[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2013/2014, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orły Jabłonka 10 21 7 0 3 37-15 4 0 1 17-6 3 0 2 20-9
2.  Osława Zagórz 9 20 6 2 1 31-8 3 1 0 18-1 3 1 1 13-7
3.  Orkan Markowce 9 19 6 1 2 25-15 4 1 0 14-6 2 0 2 11-9
4.  LKS Olszanica 10 17 5 2 3 25-16 3 0 2 13-9 2 2 1 12-7 1 1 0 1 0 3-3
5.  Bieszczady Jankowce 10 17 5 2 3 21-22 4 1 1 17-13 1 1 2 4-9 1 1 0 1 0 3-3
6.  Krokus Ropienka 10 8 2 2 6 14-31 1 1 3 7-15 1 1 3 7-16 1 3 1 0 0 3-1
7.  Gabry Łukowe 10 8 2 2 6 20-41 1 1 3 11-20 1 1 3 9-21 1 0 0 0 1 1-3
8.  Zalew Myczkowce 10 7 1 4 5 19-25 1 2 2 10-12 0 2 3 9-13
9.  Otryt Lutowiska 10 6 1 3 6 16-35 0 2 2 7-12 1 1 4 9-23
Grom Sanoczek wycofał się z rozgrywek po 4. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Orły Jabłonka    2-3 4-1 2-1 3-1 6-0 
 2 Osława Zagórz    1-1 3-0 9-0 5-0 
 3 Orkan Markowce4-3 1-0     1-1 3-1 5-1 
 4 LKS Olszanica1-3 2-1     2-3 5-0 3-2 
 5 Bieszczady Jankowce3-2 0-5 3-3     6-1 2-1 3-1 
 6 Krokus Ropienka1-5 0-5 1-2     3-1 2-2 
 7 Gabry Łukowe1-8 2-4 3-0*     3-3 2-5 
 8 Zalew Myczkowce0-4 2-3 4-1 2-2     2-2 
 9 Otryt Lutowiska2-2 1-2 2-2 2-6     

Kolejka 1 - 11 sierpnia

Zalew Myczkowce 2-2 Gabry Łukowe 11 sierpnia, 13:00
Otryt Lutowiska 2-2 Osława Zagórz 11 sierpnia, 13:00
Grom Sanoczek - Orkan Markowce 11 sierpnia, 16:30
było 2-3, anulowany
Orły Jabłonka 2-1 LKS Olszanica 11 sierpnia, 16:30
w Niebocku
Krokus Ropienka 1-2 Bieszczady Jankowce 11 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Bieszczady Jankowce 2-1 Zalew Myczkowce 18 sierpnia, 13:00
LKS Olszanica 2-3 Krokus Ropienka 18 sierpnia, 16:30
Orkan Markowce 4-3 Orły Jabłonka 18 sierpnia, 13:00
Osława Zagórz - Grom Sanoczek 18 sierpnia, 13:00
było 4-0, anulowany
Gabry Łukowe 2-5 Otryt Lutowiska 18 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Zalew Myczkowce 2-2 Otryt Lutowiska 25 sierpnia, 13:00
Grom Sanoczek - Gabry Łukowe 25 sierpnia, 16:30
było 2-4, anulowany
Orły Jabłonka 2-3 Osława Zagórz 25 sierpnia, 16:30
w Niebocku
Krokus Ropienka 1-5 Orkan Markowce 15 sierpnia, 13:00
Bieszczady Jankowce 3-3 LKS Olszanica 25 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 1 września

LKS Olszanica 3-2 Zalew Myczkowce 1 września, 16:30
Orkan Markowce 1-1 Bieszczady Jankowce 1 września, 13:00
Osława Zagórz 3-0 Krokus Ropienka 1 września, 13:00
Gabry Łukowe 1-8 Orły Jabłonka 1 września, 13:00
Otryt Lutowiska - Grom Sanoczek 1 września, 13:00
było 3-0, anulowany

Kolejka 5 - 8 września

Pauza: Zalew Myczkowce.
 
Orły Jabłonka 6-0 Otryt Lutowiska 8 września, 16:30
w Niebocku
Krokus Ropienka 3-1 Gabry Łukowe 8 września, 13:00
Bieszczady Jankowce 0-5 Osława Zagórz 8 września, 13:00
LKS Olszanica 2-1 Orkan Markowce 8 września, 16:30

Kolejka 6 - 15 września

Pauza: Orły Jabłonka.
 
Orkan Markowce 3-1 Zalew Myczkowce 15 września, 13:00
Osława Zagórz 1-1 LKS Olszanica 15 września, 13:00
Gabry Łukowe 3-0 Bieszczady Jankowce 13 października, 12:00
(wo)
goście nie posiadali aktualnych kart zdrowia
Otryt Lutowiska 2-2 Krokus Ropienka 15 września, 13:00

Kolejka 7 - 22 września

Pauza: Krokus Ropienka.
 
Zalew Myczkowce 0-4 Orły Jabłonka 22 września, 12:00
Bieszczady Jankowce 3-1 Otryt Lutowiska 22 września, 12:00
LKS Olszanica 5-0 Gabry Łukowe 22 września, 15:30
Orkan Markowce 1-0 Osława Zagórz 22 września, 12:00

Kolejka 8 - 29 września

Pauza: Bieszczady Jankowce.
 
Gabry Łukowe 2-4 Orkan Markowce 29 września, 12:00
Otryt Lutowiska 1-2 LKS Olszanica 29 września, 12:00
Orły Jabłonka 3-1 Krokus Ropienka 29 września, 15:30
w Niebocku
Zalew Myczkowce 2-3 Osława Zagórz 29 września, 12:00

Kolejka 9 - 6 października

Pauza: LKS Olszanica.
 
Bieszczady Jankowce 3-2 Orły Jabłonka 6 października, 12:00
Orkan Markowce 5-1 Otryt Lutowiska 6 października, 12:00
Osława Zagórz 9-0 Gabry Łukowe 6 października, 12:00
Krokus Ropienka 2-2 Zalew Myczkowce 6 października, 12:00

Kolejka 10 - 6 kwietnia

Pauza: Orkan Markowce.
 
Gabry Łukowe 3-3 Zalew Myczkowce 6 kwietnia, 13:00
Osława Zagórz 5-0 Otryt Lutowiska 6 kwietnia, 13:00
LKS Olszanica 1-3 Orły Jabłonka 6 kwietnia, 16:30
Bieszczady Jankowce 6-1 Krokus Ropienka 6 kwietnia, 13:00

Kolejka 11 - 13 kwietnia

Pauza: Osława Zagórz.
 
Zalew Myczkowce 4-1 Bieszczady Jankowce 13 kwietnia, 13:00
Krokus Ropienka 0-5 LKS Olszanica 13 kwietnia, 13:00
Orły Jabłonka 4-1 Orkan Markowce 13 kwietnia, 16:30
Otryt Lutowiska 2-6 Gabry Łukowe 13 kwietnia, 13:00

Kolejka 12 - 27 kwietnia

Pauza: Gabry Łukowe.
 
Otryt Lutowiska - Zalew Myczkowce 27 kwietnia, 13:00
Osława Zagórz - Orły Jabłonka 27 kwietnia, 13:00
Orkan Markowce - Krokus Ropienka 27 kwietnia, 13:00
LKS Olszanica - Bieszczady Jankowce 27 kwietnia, 16:30

Kolejka 13 - 4 maja

Pauza: Otryt Lutowiska.
 
Zalew Myczkowce - LKS Olszanica
Bieszczady Jankowce - Orkan Markowce
Krokus Ropienka - Osława Zagórz
Orły Jabłonka - Gabry Łukowe

Kolejka 14 - 11 maja

Pauza: Zalew Myczkowce.
 
Otryt Lutowiska - Orły Jabłonka
Gabry Łukowe - Krokus Ropienka
Osława Zagórz - Bieszczady Jankowce
Orkan Markowce - LKS Olszanica

Kolejka 15 - 18 maja

Pauza: Orły Jabłonka.
 
Zalew Myczkowce - Orkan Markowce
LKS Olszanica - Osława Zagórz
Bieszczady Jankowce - Gabry Łukowe
Krokus Ropienka - Otryt Lutowiska

Kolejka 16 - 25 maja

Pauza: Krokus Ropienka.
 
Orły Jabłonka - Zalew Myczkowce
Otryt Lutowiska - Bieszczady Jankowce
Gabry Łukowe - LKS Olszanica
Osława Zagórz - Orkan Markowce

Kolejka 17 - 1 czerwca

Pauza: Bieszczady Jankowce.
 
Osława Zagórz - Zalew Myczkowce
Orkan Markowce - Gabry Łukowe
LKS Olszanica - Otryt Lutowiska
Krokus Ropienka - Orły Jabłonka

Kolejka 18 - 8 czerwca

Pauza: LKS Olszanica.
 
Zalew Myczkowce - Krokus Ropienka
Orły Jabłonka - Bieszczady Jankowce
Otryt Lutowiska - Orkan Markowce
Gabry Łukowe - Osława Zagórz

Klasa B 2013/2014 (Krosno I)
Klasa B 2013/2014 (Krosno II)
Klasa B 2013/2014 (Krosno III)

Klasa C 2013/2014 (Krosno II)
Klasa C 2013/2014 (Krosno III)
Klasa C 2013/2014 (Krosno IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas