[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2013/2014, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orkan Markowce 16 37 12 1 3 57-24 7 1 0 29-9 5 0 3 28-15
2.  Orły Jabłonka 16 36 12 0 4 59-24 7 0 1 31-9 5 0 3 28-15
3.  Osława Zagórz 16 33 10 3 3 52-20 6 1 1 32-7 4 2 2 20-13
4.  LKS Olszanica 16 30 9 3 4 39-25 5 1 2 22-13 4 2 2 17-12
5.  Otryt Lutowiska 16 18 5 3 8 29-45 3 2 3 17-19 2 1 5 12-26 2 3 1 0 1 4-3
6.  Bieszczady Jankowce 16 18 5 3 8 25-46 4 2 2 18-20 1 1 6 7-26 2 3 1 0 1 3-4
7.  Krokus Ropienka 16 14 4 2 10 25-50 2 1 5 12-23 2 1 5 13-27
8.  Zalew Myczkowce 16 10 2 4 10 25-41 2 2 4 14-17 0 2 6 11-24
9.  Gabry Łukowe 16 9 2 3 11 23-59 1 1 6 13-29 1 2 5 10-30
Grom Sanoczek wycofał się z rozgrywek po 4. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Orkan Markowce    4-3 1-0 4-1 5-1 1-1 8-2 3-1 3-0* 
 2 Orły Jabłonka4-1     2-3 2-1 6-0 5-2 3-1 4-1 5-0 
 3 Osława Zagórz3-2 0-3     1-1 5-0 6-0 3-0 5-1 9-0 
 4 LKS Olszanica2-1 1-3 3-3     3-0 3-1 2-3 3-2 5-0 
 5 Otryt Lutowiska1-6 4-1 2-2 1-2     3-0* 2-2 2-0 2-6 
 6 Bieszczady Jankowce0-6 3-2 0-5 3-3 3-1     6-1 2-1 1-1 
 7 Krokus Ropienka1-5 2-4 3-1 0-5 0-3* 1-2     2-2 3-1 
 8 Zalew Myczkowce2-3 0-4 2-3 0-2 2-2 4-1 2-0     2-2 
 9 Gabry Łukowe2-4 1-8 0-3 1-2 2-5 3-0* 1-4 3-3     

Kolejka 1 - 11 sierpnia

Zalew Myczkowce 2-2 Gabry Łukowe 11 sierpnia, 13:00
Otryt Lutowiska 2-2 Osława Zagórz 11 sierpnia, 13:00
Grom Sanoczek - Orkan Markowce 11 sierpnia, 16:30
było 2-3, anulowany
Orły Jabłonka 2-1 LKS Olszanica 11 sierpnia, 16:30
w Niebocku
Krokus Ropienka 1-2 Bieszczady Jankowce 11 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Bieszczady Jankowce 2-1 Zalew Myczkowce 18 sierpnia, 13:00
LKS Olszanica 2-3 Krokus Ropienka 18 sierpnia, 16:30
Orkan Markowce 4-3 Orły Jabłonka 18 sierpnia, 13:00
Osława Zagórz - Grom Sanoczek 18 sierpnia, 13:00
było 4-0, anulowany
Gabry Łukowe 2-5 Otryt Lutowiska 18 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Zalew Myczkowce 2-2 Otryt Lutowiska 25 sierpnia, 13:00
Grom Sanoczek - Gabry Łukowe 25 sierpnia, 16:30
było 2-4, anulowany
Orły Jabłonka 2-3 Osława Zagórz 25 sierpnia, 16:30
w Niebocku
Krokus Ropienka 1-5 Orkan Markowce 15 sierpnia, 13:00
Bieszczady Jankowce 3-3 LKS Olszanica 25 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 1 września

LKS Olszanica 3-2 Zalew Myczkowce 1 września, 16:30
Orkan Markowce 1-1 Bieszczady Jankowce 1 września, 13:00
Osława Zagórz 3-0 Krokus Ropienka 1 września, 13:00
Gabry Łukowe 1-8 Orły Jabłonka 1 września, 13:00
Otryt Lutowiska - Grom Sanoczek 1 września, 13:00
było 3-0, anulowany

Kolejka 5 - 8 września

Pauza: Zalew Myczkowce.
 
Orły Jabłonka 6-0 Otryt Lutowiska 8 września, 16:30
w Niebocku
Krokus Ropienka 3-1 Gabry Łukowe 8 września, 13:00
Bieszczady Jankowce 0-5 Osława Zagórz 8 września, 13:00
LKS Olszanica 2-1 Orkan Markowce 8 września, 16:30

Kolejka 6 - 15 września

Pauza: Orły Jabłonka.
 
Orkan Markowce 3-1 Zalew Myczkowce 15 września, 13:00
Osława Zagórz 1-1 LKS Olszanica 15 września, 13:00
Gabry Łukowe 3-0 Bieszczady Jankowce 13 października, 12:00
(wo)
goście nie posiadali aktualnych kart zdrowia
Otryt Lutowiska 2-2 Krokus Ropienka 15 września, 13:00

Kolejka 7 - 22 września

Pauza: Krokus Ropienka.
 
Zalew Myczkowce 0-4 Orły Jabłonka 22 września, 12:00
Bieszczady Jankowce 3-1 Otryt Lutowiska 22 września, 12:00
LKS Olszanica 5-0 Gabry Łukowe 22 września, 15:30
Orkan Markowce 1-0 Osława Zagórz 22 września, 12:00

Kolejka 8 - 29 września

Pauza: Bieszczady Jankowce.
 
Gabry Łukowe 2-4 Orkan Markowce 29 września, 12:00
Otryt Lutowiska 1-2 LKS Olszanica 29 września, 12:00
Orły Jabłonka 3-1 Krokus Ropienka 29 września, 15:30
w Niebocku
Zalew Myczkowce 2-3 Osława Zagórz 29 września, 12:00

Kolejka 9 - 6 października

Pauza: LKS Olszanica.
 
Bieszczady Jankowce 3-2 Orły Jabłonka 6 października, 12:00
Orkan Markowce 5-1 Otryt Lutowiska 6 października, 12:00
Osława Zagórz 9-0 Gabry Łukowe 6 października, 12:00
Krokus Ropienka 2-2 Zalew Myczkowce 6 października, 12:00

Kolejka 10 - 6 kwietnia

Pauza: Orkan Markowce.
 
Gabry Łukowe 3-3 Zalew Myczkowce 6 kwietnia, 13:00
Osława Zagórz 5-0 Otryt Lutowiska 6 kwietnia, 13:00
LKS Olszanica 1-3 Orły Jabłonka 6 kwietnia, 16:30
Bieszczady Jankowce 6-1 Krokus Ropienka 6 kwietnia, 13:00

Kolejka 11 - 13 kwietnia

Pauza: Osława Zagórz.
 
Zalew Myczkowce 4-1 Bieszczady Jankowce 13 kwietnia, 13:00
Krokus Ropienka 0-5 LKS Olszanica 13 kwietnia, 13:00
Orły Jabłonka 4-1 Orkan Markowce 13 kwietnia, 16:30
Otryt Lutowiska 2-6 Gabry Łukowe 13 kwietnia, 13:00

Kolejka 12 - 27 kwietnia

Pauza: Gabry Łukowe.
 
Otryt Lutowiska 2-0 Zalew Myczkowce 27 kwietnia, 13:00
Osława Zagórz 0-3 Orły Jabłonka 27 kwietnia, 13:00
Orkan Markowce 8-2 Krokus Ropienka 27 kwietnia, 13:00
LKS Olszanica 3-1 Bieszczady Jankowce 27 kwietnia, 16:30

Kolejka 13 - 4 maja

Pauza: Otryt Lutowiska.
 
Zalew Myczkowce 0-2 LKS Olszanica 4 maja, 16:30
Bieszczady Jankowce 0-6 Orkan Markowce 4 maja, 13:00
Krokus Ropienka 3-1 Osława Zagórz 4 maja, 13:00
Orły Jabłonka 5-0 Gabry Łukowe 4 maja, 16:30

Kolejka 14 - 11 maja

Pauza: Zalew Myczkowce.
 
Otryt Lutowiska 4-1 Orły Jabłonka 11 maja, 13:00
Gabry Łukowe 1-4 Krokus Ropienka 11 maja, 13:00
Osława Zagórz 6-0 Bieszczady Jankowce 11 maja, 13:00
Orkan Markowce 4-1 LKS Olszanica 11 maja, 13:00

Kolejka 15 - 18 maja

Pauza: Orły Jabłonka.
 
Zalew Myczkowce 2-3 Orkan Markowce 18 maja, 13:00
LKS Olszanica 3-3 Osława Zagórz 18 maja, 16:30
Bieszczady Jankowce 1-1 Gabry Łukowe 18 maja, 13:00
Krokus Ropienka 0-3 Otryt Lutowiska 18 maja, 13:00
(wo)
na boisku 1-3; udział nieuprawnionego do gry zawodnika

Kolejka 16 - 25 maja

Pauza: Krokus Ropienka.
 
Orły Jabłonka 4-1 Zalew Myczkowce 25 maja, 16:30
Otryt Lutowiska 3-0 Bieszczady Jankowce 25 maja, 13:00
(wo)
w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Gabry Łukowe 1-2 LKS Olszanica 25 maja, 13:00
Osława Zagórz 3-2 Orkan Markowce 25 maja, 13:00

Kolejka 17 - 1 czerwca

Pauza: Bieszczady Jankowce.
 
Osława Zagórz 5-1 Zalew Myczkowce 1 czerwca, 13:00
Orkan Markowce 3-0 Gabry Łukowe 1 czerwca, 13:00
(wo)
na boisku 2-1 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Olszanica 3-0 Otryt Lutowiska 1 czerwca, 13:00
Krokus Ropienka 2-4 Orły Jabłonka 1 czerwca, 13:00

Kolejka 18 - 8 czerwca

Pauza: LKS Olszanica.
 
Zalew Myczkowce 2-0 Krokus Ropienka 8 czerwca, 13:00
Orły Jabłonka 5-2 Bieszczady Jankowce 8 czerwca, 13:00
Otryt Lutowiska 1-6 Orkan Markowce 8 czerwca, 13:00
Gabry Łukowe 0-3 Osława Zagórz 8 czerwca, 13:00

Klasa B 2013/2014 (Krosno I)
Klasa B 2013/2014 (Krosno II)
Klasa B 2013/2014 (Krosno III)

Klasa C 2013/2014 (Krosno II)
Klasa C 2013/2014 (Krosno III)
Klasa C 2013/2014 (Krosno IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas