[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: Krosno II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kotwica Korczyna 30 67 21 4 5 72-31 11 2 2 43-14 10 2 3 29-17
2.  Orzeł Faliszówka 30 64 20 4 6 80-42 12 2 1 46-19 8 2 5 34-23
3.  Sobniów Jasło 30 62 18 8 4 64-38 9 3 3 32-22 9 5 1 32-16
4.  Gaudium Łężyny 30 60 19 3 8 74-42 11 0 4 41-21 8 3 4 33-21
5.  Polonia Kopytowa 30 50 16 2 12 57-47 9 0 6 30-23 7 2 6 27-24 2 3 1 0 1 5-5
6.  Markiewicza Krosno 30 50 15 5 10 76-56 9 2 4 49-27 6 3 6 27-29 2 3 1 0 1 5-5
7.  Victoria Kobylany 30 46 12 10 8 49-44 6 5 4 24-22 6 5 4 25-22 2 6 2 0 0 3-0
8.  Burza Rogi 30 46 14 4 12 52-53 8 2 5 28-12 6 2 7 24-41 2 0 0 0 2 0-3
9.  Tempo Nienaszów 30 44 13 5 12 48-47 6 3 6 26-22 7 2 6 22-25
10.  Orzeł Lubla 30 40 11 7 12 52-57 6 3 6 32-29 5 4 6 20-28
11.  KS Zarzecze 30 39 11 6 13 52-44 6 3 6 25-18 5 3 7 27-26
12.  Ostoja Kołaczyce 30 28 7 7 16 47-59 4 5 6 25-25 3 2 10 22-34
13.  LKS Głowienka 30 23 6 5 19 34-65 4 4 7 20-26 2 1 12 14-39 2 6 2 0 0 4-2
14.  Przełęcz II Dukla 30 23 6 5 19 44-82 6 3 6 27-25 0 2 13 17-57 2 0 0 0 2 2-4
15.  Sparta Osobnica 30 19 6 1 23 40-89 4 0 11 26-32 2 1 12 14-57
16.  Dragon Nowy Glinik 30 17 3 8 19 37-82 2 5 8 25-42 1 3 11 12-40

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Kotwica Korczyna    2-1 2-2 3-0 1-0 3-0 2-0 2-2 1-3 3-1 0-2 3-0 2-0 7-0 7-2 5-1 
 2 Orzeł Faliszówka2-3     2-2 2-0 3-0 1-0 6-5 4-0 2-0 3-2 3-1 5-2 6-3 3-0* 1-1 3-0 
 3 Sobniów Jasło0-3 0-3     1-7 0-0 4-1 1-1 3-0 5-0 2-0 1-1 2-1 3-1 5-2 3-1 2-1 
 4 Gaudium Łężyny4-2 6-2 3-2     1-3 1-3 1-0 1-2 5-0 4-1 2-1 1-3 4-0 3-0 2-1 3-1 
 5 Polonia Kopytowa2-0 2-1 1-5 1-2     3-1 2-0 1-2 0-3 0-2 0-2 2-0 2-0 4-2 7-1 3-2 
 6 Markiewicza Krosno0-1 2-6 2-3 0-1 4-2     4-4 4-1 3-1 5-2 3-2 2-2 3-0* 3-1 10-0 4-1 
 7 Victoria Kobylany1-0 1-4 0-0 1-5 1-2 2-2     2-0 0-3* 1-1 1-1 4-3 4-0 3-0* 2-0 1-1 
 8 Burza Rogi0-0 0-3* 0-2 1-1 2-0 4-0 0-1     0-1 0-1 2-0 5-1 1-0 4-2 2-0 7-0 
 9 Tempo Nienaszów2-2 1-2 1-2 2-1 1-4 2-3 0-2 6-1     1-1 2-1 3-0 2-1 0-0 3-1 0-1 
 10 Orzeł Lubla2-3 2-1 2-2 1-3 2-4 1-5 1-2 7-1 3-0     1-3 1-0 0-0 4-1 4-3 1-1 
 11 KS Zarzecze0-1 2-0 1-3 2-3 0-2 0-0 2-2 1-1 0-3 0-1     2-1 2-0 3-1 7-0 3-0* 
 12 Ostoja Kołaczyce0-3 2-2 1-1 2-1 1-3 2-2 1-2 0-1 1-3 0-0 1-1     6-0 5-2 0-3 3-1 
 13 LKS Głowienka2-4 1-4 0-1 0-3 2-2 1-4 0-0 1-3 1-1 4-0 3-1 2-0     3-2 0-1 0-0 
 14 Przełęcz II Dukla0-1 1-3 0-2 2-2 2-1 3-2 1-1 4-0 3-2 2-2 2-5 0-3* 0-1     6-0 1-0 
 15 Sparta Osobnica0-2 1-2 1-2 0-1 0-1 1-2 0-2 2-6 1-2 2-4 4-1 0-4 4-1 6-0     4-2 
 16 Dragon Nowy Glinik2-4 0-0 0-3 3-3 4-3 1-2 1-3 3-4 0-0 1-2 1-5 2-2 0-7 4-4 3-0     

Kolejka 1 - 11 sierpnia

KS Zarzecze 3-1 Przełęcz II Dukla 11 sierpnia, 16:30
w Dębowcu
Markiewicza Krosno 0-1 Kotwica Korczyna 11 sierpnia, 11:00
na boisku przy ul. Bursaki
Gaudium Łężyny 1-0 Victoria Kobylany 11 sierpnia, 16:30
Burza Rogi 0-2 Sobniów Jasło 11 sierpnia, 16:30
LKS Głowienka 2-2 Polonia Kopytowa 11 sierpnia, 11:00
Dragon Nowy Glinik 2-2 Ostoja Kołaczyce 11 sierpnia, 13:00
Orzeł Lubla 2-1 Orzeł Faliszówka 11 sierpnia, 11:00
Sparta Osobnica 1-2 Tempo Nienaszów 11 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Tempo Nienaszów 2-1 KS Zarzecze 15 sierpnia, 16:30
Ostoja Kołaczyce 0-0 Orzeł Lubla 15 sierpnia, 11:00
Polonia Kopytowa 3-2 Dragon Nowy Glinik 15 sierpnia, 16:30
Sobniów Jasło 3-1 LKS Głowienka 15 sierpnia, 11:00
Victoria Kobylany 2-0 Burza Rogi 15 sierpnia, 16:30
Kotwica Korczyna 3-0 Gaudium Łężyny 15 sierpnia, 15:00
Przełęcz II Dukla 3-2 Markiewicza Krosno 15 sierpnia, 16:30
Sparta Osobnica 1-2 Orzeł Faliszówka 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 18 sierpnia

KS Zarzecze 0-0 Markiewicza Krosno 18 sierpnia, 16:30
w Dębowcu
Gaudium Łężyny 3-0 Przełęcz II Dukla 18 sierpnia, 16:30
Burza Rogi 0-0 Kotwica Korczyna 18 sierpnia, 16:30
LKS Głowienka 0-0 Victoria Kobylany 18 sierpnia, 16:30
Dragon Nowy Glinik 0-3 Sobniów Jasło 18 sierpnia, 13:00
Orzeł Lubla 2-4 Polonia Kopytowa 18 sierpnia, 11:00
Sparta Osobnica 0-4 Ostoja Kołaczyce 18 sierpnia, 11:00
Tempo Nienaszów 1-2 Orzeł Faliszówka 18 sierpnia, 16:30

Kolejka 4 - 25 sierpnia

Orzeł Faliszówka 3-1 KS Zarzecze 25 sierpnia, 15:00
Ostoja Kołaczyce 1-3 Tempo Nienaszów 25 sierpnia, 16:30
Polonia Kopytowa 7-1 Sparta Osobnica 25 sierpnia, 16:30
Sobniów Jasło 2-0 Orzeł Lubla 25 sierpnia, 11:00
Victoria Kobylany 1-1 Dragon Nowy Glinik 25 sierpnia, 16:30
Kotwica Korczyna 2-0 LKS Głowienka 25 sierpnia, 15:00
Przełęcz II Dukla 4-0 Burza Rogi 25 sierpnia, 16:30
Markiewicza Krosno 0-1 Gaudium Łężyny 25 sierpnia, 11:00
na boisku przy ul. Bursaki

Kolejka 5 - 1 września

KS Zarzecze 2-3 Gaudium Łężyny 1 września, 16:30
w Dębowcu
Burza Rogi 4-0 Markiewicza Krosno 1 września, 16:30
LKS Głowienka 3-2 Przełęcz II Dukla 1 września, 16:30
Dragon Nowy Glinik 2-4 Kotwica Korczyna 1 września, 13:00
Orzeł Lubla 1-2 Victoria Kobylany 1 września, 11:00
Sparta Osobnica 1-2 Sobniów Jasło 1 września, 11:00
Tempo Nienaszów 1-4 Polonia Kopytowa 1 września, 16:30
Orzeł Faliszówka 5-2 Ostoja Kołaczyce 1 września, 15:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Ostoja Kołaczyce 1-1 KS Zarzecze 8 września, 16:30
Polonia Kopytowa 2-1 Orzeł Faliszówka 6 września, 17:00
Sobniów Jasło 5-0 Tempo Nienaszów 8 września, 11:00
Victoria Kobylany 2-0 Sparta Osobnica 8 września, 16:30
Kotwica Korczyna 3-1 Orzeł Lubla 7 września, 16:30
Przełęcz II Dukla 1-0 Dragon Nowy Glinik 8 września, 16:30
Markiewicza Krosno 3-0 LKS Głowienka 8 września, 11:00
(wo)
na boisku przy ul. Bursaki / na boisku 2-2; przekroczenie limitu czasu gry zawodnika drużyny gości w jednym terminie
Gaudium Łężyny 1-2 Burza Rogi 8 września, 16:30

Kolejka 7 - 15 września

KS Zarzecze 1-1 Burza Rogi 15 września, 16:30
LKS Głowienka 0-3 Gaudium Łężyny 15 września, 16:30
Dragon Nowy Glinik 1-2 Markiewicza Krosno 15 września, 16:00
Orzeł Lubla 4-1 Przełęcz II Dukla 15 września, 11:00
Sparta Osobnica 0-2 Kotwica Korczyna 15 września, 11:00
Tempo Nienaszów 0-2 Victoria Kobylany 15 września, 16:30
Orzeł Faliszówka 2-2 Sobniów Jasło 15 września, 15:00
Ostoja Kołaczyce 1-3 Polonia Kopytowa 13 września, 17:00

Kolejka 8 - 22 września

Polonia Kopytowa 0-2 KS Zarzecze 22 września, 15:30
Sobniów Jasło 2-1 Ostoja Kołaczyce 22 września, 11:00
Kotwica Korczyna 1-3 Tempo Nienaszów 22 września, 15:00
Przełęcz II Dukla 6-0 Sparta Osobnica 22 września, 15:30
Markiewicza Krosno 5-2 Orzeł Lubla 22 września, 16:00
na boisku przy ul. Bursaki
Gaudium Łężyny 3-1 Dragon Nowy Glinik 22 września, 15:30
Burza Rogi 1-0 LKS Głowienka 22 września, 14:00
Orzeł Faliszówka 6-5 Victoria Kobylany 22 września, 15:00

Kolejka 9 - 29 września

KS Zarzecze 2-0 LKS Głowienka 29 września, 15:30
w Dębowcu
Dragon Nowy Glinik 3-4 Burza Rogi 29 września, 13:00
Orzeł Lubla 1-3 Gaudium Łężyny 29 września, 14:00
Sparta Osobnica 1-2 Markiewicza Krosno 29 września, 11:00
Tempo Nienaszów 0-0 Przełęcz II Dukla 29 września, 15:30
Orzeł Faliszówka 2-3 Kotwica Korczyna 29 września, 15:00
Ostoja Kołaczyce 1-2 Victoria Kobylany 29 września, 15:30
Polonia Kopytowa 1-5 Sobniów Jasło 29 września, 15:30

Kolejka 10 - 5-6 października

Sobniów Jasło 1-1 KS Zarzecze 5 października, 15:00
Victoria Kobylany 1-2 Polonia Kopytowa 6 października, 15:30
Kotwica Korczyna 3-0 Ostoja Kołaczyce 5 października, 15:30
Przełęcz II Dukla 1-3 Orzeł Faliszówka 6 października, 15:30
Markiewicza Krosno 3-1 Tempo Nienaszów 6 października, 11:00
na boisku przy ul. Bursaki
Gaudium Łężyny 2-1 Sparta Osobnica 6 października, 15:30
Burza Rogi 0-1 Orzeł Lubla 6 października, 15:30
LKS Głowienka 0-0 Dragon Nowy Glinik 6 października, 15:30

Kolejka 11 - 13 października

KS Zarzecze 3-0 Dragon Nowy Glinik 13 października, 15:30
(wo)
w Dębowcu / na boisku 0-0; w drużynie gości wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Orzeł Lubla 0-0 LKS Głowienka 13 października, 11:00
Sparta Osobnica 2-6 Burza Rogi 13 października, 11:00
Tempo Nienaszów 2-1 Gaudium Łężyny 13 października, 15:30
Orzeł Faliszówka 1-0 Markiewicza Krosno 13 października, 15:00
Ostoja Kołaczyce 5-2 Przełęcz II Dukla 13 października, 15:30
Polonia Kopytowa 2-0 Kotwica Korczyna 13 października, 15:30
Sobniów Jasło 1-1 Victoria Kobylany 31 października, 14:00
w pierwotnym terminie (13 października) odwołany na wniosek gospodarzy

Kolejka 12 - 20 października

Victoria Kobylany 1-1 KS Zarzecze 20 października, 14:00
Kotwica Korczyna 2-2 Sobniów Jasło 20 października, 14:00
Przełęcz II Dukla 2-1 Polonia Kopytowa 20 października, 14:00
Markiewicza Krosno 2-2 Ostoja Kołaczyce 20 października, 11:00
na boisku przy ul. Bursaki
Gaudium Łężyny 6-2 Orzeł Faliszówka 20 października, 14:00
Burza Rogi 0-1 Tempo Nienaszów 20 października, 14:00
LKS Głowienka 0-1 Sparta Osobnica 20 października, 14:00
Dragon Nowy Glinik 1-2 Orzeł Lubla 20 października, 13:00

Kolejka 13 - 27 października

KS Zarzecze 0-1 Orzeł Lubla 27 października, 14:00
w Dębowcu
Sparta Osobnica 4-2 Dragon Nowy Glinik 27 października, 11:00
Tempo Nienaszów 2-1 LKS Głowienka 27 października, 14:00
Orzeł Faliszówka 4-0 Burza Rogi 27 października, 14:00
Ostoja Kołaczyce 2-1 Gaudium Łężyny 27 października, 14:00
Polonia Kopytowa 3-1 Markiewicza Krosno 27 października, 12:00
Sobniów Jasło 5-2 Przełęcz II Dukla 27 października, 11:00
Victoria Kobylany 1-0 Kotwica Korczyna 27 października, 14:00

Kolejka 14 - 3 listopada

Przełęcz II Dukla 1-1 Victoria Kobylany 3 listopada, 13:00
Markiewicza Krosno 2-3 Sobniów Jasło 3 listopada, 11:00
na boisku przy ul. Bursaki
Gaudium Łężyny 1-3 Polonia Kopytowa 3 listopada, 13:00
Burza Rogi 5-1 Ostoja Kołaczyce 3 listopada, 13:00
LKS Głowienka 1-4 Orzeł Faliszówka 3 listopada, 13:00
Dragon Nowy Glinik 0-0 Tempo Nienaszów 3 listopada, 13:00
Orzeł Lubla 4-3 Sparta Osobnica 3 listopada, 11:00
KS Zarzecze 0-1 Kotwica Korczyna 3 listopada, 13:00
w Dębowcu

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Tempo Nienaszów 1-1 Orzeł Lubla 10 listopada, 13:00
Orzeł Faliszówka 3-0 Dragon Nowy Glinik 10 listopada, 13:00
Ostoja Kołaczyce 6-0 LKS Głowienka 10 listopada, 13:00
Polonia Kopytowa 1-2 Burza Rogi 9 listopada, 14:00
Sobniów Jasło 1-7 Gaudium Łężyny 10 listopada, 11:00
Victoria Kobylany 2-2 Markiewicza Krosno 9 listopada, 13:00
Kotwica Korczyna 7-0 Przełęcz II Dukla 10 listopada, 13:00
Sparta Osobnica 4-1 KS Zarzecze 10 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 30 marca

Przełęcz II Dukla 2-5 KS Zarzecze 30 marca, 16:30
Kotwica Korczyna 3-0 Markiewicza Krosno 30 marca, 15:00
Victoria Kobylany 1-5 Gaudium Łężyny 30 marca, 16:30
Sobniów Jasło 3-0 Burza Rogi 30 marca, 11:00
Polonia Kopytowa 2-0 LKS Głowienka 30 marca, 16:30
Ostoja Kołaczyce 3-1 Dragon Nowy Glinik 30 marca, 16:30
Orzeł Faliszówka 3-2 Orzeł Lubla 30 marca, 15:00
Tempo Nienaszów 3-1 Sparta Osobnica 30 marca, 16:30

Kolejka 17 - 6 kwietnia

Orzeł Faliszówka 1-1 Sparta Osobnica 6 kwietnia, 15:00
KS Zarzecze 0-3 Tempo Nienaszów 6 kwietnia, 16:30
w Dębowcu
Orzeł Lubla 1-0 Ostoja Kołaczyce 6 kwietnia, 11:00
Dragon Nowy Glinik 4-3 Polonia Kopytowa 6 kwietnia, 16:30
LKS Głowienka 0-1 Sobniów Jasło 6 kwietnia, 16:30
Burza Rogi 0-1 Victoria Kobylany 6 kwietnia, 16:30
Gaudium Łężyny 4-2 Kotwica Korczyna 6 kwietnia, 16:30
Markiewicza Krosno 3-1 Przełęcz II Dukla 6 kwietnia, 11:00
na boisku przy ul. Bursaki

Kolejka 18 - 13 kwietnia

Markiewicza Krosno 3-2 KS Zarzecze 13 kwietnia, 11:00
na boisku przy ul. Bursaki
Przełęcz II Dukla 2-2 Gaudium Łężyny 13 kwietnia, 16:30
Kotwica Korczyna 2-2 Burza Rogi 13 kwietnia, 15:00
Victoria Kobylany 4-0 LKS Głowienka 13 kwietnia, 16:30
Sobniów Jasło 2-1 Dragon Nowy Glinik 13 kwietnia, 11:00
Polonia Kopytowa 0-2 Orzeł Lubla 13 kwietnia, 13:00
Ostoja Kołaczyce 0-3 Sparta Osobnica 13 kwietnia, 16:30
Orzeł Faliszówka 2-0 Tempo Nienaszów 13 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 19 kwietnia

KS Zarzecze 2-0 Orzeł Faliszówka 19 kwietnia, 12:00
Tempo Nienaszów 3-0 Ostoja Kołaczyce 19 kwietnia, 12:00
Sparta Osobnica 0-1 Polonia Kopytowa 19 kwietnia, 12:00
Orzeł Lubla 2-2 Sobniów Jasło 19 kwietnia, 12:00
Dragon Nowy Glinik 1-3 Victoria Kobylany 19 kwietnia, 12:00
LKS Głowienka 2-4 Kotwica Korczyna 19 kwietnia, 12:00
Burza Rogi 4-2 Przełęcz II Dukla 19 kwietnia, 12:00
Gaudium Łężyny 1-3 Markiewicza Krosno 19 kwietnia, 12:00

Kolejka 20 - 27 kwietnia

Gaudium Łężyny 2-1 KS Zarzecze 27 kwietnia, 16:30
Markiewicza Krosno 4-1 Burza Rogi 26 kwietnia, 16:00
na boisku przy ul. Bursaki
Przełęcz II Dukla 0-1 LKS Głowienka 27 kwietnia, 16:30
Kotwica Korczyna 5-1 Dragon Nowy Glinik 27 kwietnia, 15:00
Victoria Kobylany 1-1 Orzeł Lubla 27 kwietnia, 16:30
Sobniów Jasło 3-1 Sparta Osobnica 27 kwietnia, 11:00
Polonia Kopytowa 0-3 Tempo Nienaszów 27 kwietnia, 16:30
Ostoja Kołaczyce 2-2 Orzeł Faliszówka 27 kwietnia, 16:30

Kolejka 21 - 1 maja

KS Zarzecze 2-1 Ostoja Kołaczyce 1 maja, 13:00
w Dębowcu
Orzeł Faliszówka 3-0 Polonia Kopytowa 1 maja, 15:00
Tempo Nienaszów 1-2 Sobniów Jasło 1 maja, 16:30
Sparta Osobnica 0-2 Victoria Kobylany 1 maja, 11:00
Orzeł Lubla 2-3 Kotwica Korczyna 1 maja, 11:00
Dragon Nowy Glinik 4-4 Przełęcz II Dukla 1 maja, 13:00
LKS Głowienka 1-4 Markiewicza Krosno 1 maja, 16:30
Burza Rogi 1-1 Gaudium Łężyny 1 maja, 16:30

Kolejka 22 - 4 maja

Burza Rogi 2-0 KS Zarzecze 4 maja, 16:30
Gaudium Łężyny 4-0 LKS Głowienka 4 maja, 16:30
Markiewicza Krosno 4-1 Dragon Nowy Glinik 3 maja, 17:00
na boisku przy ul. Bursaki
Przełęcz II Dukla 2-2 Orzeł Lubla 4 maja, 16:30
Kotwica Korczyna 7-2 Sparta Osobnica 4 maja, 15:00
Victoria Kobylany 0-3 Tempo Nienaszów 4 maja, 16:30
(wo)
przerwany w 85. minucie przy stanie 1-2 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Sobniów Jasło 0-3 Orzeł Faliszówka 4 maja, 16:30
Polonia Kopytowa 2-0 Ostoja Kołaczyce 4 maja, 16:30

Kolejka 23 - 11 maja

Victoria Kobylany 1-4 Orzeł Faliszówka 11 maja, 16:30
KS Zarzecze 0-2 Polonia Kopytowa 10 maja, 17:00
w Dębowcu
Ostoja Kołaczyce 1-1 Sobniów Jasło 11 maja, 16:30
Tempo Nienaszów 2-2 Kotwica Korczyna 11 maja, 16:30
Sparta Osobnica 6-0 Przełęcz II Dukla 11 maja, 11:00
Orzeł Lubla 1-5 Markiewicza Krosno 11 maja, 11:00
Dragon Nowy Glinik 3-3 Gaudium Łężyny 11 maja, 13:00
LKS Głowienka 1-3 Burza Rogi 11 maja, 16:30

Kolejka 24 - 18 maja

LKS Głowienka 3-1 KS Zarzecze 18 maja, 16:30
Burza Rogi 7-0 Dragon Nowy Glinik 18 maja, 16:30
Gaudium Łężyny 4-1 Orzeł Lubla 18 maja, 16:30
Markiewicza Krosno 10-0 Sparta Osobnica 18 maja, 11:00
na boisku przy ul. Bursaki / przerwany w 68. minucie przy stanie 10-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; uznano wynik z boiska
Przełęcz II Dukla 3-2 Tempo Nienaszów 18 maja, 16:30
Kotwica Korczyna 2-1 Orzeł Faliszówka 18 maja, 15:00
Victoria Kobylany 4-3 Ostoja Kołaczyce 18 maja, 16:30
Sobniów Jasło 0-0 Polonia Kopytowa 28 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 25 - 25 maja

KS Zarzecze 1-3 Sobniów Jasło 25 maja, 17:00
w Dębowcu
Polonia Kopytowa 2-0 Victoria Kobylany 25 maja, 16:30
Ostoja Kołaczyce 0-3 Kotwica Korczyna 25 maja, 16:30
Orzeł Faliszówka 3-0 Przełęcz II Dukla 25 maja, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Tempo Nienaszów 2-3 Markiewicza Krosno 25 maja, 16:30
Sparta Osobnica 0-1 Gaudium Łężyny 25 maja, 11:00
Orzeł Lubla 7-1 Burza Rogi 25 maja, 11:00
Dragon Nowy Glinik 0-7 LKS Głowienka 25 maja, 13:00

Kolejka 26 - 1 czerwca

Dragon Nowy Glinik 1-5 KS Zarzecze 1 czerwca, 13:00
LKS Głowienka 4-0 Orzeł Lubla 31 maja, 16:30
Burza Rogi 2-0 Sparta Osobnica 1 czerwca, 11:00
Gaudium Łężyny 5-0 Tempo Nienaszów 1 czerwca, 16:30
Markiewicza Krosno 2-6 Orzeł Faliszówka 1 czerwca, 11:00
na boisku przy ul. Bursaki
Przełęcz II Dukla 0-3 Ostoja Kołaczyce 1 czerwca, 16:30
(wo)
na boisku 1-1; Gra w drużynie gospodarzy nieuprawnionego zawodnika
Kotwica Korczyna 1-0 Polonia Kopytowa 1 czerwca, 15:00
Victoria Kobylany 0-0 Sobniów Jasło 1 czerwca, 16:30

Kolejka 27 - 8 czerwca

KS Zarzecze 2-2 Victoria Kobylany 8 czerwca, 14:00
w Dębowcu
Sobniów Jasło 0-3 Kotwica Korczyna 8 czerwca, 11:00
Polonia Kopytowa 4-2 Przełęcz II Dukla 8 czerwca, 16:30
Ostoja Kołaczyce 2-2 Markiewicza Krosno 8 czerwca, 16:30
Orzeł Faliszówka 2-0 Gaudium Łężyny 8 czerwca, 15:00
Tempo Nienaszów 6-1 Burza Rogi 8 czerwca, 16:30
Sparta Osobnica 4-1 LKS Głowienka 8 czerwca, 11:00
Orzeł Lubla 1-1 Dragon Nowy Glinik 8 czerwca, 11:00

Kolejka 28 - 15 czerwca

Orzeł Lubla 1-3 KS Zarzecze 15 czerwca, 11:00
Dragon Nowy Glinik 3-0 Sparta Osobnica 15 czerwca, 13:00
LKS Głowienka 1-1 Tempo Nienaszów 15 czerwca, 16:30
Burza Rogi 0-3 Orzeł Faliszówka 15 czerwca, 16:30
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Gaudium Łężyny 1-3 Ostoja Kołaczyce 15 czerwca, 16:30
Markiewicza Krosno 4-2 Polonia Kopytowa 15 czerwca, 11:00
na boisku przy ul. Bursaki
Przełęcz II Dukla 0-2 Sobniów Jasło 15 czerwca, 16:30
Kotwica Korczyna 2-0 Victoria Kobylany 15 czerwca, 15:00

Kolejka 29 - 19 czerwca

Kotwica Korczyna 0-2 KS Zarzecze 19 czerwca, 16:30
Victoria Kobylany 3-0 Przełęcz II Dukla 19 czerwca, 16:30
(wo)
goście nie dojechali
Sobniów Jasło 4-1 Markiewicza Krosno 19 czerwca, 16:30
Polonia Kopytowa 1-2 Gaudium Łężyny 19 czerwca, 16:30
Ostoja Kołaczyce 0-1 Burza Rogi 19 czerwca, 16:30
Orzeł Faliszówka 6-3 LKS Głowienka 19 czerwca, 16:30
Tempo Nienaszów 0-1 Dragon Nowy Glinik 19 czerwca, 16:30
Sparta Osobnica 2-4 Orzeł Lubla 19 czerwca, 16:30

Kolejka 30 - 22 czerwca

KS Zarzecze 7-0 Sparta Osobnica 22 czerwca, 16:30
Orzeł Lubla 3-0 Tempo Nienaszów 22 czerwca, 16:30
Dragon Nowy Glinik 0-0 Orzeł Faliszówka 22 czerwca, 16:30
LKS Głowienka 2-0 Ostoja Kołaczyce 22 czerwca, 16:30
Burza Rogi 2-0 Polonia Kopytowa 22 czerwca, 16:30
Gaudium Łężyny 3-2 Sobniów Jasło 22 czerwca, 16:30
Markiewicza Krosno 4-4 Victoria Kobylany 21 czerwca, 18:30
na boisku przy ul. Bursaki
Przełęcz II Dukla 0-1 Kotwica Korczyna 22 czerwca, 16:30

Klasa okręgowa 2013/2014 (Krosno)

Klasa A 2013/2014 (Krosno I)

Klasa B 2013/2014 (Krosno I)
Klasa B 2013/2014 (Krosno II)
Klasa B 2013/2014 (Krosno III)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas