[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: Piła II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Łobzonka Wyrzysk 26 56 17 5 4 69-30 8 3 2 35-17 9 2 2 34-13
2.  Orkan Śmiłowo 26 54 16 6 4 58-24 7 4 2 27-13 9 2 2 31-11
3.  Zjednoczeni Kaczory 26 51 15 6 5 78-37 7 3 3 35-14 8 3 2 43-23
4.  Stella Białośliwie 26 49 15 4 7 55-31 9 1 3 32-8 6 3 4 23-23
5.  Orzeł Osiek nad Notecią 26 45 13 6 7 71-46 8 2 3 38-16 5 4 4 33-30 2 6 2 0 0 4-1
6.  Tarnovia Tarnówka 26 45 14 3 9 64-33 7 1 5 32-14 7 2 4 32-19 2 0 0 0 2 1-4
7.  Sokół Kościerzyn Wielki 26 44 12 8 6 61-29 5 5 3 27-18 7 3 3 34-11
8.  Noteć Dziembowo 26 34 9 7 10 50-52 3 6 4 21-21 6 1 6 29-31
9.  Błyskawica Nieżychowo 26 33 10 3 13 32-51 8 0 5 23-21 2 3 8 9-30
10.  Zryw Sypniewo 26 31 9 4 13 51-67 5 1 7 26-31 4 3 6 25-36
11.  Noteć Miasteczko Krajeńskie 26 30 8 6 12 50-56 6 3 4 33-29 2 3 8 17-27
12.  Jedność Zakrzewo 26 23 6 5 15 43-64 3 2 8 29-34 3 3 7 14-30
13.  Iskra Bądecz 26 15 4 3 19 28-75 2 2 9 18-34 2 1 10 10-41
14.  Krajna Sławianowo 26 3 1 0 25 10-125 0 0 13 5-69 1 0 12 5-56

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Łobzonka Wyrzysk    4-3 2-2 1-2 3-3 3-1 0-1 4-2 0-0 4-1 3-1 5-1 2-0 4-0 
 2 Orkan Śmiłowo1-3     2-4 2-2 4-1 1-1 1-0 4-1 0-0 2-0 1-1 2-0 4-0 3-0* 
 3 Zjednoczeni Kaczory1-3 1-1     3-3 2-1 1-3 1-1 0-1 2-0 5-0 2-1 6-0 5-0 6-0 
 4 Stella Białośliwie0-0 0-1 0-2     4-1 2-1 0-2 4-0 3-0* 6-0 1-0 2-0 1-0 9-1 
 5 Orzeł Osiek nad Notecią3-0 1-2 1-3 5-1     2-0 2-2 4-2 4-0 4-0 2-1 2-2 1-3 7-0 
 6 Tarnovia Tarnówka1-1 1-2 2-3 1-2 1-2     0-1 3-0 3-0 5-1 6-2 3-0 3-0* 3-0* 
 7 Sokół Kościerzyn Wielki1-3 1-1 5-2 1-0 2-2 1-1     3-3 3-0 0-3* 2-2 0-1 5-0 3-0* 
 8 Noteć Dziembowo1-3 0-1 1-1 1-1 2-6 0-2 2-2     1-1 3-3 4-1 0-0 3-0 3-0* 
 9 Błyskawica Nieżychowo0-4 0-3 1-0 2-1 2-4 3-2 2-1 0-3     1-3 2-0 3-0* 3-0 4-0 
 10 Zryw Sypniewo1-2 0-3 5-8 2-3 1-0 0-5 0-4 3-0* 1-2     2-1 2-2 3-0 6-1 
 11 Noteć Miasteczko Krajeńskie0-2 3-2 0-2 3-1 3-3 3-4 2-1 4-6 5-2 2-2     3-2 2-2 3-0 
 12 Jedność Zakrzewo2-0 0-4 2-2 1-2 2-5 1-4 1-2 2-5 6-0 2-2 1-3     7-2 2-3 
 13 Iskra Bądecz1-4 0-5 2-5 1-2 3-3 1-2 0-3 0-2 2-1 2-3 1-1 2-3     3-0* 
 14 Krajna Sławianowo1-9 0-3* 0-9 0-3* 1-2 1-6 0-14 0-4 0-3* 0-7* 0-3 0-3* 2-3     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Noteć Dziembowo 1-1 Zjednoczeni Kaczory 25 sierpnia, 16:00
Orkan Śmiłowo 2-0 Jedność Zakrzewo 25 sierpnia, 15:00
Iskra Bądecz 0-3 Sokół Kościerzyn Wielki 25 sierpnia, 16:00
Stella Białośliwie 0-0 Łobzonka Wyrzysk 24 sierpnia, 16:00
Tarnovia Tarnówka 3-0 Błyskawica Nieżychowo 24 sierpnia, 17:00
Zryw Sypniewo 6-1 Krajna Sławianowo 24 sierpnia, 15:00
Orzeł Osiek nad Notecią 2-1 Noteć Miasteczko Krajeńskie 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Zjednoczeni Kaczory 2-1 Noteć Miasteczko Krajeńskie 31 sierpnia, 13:30
Krajna Sławianowo 1-2 Orzeł Osiek nad Notecią 1 września, 15:00
Błyskawica Nieżychowo 1-3 Zryw Sypniewo 1 września, 15:00
Łobzonka Wyrzysk 3-1 Tarnovia Tarnówka 1 września, 16:00
Sokół Kościerzyn Wielki 1-0 Stella Białośliwie 1 września, 16:00
Jedność Zakrzewo 7-2 Iskra Bądecz 31 sierpnia, 16:00
Noteć Dziembowo 0-1 Orkan Śmiłowo 1 września, 16:00

Kolejka 3 - 7-8 września

Orkan Śmiłowo 2-4 Zjednoczeni Kaczory 7 września, 17:00
Iskra Bądecz 0-2 Noteć Dziembowo 8 września, 16:00
Stella Białośliwie 2-0 Jedność Zakrzewo 7 września, 16:00
Tarnovia Tarnówka 0-1 Sokół Kościerzyn Wielki 7 września, 16:00
Zryw Sypniewo 1-2 Łobzonka Wyrzysk 7 września, 15:00
Orzeł Osiek nad Notecią 4-0 Błyskawica Nieżychowo 7 września, 17:00
Noteć Miasteczko Krajeńskie 3-0 Krajna Sławianowo 7 września, 16:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Zjednoczeni Kaczory 6-0 Krajna Sławianowo 14 września, 16:00
Błyskawica Nieżychowo 2-0 Noteć Miasteczko Krajeńskie 15 września, 15:00
Łobzonka Wyrzysk 3-3 Orzeł Osiek nad Notecią 15 września, 15:00
Sokół Kościerzyn Wielki 0-3 Zryw Sypniewo 15 września, 16:00
(wo)
na boisku 7-1
Jedność Zakrzewo 1-4 Tarnovia Tarnówka 14 września, 16:00
Noteć Dziembowo 1-1 Stella Białośliwie 15 września, 16:00
Orkan Śmiłowo 4-0 Iskra Bądecz 15 września, 15:00

Kolejka 5 - 21-22 września

Iskra Bądecz 2-5 Zjednoczeni Kaczory 22 września, 16:00
Stella Białośliwie 0-1 Orkan Śmiłowo 21 września, 16:00
Tarnovia Tarnówka 3-0 Noteć Dziembowo 21 września, 16:00
Zryw Sypniewo 2-2 Jedność Zakrzewo 21 września, 15:00
Orzeł Osiek nad Notecią 2-2 Sokół Kościerzyn Wielki 21 września, 16:00
Noteć Miasteczko Krajeńskie 0-2 Łobzonka Wyrzysk 21 września, 16:00
Krajna Sławianowo 0-3 Błyskawica Nieżychowo 22 września, 15:00
(wo)
odwołany z powodu zawieszenia licencji gospodarzy

Kolejka 6 - 28-29 września

Zjednoczeni Kaczory 2-0 Błyskawica Nieżychowo 28 września, 16:00
Łobzonka Wyrzysk 4-0 Krajna Sławianowo 29 września, 15:00
Sokół Kościerzyn Wielki 2-2 Noteć Miasteczko Krajeńskie 29 września, 16:00
Jedność Zakrzewo 2-5 Orzeł Osiek nad Notecią 28 września, 16:00
Noteć Dziembowo 3-3 Zryw Sypniewo 29 września, 16:00
Orkan Śmiłowo 1-1 Tarnovia Tarnówka 29 września, 15:00
Iskra Bądecz 1-2 Stella Białośliwie 29 września, 15:00

Kolejka 7 - 5-6 października

Stella Białośliwie 0-2 Zjednoczeni Kaczory 5 października, 16:00
Tarnovia Tarnówka 3-0 Iskra Bądecz 5 października, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Zryw Sypniewo 0-3 Orkan Śmiłowo 5 października, 15:00
Orzeł Osiek nad Notecią 4-2 Noteć Dziembowo 5 października, 16:00
Noteć Miasteczko Krajeńskie 3-2 Jedność Zakrzewo 5 października, 16:00
Krajna Sławianowo 0-14 Sokół Kościerzyn Wielki 6 października, 15:00
Błyskawica Nieżychowo 0-4 Łobzonka Wyrzysk 6 października, 15:00

Kolejka 8 - 12-13 października

Zjednoczeni Kaczory 1-3 Łobzonka Wyrzysk 12 października, 16:00
Sokół Kościerzyn Wielki 3-0 Błyskawica Nieżychowo 13 października, 15:30
Jedność Zakrzewo 2-3 Krajna Sławianowo 12 października, 16:00
Noteć Dziembowo 4-1 Noteć Miasteczko Krajeńskie 13 października, 15:00
Orkan Śmiłowo 4-1 Orzeł Osiek nad Notecią 13 października, 15:00
Iskra Bądecz 2-3 Zryw Sypniewo 13 października, 15:00
Stella Białośliwie 2-1 Tarnovia Tarnówka 12 października, 15:00

Kolejka 9 - 19-20 października

Tarnovia Tarnówka 2-3 Zjednoczeni Kaczory 19 października, 15:00
Zryw Sypniewo 2-3 Stella Białośliwie 19 października, 15:00
Orzeł Osiek nad Notecią 1-3 Iskra Bądecz 19 października, 15:00
Noteć Miasteczko Krajeńskie 3-2 Orkan Śmiłowo 19 października, 15:00
Krajna Sławianowo 0-4 Noteć Dziembowo 20 października, 15:00
Błyskawica Nieżychowo 3-0 Jedność Zakrzewo 20 października, 15:00
(wo)
na boisku 1-1
Łobzonka Wyrzysk 0-1 Sokół Kościerzyn Wielki 20 października, 15:00

Kolejka 10 - 26-27 października

Zjednoczeni Kaczory 1-1 Sokół Kościerzyn Wielki 26 października, 16:00
Jedność Zakrzewo 2-0 Łobzonka Wyrzysk 26 października, 15:00
Noteć Dziembowo 1-1 Błyskawica Nieżychowo 27 października, 14:00
Orkan Śmiłowo 3-0 Krajna Sławianowo 27 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Iskra Bądecz 1-1 Noteć Miasteczko Krajeńskie 27 października, 14:00
Stella Białośliwie 4-1 Orzeł Osiek nad Notecią 26 października, 15:00
Tarnovia Tarnówka 5-1 Zryw Sypniewo 26 października, 14:00

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Zryw Sypniewo 5-8 Zjednoczeni Kaczory 3 listopada, 13:00
Orzeł Osiek nad Notecią 2-0 Tarnovia Tarnówka 3 listopada, 13:30
Noteć Miasteczko Krajeńskie 3-1 Stella Białośliwie 3 listopada, 13:30
Krajna Sławianowo 2-3 Iskra Bądecz 3 listopada, 13:00
Błyskawica Nieżychowo 0-3 Orkan Śmiłowo 3 listopada, 13:30
Łobzonka Wyrzysk 4-2 Noteć Dziembowo 3 listopada, 14:00
Sokół Kościerzyn Wielki 0-1 Jedność Zakrzewo 3 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 9-10 listopada

Zjednoczeni Kaczory 6-0 Jedność Zakrzewo 9 listopada, 13:30
Noteć Dziembowo 2-2 Sokół Kościerzyn Wielki 10 listopada, 13:30
Orkan Śmiłowo 1-3 Łobzonka Wyrzysk 10 listopada, 13:30
Iskra Bądecz 2-1 Błyskawica Nieżychowo 10 listopada, 13:30
Stella Białośliwie 9-1 Krajna Sławianowo 9 listopada, 14:00
Tarnovia Tarnówka 6-2 Noteć Miasteczko Krajeńskie 9 listopada, 14:00
Zryw Sypniewo 1-0 Orzeł Osiek nad Notecią 9 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 16-17 listopada

Orzeł Osiek nad Notecią 1-3 Zjednoczeni Kaczory 16 listopada, 13:00
Noteć Miasteczko Krajeńskie 2-2 Zryw Sypniewo 16 listopada, 13:00
Krajna Sławianowo 1-6 Tarnovia Tarnówka 17 listopada, 13:00
Błyskawica Nieżychowo 2-1 Stella Białośliwie 17 listopada, 13:00
Łobzonka Wyrzysk 2-0 Iskra Bądecz 17 listopada, 13:00
Sokół Kościerzyn Wielki 1-1 Orkan Śmiłowo 17 listopada, 13:00
Jedność Zakrzewo 2-5 Noteć Dziembowo 16 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 29-30 marca

Zjednoczeni Kaczory 0-1 Noteć Dziembowo 29 marca, 15:00
Jedność Zakrzewo 0-4 Orkan Śmiłowo 29 marca, 16:00
Sokół Kościerzyn Wielki 5-0 Iskra Bądecz 30 marca, 15:00
Łobzonka Wyrzysk 1-2 Stella Białośliwie 30 marca, 16:00
Błyskawica Nieżychowo 3-2 Tarnovia Tarnówka 30 marca, 15:00
Krajna Sławianowo 0-7 Zryw Sypniewo 30 marca, 15:00
(wo)
na boisku 0-7
Noteć Miasteczko Krajeńskie 3-3 Orzeł Osiek nad Notecią 29 marca, 16:00

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Noteć Miasteczko Krajeńskie 0-2 Zjednoczeni Kaczory 5 kwietnia, 16:00
Orzeł Osiek nad Notecią 7-0 Krajna Sławianowo 5 kwietnia, 16:00
Zryw Sypniewo 1-2 Błyskawica Nieżychowo 5 kwietnia, 15:00
Tarnovia Tarnówka 1-1 Łobzonka Wyrzysk 5 kwietnia, 15:00
Stella Białośliwie 0-2 Sokół Kościerzyn Wielki 6 kwietnia, 15:00
Iskra Bądecz 2-3 Jedność Zakrzewo 6 kwietnia, 15:00
Orkan Śmiłowo 4-1 Noteć Dziembowo 6 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Zjednoczeni Kaczory 1-1 Orkan Śmiłowo 12 kwietnia, 16:00
Noteć Dziembowo 3-0 Iskra Bądecz 13 kwietnia, 15:00
Jedność Zakrzewo 1-2 Stella Białośliwie 12 kwietnia, 16:00
Sokół Kościerzyn Wielki 1-1 Tarnovia Tarnówka 13 kwietnia, 15:00
Łobzonka Wyrzysk 4-1 Zryw Sypniewo 13 kwietnia, 16:00
Błyskawica Nieżychowo 2-4 Orzeł Osiek nad Notecią 13 kwietnia, 15:00
Krajna Sławianowo 0-3 Noteć Miasteczko Krajeńskie 13 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 19 kwietnia

Krajna Sławianowo 0-9 Zjednoczeni Kaczory 19 kwietnia, 15:00
Noteć Miasteczko Krajeńskie 5-2 Błyskawica Nieżychowo 19 kwietnia, 16:00
Orzeł Osiek nad Notecią 3-0 Łobzonka Wyrzysk 19 kwietnia, 16:00
Zryw Sypniewo 0-4 Sokół Kościerzyn Wielki 19 kwietnia, 15:00
Tarnovia Tarnówka 3-0 Jedność Zakrzewo 19 kwietnia, 13:00
Stella Białośliwie 4-0 Noteć Dziembowo 19 kwietnia, 17:00
Iskra Bądecz 0-5 Orkan Śmiłowo 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Zjednoczeni Kaczory 5-0 Iskra Bądecz 26 kwietnia, 16:00
Orkan Śmiłowo 2-2 Stella Białośliwie 27 kwietnia, 15:00
Noteć Dziembowo 0-2 Tarnovia Tarnówka 27 kwietnia, 15:00
Jedność Zakrzewo 2-2 Zryw Sypniewo 26 kwietnia, 16:00
Sokół Kościerzyn Wielki 2-2 Orzeł Osiek nad Notecią 27 kwietnia, 15:00
Łobzonka Wyrzysk 3-1 Noteć Miasteczko Krajeńskie 27 kwietnia, 16:00
Błyskawica Nieżychowo 4-0 Krajna Sławianowo 27 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 3-4 maja

Błyskawica Nieżychowo 1-0 Zjednoczeni Kaczory 4 maja, 16:00
Krajna Sławianowo 1-9 Łobzonka Wyrzysk 4 maja, 15:00
Noteć Miasteczko Krajeńskie 2-1 Sokół Kościerzyn Wielki 3 maja, 16:00
Orzeł Osiek nad Notecią 2-2 Jedność Zakrzewo 3 maja, 16:00
Zryw Sypniewo 3-0 Noteć Dziembowo 3 maja, 16:00
(wo)
na boisku 1-1 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Tarnovia Tarnówka 1-2 Orkan Śmiłowo 3 maja, 15:00
Stella Białośliwie 1-0 Iskra Bądecz 4 maja, 15:00

Kolejka 20 - 10-11 maja

Zjednoczeni Kaczory 3-3 Stella Białośliwie 10 maja, 16:00
Iskra Bądecz 1-2 Tarnovia Tarnówka 11 maja, 15:00
Orkan Śmiłowo 2-0 Zryw Sypniewo 11 maja, 15:00
Noteć Dziembowo 2-6 Orzeł Osiek nad Notecią 11 maja, 16:00
Jedność Zakrzewo 1-3 Noteć Miasteczko Krajeńskie 10 maja, 16:00
Sokół Kościerzyn Wielki 3-0 Krajna Sławianowo 11 maja, 15:00
(wo)
odwołany z powodu zawieszenia licencji gości
Łobzonka Wyrzysk 0-0 Błyskawica Nieżychowo 11 maja, 16:00

Kolejka 21 - 17-18 maja

Łobzonka Wyrzysk 2-2 Zjednoczeni Kaczory 18 maja, 16:00
Błyskawica Nieżychowo 2-1 Sokół Kościerzyn Wielki 18 maja, 16:00
Krajna Sławianowo 0-3 Jedność Zakrzewo 18 maja, 15:00
(wo)
odwołany z powodu zawieszenia licencji gospodarzy
Noteć Miasteczko Krajeńskie 4-6 Noteć Dziembowo 17 maja, 16:00
Orzeł Osiek nad Notecią 1-2 Orkan Śmiłowo 17 maja, 16:00
Zryw Sypniewo 3-0 Iskra Bądecz 17 maja, 16:00
Tarnovia Tarnówka 1-2 Stella Białośliwie 17 maja, 15:00

Kolejka 22 - 24-25 maja

Zjednoczeni Kaczory 1-3 Tarnovia Tarnówka 24 maja, 16:00
Stella Białośliwie 6-0 Zryw Sypniewo 24 maja, 15:00
Iskra Bądecz 3-3 Orzeł Osiek nad Notecią 25 maja, 15:00
Orkan Śmiłowo 1-1 Noteć Miasteczko Krajeńskie 25 maja, 15:00
Noteć Dziembowo 3-0 Krajna Sławianowo
(wo)
odwołany z powodu zawieszenia licencji gości
Jedność Zakrzewo 6-0 Błyskawica Nieżychowo 24 maja, 16:00
Sokół Kościerzyn Wielki 1-3 Łobzonka Wyrzysk 25 maja, 15:00

Kolejka 23 - 31 maja-1 czerwca

Sokół Kościerzyn Wielki 5-2 Zjednoczeni Kaczory 1 czerwca, 16:00
Łobzonka Wyrzysk 5-1 Jedność Zakrzewo 1 czerwca, 16:00
Błyskawica Nieżychowo 0-3 Noteć Dziembowo 1 czerwca, 16:00
Krajna Sławianowo 0-3 Orkan Śmiłowo
(wo)
odwołany z powodu zawieszenia licencji gospodarzy
Noteć Miasteczko Krajeńskie 2-2 Iskra Bądecz 31 maja, 16:00
Orzeł Osiek nad Notecią 5-1 Stella Białośliwie 31 maja, 16:00
Zryw Sypniewo 0-5 Tarnovia Tarnówka 31 maja, 16:00

Kolejka 24 - 7-8 czerwca

Zjednoczeni Kaczory 5-0 Zryw Sypniewo 7 czerwca, 16:00
Tarnovia Tarnówka 1-2 Orzeł Osiek nad Notecią 7 czerwca, 16:00
Stella Białośliwie 1-0 Noteć Miasteczko Krajeńskie 7 czerwca, 15:00
Iskra Bądecz 3-0 Krajna Sławianowo
(wo)
odwołany z powodu zawieszenia licencji gości
Orkan Śmiłowo 0-0 Błyskawica Nieżychowo 8 czerwca, 15:00
Noteć Dziembowo 1-3 Łobzonka Wyrzysk 8 czerwca, 18:00
Jedność Zakrzewo 1-2 Sokół Kościerzyn Wielki 7 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 15 czerwca

Jedność Zakrzewo 2-2 Zjednoczeni Kaczory 15 czerwca, 16:00
Sokół Kościerzyn Wielki 3-3 Noteć Dziembowo 15 czerwca, 16:00
Łobzonka Wyrzysk 4-3 Orkan Śmiłowo 15 czerwca, 16:00
Błyskawica Nieżychowo 3-0 Iskra Bądecz 15 czerwca, 16:00
Krajna Sławianowo 0-3 Stella Białośliwie
(wo)
odwołany z powodu zawieszenia licencji gospodarzy
Noteć Miasteczko Krajeńskie 3-4 Tarnovia Tarnówka 15 czerwca, 16:00
Orzeł Osiek nad Notecią 4-0 Zryw Sypniewo 15 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 22 czerwca

Zjednoczeni Kaczory 2-1 Orzeł Osiek nad Notecią 22 czerwca, 16:00
Zryw Sypniewo 2-1 Noteć Miasteczko Krajeńskie 22 czerwca, 16:00
Tarnovia Tarnówka 3-0 Krajna Sławianowo
(wo)
odwołany z powodu zawieszenia licencji gości
Stella Białośliwie 3-0 Błyskawica Nieżychowo 22 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Iskra Bądecz 1-4 Łobzonka Wyrzysk 22 czerwca, 16:00
Orkan Śmiłowo 1-0 Sokół Kościerzyn Wielki 22 czerwca, 16:00
Noteć Dziembowo 0-0 Jedność Zakrzewo 22 czerwca, 16:00

Klasa okręgowa 2013/2014 (Piła)

Klasa A 2013/2014 (Piła I)

Klasa B 2013/2014 (Piła I)
Klasa B 2013/2014 (Piła II)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas