[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: świętokrzyska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 26 57 19 0 7 86-34 13 0 0 57-7 6 0 7 29-27
2.  Koprzywianka Koprzywnica 26 55 17 4 5 93-32 10 3 0 52-12 7 1 5 41-20
3.  Polanie Pierzchnica 26 52 16 4 6 70-36 11 2 0 44-10 5 2 6 26-26
4.  Gród Wiślica 26 44 14 2 10 67-54 9 1 3 39-23 5 1 7 28-31
5.  Zryw Zbigniewice 26 43 13 4 9 69-32 9 2 2 41-12 4 2 7 28-20 2 3 1 0 1 7-1
6.  OKS Opatów 26 43 13 4 9 68-42 8 1 4 41-15 5 3 5 27-27 2 3 1 0 1 1-7
7.  GKS Łoniów 26 35 9 8 9 49-57 6 3 4 27-28 3 5 5 22-29
8.  Baszta Rytwiany 26 33 10 3 13 48-51 6 3 4 33-27 4 0 9 15-24
9.  Zorza Tempo Pacanów 26 32 9 5 12 55-70 6 2 5 25-30 3 3 7 30-40
10.  Świt Ćmielów 25 27 7 6 12 34-59 5 4 3 22-23 2 2 9 12-36 2 6 2 0 0 7-4
11.  Nidzica Dobiesławice 26 27 7 6 13 46-78 3 3 7 22-42 4 3 6 24-36 2 0 0 0 2 4-7
12.  Wisła Nowy Korczyn 26 23 6 5 15 47-82 5 0 8 29-33 1 5 7 18-49 2 6 2 0 0 9-6
13.  GKS Świniary 26 23 7 2 17 49-87 6 2 5 28-33 1 0 12 21-54 2 0 0 0 2 6-9
14.  Victoria Skalbmierz 25 21 6 3 16 48-115 6 2 5 32-42 0 1 11 16-73
Granat II Skarżysko-Kamienna i Piast Osiek wycofały się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski    4-2 2-1 8-1 2-0 2-1 5-0 1-0 2-0 4-0 4-1 7-0 8-0 8-1 
 2 Koprzywianka Koprzywnica5-1     2-0 4-1 1-0 1-1 1-1 4-1 6-2 3-0 8-1 11-0 3-1 3-3 
 3 Polanie Pierzchnica2-1 2-0     2-0 0-0 3-2 2-0 3-1 5-3 4-1 1-1 4-0 6-0 10-1 
 4 Gród Wiślica3-0 2-0 2-2     0-2 1-5 3-0* 4-1 5-3 5-0 2-3 4-2 4-3 4-2 
 5 Zryw Zbigniewice2-0 1-0 1-3 2-2     7-0 1-1 0-1 4-0 3-0 3-1 6-2 6-2 5-0 
 6 OKS Opatów1-2 1-3 1-2 1-2 1-0     2-2 4-0 3-1 5-0 5-0 3-0* 5-1 9-2 
 7 GKS Łoniów1-8 1-3 2-4 4-0 1-0 2-3     2-1 5-4 1-1 0-0 1-1 3-1 4-2 
 8 Baszta Rytwiany3-6 0-1 3-2 1-0 2-2 2-1 0-3     1-1 4-2 0-0 5-4 2-4 10-1 
 9 Zorza Tempo Pacanów2-0 2-1 2-3 0-4 3-2 2-2 2-3 0-4     1-0 0-5 2-2 4-3 5-1 
 10 Świt Ćmielów2-1 2-2 1-1 1-4 5-3 0-0 4-2 1-4 0-3     2-1 0-0 4-2 
 11 Nidzica Dobiesławice0-3 1-4 3-2 1-6 0-10 0-2 3-3 1-2 1-1 3-5     2-2 1-0 6-2 
 12 Wisła Nowy Korczyn1-3 2-3 1-3 3-1 1-3 6-4 1-3 1-0 1-3 1-2 2-4     5-3 4-1 
 13 GKS Świniary3-0* 0-12 2-1 2-1 0-4 0-3 2-2 1-0 1-3 1-1 8-2 3-4     5-0 
 14 Victoria Skalbmierz2-4 2-10 4-2 2-6 4-2 1-3 3-2 2-0 6-6 1-0 1-5 1-1 3-1     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 8-1 Victoria Skalbmierz 18 sierpnia, 15:00
GKS Świniary 1-0 Baszta Rytwiany 18 sierpnia, 11:00
Gród Wiślica 5-0 Świt Ćmielów 18 sierpnia, 15:00
Nidzica Dobiesławice 0-2 OKS Opatów 18 sierpnia, 11:00
Zorza Tempo Pacanów 2-2 Wisła Nowy Korczyn 18 sierpnia, 17:00
Koprzywianka Koprzywnica 1-0 Zryw Zbigniewice 18 sierpnia, 15:00
GKS Łoniów 2-4 Polanie Pierzchnica 18 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Victoria Skalbmierz 4-2 Polanie Pierzchnica 25 sierpnia, 15:00
Zryw Zbigniewice 1-1 GKS Łoniów 25 sierpnia, 17:00
Wisła Nowy Korczyn 2-3 Koprzywianka Koprzywnica 25 sierpnia, 15:00
OKS Opatów 3-1 Zorza Tempo Pacanów 25 sierpnia, 11:00
Świt Ćmielów 2-1 Nidzica Dobiesławice 25 sierpnia, 15:00
Baszta Rytwiany 1-0 Gród Wiślica 24 sierpnia, 17:00
KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 8-0 GKS Świniary 25 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

GKS Świniary 5-0 Victoria Skalbmierz 1 września, 11:00
w Zbigniewicach
Gród Wiślica 3-0 KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 1 września, 15:00
Nidzica Dobiesławice 1-2 Baszta Rytwiany 1 września, 11:00
w Koszycach
Zorza Tempo Pacanów 1-0 Świt Ćmielów 1 września, 15:00
Koprzywianka Koprzywnica 1-1 OKS Opatów 1 września, 15:00
GKS Łoniów 1-1 Wisła Nowy Korczyn 1 września, 12:00
w Samborcu
Zryw Zbigniewice 1-3 Polanie Pierzchnica 1 września, 17:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Victoria Skalbmierz 4-2 Zryw Zbigniewice 8 września, 15:00
Wisła Nowy Korczyn 1-3 Polanie Pierzchnica 8 września, 15:00
OKS Opatów 2-2 GKS Łoniów 8 września, 11:00
Świt Ćmielów 2-2 Koprzywianka Koprzywnica 8 września, 15:00
Baszta Rytwiany 1-1 Zorza Tempo Pacanów 8 września, 16:00
KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 4-1 Nidzica Dobiesławice 8 września, 15:00
GKS Świniary 2-1 Gród Wiślica 8 września, 11:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Gród Wiślica 4-2 Victoria Skalbmierz 15 września, 15:00
Nidzica Dobiesławice 1-0 GKS Świniary 15 września, 11:00
w Koszycach
Zorza Tempo Pacanów 2-0 KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 14 września, 15:00
Koprzywianka Koprzywnica 4-1 Baszta Rytwiany 15 września, 15:00
GKS Łoniów 1-1 Świt Ćmielów 15 września, 12:00
Polanie Pierzchnica 3-2 OKS Opatów 15 września, 15:00
Zryw Zbigniewice 6-2 Wisła Nowy Korczyn 15 września, 15:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Victoria Skalbmierz 1-1 Wisła Nowy Korczyn 21 września, 11:00
OKS Opatów 1-0 Zryw Zbigniewice 22 września, 11:00
Świt Ćmielów 1-1 Polanie Pierzchnica 22 września, 15:00
Baszta Rytwiany 0-3 GKS Łoniów 21 września, 16:00
KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 4-2 Koprzywianka Koprzywnica 22 września, 15:00
GKS Świniary 1-3 Zorza Tempo Pacanów 22 września, 11:00
Gród Wiślica 2-3 Nidzica Dobiesławice 22 września, 15:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Nidzica Dobiesławice 6-2 Victoria Skalbmierz 29 września, 11:00
w Koszycach
Zorza Tempo Pacanów 0-4 Gród Wiślica 29 września, 15:00
Koprzywianka Koprzywnica 3-1 GKS Świniary 29 września, 15:00
GKS Łoniów 1-8 KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 29 września, 12:00
w Samborcu
Polanie Pierzchnica 3-1 Baszta Rytwiany 29 września, 15:00
Zryw Zbigniewice 3-0 Świt Ćmielów 29 września, 15:00
Wisła Nowy Korczyn 6-4 OKS Opatów 28 września, 11:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Victoria Skalbmierz 1-3 OKS Opatów 6 października, 15:00
Świt Ćmielów 0-0 Wisła Nowy Korczyn 6 października, 15:00
Baszta Rytwiany 2-2 Zryw Zbigniewice 6 października, 15:00
KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 2-1 Polanie Pierzchnica 6 października, 15:00
GKS Świniary 2-2 GKS Łoniów 6 października, 11:00
Gród Wiślica 2-0 Koprzywianka Koprzywnica 6 października, 15:00
Nidzica Dobiesławice 1-1 Zorza Tempo Pacanów 6 października, 15:00
w Koszycach

Kolejka 9 - 12-13 października

Zorza Tempo Pacanów 5-1 Victoria Skalbmierz 13 października, 15:00
Koprzywianka Koprzywnica 8-1 Nidzica Dobiesławice 13 października, 15:00
GKS Łoniów 4-0 Gród Wiślica 13 października, 11:00
w Samborcu
Polanie Pierzchnica 6-0 GKS Świniary 13 października, 15:00
Zryw Zbigniewice 2-0 KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 13 października, 12:00
Wisła Nowy Korczyn 1-0 Baszta Rytwiany 13 października, 15:00
OKS Opatów 5-0 Świt Ćmielów 13 października, 15:00
w Bodzechowie

Kolejka 10 - 19-20 października

Victoria Skalbmierz 1-0 Świt Ćmielów 20 października, 14:00
Baszta Rytwiany 2-1 OKS Opatów 20 października, 14:00
KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 7-0 Wisła Nowy Korczyn 20 października, 14:00
w Bodzechowie
GKS Świniary 0-4 Zryw Zbigniewice 20 października, 11:00
Gród Wiślica 2-2 Polanie Pierzchnica 20 października, 14:00
Nidzica Dobiesławice 3-3 GKS Łoniów 20 października, 14:00
w Koszycach
Zorza Tempo Pacanów 2-1 Koprzywianka Koprzywnica 20 października, 14:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Koprzywianka Koprzywnica 3-3 Victoria Skalbmierz 27 października, 13:00
GKS Łoniów 5-4 Zorza Tempo Pacanów 26 października, 13:00
Polanie Pierzchnica 1-1 Nidzica Dobiesławice 27 października, 13:00
Zryw Zbigniewice 2-2 Gród Wiślica 27 października, 13:00
Wisła Nowy Korczyn 5-3 GKS Świniary 27 października, 13:00
OKS Opatów 1-2 KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 27 października, 13:00
Świt Ćmielów 1-4 Baszta Rytwiany 27 października, 13:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Victoria Skalbmierz 2-0 Baszta Rytwiany 3 listopada, 13:00
KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 4-0 Świt Ćmielów 3 listopada, 13:00
GKS Świniary 0-3 OKS Opatów 3 listopada, 11:00
w Zbigniewicach
Gród Wiślica 4-2 Wisła Nowy Korczyn 3 listopada, 13:00
Nidzica Dobiesławice 0-10 Zryw Zbigniewice 3 listopada, 13:00
w Koszycach
Zorza Tempo Pacanów 2-3 Polanie Pierzchnica 3 listopada, 13:00
Koprzywianka Koprzywnica 1-1 GKS Łoniów 3 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

GKS Łoniów 4-2 Victoria Skalbmierz 10 listopada, 13:00
Polanie Pierzchnica 2-0 Koprzywianka Koprzywnica 10 listopada, 13:00
Zryw Zbigniewice 4-0 Zorza Tempo Pacanów 10 listopada, 13:00
Wisła Nowy Korczyn 2-4 Nidzica Dobiesławice 9 listopada, 13:00
OKS Opatów 1-2 Gród Wiślica 10 listopada, 13:00
Świt Ćmielów 4-2 GKS Świniary 10 listopada, 13:00
Baszta Rytwiany 3-6 KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 9 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 29-30 marca

Victoria Skalbmierz 2-4 KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 30 marca, 15:00
Baszta Rytwiany 2-4 GKS Świniary 30 marca, 15:00
Świt Ćmielów 1-4 Gród Wiślica 30 marca, 15:00
OKS Opatów 5-0 Nidzica Dobiesławice 30 marca, 15:00
Wisła Nowy Korczyn 1-3 Zorza Tempo Pacanów 30 marca, 15:00
Zryw Zbigniewice 1-0 Koprzywianka Koprzywnica 30 marca, 15:00
Polanie Pierzchnica 2-0 GKS Łoniów 30 marca, 15:00

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Polanie Pierzchnica 10-1 Victoria Skalbmierz 6 kwietnia, 15:00
GKS Łoniów 1-0 Zryw Zbigniewice 6 kwietnia, 11:00
Koprzywianka Koprzywnica 11-0 Wisła Nowy Korczyn 6 kwietnia, 15:00
Zorza Tempo Pacanów 2-2 OKS Opatów 6 kwietnia, 15:00
Nidzica Dobiesławice 3-5 Świt Ćmielów 6 kwietnia, 15:00
Gród Wiślica 4-1 Baszta Rytwiany 6 kwietnia, 15:00
GKS Świniary 3-0 KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 5 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-10

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Polanie Pierzchnica 0-0 Zryw Zbigniewice 13 kwietnia, 15:00
Victoria Skalbmierz 3-1 GKS Świniary 13 kwietnia, 15:00
KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 8-1 Gród Wiślica 13 kwietnia, 15:00
Baszta Rytwiany 0-0 Nidzica Dobiesławice 13 kwietnia, 15:00
Świt Ćmielów 0-3 Zorza Tempo Pacanów 13 kwietnia, 15:00
OKS Opatów 1-3 Koprzywianka Koprzywnica 13 kwietnia, 15:00
Wisła Nowy Korczyn 1-3 GKS Łoniów 13 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 19 kwietnia

Zryw Zbigniewice 5-0 Victoria Skalbmierz 19 kwietnia, 11:00
Polanie Pierzchnica 4-0 Wisła Nowy Korczyn 19 kwietnia, 11:00
GKS Łoniów 2-3 OKS Opatów 19 kwietnia, 11:00
Koprzywianka Koprzywnica 3-0 Świt Ćmielów 19 kwietnia, 14:30
Zorza Tempo Pacanów 0-4 Baszta Rytwiany 19 kwietnia, 11:00
Nidzica Dobiesławice 0-3 KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 19 kwietnia, 16:00
Gród Wiślica 4-3 GKS Świniary 19 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Victoria Skalbmierz 2-6 Gród Wiślica 27 kwietnia, 15:00
GKS Świniary 8-2 Nidzica Dobiesławice 26 kwietnia, 15:00
KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Zorza Tempo Pacanów 27 kwietnia, 15:00
Baszta Rytwiany 0-1 Koprzywianka Koprzywnica 27 kwietnia, 15:00
Świt Ćmielów 4-2 GKS Łoniów 27 kwietnia, 15:00
OKS Opatów 1-2 Polanie Pierzchnica 27 kwietnia, 15:00
Wisła Nowy Korczyn 1-3 Zryw Zbigniewice 27 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 1 maja

Wisła Nowy Korczyn 4-1 Victoria Skalbmierz 1 maja, 15:00
Zryw Zbigniewice 7-0 OKS Opatów 1 maja, 11:00
Polanie Pierzchnica 4-1 Świt Ćmielów 1 maja, 15:00
GKS Łoniów 2-1 Baszta Rytwiany 1 maja, 11:00
w Koprzywnicy
Koprzywianka Koprzywnica 5-1 KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 30 kwietnia, 15:00
Zorza Tempo Pacanów 4-3 GKS Świniary 1 maja, 15:00
Nidzica Dobiesławice 1-6 Gród Wiślica 1 maja, 15:00
w Kazimierzy Wielkiej

Kolejka 20 - 3-4 maja

Victoria Skalbmierz 1-5 Nidzica Dobiesławice 4 maja, 15:00
Gród Wiślica 5-3 Zorza Tempo Pacanów 4 maja, 15:00
GKS Świniary 0-12 Koprzywianka Koprzywnica 4 maja, 15:00
w Osieku
KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 5-0 GKS Łoniów 4 maja, 15:00
w Bodzechowie
Baszta Rytwiany 3-2 Polanie Pierzchnica 4 maja, 15:00
Świt Ćmielów 5-3 Zryw Zbigniewice 4 maja, 16:00
OKS Opatów 3-0 Wisła Nowy Korczyn 4 maja, 15:00
(wo)
na boisku 0-1

Kolejka 21 - 10-11 maja

OKS Opatów 9-2 Victoria Skalbmierz 11 maja, 15:00
Wisła Nowy Korczyn 1-2 Świt Ćmielów 11 maja, 15:00
Zryw Zbigniewice 0-1 Baszta Rytwiany 11 maja, 15:00
Polanie Pierzchnica 2-1 KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 11 maja, 15:00
GKS Łoniów 3-1 GKS Świniary 11 maja, 11:00
Koprzywianka Koprzywnica 4-1 Gród Wiślica 11 maja, 15:00
Zorza Tempo Pacanów 0-5 Nidzica Dobiesławice 11 maja, 15:00

Kolejka 22 - 17-18 maja

Victoria Skalbmierz 6-6 Zorza Tempo Pacanów 18 maja, 15:00
Nidzica Dobiesławice 1-4 Koprzywianka Koprzywnica 28 maja, 17:00
w Kazmierzy Wielkiej / w pierwotnym terminie (18 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gród Wiślica 3-0 GKS Łoniów 28 maja, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (18 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali
GKS Świniary 2-1 Polanie Pierzchnica 28 maja, 17:00
w Osieku / w pierwotnym terminie (17 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Zryw Zbigniewice 18 maja, 11:00
Baszta Rytwiany 5-4 Wisła Nowy Korczyn 28 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Świt Ćmielów 0-0 OKS Opatów 18 maja, 15:00

Kolejka 23 - 24-25 maja

Świt Ćmielów - Victoria Skalbmierz 25 maja, 11:00
goście nie dojechali
OKS Opatów 4-0 Baszta Rytwiany 24 maja, 17:00
Wisła Nowy Korczyn 1-3 KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 24 maja, 16:30
Zryw Zbigniewice 6-2 GKS Świniary 25 maja, 15:00
Polanie Pierzchnica 2-0 Gród Wiślica 25 maja, 15:00
GKS Łoniów 0-0 Nidzica Dobiesławice 25 maja, 11:00
Koprzywianka Koprzywnica 6-2 Zorza Tempo Pacanów 25 maja, 15:00

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Victoria Skalbmierz 2-10 Koprzywianka Koprzywnica 1 czerwca, 15:00
Zorza Tempo Pacanów 2-3 GKS Łoniów 31 maja, 16:00
Nidzica Dobiesławice 3-2 Polanie Pierzchnica 1 czerwca, 11:00
w Kazimierzy Wielkiej
Gród Wiślica 0-2 Zryw Zbigniewice 1 czerwca, 15:00
GKS Świniary 3-4 Wisła Nowy Korczyn 31 maja, 15:00
w Osieku
KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 2-1 OKS Opatów 1 czerwca, 16:30
Baszta Rytwiany 4-2 Świt Ćmielów 1 czerwca, 15:00

Kolejka 25 - 7-8 czerwca

Baszta Rytwiany 10-1 Victoria Skalbmierz 8 czerwca, 15:00
Świt Ćmielów 2-1 KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 7 czerwca, 14:00
OKS Opatów 5-1 GKS Świniary 8 czerwca, 15:00
Wisła Nowy Korczyn 3-1 Gród Wiślica 8 czerwca, 15:00
Zryw Zbigniewice 3-1 Nidzica Dobiesławice 8 czerwca, 15:00
Polanie Pierzchnica 5-3 Zorza Tempo Pacanów 8 czerwca, 15:00
GKS Łoniów 1-3 Koprzywianka Koprzywnica 8 czerwca, 15:00

Kolejka 26 - 14-15 czerwca

Victoria Skalbmierz 3-2 GKS Łoniów 15 czerwca, 15:00
Koprzywianka Koprzywnica 2-0 Polanie Pierzchnica 15 czerwca, 15:00
Zorza Tempo Pacanów 3-2 Zryw Zbigniewice 15 czerwca, 15:00
Nidzica Dobiesławice 2-2 Wisła Nowy Korczyn 15 czerwca, 14:00
Gród Wiślica 1-5 OKS Opatów 15 czerwca, 15:00
GKS Świniary 1-1 Świt Ćmielów 15 czerwca, 15:00
KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Baszta Rytwiany 15 czerwca, 15:00

Baraże o udział w klasie A (świętokrzyska)
Baraże o utrzymanie w klasie A (świętokrzyska)

Klasa okręgowa 2013/2014 (świętokrzyska)

Klasa A 2013/2014 (świętokrzyska I)

Klasa B 2013/2014 (świętokrzyska I)
Klasa B 2013/2014 (świętokrzyska II)
Klasa B 2013/2014 (świętokrzyska III)
Klasa B 2013/2014 (świętokrzyska IV)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas