 5-1 Tęcza Gowarczów 27 kwietnia, 15:00
GLKS Krasocin 1-2 Victoria Mniów 27 kwietnia, 13:00
Lechia Strawczyn 0-2 Politechnika Świętokrzyska Kielce 27 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 1 maja

Lechia Strawczyn 2-3 Wicher Miedziana Góra 30 kwietnia, 17:30
Politechnika Świętokrzyska Kielce 3-1 GLKS Krasocin 1 maja, 15:00
Victoria Mniów 3-0 Piaskowianka Piaski 1 maja, 15:00
Tęcza Gowarczów 0-2 Victoria Górki Szczukowskie 1 maja, 11:00
GOKiS Masłów 2-2 Nida Sobków 1 maja, 15:00
Zryw Skroniów 1-1 Piast Chęciny 1 maja, 15:00
GKS Górno 3-3 Zieleń Żelisławice 1 maja, 15:00

Kolejka 20 - 3-4 maja

Wicher Miedziana Góra 3-0 GKS Górno 4 maja, 15:00
Zieleń Żelisławice 0-2 Zryw Skroniów 4 maja, 15:00
Piast Chęciny 6-0 GOKiS Masłów 4 maja, 15:00
Nida Sobków 1-1 Tęcza Gowarczów 4 maja, 15:00
Victoria Górki Szczukowskie 0-2 Victoria Mniów 4 maja, 15:00
Piaskowianka Piaski 2-3 Politechnika Świętokrzyska Kielce 4 maja, 15:00
GLKS Krasocin 2-1 Lechia Strawczyn 4 maja, 15:00

Kolejka 21 - 10-11 maja

GLKS Krasocin 1-2 Wicher Miedziana Góra 11 maja, 15:00
Lechia Strawczyn 0-3 Piaskowianka Piaski 11 maja, 15:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce 4-0 Victoria Górki Szczukowskie 10 maja, 17:00
Victoria Mniów 5-0 Nida Sobków 11 maja, 15:00
Tęcza Gowarczów 1-0 Piast Chęciny 11 maja, 11:00
GOKiS Masłów 2-1 Zieleń Żelisławice 11 maja, 15:00
Zryw Skroniów 3-1 GKS Górno 11 maja, 15:00

Kolejka 22 - 17-18 maja

Wicher Miedziana Góra 1-1 Zryw Skroniów 28 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Górno 2-1 GOKiS Masłów 28 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zieleń Żelisławice 3-2 Tęcza Gowarczów 18 maja, 15:00
Piast Chęciny 0-2 Victoria Mniów 18 maja, 15:00
Nida Sobków 3-4 Politechnika Świętokrzyska Kielce 28 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Górki Szczukowskie 2-1 Lechia Strawczyn 28 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piaskowianka Piaski 3-1 GLKS Krasocin 18 maja, 15:00

Kolejka 23 - 24-25 maja

Piaskowianka Piaski 1-1 Wicher Miedziana Góra 24 maja, 17:00
GLKS Krasocin 0-1 Victoria Górki Szczukowskie 25 maja, 11:00
Lechia Strawczyn 4-0 Nida Sobków 24 maja, 17:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce 2-1 Piast Chęciny 25 maja, 17:00
Victoria Mniów 3-2 Zieleń Żelisławice 25 maja, 11:00
Tęcza Gowarczów 0-3 GKS Górno 25 maja, 11:00
GOKiS Masłów 1-3 Zryw Skroniów 25 maja, 15:00

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Wicher Miedziana Góra 0-1 GOKiS Masłów 1 czerwca, 15:00
Zryw Skroniów 4-1 Tęcza Gowarczów 31 maja, 17:00
GKS Górno 2-1 Victoria Mniów 1 czerwca, 15:00
Zieleń Żelisławice 3-0 Politechnika Świętokrzyska Kielce 1 czerwca, 15:00
(wo)
na boisku 0-1
Piast Chęciny 2-4 Lechia Strawczyn 11 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (1 czerwca, 15:00) odwołany
Nida Sobków 3-0 GLKS Krasocin 1 czerwca, 15:00
Victoria Górki Szczukowskie 2-0 Piaskowianka Piaski 1 czerwca, 15:00

Kolejka 25 - 7-8 czerwca

Victoria Górki Szczukowskie 2-5 Wicher Miedziana Góra 8 czerwca, 15:00
Piaskowianka Piaski 3-1 Nida Sobków 8 czerwca, 17:00
GLKS Krasocin 1-2 Piast Chęciny 8 czerwca, 15:00
Lechia Strawczyn 7-3 Zieleń Żelisławice 8 czerwca, 15:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce 6-4 GKS Górno 8 czerwca, 15:00
Victoria Mniów 1-2 Zryw Skroniów 8 czerwca, 15:00
Tęcza Gowarczów 2-2 GOKiS Masłów 8 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 14-15 czerwca

Politechnika Świętokrzyska Kielce 1-3 Zryw Skroniów 14 czerwca, 17:00
Wicher Miedziana Góra 4-1 Tęcza Gowarczów 15 czerwca, 15:00
GOKiS Masłów 1-3 Victoria Mniów 15 czerwca, 15:00
GKS Górno 6-2 Lechia Strawczyn 15 czerwca, 15:00
Zieleń Żelisławice 3-0 GLKS Krasocin 15 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Piast Chęciny 0-4 Piaskowianka Piaski 15 czerwca, 15:00
Nida Sobków 3-0 Victoria Górki Szczukowskie 15 czerwca, 15:00
(wo)
na boisku 1-1

Baraże o udział w klasie A (świętokrzyska)
Baraże o utrzymanie w klasie A (świętokrzyska)

Klasa okręgowa 2013/2014 (świętokrzyska)

Klasa A 2013/2014 (świętokrzyska II)

Klasa B 2013/2014 (świętokrzyska I)
Klasa B 2013/2014 (świętokrzyska II)
Klasa B 2013/2014 (świętokrzyska III)
Klasa B 2013/2014 (świętokrzyska IV)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas