[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2013/2014, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lotniarz Bezmiechowa 26 55 17 4 5 66-30 10 1 2 40-13 7 3 3 26-17
2.  Pionier Średnia Wieś 26 53 15 8 3 68-30 6 5 2 36-16 9 3 1 32-14
3.  Jawornik Czarna 26 52 16 4 6 73-40 9 3 1 40-17 7 1 5 33-23
4.  LKS Tarnawa 26 47 14 5 7 58-42 9 2 2 32-19 5 3 5 26-23
5.  ULKS Czerteż 26 44 14 2 10 56-41 7 0 6 29-20 7 2 4 27-21
6.  Pogórze Srogów Górny 26 43 13 4 9 77-53 9 1 3 38-21 4 3 6 39-32 2 3 1 0 1 3-3
7.  Szarotka Nowosielce 26 43 13 4 9 63-41 6 1 6 26-22 7 3 3 37-19 2 3 1 0 1 3-3
8.  Remix Niebieszczany 26 35 10 5 11 48-44 6 2 5 26-16 4 3 6 22-28 2 4 1 1 0 3-1
9.  Drzewiarz Rzepedź 26 35 10 5 11 49-44 4 4 5 21-23 6 1 6 28-21 2 1 0 1 1 1-3
10.  Cosmos II Nowotaniec 26 34 11 1 14 45-62 5 1 7 25-30 6 0 7 20-32
11.  LKS Płowce/Stróże Małe 26 32 9 5 12 44-57 5 2 6 25-30 4 3 6 19-27
12.  LKS Golcowa 26 24 7 3 16 54-80 5 3 5 39-37 2 0 11 15-43
13.  LKS Czaszyn 26 16 5 1 20 40-98 4 0 9 23-44 1 1 11 17-54
14.  Górnik Grabownica Starzeńska 26 7 2 1 23 19-98 1 1 11 9-43 1 0 12 10-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Lotniarz Bezmiechowa    3-2 3-1 0-0 3-0 4-2 0-3 1-0 3-4 5-1 1-0 4-0 8-0 5-0 
 2 Pionier Średnia Wieś2-2     5-0 2-2 0-3 1-1 3-3 2-1 3-0 0-3 0-0 4-0 10-0 4-1 
 3 Jawornik Czarna1-3 1-1     3-3 3-0 3-1 2-2 2-1 3-1 2-0 4-1 5-1 4-2 7-1 
 4 LKS Tarnawa0-0 1-3 2-1     3-4 4-3 2-1 0-0 2-1 3-1 3-0 7-4 2-1 3-0 
 5 ULKS Czerteż4-1 2-3 3-2 3-1     2-0 1-2 2-3 0-2 1-2 1-3 2-1 3-0* 5-0 
 6 Pogórze Srogów Górny3-0 2-2 2-3 3-2 1-3     2-1 4-1 0-3* 7-0 3-2 3-1 4-2 4-1 
 7 Szarotka Nowosielce1-3 0-2 1-2 2-0 1-2 2-1     3-3 2-1 4-2 1-2 1-2 3-2 5-0 
 8 Remix Niebieszczany0-0 0-0 0-2 1-3 0-2 6-3 2-0     2-0 0-2 5-2 1-2 3-0 6-0 
 9 Drzewiarz Rzepedź0-1 1-4 4-3 0-2 1-0 1-1 1-2 1-1     1-2 2-2 4-1 3-3 2-1 
 10 Cosmos II Nowotaniec3-4 0-1 0-1 3-1 3-2 1-7 2-5 0-3* 1-2     1-1 3-0* 5-2 3-1 
 11 LKS Płowce/Stróże Małe0-3* 1-4 1-1 0-5* 2-4 2-6 1-5 5-0 1-1 3-0*     3-0 3-1 3-0* 
 12 LKS Golcowa3-1 2-4 1-6 1-4 3-3 2-2 2-2 5-6 2-1 2-4 5-2     6-1 5-1 
 13 LKS Czaszyn0-6 0-1 1-2 5-2 0-3 4-7 1-8 2-0 0-8 3-0* 1-2 3-1     3-4 
 14 Górnik Grabownica Starzeńska0-2 1-5 0-9 0-1 1-1 0-5 0-3 1-3 2-4 1-3 0-2 3-2 0-3     

Kolejka 1 - 11 sierpnia

Górnik Grabownica Starzeńska 1-5 Pionier Średnia Wieś 11 sierpnia, 13:00
Cosmos II Nowotaniec 2-5 Szarotka Nowosielce 11 sierpnia, 16:30
w Dudyńcach
Jawornik Czarna 2-1 Remix Niebieszczany 11 sierpnia, 13:00
Pogórze Srogów Górny 3-2 LKS Płowce/Stróże Małe 11 sierpnia, 16:30
LKS Czaszyn 3-1 LKS Golcowa 11 sierpnia, 13:00
w Łukowych
Lotniarz Bezmiechowa 0-0 LKS Tarnawa 11 sierpnia, 16:30
Drzewiarz Rzepedź 1-0 ULKS Czerteż 11 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

ULKS Czerteż 5-0 Górnik Grabownica Starzeńska 15 sierpnia, 14:00
LKS Tarnawa 2-1 Drzewiarz Rzepedź 15 sierpnia, 16:30
LKS Golcowa 3-1 Lotniarz Bezmiechowa 15 sierpnia, 13:00
LKS Płowce/Stróże Małe 3-1 LKS Czaszyn 15 sierpnia, 13:00
Remix Niebieszczany 6-3 Pogórze Srogów Górny 15 sierpnia, 16:30
Szarotka Nowosielce 1-2 Jawornik Czarna 15 sierpnia, 13:00
Pionier Średnia Wieś 0-3 Cosmos II Nowotaniec 15 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 18 sierpnia

Górnik Grabownica Starzeńska 1-3 Cosmos II Nowotaniec 18 sierpnia, 13:00
Jawornik Czarna 1-1 Pionier Średnia Wieś 18 sierpnia, 13:00
Pogórze Srogów Górny 2-1 Szarotka Nowosielce 18 sierpnia, 16:30
LKS Czaszyn 2-0 Remix Niebieszczany 18 sierpnia, 16:30
w Łukowych
Lotniarz Bezmiechowa 1-0 LKS Płowce/Stróże Małe 18 sierpnia, 13:00
Drzewiarz Rzepedź 4-1 LKS Golcowa 18 sierpnia, 11:00
ULKS Czerteż 3-1 LKS Tarnawa 18 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 25 sierpnia

LKS Tarnawa 3-0 Górnik Grabownica Starzeńska 25 sierpnia, 16:30
w Zagórzu
LKS Golcowa 3-3 ULKS Czerteż 25 sierpnia, 13:00
LKS Płowce/Stróże Małe 1-1 Drzewiarz Rzepedź 25 sierpnia, 13:00
Remix Niebieszczany 0-0 Lotniarz Bezmiechowa 25 sierpnia, 16:30
Szarotka Nowosielce 3-2 LKS Czaszyn 25 sierpnia, 13:00
Pionier Średnia Wieś 1-1 Pogórze Srogów Górny 25 sierpnia, 13:00
Cosmos II Nowotaniec 0-1 Jawornik Czarna 25 sierpnia, 16:30
w Dudyńcach

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Górnik Grabownica Starzeńska 0-9 Jawornik Czarna 1 września, 13:00
Pogórze Srogów Górny 7-0 Cosmos II Nowotaniec 1 września, 16:30
LKS Czaszyn 0-1 Pionier Średnia Wieś 1 września, 16:30
w Łukowych
Lotniarz Bezmiechowa 0-3 Szarotka Nowosielce 31 sierpnia, 16:30
w Lesku
Drzewiarz Rzepedź 1-1 Remix Niebieszczany 1 września, 11:00
ULKS Czerteż 1-3 LKS Płowce/Stróże Małe 1 września, 14:00
LKS Tarnawa 7-4 LKS Golcowa 1 września, 16:30
w Zagórzu

Kolejka 6 - 8 września

LKS Golcowa 5-1 Górnik Grabownica Starzeńska 8 września, 13:00
LKS Płowce/Stróże Małe 0-5 LKS Tarnawa 8 września, 13:00
(wo)
na boisku 2-5; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Remix Niebieszczany 0-2 ULKS Czerteż 8 września, 11:00
Pionier Średnia Wieś 2-2 Lotniarz Bezmiechowa 8 września, 13:00
Cosmos II Nowotaniec 5-2 LKS Czaszyn 8 września, 16:30
w Dudyńcach
Jawornik Czarna 3-1 Pogórze Srogów Górny 8 września, 13:00
Drzewiarz Rzepedź 1-2 Szarotka Nowosielce 8 września, 10:00

Kolejka 7 - 15 września

Górnik Grabownica Starzeńska 0-5 Pogórze Srogów Górny 15 września, 13:00
LKS Czaszyn 1-2 Jawornik Czarna 15 września, 16:30
w Łukowych
Lotniarz Bezmiechowa 5-1 Cosmos II Nowotaniec 15 września, 13:00
Drzewiarz Rzepedź 1-4 Pionier Średnia Wieś 15 września, 11:00
ULKS Czerteż 1-2 Szarotka Nowosielce 15 września, 14:00
LKS Tarnawa 0-0 Remix Niebieszczany 15 września, 16:30
w Zagórzu
LKS Golcowa 5-2 LKS Płowce/Stróże Małe 15 września, 13:00

Kolejka 8 - 22 września

LKS Płowce/Stróże Małe 3-0 Górnik Grabownica Starzeńska 22 września, 12:00
(wo)
nie odbył się - goście nie posiadali ważnych kart zdrowia
Remix Niebieszczany 1-2 LKS Golcowa 22 września, 15:30
Szarotka Nowosielce 2-0 LKS Tarnawa 22 września, 12:00
Pionier Średnia Wieś 0-3 ULKS Czerteż 22 września, 12:00
Cosmos II Nowotaniec 1-2 Drzewiarz Rzepedź 22 września, 15:30
w Dudyńcach
Jawornik Czarna 1-3 Lotniarz Bezmiechowa 22 września, 12:00
Pogórze Srogów Górny 4-2 LKS Czaszyn 22 września, 15:30

Kolejka 9 - 29 września

Górnik Grabownica Starzeńska 0-3 LKS Czaszyn 29 września, 12:00
Lotniarz Bezmiechowa 4-2 Pogórze Srogów Górny 29 września, 12:00
Drzewiarz Rzepedź 4-3 Jawornik Czarna 29 września, 15:30
ULKS Czerteż 1-2 Cosmos II Nowotaniec 29 września, 14:00
LKS Tarnawa 1-3 Pionier Średnia Wieś 29 września, 15:30
w Zagórzu
LKS Golcowa 2-2 Szarotka Nowosielce 29 września, 12:00
LKS Płowce/Stróże Małe 5-0 Remix Niebieszczany 29 września, 12:00

Kolejka 10 - 6 października

Remix Niebieszczany 6-0 Górnik Grabownica Starzeńska 6 października, 15:30
Szarotka Nowosielce 1-2 LKS Płowce/Stróże Małe 6 października, 12:00
Pionier Średnia Wieś 4-0 LKS Golcowa 6 października, 12:00
Cosmos II Nowotaniec 3-1 LKS Tarnawa 6 października, 15:30
w Dudyńcach
Jawornik Czarna 3-0 ULKS Czerteż 6 października, 12:00
Pogórze Srogów Górny 0-3 Drzewiarz Rzepedź 6 października, 14:00
(wo)
nie odbył się - gospodarze nie posiadali ważnych kart zdrowia
LKS Czaszyn 0-6 Lotniarz Bezmiechowa 6 października, 12:00
w Łukowych

Kolejka 11 - 13 października

Górnik Grabownica Starzeńska 0-2 Lotniarz Bezmiechowa 13 października, 12:00
Drzewiarz Rzepedź 3-3 LKS Czaszyn 13 października, 15:30
ULKS Czerteż 2-0 Pogórze Srogów Górny 13 października, 14:00
LKS Tarnawa 2-1 Jawornik Czarna 13 października, 15:30
w Zagórzu
LKS Golcowa 2-4 Cosmos II Nowotaniec 13 października, 12:00
LKS Płowce/Stróże Małe 1-4 Pionier Średnia Wieś 13 października, 12:00
Remix Niebieszczany 2-0 Szarotka Nowosielce 13 października, 15:30

Kolejka 12 - 20 października

Pionier Średnia Wieś 2-1 Remix Niebieszczany 20 października, 11:00
Cosmos II Nowotaniec 1-1 LKS Płowce/Stróże Małe 20 października, 14:00
w Dudyńcach
Jawornik Czarna 5-1 LKS Golcowa 20 października, 11:00
Pogórze Srogów Górny 3-2 LKS Tarnawa 20 października, 14:00
LKS Czaszyn 0-3 ULKS Czerteż 20 października, 11:00
w Łukowych
Lotniarz Bezmiechowa 3-4 Drzewiarz Rzepedź 20 października, 11:00
Górnik Grabownica Starzeńska 0-3 Szarotka Nowosielce 20 października, 11:00

Kolejka 13 - 27 października

ULKS Czerteż 4-1 Lotniarz Bezmiechowa 27 października, 14:00
LKS Tarnawa 2-1 LKS Czaszyn 27 października, 14:00
w Zagórzu
LKS Golcowa 2-2 Pogórze Srogów Górny 27 października, 11:00
LKS Płowce/Stróże Małe 1-1 Jawornik Czarna 27 października, 11:00
Remix Niebieszczany 0-2 Cosmos II Nowotaniec 27 października, 14:00
Szarotka Nowosielce 0-2 Pionier Średnia Wieś 27 października, 11:00
Drzewiarz Rzepedź 2-1 Górnik Grabownica Starzeńska 27 października, 14:00

Kolejka 14 - 30 marca

Pionier Średnia Wieś 4-1 Górnik Grabownica Starzeńska 30 marca, 13:00
Szarotka Nowosielce 4-2 Cosmos II Nowotaniec 30 marca, 13:00
Remix Niebieszczany 0-2 Jawornik Czarna 30 marca, 16:30
LKS Płowce/Stróże Małe 2-6 Pogórze Srogów Górny 30 marca, 13:00
LKS Golcowa 6-1 LKS Czaszyn 30 marca, 13:00
w Domaradzu
LKS Tarnawa 0-0 Lotniarz Bezmiechowa 30 marca, 16:30
w Zagórzu
ULKS Czerteż 0-2 Drzewiarz Rzepedź 30 marca, 14:00

Kolejka 15 - 6 kwietnia

Górnik Grabownica Starzeńska 1-1 ULKS Czerteż 6 kwietnia, 11:00
Drzewiarz Rzepedź 0-2 LKS Tarnawa 6 kwietnia, 13:00
Lotniarz Bezmiechowa 4-0 LKS Golcowa 6 kwietnia, 13:00
LKS Czaszyn 1-2 LKS Płowce/Stróże Małe 6 kwietnia, 11:00
w Łukowych
Pogórze Srogów Górny 4-1 Remix Niebieszczany 6 kwietnia, 16:30
Jawornik Czarna 2-2 Szarotka Nowosielce 6 kwietnia, 13:00
Cosmos II Nowotaniec 0-1 Pionier Średnia Wieś 6 kwietnia, 16:30
w Dudyńcach

Kolejka 16 - 13 kwietnia

Cosmos II Nowotaniec 3-1 Górnik Grabownica Starzeńska 13 kwietnia, 16:30
w Dudyńcach
Pionier Średnia Wieś 5-0 Jawornik Czarna 13 kwietnia, 13:00
Szarotka Nowosielce 2-1 Pogórze Srogów Górny 13 kwietnia, 13:00
Remix Niebieszczany 3-0 LKS Czaszyn 13 kwietnia, 16:30
LKS Płowce/Stróże Małe 0-3 Lotniarz Bezmiechowa 13 kwietnia, 13:00
(wo)
na boisku 2-1 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
LKS Golcowa 2-1 Drzewiarz Rzepedź 13 kwietnia, 13:00
w Domaradzu
LKS Tarnawa 3-4 ULKS Czerteż 13 kwietnia, 16:30
w Zagórzu

Kolejka 17 - 27 kwietnia

Górnik Grabownica Starzeńska 0-1 LKS Tarnawa 27 kwietnia, 11:00
ULKS Czerteż 2-1 LKS Golcowa 27 kwietnia, 14:00
Drzewiarz Rzepedź 2-2 LKS Płowce/Stróże Małe 27 kwietnia, 13:00
Lotniarz Bezmiechowa 1-0 Remix Niebieszczany 27 kwietnia, 13:00
LKS Czaszyn 1-8 Szarotka Nowosielce 27 kwietnia, 13:00
w Łukowem
Pogórze Srogów Górny 2-2 Pionier Średnia Wieś 27 kwietnia, 16:30
Jawornik Czarna 2-0 Cosmos II Nowotaniec 27 kwietnia, 13:00

Kolejka 18 - 1 maja

Jawornik Czarna 7-1 Górnik Grabownica Starzeńska 1 maja, 13:00
Cosmos II Nowotaniec 1-7 Pogórze Srogów Górny 1 maja, 16:30
w Dudyńcach
Pionier Średnia Wieś 10-0 LKS Czaszyn 1 maja, 13:00
Szarotka Nowosielce 1-3 Lotniarz Bezmiechowa 1 maja, 13:00
Remix Niebieszczany 2-0 Drzewiarz Rzepedź 1 maja, 16:30
LKS Płowce/Stróże Małe 2-4 ULKS Czerteż 1 maja, 13:00
LKS Golcowa 1-4 LKS Tarnawa 1 maja, 13:00
w Domaradzu

Kolejka 19 - 4 maja

Szarotka Nowosielce 2-1 Drzewiarz Rzepedź 4 maja, 13:00
Górnik Grabownica Starzeńska 3-2 LKS Golcowa 4 maja, 11:00
LKS Tarnawa 3-0 LKS Płowce/Stróże Małe 4 maja, 16:30
ULKS Czerteż 2-3 Remix Niebieszczany 3 maja, 14:00
Lotniarz Bezmiechowa 3-2 Pionier Średnia Wieś 4 maja, 13:00
LKS Czaszyn 3-0 Cosmos II Nowotaniec 4 maja, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Pogórze Srogów Górny 2-3 Jawornik Czarna 4 maja, 16:30

Kolejka 20 - 11 maja

Pogórze Srogów Górny 4-1 Górnik Grabownica Starzeńska 11 maja, 16:30
Jawornik Czarna 4-2 LKS Czaszyn 11 maja, 13:00
Cosmos II Nowotaniec 3-4 Lotniarz Bezmiechowa 11 maja, 16:30
w Dudyńcach
Pionier Średnia Wieś 3-0 Drzewiarz Rzepedź 11 maja, 13:00
Szarotka Nowosielce 1-2 ULKS Czerteż 11 maja, 13:00
Remix Niebieszczany 1-3 LKS Tarnawa 11 maja, 16:30
LKS Płowce/Stróże Małe 3-0 LKS Golcowa 11 maja, 13:00

Kolejka 21 - 18 maja

Górnik Grabownica Starzeńska 0-2 LKS Płowce/Stróże Małe 18 maja, 11:00
LKS Golcowa 5-6 Remix Niebieszczany 18 maja, 13:00
w Domaradzu
LKS Tarnawa 2-1 Szarotka Nowosielce 18 maja, 16:30
ULKS Czerteż 2-3 Pionier Średnia Wieś 18 maja, 14:00
Drzewiarz Rzepedź 1-2 Cosmos II Nowotaniec 18 maja, 13:00
Lotniarz Bezmiechowa 3-1 Jawornik Czarna 18 maja, 13:00
LKS Czaszyn 4-7 Pogórze Srogów Górny 18 maja, 13:00
w Łukowych

Kolejka 22 - 25 maja

LKS Czaszyn 3-4 Górnik Grabownica Starzeńska 25 maja, 11:00
w Łukowych
Pogórze Srogów Górny 3-0 Lotniarz Bezmiechowa 25 maja, 16:30
Jawornik Czarna 3-1 Drzewiarz Rzepedź 25 maja, 13:00
Cosmos II Nowotaniec 3-2 ULKS Czerteż 25 maja, 16:30
w Dudyńcach
Pionier Średnia Wieś 2-2 LKS Tarnawa 25 maja, 13:00
Szarotka Nowosielce 1-2 LKS Golcowa 25 maja, 13:00
Remix Niebieszczany 5-2 LKS Płowce/Stróże Małe 25 maja, 16:30

Kolejka 23 - 1 czerwca

Górnik Grabownica Starzeńska 1-3 Remix Niebieszczany 1 czerwca, 11:00
LKS Płowce/Stróże Małe 1-5 Szarotka Nowosielce 1 czerwca, 13:00
LKS Golcowa 2-4 Pionier Średnia Wieś 1 czerwca, 13:00
w Domaradzu
LKS Tarnawa 3-1 Cosmos II Nowotaniec 1 czerwca, 15:00
ULKS Czerteż 3-2 Jawornik Czarna 1 czerwca, 14:00
Drzewiarz Rzepedź 1-1 Pogórze Srogów Górny 1 czerwca, 13:00
Lotniarz Bezmiechowa 8-0 LKS Czaszyn 1 czerwca, 13:00

Kolejka 24 - 8 czerwca

Lotniarz Bezmiechowa 5-0 Górnik Grabownica Starzeńska 8 czerwca, 13:00
LKS Czaszyn 0-8 Drzewiarz Rzepedź 8 czerwca, 11:00
w Łukowych
Pogórze Srogów Górny 1-3 ULKS Czerteż 8 czerwca, 16:30
Jawornik Czarna 3-3 LKS Tarnawa 8 czerwca, 13:00
Cosmos II Nowotaniec 3-0 LKS Golcowa 8 czerwca, 16:30
(wo)
w Dudyńcach / na boisku 2-10; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Pionier Średnia Wieś 0-0 LKS Płowce/Stróże Małe 8 czerwca, 13:00
Szarotka Nowosielce 3-3 Remix Niebieszczany 8 czerwca, 13:00

Kolejka 25 - 15 czerwca

Szarotka Nowosielce 5-0 Górnik Grabownica Starzeńska 15 czerwca, 13:00
Remix Niebieszczany 0-0 Pionier Średnia Wieś 15 czerwca, 13:00
LKS Płowce/Stróże Małe 3-0 Cosmos II Nowotaniec 15 czerwca, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Golcowa 1-6 Jawornik Czarna 15 czerwca, 13:00
w Domaradzu
LKS Tarnawa 4-3 Pogórze Srogów Górny 15 czerwca, 13:00
ULKS Czerteż 3-0 LKS Czaszyn 15 czerwca, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Drzewiarz Rzepedź 0-1 Lotniarz Bezmiechowa 15 czerwca, 13:00

Kolejka 26 - 22 czerwca

Górnik Grabownica Starzeńska 2-4 Drzewiarz Rzepedź 22 czerwca, 13:00
Lotniarz Bezmiechowa 3-0 ULKS Czerteż 22 czerwca, 13:00
LKS Czaszyn 5-2 LKS Tarnawa 22 czerwca, 13:00
w Łukowych
Pogórze Srogów Górny 3-1 LKS Golcowa 22 czerwca, 13:00
Jawornik Czarna 4-1 LKS Płowce/Stróże Małe 22 czerwca, 13:00
Cosmos II Nowotaniec 0-3 Remix Niebieszczany 22 czerwca, 13:00
(wo)
gospodarze nie stawili się na spotkanie
Pionier Średnia Wieś 3-3 Szarotka Nowosielce 22 czerwca, 13:00

Klasa A 2013/2014 (Krosno I)
Klasa A 2013/2014 (Krosno II)

Klasa B 2013/2014 (Krosno II)
Klasa B 2013/2014 (Krosno III)

Klasa C 2013/2014 (Krosno I)
Klasa C 2013/2014 (Krosno II)
Klasa C 2013/2014 (Krosno III)
Klasa C 2013/2014 (Krosno IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas