[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2013/2014, grupa: Krosno III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iskra Iskrzynia 22 53 16 5 1 69-24 9 2 0 35-10 7 3 1 34-14
2.  Błękitni Żeglce 22 50 16 2 4 57-38 9 2 0 35-11 7 0 4 22-27
3.  LKS Lubatowa 22 43 14 1 7 44-22 8 0 3 27-7 6 1 4 17-15
4.  Orlew Suchodół (Krosno) 22 36 11 3 8 52-35 6 1 4 30-16 5 2 4 22-19
5.  Rotar Węglówka 22 33 11 0 11 47-47 6 0 5 28-18 5 0 6 19-29 4 9 3 0 1 11-10
6.  Jasiołka Świerzowa 22 33 10 3 9 42-45 7 1 3 21-13 3 2 6 21-32 4 7 2 1 1 11-9
7.  Nafciarz Bóbrka 22 33 10 3 9 45-35 5 3 3 28-15 5 0 6 17-20 4 1 0 1 3 6-9
8.  Orzeł Pustyny 22 29 8 5 9 43-55 6 1 4 28-21 2 4 5 15-34
9.  Grodzisko Wietrzno 22 25 7 4 11 31-43 4 2 5 17-22 3 2 6 14-21
10.  KS Szczepańcowa 22 20 6 2 14 27-51 4 0 7 16-24 2 2 7 11-27
11.  Tornado Wrocanka 22 14 4 2 16 31-58 1 2 8 19-33 3 0 8 12-25
12.  Iwełka Iwla 22 10 2 4 16 22-57 0 3 8 11-25 2 1 8 11-32

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Iskra Iskrzynia    4-1 1-1 4-0 2-1 5-1 4-2 1-1 2-1 5-0 4-0 3-2 
 2 Błękitni Żeglce2-2     3-0 3-2 4-2 4-1 3-0 5-2 2-0 1-1 2-1 6-0 
 3 LKS Lubatowa2-3 4-1     0-1 3-0 4-1 0-1 3-0 3-0* 2-0 3-0 3-0* 
 4 Orlew Suchodół (Krosno)1-1 5-1 0-1     1-2 0-2 3-1 6-1 2-3 3-2 3-2 6-0 
 5 Rotar Węglówka2-3 1-2 0-3* 0-2     5-3 3-2 4-0 1-2 5-1 2-0 5-0 
 6 Jasiołka Świerzowa4-3 0-1 0-3* 3-2 4-1     1-0 2-2 3-0* 1-0 3-0 0-1 
 7 Nafciarz Bóbrka1-1 1-2 2-0 4-2 1-2 3-3     7-0 0-0 0-1 4-1 5-3 
 8 Orzeł Pustyny0-1 2-4 1-2 1-1 5-1 4-7 3-1     4-2 4-1 2-0 2-1 
 9 Grodzisko Wietrzno0-6 1-2 5-0 1-1 4-1 1-0 0-3 2-2     3-1 0-3* 0-3 
 10 KS Szczepańcowa0-5 6-3 2-1 0-2 1-3 1-2 1-2 1-2 2-1     1-3 1-0 
 11 Tornado Wrocanka2-7 1-2 1-4 1-5 2-3 4-0 1-2 2-4 2-2 2-3     1-1 
 12 Iwełka Iwla0-2 2-3 0-2 2-4 2-3 1-1 1-3 1-1 0-3 1-1 1-2     

Kolejka 1 - 11 sierpnia

Orlew Suchodół (Krosno) 3-2 KS Szczepańcowa 11 sierpnia, 16:00
Jasiołka Świerzowa 4-3 Iskra Iskrzynia 11 sierpnia, 16:30
Nafciarz Bóbrka 2-0 LKS Lubatowa 11 sierpnia, 13:00
Grodzisko Wietrzno 0-3 Tornado Wrocanka 11 sierpnia, 13:00
(wo)
na boisku 1-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Orzeł Pustyny 5-1 Rotar Węglówka 11 sierpnia, 11:00
Błękitni Żeglce 6-0 Iwełka Iwla 11 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Iwełka Iwla 2-4 Orlew Suchodół (Krosno) 15 sierpnia, 13:00
Rotar Węglówka 1-2 Błękitni Żeglce 15 sierpnia, 13:00
Tornado Wrocanka 2-4 Orzeł Pustyny 15 sierpnia, 11:00
LKS Lubatowa 3-0 Grodzisko Wietrzno 15 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 3-1: udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Iskra Iskrzynia 4-2 Nafciarz Bóbrka 15 sierpnia, 13:00
KS Szczepańcowa 1-2 Jasiołka Świerzowa 15 sierpnia, 11:00
w Żeglcach

Kolejka 3 - 18 sierpnia

Orlew Suchodół (Krosno) 0-2 Jasiołka Świerzowa 18 sierpnia, 11:00
na boisku przy ul. Bursaki
Nafciarz Bóbrka 0-1 KS Szczepańcowa 18 sierpnia, 13:00
Grodzisko Wietrzno 0-6 Iskra Iskrzynia 18 sierpnia, 13:00
udział nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie gospodarzy / uznano wynik z boiska
Orzeł Pustyny 1-2 LKS Lubatowa 18 sierpnia, 11:00
Błękitni Żeglce 2-1 Tornado Wrocanka 18 sierpnia, 13:00
Iwełka Iwla 2-3 Rotar Węglówka 18 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 25 sierpnia

Rotar Węglówka 0-2 Orlew Suchodół (Krosno) 25 sierpnia, 13:00
Tornado Wrocanka 1-1 Iwełka Iwla 25 sierpnia, 11:00
LKS Lubatowa 4-1 Błękitni Żeglce 25 sierpnia, 13:00
Iskra Iskrzynia 1-1 Orzeł Pustyny 25 sierpnia, 13:00
KS Szczepańcowa 2-1 Grodzisko Wietrzno 25 sierpnia, 11:00
w Żeglcach
Jasiołka Świerzowa 1-0 Nafciarz Bóbrka 25 sierpnia, 16:30

Kolejka 5 - 1 września

Orlew Suchodół (Krosno) 3-1 Nafciarz Bóbrka 1 września, 11:00
na boisku przy ul. Bursaki
Grodzisko Wietrzno 1-0 Jasiołka Świerzowa 1 września, 16:30
Orzeł Pustyny 4-1 KS Szczepańcowa 1 września, 11:00
Błękitni Żeglce 2-2 Iskra Iskrzynia 1 września, 13:00
Iwełka Iwla 0-2 LKS Lubatowa 1 września, 13:00
Rotar Węglówka 2-0 Tornado Wrocanka 1 września, 13:00

Kolejka 6 - 8 września

Tornado Wrocanka 1-5 Orlew Suchodół (Krosno) 8 września, 11:00
LKS Lubatowa 3-0 Rotar Węglówka 8 września, 13:00
Iskra Iskrzynia 3-2 Iwełka Iwla 8 września, 13:00
KS Szczepańcowa 6-3 Błękitni Żeglce 8 września, 11:00
w Żeglcach
Jasiołka Świerzowa 2-2 Orzeł Pustyny 8 września, 16:30
Nafciarz Bóbrka 0-0 Grodzisko Wietrzno 8 września, 13:00

Kolejka 7 - 15 września

Orlew Suchodół (Krosno) 2-3 Grodzisko Wietrzno 15 września, 11:00
na boisku przy ul. Bursaki
Orzeł Pustyny 3-1 Nafciarz Bóbrka 15 września, 11:00
Błękitni Żeglce 4-1 Jasiołka Świerzowa 15 września, 13:00
Iwełka Iwla 1-1 KS Szczepańcowa 15 września, 13:00
Rotar Węglówka 2-3 Iskra Iskrzynia 15 września, 13:00
Tornado Wrocanka 1-4 LKS Lubatowa 15 września, 11:00

Kolejka 8 - 22 września

LKS Lubatowa 0-1 Orlew Suchodół (Krosno) 22 września, 12:00
Iskra Iskrzynia 4-0 Tornado Wrocanka 22 września, 12:00
KS Szczepańcowa 1-3 Rotar Węglówka 22 września, 11:00
w Żeglcach
Jasiołka Świerzowa 0-1 Iwełka Iwla 22 września, 15:30
Nafciarz Bóbrka 1-2 Błękitni Żeglce 22 września, 12:00
Grodzisko Wietrzno 2-2 Orzeł Pustyny 22 września, 12:00

Kolejka 9 - 29 września

Orlew Suchodół (Krosno) 6-1 Orzeł Pustyny 29 września, 11:00
na boisku przy ul. Bursaki
Błękitni Żeglce 2-0 Grodzisko Wietrzno 29 września, 12:00
Iwełka Iwla 1-3 Nafciarz Bóbrka 29 września, 12:00
Rotar Węglówka 5-3 Jasiołka Świerzowa 29 września, 12:30
Tornado Wrocanka 2-3 KS Szczepańcowa 29 września, 11:00
LKS Lubatowa 2-3 Iskra Iskrzynia 29 września, 12:00

Kolejka 10 - 6 października

KS Szczepańcowa 2-1 LKS Lubatowa 6 października, 11:00
w Żeglcach
Jasiołka Świerzowa 3-0 Tornado Wrocanka 6 października, 15:30
Nafciarz Bóbrka 1-2 Rotar Węglówka 6 października, 12:00
Grodzisko Wietrzno 0-3 Iwełka Iwla 6 października, 12:00
Orzeł Pustyny 2-4 Błękitni Żeglce 6 października, 11:00
Orlew Suchodół (Krosno) 1-1 Iskra Iskrzynia 6 października, 15:30
na boisku przy ul. Bursaki

Kolejka 11 - 13 października

Iwełka Iwla 1-1 Orzeł Pustyny 13 października, 12:00
Rotar Węglówka 1-2 Grodzisko Wietrzno 13 października, 12:30
Tornado Wrocanka 1-2 Nafciarz Bóbrka 13 października, 11:00
LKS Lubatowa 4-1 Jasiołka Świerzowa 13 października, 12:00
Iskra Iskrzynia 5-0 KS Szczepańcowa 13 października, 12:00
Błękitni Żeglce 3-2 Orlew Suchodół (Krosno) 13 października, 12:00

Kolejka 12 - 6 kwietnia

KS Szczepańcowa 0-2 Orlew Suchodół (Krosno) 6 kwietnia, 11:00
Iskra Iskrzynia 5-1 Jasiołka Świerzowa 6 kwietnia, 13:00
LKS Lubatowa 0-1 Nafciarz Bóbrka 6 kwietnia, 13:00
Tornado Wrocanka 2-2 Grodzisko Wietrzno 6 kwietnia, 11:00
Rotar Węglówka 4-0 Orzeł Pustyny 6 kwietnia, 13:00
Iwełka Iwla 2-3 Błękitni Żeglce 6 kwietnia, 13:00

Kolejka 13 - 13 kwietnia

Orlew Suchodół (Krosno) 6-0 Iwełka Iwla 13 kwietnia, 16:15
na boisku przy ul. Bursaki
Błękitni Żeglce 4-2 Rotar Węglówka 13 kwietnia, 13:00
Orzeł Pustyny 2-0 Tornado Wrocanka 13 kwietnia, 11:00
Grodzisko Wietrzno 5-0 LKS Lubatowa 13 kwietnia, 13:00
Nafciarz Bóbrka 1-1 Iskra Iskrzynia 13 kwietnia, 13:00
Jasiołka Świerzowa 1-0 KS Szczepańcowa 13 kwietnia, 16:30

Kolejka 14 - 27 kwietnia

Jasiołka Świerzowa 3-2 Orlew Suchodół (Krosno) 27 kwietnia, 16:30
KS Szczepańcowa 1-2 Nafciarz Bóbrka 27 kwietnia, 11:00
Iskra Iskrzynia 2-1 Grodzisko Wietrzno 27 kwietnia, 13:00
LKS Lubatowa 3-0 Orzeł Pustyny 27 kwietnia, 13:00
Tornado Wrocanka 1-2 Błękitni Żeglce 27 kwietnia, 11:00
Rotar Węglówka 5-0 Iwełka Iwla 27 kwietnia, 13:00

Kolejka 15 - 4 maja

Orlew Suchodół (Krosno) 1-2 Rotar Węglówka 1 maja, 11:00
na boisku przy ul. Bursaki
Iwełka Iwla 1-2 Tornado Wrocanka 4 maja, 13:00
Błękitni Żeglce 3-0 LKS Lubatowa 4 maja, 13:00
Orzeł Pustyny 0-1 Iskra Iskrzynia 3 maja, 13:00
Grodzisko Wietrzno 3-1 KS Szczepańcowa 1 maja, 16:00
Nafciarz Bóbrka 3-3 Jasiołka Świerzowa 4 maja, 13:00

Kolejka 16 - 11 maja

Nafciarz Bóbrka 4-2 Orlew Suchodół (Krosno) 11 maja, 13:00
Jasiołka Świerzowa 3-0 Grodzisko Wietrzno 11 maja, 16:30
(wo)
na boisku 1-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
KS Szczepańcowa 1-2 Orzeł Pustyny 11 maja, 11:00
Iskra Iskrzynia 4-1 Błękitni Żeglce 11 maja, 15:30
LKS Lubatowa 3-0 Iwełka Iwla 11 maja, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Tornado Wrocanka 2-3 Rotar Węglówka 11 maja, 11:00

Kolejka 17 - 18 maja

Orlew Suchodół (Krosno) 3-2 Tornado Wrocanka 18 maja, 14:00
na boisku przy ul. Bursaki
Rotar Węglówka 0-3 LKS Lubatowa 28 maja, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (18 maja, 13:00) odwołany / w drugim terminie mecz przerwany przy stanie 3-3 z powodu wtargnięcia na boisko kibica gospodarzy
Iwełka Iwla 0-2 Iskra Iskrzynia 18 maja, 13:00
Błękitni Żeglce 1-1 KS Szczepańcowa 18 maja, 13:00
Orzeł Pustyny 4-7 Jasiołka Świerzowa 18 maja, 11:00
Grodzisko Wietrzno 0-3 Nafciarz Bóbrka 18 maja, 13:00

Kolejka 18 - 25 maja

Grodzisko Wietrzno 1-1 Orlew Suchodół (Krosno) 25 maja, 13:00
Nafciarz Bóbrka 7-0 Orzeł Pustyny 25 maja, 13:00
Jasiołka Świerzowa 0-1 Błękitni Żeglce 25 maja, 16:30
KS Szczepańcowa 1-0 Iwełka Iwla 25 maja, 11:00
Iskra Iskrzynia 2-1 Rotar Węglówka 25 maja, 13:00
LKS Lubatowa 3-0 Tornado Wrocanka 25 maja, 13:00

Kolejka 19 - 1 czerwca

Orlew Suchodół (Krosno) 0-1 LKS Lubatowa 1 czerwca, 14:00
na boisku przy ul. Bursaki
Tornado Wrocanka 2-7 Iskra Iskrzynia 1 czerwca, 11:00
Rotar Węglówka 5-1 KS Szczepańcowa 1 czerwca, 13:00
Iwełka Iwla 1-1 Jasiołka Świerzowa 1 czerwca, 13:00
Błękitni Żeglce 3-0 Nafciarz Bóbrka 1 czerwca, 13:00
Orzeł Pustyny 4-2 Grodzisko Wietrzno 1 czerwca, 11:00

Kolejka 20 - 8 czerwca

Orzeł Pustyny 1-1 Orlew Suchodół (Krosno) 8 czerwca, 11:00
Grodzisko Wietrzno 1-2 Błękitni Żeglce 8 czerwca, 13:00
Nafciarz Bóbrka 5-3 Iwełka Iwla 8 czerwca, 13:00
Jasiołka Świerzowa 4-1 Rotar Węglówka 8 czerwca, 16:30
KS Szczepańcowa 1-3 Tornado Wrocanka 8 czerwca, 11:00
Iskra Iskrzynia 1-1 LKS Lubatowa 8 czerwca, 13:00

Kolejka 21 - 15 czerwca

Iskra Iskrzynia 4-0 Orlew Suchodół (Krosno) 15 czerwca, 13:00
LKS Lubatowa 2-0 KS Szczepańcowa 15 czerwca, 13:00
Tornado Wrocanka 4-0 Jasiołka Świerzowa 15 czerwca, 13:00
Rotar Węglówka 3-2 Nafciarz Bóbrka 15 czerwca, 13:00
Iwełka Iwla 0-3 Grodzisko Wietrzno 15 czerwca, 13:00
Błękitni Żeglce 5-2 Orzeł Pustyny 15 czerwca, 13:00

Kolejka 22 - 22 czerwca

Orlew Suchodół (Krosno) 5-1 Błękitni Żeglce 22 czerwca, 11:00
na boisku przy ul. Bursaki
Orzeł Pustyny 2-1 Iwełka Iwla 22 czerwca, 13:00
Grodzisko Wietrzno 4-1 Rotar Węglówka 22 czerwca, 13:00
Nafciarz Bóbrka 4-1 Tornado Wrocanka 22 czerwca, 13:00
Jasiołka Świerzowa 0-3 LKS Lubatowa 22 czerwca, 13:00
(wo)
na boisku 4-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
KS Szczepańcowa 0-5 Iskra Iskrzynia 22 czerwca, 13:00

Klasa B 2013/2014 (Krosno I)
Klasa B 2013/2014 (Krosno II)
Klasa B 2013/2014 (Krosno III)

Klasa C 2013/2014 (Krosno I)
Klasa C 2013/2014 (Krosno II)
Klasa C 2013/2014 (Krosno IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas