[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Piła
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wełna Skoki 30 81 27 0 3 131-24 15 0 0 78-6 12 0 3 53-18
2.  Płomień Połajewo 30 60 19 3 8 83-45 11 1 3 46-18 8 2 5 37-27
3.  Sparta Złotów 30 56 17 5 8 68-39 10 2 3 34-13 7 3 5 34-26
4.  TP Polonia Piła 30 53 16 5 9 54-43 10 2 3 29-18 6 3 6 25-25 2 3 1 0 1 3-3
5.  Noteć Czarnków 30 53 17 2 11 78-72 9 0 6 43-35 8 2 5 35-37 2 3 1 0 1 3-3
6.  Polonia Jastrowie 30 48 14 6 10 57-50 9 3 3 32-17 5 3 7 25-33
7.  Korona Stróżewo 30 47 15 2 13 95-85 9 0 6 56-40 6 2 7 39-45
8.  Sokół Damasławek 30 45 12 9 9 51-43 9 3 3 34-18 3 6 6 17-25
9.  Pogoń Łobżenica 30 43 14 1 15 64-75 6 1 8 38-39 8 0 7 26-36
10.  Sokół Szamocin 30 41 11 8 11 54-60 7 5 3 26-21 4 3 8 28-39
11.  Unia Wapno 30 37 11 4 15 49-60 8 1 6 27-23 3 3 9 22-37
12.  GLKS Wysoka 30 32 10 2 18 42-63 6 2 7 28-32 4 0 11 14-31
13.  Polonia Chodzież 30 31 8 7 15 47-65 6 5 4 28-28 2 2 11 19-37
14.  Włókniarz Okonek 30 24 7 3 20 46-86 3 1 11 23-42 4 2 9 23-44
15.  Orzeł Pęckowo 30 23 6 5 19 44-75 4 3 8 26-33 2 2 11 18-42
16.  Iskra Krajenka 30 13 3 4 23 35-113 2 4 9 20-47 1 0 14 15-66

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wełna Skoki    1-0 5-1 3-1 9-0 5-0 5-1 6-0 6-1 7-0 3-0 5-0 6-2 3-0* 6-0 8-0 
 2 Płomień Połajewo1-3     2-1 3-0 3-2 6-1 3-0 0-0 3-0* 3-1 6-2 4-1 1-3 0-3 4-0 7-1 
 3 Sparta Złotów0-2 3-1     1-2 4-0 3-2 0-3 1-1 4-0 2-1 0-0 1-0 4-0 4-1 4-0 3-0 
 4 TP Polonia Piła2-1 3-1 1-2     2-1 2-2 2-1 2-2 0-1 3-0 1-0 2-1 5-2 0-2 1-0 3-2 
 5 Noteć Czarnków1-6 4-2 0-4 2-1     3-2 8-3 0-3* 3-4 4-2 1-2 2-1 2-1 1-2 4-2 8-0 
 6 Polonia Jastrowie2-1 1-2 0-0 2-1 0-2     2-2 1-0 6-1 2-1 2-2 0-2 3-0* 4-1 3-2 4-0 
 7 Korona Stróżewo1-3 3-6 0-4 2-4 3-4 4-1     2-4 4-3 4-2 4-2 6-1 4-1 8-2 4-0 7-3 
 8 Sokół Damasławek1-3 2-1 4-1 2-0 0-2 1-1 5-4     1-2 1-1 1-0 3-0 0-0 3-1 3-0 7-2 
 9 Pogoń Łobżenica2-4 3-5 6-3 0-4 1-3 1-2 3-4 1-2     1-3 4-0 2-1 3-2 3-3 4-3 4-0 
 10 Sokół Szamocin5-2 1-1 0-3 0-3* 1-1 1-0 3-3 0-0 2-3     1-1 1-0 2-1 4-0 2-1 3-2 
 11 Unia Wapno1-5 1-3 1-2 3-0* 3-2 2-1 0-2 2-1 1-2 1-1     0-2 2-0 4-0 4-2 2-0 
 12 GLKS Wysoka0-1 1-1 3-3 2-3 4-5 2-4 4-3 2-1 0-3 1-3 2-1     2-1 3-0 0-2 2-1 
 13 Polonia Chodzież1-8 0-3 1-3 1-1 2-2 1-2 2-1 1-1 3-0 1-1 4-3 2-1     4-0 1-1 4-1 
 14 Włókniarz Okonek1-5 2-3 1-1 0-1 1-3 0-4 1-2 1-0 1-4 3-6 6-3 1-2 3-1     2-5 0-2 
 15 Orzeł Pęckowo0-5 2-5 2-0 1-1 3-4 0-1 4-5 4-0 0-2 3-4 0-3* 2-1 0-0 1-1     4-1 
 16 Iskra Krajenka0-4 0-3 0-6 3-3 1-4 2-2 3-5 2-2 2-0 3-2 2-3 0-1 0-5 2-7 0-0     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Polonia Chodzież 0-3 Płomień Połajewo 15 sierpnia, 14:00
Polonia Jastrowie 1-0 Sokół Damasławek 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Pęckowo 1-1 TP Polonia Piła 15 sierpnia, 15:00
Włókniarz Okonek 1-5 Wełna Skoki 15 sierpnia, 16:00
Iskra Krajenka 2-3 Unia Wapno 15 sierpnia, 15:00
GLKS Wysoka 4-3 Korona Stróżewo 15 sierpnia, 16:00
Pogoń Łobżenica 1-3 Noteć Czarnków 15 sierpnia, 17:00
Sokół Szamocin 0-3 Sparta Złotów 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Płomień Połajewo 2-1 Sparta Złotów 18 sierpnia, 15:00
Noteć Czarnków 4-2 Sokół Szamocin 18 sierpnia, 16:00
Korona Stróżewo 4-3 Pogoń Łobżenica 18 sierpnia, 17:30
Unia Wapno 0-2 GLKS Wysoka 18 sierpnia, 17:00
Wełna Skoki 8-0 Iskra Krajenka 18 sierpnia, 15:00
TP Polonia Piła 0-2 Włókniarz Okonek 21 sierpnia, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 sierpnia) przełożony
Sokół Damasławek 3-0 Orzeł Pęckowo 18 sierpnia, 16:00
Polonia Chodzież 1-2 Polonia Jastrowie 18 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Polonia Jastrowie 1-2 Płomień Połajewo 24 sierpnia, 15:00
Orzeł Pęckowo 0-0 Polonia Chodzież 25 sierpnia, 15:00
Włókniarz Okonek 1-0 Sokół Damasławek 24 sierpnia, 17:00
Iskra Krajenka 3-3 TP Polonia Piła 24 sierpnia, 17:00
GLKS Wysoka 0-1 Wełna Skoki 25 sierpnia, 16:00
Pogoń Łobżenica 4-0 Unia Wapno 24 sierpnia, 17:00
Sokół Szamocin 3-3 Korona Stróżewo 24 sierpnia, 16:00
Sparta Złotów 4-0 Noteć Czarnków 25 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Płomień Połajewo 3-2 Noteć Czarnków 1 września, 15:00
Korona Stróżewo 0-4 Sparta Złotów 31 sierpnia, 16:00
Unia Wapno 1-1 Sokół Szamocin 31 sierpnia, 17:00
Wełna Skoki 6-1 Pogoń Łobżenica 28 sierpnia, 18:00
TP Polonia Piła 2-1 GLKS Wysoka 31 sierpnia, 16:00
Sokół Damasławek 7-2 Iskra Krajenka 1 września, 16:00
Polonia Chodzież 4-0 Włókniarz Okonek 31 sierpnia, 15:00
Polonia Jastrowie 3-2 Orzeł Pęckowo 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 4 września

Orzeł Pęckowo 2-5 Płomień Połajewo 28 sierpnia, 18:00
Włókniarz Okonek 0-4 Polonia Jastrowie 4 września, 17:30
Iskra Krajenka 0-5 Polonia Chodzież 4 września, 17:30
GLKS Wysoka 2-1 Sokół Damasławek 4 września, 18:00
Pogoń Łobżenica 0-4 TP Polonia Piła 4 września, 17:30
Sokół Szamocin 5-2 Wełna Skoki 4 września, 18:00
Sparta Złotów 0-0 Unia Wapno 4 września, 18:00
Noteć Czarnków 8-3 Korona Stróżewo 5 września, 17:30

Kolejka 6 - 7-8 września

Płomień Połajewo 3-0 Korona Stróżewo 8 września, 15:00
Unia Wapno 3-2 Noteć Czarnków 7 września, 16:00
Wełna Skoki 5-1 Sparta Złotów 8 września, 15:00
TP Polonia Piła 3-0 Sokół Szamocin 7 września, 16:00
Sokół Damasławek 1-2 Pogoń Łobżenica 8 września, 16:00
Polonia Chodzież 2-1 GLKS Wysoka 7 września, 15:00
Polonia Jastrowie 4-0 Iskra Krajenka 7 września, 16:00
Orzeł Pęckowo 1-1 Włókniarz Okonek 8 września, 15:00

Kolejka 7 - 14-15 września

Włókniarz Okonek 2-3 Płomień Połajewo 14 września, 16:00
Iskra Krajenka 0-0 Orzeł Pęckowo 14 września, 16:00
GLKS Wysoka 2-4 Polonia Jastrowie 15 września, 16:00
Pogoń Łobżenica 3-2 Polonia Chodzież 15 września, 16:00
Sokół Szamocin 0-0 Sokół Damasławek 14 września, 16:00
Sparta Złotów 1-2 TP Polonia Piła 15 września, 14:00
Noteć Czarnków 1-6 Wełna Skoki 14 września, 16:00
Korona Stróżewo 4-2 Unia Wapno 14 września, 16:00

Kolejka 8 - 21-22 września

Płomień Połajewo 6-2 Unia Wapno 22 września, 15:00
Wełna Skoki 5-1 Korona Stróżewo 22 września, 15:00
TP Polonia Piła 2-1 Noteć Czarnków 16 października, 16:00
Sokół Damasławek 4-1 Sparta Złotów 22 września, 16:00
Polonia Chodzież 1-1 Sokół Szamocin 21 września, 15:00
Polonia Jastrowie 6-1 Pogoń Łobżenica 21 września, 15:30
Orzeł Pęckowo 2-1 GLKS Wysoka 22 września, 15:00
Włókniarz Okonek 0-2 Iskra Krajenka 21 września, 16:00

Kolejka 9 - 28-29 września

Iskra Krajenka 0-3 Płomień Połajewo 28 września, 16:00
GLKS Wysoka 3-0 Włókniarz Okonek 29 września, 15:00
Pogoń Łobżenica 4-3 Orzeł Pęckowo 28 września, 15:00
Sokół Szamocin 1-0 Polonia Jastrowie 28 września, 16:00
Sparta Złotów 4-0 Polonia Chodzież 29 września, 14:00
Noteć Czarnków 0-3 Sokół Damasławek 28 września, 16:00
(wo)
na boisku 0-2
Korona Stróżewo 2-4 TP Polonia Piła 28 września, 16:00
Unia Wapno 1-5 Wełna Skoki 28 września, 15:00

Kolejka 10 - 5-6 października

Płomień Połajewo 1-3 Wełna Skoki 6 października, 15:00
TP Polonia Piła 1-0 Unia Wapno 5 października, 15:00
Sokół Damasławek 5-4 Korona Stróżewo 6 października, 16:00
Polonia Chodzież 2-2 Noteć Czarnków 5 października, 15:00
Polonia Jastrowie 0-0 Sparta Złotów 5 października, 15:00
Orzeł Pęckowo 3-4 Sokół Szamocin 6 października, 15:00
Włókniarz Okonek 1-4 Pogoń Łobżenica 5 października, 16:00
Iskra Krajenka 0-1 GLKS Wysoka 5 października, 15:00

Kolejka 11 - 12-13 października

GLKS Wysoka 1-1 Płomień Połajewo 13 października, 15:00
Pogoń Łobżenica 4-0 Iskra Krajenka 12 października, 14:00
Sokół Szamocin 4-0 Włókniarz Okonek 12 października, 15:00
Sparta Złotów 4-0 Orzeł Pęckowo 13 października, 14:00
Noteć Czarnków 3-2 Polonia Jastrowie 12 października, 15:00
Korona Stróżewo 4-1 Polonia Chodzież 12 października, 15:00
Unia Wapno 2-1 Sokół Damasławek 12 października, 15:00
Wełna Skoki 3-1 TP Polonia Piła 13 października, 15:00

Kolejka 12 - 19-20 października

Płomień Połajewo 3-0 TP Polonia Piła 24 listopada, 12:00
Sokół Damasławek 1-3 Wełna Skoki 20 października, 15:00
Polonia Chodzież 4-3 Unia Wapno 19 października, 15:00
Polonia Jastrowie 2-2 Korona Stróżewo 19 października, 15:00
Orzeł Pęckowo 3-4 Noteć Czarnków 20 października, 15:00
Włókniarz Okonek 1-1 Sparta Złotów 19 października, 15:00
Iskra Krajenka 3-2 Sokół Szamocin 19 października, 15:00
Pogoń Łobżenica 2-1 GLKS Wysoka 20 października, 15:00

Kolejka 13 - 26-27 października

Pogoń Łobżenica 3-5 Płomień Połajewo 26 października, 13:00
Sokół Szamocin 1-0 GLKS Wysoka 26 października, 15:00
Sparta Złotów 3-0 Iskra Krajenka 27 października, 14:00
Noteć Czarnków 1-2 Włókniarz Okonek 26 października, 15:00
Korona Stróżewo 4-0 Orzeł Pęckowo 26 października, 15:00
Unia Wapno 2-1 Polonia Jastrowie 26 października, 14:00
Wełna Skoki 6-2 Polonia Chodzież 27 października, 14:00
TP Polonia Piła 2-2 Sokół Damasławek 26 października, 15:00

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Płomień Połajewo 0-0 Sokół Damasławek 3 listopada, 14:00
Polonia Chodzież 1-1 TP Polonia Piła 3 listopada, 13:00
Polonia Jastrowie 2-1 Wełna Skoki 3 listopada, 14:00
Orzeł Pęckowo 0-3 Unia Wapno 3 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 1-1
Włókniarz Okonek 1-2 Korona Stróżewo 3 listopada, 14:00
Iskra Krajenka 1-4 Noteć Czarnków 3 listopada, 14:00
GLKS Wysoka 3-3 Sparta Złotów 3 listopada, 14:00
Pogoń Łobżenica 1-3 Sokół Szamocin 3 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Sokół Szamocin 1-1 Płomień Połajewo 9 listopada, 14:00
Sparta Złotów 4-0 Pogoń Łobżenica 10 listopada, 14:00
Noteć Czarnków 2-1 GLKS Wysoka 9 listopada, 14:00
Korona Stróżewo 7-3 Iskra Krajenka 9 listopada, 14:00
Unia Wapno 4-0 Włókniarz Okonek 9 listopada, 14:00
Wełna Skoki 6-0 Orzeł Pęckowo 10 listopada, 14:00
TP Polonia Piła 2-2 Polonia Jastrowie 9 listopada, 14:00
Sokół Damasławek 0-0 Polonia Chodzież 10 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 16-17 listopada

Płomień Połajewo 1-3 Polonia Chodzież 16 listopada, 13:00
Sokół Damasławek 1-1 Polonia Jastrowie 17 listopada, 13:00
TP Polonia Piła 1-0 Orzeł Pęckowo 16 listopada, 13:00
Wełna Skoki 3-0 Włókniarz Okonek 17 listopada, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Unia Wapno 2-0 Iskra Krajenka 16 listopada, 13:00
Korona Stróżewo 6-1 GLKS Wysoka 16 listopada, 13:00
Noteć Czarnków 3-4 Pogoń Łobżenica 16 listopada, 13:00
Sparta Złotów 2-1 Sokół Szamocin 17 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 29-30 marca

Sparta Złotów 3-1 Płomień Połajewo 30 marca, 11:00
Sokół Szamocin 1-1 Noteć Czarnków 29 marca, 15:00
Pogoń Łobżenica 3-4 Korona Stróżewo 29 marca, 14:00
GLKS Wysoka 2-1 Unia Wapno 30 marca, 13:00
Iskra Krajenka 0-4 Wełna Skoki 29 marca, 16:00
Włókniarz Okonek 0-1 TP Polonia Piła 29 marca, 15:00
Orzeł Pęckowo 4-0 Sokół Damasławek 29 marca, 16:00
Polonia Jastrowie 3-0 Polonia Chodzież 29 marca, 15:30
(wo)
na boisku 3-1

Kolejka 18 - 5-6 kwietnia

Płomień Połajewo 6-1 Polonia Jastrowie 6 kwietnia, 15:00
Polonia Chodzież 1-1 Orzeł Pęckowo 5 kwietnia, 14:00
Sokół Damasławek 3-1 Włókniarz Okonek 6 kwietnia, 15:00
TP Polonia Piła 3-2 Iskra Krajenka 5 kwietnia, 16:00
Wełna Skoki 5-0 GLKS Wysoka 6 kwietnia, 15:00
Unia Wapno 1-2 Pogoń Łobżenica 5 kwietnia, 16:00
Korona Stróżewo 4-2 Sokół Szamocin 5 kwietnia, 17:00
Noteć Czarnków 0-4 Sparta Złotów 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 12-13 kwietnia

Noteć Czarnków 4-2 Płomień Połajewo 12 kwietnia, 16:00
Sparta Złotów 0-3 Korona Stróżewo 12 kwietnia, 15:00
Sokół Szamocin 1-1 Unia Wapno 12 kwietnia, 16:00
Pogoń Łobżenica 2-4 Wełna Skoki 12 kwietnia, 14:00
GLKS Wysoka 2-3 TP Polonia Piła 13 kwietnia, 15:00
Iskra Krajenka 2-2 Sokół Damasławek 12 kwietnia, 16:00
Włókniarz Okonek 3-1 Polonia Chodzież 12 kwietnia, 16:00
Orzeł Pęckowo 0-1 Polonia Jastrowie 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 19 kwietnia

Płomień Połajewo 4-0 Orzeł Pęckowo 19 kwietnia, 15:00
Polonia Jastrowie 4-1 Włókniarz Okonek 19 kwietnia, 15:00
Polonia Chodzież 4-1 Iskra Krajenka 19 kwietnia, 15:00
Sokół Damasławek 3-0 GLKS Wysoka 19 kwietnia, 14:00
TP Polonia Piła 0-1 Pogoń Łobżenica 19 kwietnia, 13:00
Wełna Skoki 7-0 Sokół Szamocin 19 kwietnia, 15:00
Unia Wapno 1-2 Sparta Złotów 19 kwietnia, 16:00
Korona Stróżewo 3-4 Noteć Czarnków 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 26-27 kwietnia

Korona Stróżewo 3-6 Płomień Połajewo 14 maja, 17:30
Noteć Czarnków 1-2 Unia Wapno 26 kwietnia, 16:00
Sparta Złotów 0-2 Wełna Skoki 27 kwietnia, 11:00
Sokół Szamocin 0-3 TP Polonia Piła 26 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 1-2 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Pogoń Łobżenica 1-2 Sokół Damasławek 26 kwietnia, 13:00
GLKS Wysoka 2-1 Polonia Chodzież 27 kwietnia, 15:00
Iskra Krajenka 2-2 Polonia Jastrowie 26 kwietnia, 16:00
Włókniarz Okonek 2-5 Orzeł Pęckowo 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 1 maja

Płomień Połajewo 0-3 Włókniarz Okonek 1 maja, 15:00
Orzeł Pęckowo 4-1 Iskra Krajenka 1 maja, 16:00
Polonia Jastrowie 0-2 GLKS Wysoka 1 maja, 16:00
Polonia Chodzież 3-0 Pogoń Łobżenica 1 maja, 13:00
Sokół Damasławek 1-1 Sokół Szamocin 1 maja, 16:00
TP Polonia Piła 1-2 Sparta Złotów 1 maja, 15:00
Wełna Skoki 9-0 Noteć Czarnków 1 maja, 15:00
Unia Wapno 0-2 Korona Stróżewo 1 maja, 16:00

Kolejka 23 - 3-4 maja

Unia Wapno 1-3 Płomień Połajewo 4 maja, 16:00
Korona Stróżewo 1-3 Wełna Skoki 4 maja, 17:00
Noteć Czarnków 2-1 TP Polonia Piła 4 maja, 17:00
Sparta Złotów 1-1 Sokół Damasławek 4 maja, 15:00
Sokół Szamocin 2-1 Polonia Chodzież 4 maja, 16:00
Pogoń Łobżenica 1-2 Polonia Jastrowie 4 maja, 16:00
GLKS Wysoka 0-2 Orzeł Pęckowo 4 maja, 15:00
Iskra Krajenka 2-7 Włókniarz Okonek 4 maja, 16:00

Kolejka 24 - 10-11 maja

Płomień Połajewo 7-1 Iskra Krajenka 11 maja, 15:00
Włókniarz Okonek 1-2 GLKS Wysoka 4 czerwca, 18:00
Orzeł Pęckowo 0-2 Pogoń Łobżenica 10 maja, 16:00
Polonia Jastrowie 2-1 Sokół Szamocin 10 maja, 16:00
Polonia Chodzież 1-3 Sparta Złotów 10 maja, 16:00
Sokół Damasławek 0-2 Noteć Czarnków 11 maja, 15:00
TP Polonia Piła 2-1 Korona Stróżewo 10 maja, 16:00
Wełna Skoki 3-0 Unia Wapno 11 maja, 15:00

Kolejka 25 - 17-18 maja

Wełna Skoki 1-0 Płomień Połajewo 18 maja, 15:00
Unia Wapno 3-0 TP Polonia Piła 17 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Korona Stróżewo 2-4 Sokół Damasławek 17 maja, 17:00
Noteć Czarnków 2-1 Polonia Chodzież 17 maja, 17:00
Sparta Złotów 3-2 Polonia Jastrowie 18 maja, 15:00
Sokół Szamocin 2-1 Orzeł Pęckowo 17 maja, 16:00
Pogoń Łobżenica 3-3 Włókniarz Okonek 17 maja, 15:00
GLKS Wysoka 2-1 Iskra Krajenka 18 maja, 16:00

Kolejka 26 - 24-25 maja

Płomień Połajewo 4-1 GLKS Wysoka 25 maja, 15:00
Iskra Krajenka 2-0 Pogoń Łobżenica 24 maja, 16:00
Włókniarz Okonek 3-6 Sokół Szamocin 24 maja, 16:00
Orzeł Pęckowo 2-0 Sparta Złotów 24 maja, 16:00
Polonia Jastrowie 0-2 Noteć Czarnków 24 maja, 16:00
Polonia Chodzież 2-1 Korona Stróżewo 24 maja, 16:00
Sokół Damasławek 1-0 Unia Wapno 25 maja, 16:00
TP Polonia Piła 2-1 Wełna Skoki 24 maja, 16:00

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

GLKS Wysoka 0-3 Pogoń Łobżenica 1 czerwca, 17:00
TP Polonia Piła 3-1 Płomień Połajewo 31 maja, 16:00
Wełna Skoki 6-0 Sokół Damasławek 1 czerwca, 15:00
Unia Wapno 2-0 Polonia Chodzież 31 maja, 17:00
Korona Stróżewo 4-1 Polonia Jastrowie 31 maja, 17:00
Noteć Czarnków 4-2 Orzeł Pęckowo 31 maja, 17:00
Sparta Złotów 4-1 Włókniarz Okonek 1 czerwca, 15:00
Sokół Szamocin 3-2 Iskra Krajenka 4 czerwca, 18:00

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Płomień Połajewo 3-0 Pogoń Łobżenica 8 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
GLKS Wysoka 1-3 Sokół Szamocin 8 czerwca, 17:00
Iskra Krajenka 0-6 Sparta Złotów 11 czerwca, 18:00
w Złotowie; Iskra gospodarzem
Włókniarz Okonek 1-3 Noteć Czarnków 7 czerwca, 14:00
Orzeł Pęckowo 4-5 Korona Stróżewo 7 czerwca, 16:00
Polonia Jastrowie 2-2 Unia Wapno 7 czerwca, 17:00
Polonia Chodzież 1-8 Wełna Skoki 7 czerwca, 17:00
Sokół Damasławek 2-0 TP Polonia Piła 8 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 14 czerwca

Sokół Damasławek 2-1 Płomień Połajewo 14 czerwca, 17:00
TP Polonia Piła 5-2 Polonia Chodzież 14 czerwca, 17:00
Wełna Skoki 5-0 Polonia Jastrowie 14 czerwca, 17:00
Unia Wapno 4-2 Orzeł Pęckowo 14 czerwca, 17:00
Korona Stróżewo 8-2 Włókniarz Okonek 14 czerwca, 17:00
Noteć Czarnków 8-0 Iskra Krajenka 14 czerwca, 17:00
Sparta Złotów 1-0 GLKS Wysoka 14 czerwca, 17:00
Sokół Szamocin 2-3 Pogoń Łobżenica 14 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 21 czerwca

Płomień Połajewo 3-1 Sokół Szamocin 21 czerwca, 17:00
Pogoń Łobżenica 6-3 Sparta Złotów 21 czerwca, 17:00
GLKS Wysoka 4-5 Noteć Czarnków 21 czerwca, 17:00
Iskra Krajenka 3-5 Korona Stróżewo 21 czerwca, 17:00
Włókniarz Okonek 6-3 Unia Wapno 21 czerwca, 17:00
Orzeł Pęckowo 0-5 Wełna Skoki 21 czerwca, 17:00
Polonia Jastrowie 2-1 TP Polonia Piła 21 czerwca, 17:00
Polonia Chodzież 1-1 Sokół Damasławek 21 czerwca, 17:00

IV liga 2013/2014 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2013/2014 (Poznań (wschód))
Klasa okręgowa 2013/2014 (Poznań (zachód))

Klasa A 2013/2014 (Piła I)
Klasa A 2013/2014 (Piła II)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas