[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Poznań (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Szamotuły 26 57 18 3 5 68-25 11 2 0 39-6 7 1 5 29-19
2.  Błękitni Wronki 26 56 16 8 2 65-21 9 3 1 41-7 7 5 1 24-14
3.  Obra Zbąszyń 26 49 14 7 5 53-33 9 3 1 30-15 5 4 4 23-18
4.  Wielkopolska Komorniki 26 40 12 4 10 52-59 7 2 4 32-30 5 2 6 20-29
5.  Orkan Konarzewo 26 37 10 7 9 35-37 6 5 2 19-11 4 2 7 16-26
6.  Warta Sieraków 26 35 9 8 9 42-43 5 6 2 28-20 4 2 7 14-23 4 8 2 2 0 4-2
7.  Kłos Gałowo 26 35 10 5 11 44-45 5 3 5 26-24 5 2 6 18-21 4 7 2 1 1 7-1
8.  Mawit Lwówek 26 35 10 5 11 27-38 5 2 6 12-12 5 3 5 15-26 4 1 0 1 3 2-10
9.  Sokół Rakoniewice 26 34 9 7 10 36-41 5 4 4 23-15 4 3 6 13-26
10.  Patria Buk 26 32 9 5 12 46-42 8 1 4 32-17 1 4 8 14-25
11.  Spójnia Strykowo 26 30 8 6 12 42-48 3 3 7 26-29 5 3 5 16-19
12.  Sokół Duszniki 26 28 8 4 14 33-55 5 0 8 15-24 3 4 6 18-31 2 6 2 0 0 3-1
13.  Lipno Stęszew 26 28 7 7 12 35-36 5 3 5 21-12 2 4 7 14-24 2 0 0 0 2 1-3
14.  Rakieta Głuponie 26 11 3 2 21 38-93 3 2 8 21-29 0 0 13 17-64

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sparta Szamotuły    1-1 2-2 3-0 4-0 1-0 2-0 3-1 1-0 2-0 4-0 5-2 4-0 7-0 
 2 Błękitni Wronki2-0     0-0 8-2 3-1 0-0 1-1 4-0 8-0 3-0 4-0 1-2 1-0 6-1 
 3 Obra Zbąszyń3-1 1-0     2-1 0-0 3-0 2-1 0-0 3-0 3-3 2-1 2-4 2-0 7-4 
 4 Wielkopolska Komorniki0-4 1-1 4-3     3-2 2-2 3-1 5-1 1-3 3-2 0-5 6-1 1-3 3-2 
 5 Orkan Konarzewo1-1 0-0 0-2 3-1     2-0 2-0 1-2 0-0 2-2 2-0 1-1 2-1 3-1 
 6 Warta Sieraków1-6 3-3 2-0 1-4 1-1     0-0 2-2 1-1 5-1 1-0 3-1 0-0 8-1 
 7 Kłos Gałowo0-4 2-2 2-4 1-0 2-1 0-1     5-0 2-2 3-2 1-2 1-1 2-3 5-2 
 8 Mawit Lwówek1-0 1-2 0-0 0-1 0-1 0-1 0-2     3-1 0-0 0-1 2-1 2-0 3-2 
 9 Sokół Rakoniewice1-2 1-2 4-3 0-0 4-0 0-4 2-0 0-1     1-0 0-0 1-1 2-2 7-0 
 10 Patria Buk2-4 1-4 2-0 3-0 4-2 7-1 5-2 0-1 2-0     0-1 0-0 2-0 4-2 
 11 Spójnia Strykowo3-5 1-3 2-3 2-2 2-3 2-1 1-2 2-3 0-1 0-0     5-1 3-3 3-2 
 12 Sokół Duszniki2-1 0-2 0-3* 1-2 1-3 0-4 0-2 2-1 1-4 1-0 1-2     1-0 5-0 
 13 Lipno Stęszew3-0 0-1 0-0 3-4 0-1 3-0 1-2 0-0 4-0 2-1 1-1 1-2     3-0 
 14 Rakieta Głuponie0-1 2-3 0-3 2-3 2-1 3-0 2-5 2-3 0-1 0-3 3-3 3-1 2-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Warta Sieraków 2-0 Obra Zbąszyń 4 września, 17:00
Lipno Stęszew 0-0 Mawit Lwówek 17 sierpnia, 16:00
Wielkopolska Komorniki 3-1 Kłos Gałowo 18 sierpnia, 14:00
Sokół Rakoniewice 0-0 Spójnia Strykowo 17 sierpnia, 16:00
Orkan Konarzewo 1-1 Sparta Szamotuły 17 sierpnia, 16:00
Rakieta Głuponie 2-3 Błękitni Wronki 18 sierpnia, 14:00
Sokół Duszniki 1-0 Patria Buk 17 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Obra Zbąszyń 3-3 Patria Buk 24 sierpnia, 17:00
Błękitni Wronki 1-2 Sokół Duszniki 25 sierpnia, 15:00
w Popowie
Sparta Szamotuły 7-0 Rakieta Głuponie 24 sierpnia, 16:00
Spójnia Strykowo 2-3 Orkan Konarzewo 21 sierpnia, 18:30
Kłos Gałowo 2-2 Sokół Rakoniewice 25 sierpnia, 16:00
Mawit Lwówek 0-1 Wielkopolska Komorniki 24 sierpnia, 16:00
Warta Sieraków 0-0 Lipno Stęszew 25 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Lipno Stęszew 0-0 Obra Zbąszyń 31 sierpnia, 16:00
Wielkopolska Komorniki 2-2 Warta Sieraków 1 września, 14:00
Sokół Rakoniewice 0-1 Mawit Lwówek 31 sierpnia, 16:00
Orkan Konarzewo 2-0 Kłos Gałowo 31 sierpnia, 16:00
Rakieta Głuponie 3-3 Spójnia Strykowo 1 września, 14:00
Sokół Duszniki 2-1 Sparta Szamotuły 31 sierpnia, 16:00
Błękitni Wronki 3-0 Patria Buk 1 września, 15:00
w Popowie

Kolejka 4 - 7-8 września

Obra Zbąszyń 1-0 Błękitni Wronki 7 września, 17:00
Sparta Szamotuły 2-0 Patria Buk 7 września, 17:00
Spójnia Strykowo 5-1 Sokół Duszniki 7 września, 17:00
Kłos Gałowo 5-2 Rakieta Głuponie 8 września, 16:00
Mawit Lwówek 0-1 Orkan Konarzewo 7 września, 16:00
Warta Sieraków 1-1 Sokół Rakoniewice 8 września, 16:00
Lipno Stęszew 3-4 Wielkopolska Komorniki 7 września, 16:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Wielkopolska Komorniki 4-3 Obra Zbąszyń 15 września, 11:00
Sokół Rakoniewice 2-2 Lipno Stęszew 14 września, 16:00
Orkan Konarzewo 2-0 Warta Sieraków 14 września, 16:00
Rakieta Głuponie 2-3 Mawit Lwówek 15 września, 14:00
Sokół Duszniki 0-2 Kłos Gałowo 14 września, 16:00
Patria Buk 0-1 Spójnia Strykowo 14 września, 16:00
Błękitni Wronki 2-0 Sparta Szamotuły 11 września, 17:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Obra Zbąszyń 3-1 Sparta Szamotuły 21 września, 16:00
Spójnia Strykowo 1-3 Błękitni Wronki 21 września, 16:00
Kłos Gałowo 3-2 Patria Buk 22 września, 16:00
Mawit Lwówek 2-1 Sokół Duszniki 21 września, 16:00
Warta Sieraków 8-1 Rakieta Głuponie 22 września, 16:00
Lipno Stęszew 0-1 Orkan Konarzewo 21 września, 16:00
Wielkopolska Komorniki 1-3 Sokół Rakoniewice 22 września, 14:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Sokół Rakoniewice 4-3 Obra Zbąszyń 28 września, 16:00
Orkan Konarzewo 3-1 Wielkopolska Komorniki 28 września, 16:00
Rakieta Głuponie 2-2 Lipno Stęszew 29 września, 14:00
Sokół Duszniki 0-4 Warta Sieraków 28 września, 16:00
Patria Buk 0-1 Mawit Lwówek 28 września, 16:00
Błękitni Wronki 1-1 Kłos Gałowo 29 września, 15:00
w Popowie
Sparta Szamotuły 4-0 Spójnia Strykowo 28 września, 16:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Obra Zbąszyń 2-1 Spójnia Strykowo 5 października, 16:00
Kłos Gałowo 0-4 Sparta Szamotuły 6 października, 16:00
Mawit Lwówek 1-2 Błękitni Wronki 5 października, 16:00
Warta Sieraków 5-1 Patria Buk 6 października, 16:00
Lipno Stęszew 1-2 Sokół Duszniki 5 października, 16:00
Wielkopolska Komorniki 3-2 Rakieta Głuponie 6 października, 14:00
Sokół Rakoniewice 4-0 Orkan Konarzewo 5 października, 16:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Orkan Konarzewo 0-2 Obra Zbąszyń 12 października, 16:00
Rakieta Głuponie 0-1 Sokół Rakoniewice 13 października, 14:00
Sokół Duszniki 1-2 Wielkopolska Komorniki 12 października, 16:00
Patria Buk 2-0 Lipno Stęszew 12 października, 16:00
Błękitni Wronki 0-0 Warta Sieraków 13 października, 15:00
w Popowie
Sparta Szamotuły 3-1 Mawit Lwówek 12 października, 16:00
Spójnia Strykowo 1-2 Kłos Gałowo 12 października, 16:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Obra Zbąszyń 2-1 Kłos Gałowo 19 października, 15:00
Mawit Lwówek 0-1 Spójnia Strykowo 19 października, 15:00
Warta Sieraków 1-6 Sparta Szamotuły 20 października, 15:00
Lipno Stęszew 0-1 Błękitni Wronki 19 października, 15:00
Wielkopolska Komorniki 3-2 Patria Buk 20 października, 14:00
Sokół Rakoniewice 1-1 Sokół Duszniki 19 października, 15:00
Orkan Konarzewo 3-1 Rakieta Głuponie 19 października, 15:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Rakieta Głuponie 0-3 Obra Zbąszyń 27 października, 14:00
Sokół Duszniki 1-3 Orkan Konarzewo 26 października, 15:00
Patria Buk 2-0 Sokół Rakoniewice 26 października, 15:00
Błękitni Wronki 8-2 Wielkopolska Komorniki 27 października, 14:00
w Popowie
Sparta Szamotuły 4-0 Lipno Stęszew 26 października, 15:00
Kłos Gałowo 5-0 Mawit Lwówek 27 października, 12:00
Warta Sieraków 1-0 Spójnia Strykowo 27 października, 14:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Obra Zbąszyń 0-0 Mawit Lwówek 2 listopada, 14:00
Warta Sieraków 0-0 Kłos Gałowo 3 listopada, 14:00
Lipno Stęszew 1-1 Spójnia Strykowo 2 listopada, 14:00
Wielkopolska Komorniki 0-4 Sparta Szamotuły 3 listopada, 14:00
Sokół Rakoniewice 1-2 Błękitni Wronki 2 listopada, 14:00
Orkan Konarzewo 2-2 Patria Buk 2 listopada, 14:00
Rakieta Głuponie 3-1 Sokół Duszniki 3 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Sokół Duszniki 0-3 Obra Zbąszyń 9 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba zawodników młodzieżowych
Patria Buk 4-2 Rakieta Głuponie 9 listopada, 14:00
Błękitni Wronki 3-1 Orkan Konarzewo 10 listopada, 14:00
w Popowie
Sparta Szamotuły 1-0 Sokół Rakoniewice 9 listopada, 14:00
Kłos Gałowo 2-3 Lipno Stęszew 10 listopada, 14:00
Mawit Lwówek 0-1 Warta Sieraków 9 listopada, 14:00
Wielkopolska Komorniki 0-5 Spójnia Strykowo 10 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 29-30 marca

Obra Zbąszyń 3-0 Warta Sieraków 29 marca, 16:00
Mawit Lwówek 2-0 Lipno Stęszew 30 marca, 16:00
Kłos Gałowo 1-0 Wielkopolska Komorniki 30 marca, 16:00
Spójnia Strykowo 0-1 Sokół Rakoniewice 30 marca, 15:00
Sparta Szamotuły 4-0 Orkan Konarzewo 29 marca, 16:00
Błękitni Wronki 6-1 Rakieta Głuponie 30 marca, 15:00
w Popowie
Patria Buk 0-0 Sokół Duszniki 29 marca, 16:00

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Patria Buk 2-0 Obra Zbąszyń 5 kwietnia, 14:00
Sokół Duszniki 0-2 Błękitni Wronki 5 kwietnia, 15:00
Rakieta Głuponie 0-1 Sparta Szamotuły 6 kwietnia, 14:00
Orkan Konarzewo 2-0 Spójnia Strykowo 5 kwietnia, 16:00
Sokół Rakoniewice 2-0 Kłos Gałowo 5 kwietnia, 16:00
Wielkopolska Komorniki 5-1 Mawit Lwówek 6 kwietnia, 14:00
Lipno Stęszew 3-0 Warta Sieraków 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Patria Buk 1-4 Błękitni Wronki 12 kwietnia, 16:00
Obra Zbąszyń 2-0 Lipno Stęszew 12 kwietnia, 16:00
Warta Sieraków 1-4 Wielkopolska Komorniki 13 kwietnia, 16:00
Mawit Lwówek 3-1 Sokół Rakoniewice 13 kwietnia, 16:00
Kłos Gałowo 2-1 Orkan Konarzewo 13 kwietnia, 16:00
Spójnia Strykowo 3-2 Rakieta Głuponie 13 kwietnia, 16:00
Sparta Szamotuły 5-2 Sokół Duszniki 8 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 19 kwietnia

Błękitni Wronki 0-0 Obra Zbąszyń 18 kwietnia, 18:00
w Popowie
Patria Buk 2-4 Sparta Szamotuły 19 kwietnia, 12:00
Sokół Duszniki 1-2 Spójnia Strykowo 19 kwietnia, 15:00
Rakieta Głuponie 2-5 Kłos Gałowo 19 kwietnia, 16:00
Orkan Konarzewo 1-2 Mawit Lwówek 19 kwietnia, 16:00
Sokół Rakoniewice 0-4 Warta Sieraków 19 kwietnia, 16:00
Wielkopolska Komorniki 1-3 Lipno Stęszew 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Obra Zbąszyń 2-1 Wielkopolska Komorniki 26 kwietnia, 16:00
Lipno Stęszew 4-0 Sokół Rakoniewice 26 kwietnia, 16:00
Warta Sieraków 1-1 Orkan Konarzewo 27 kwietnia, 16:00
Mawit Lwówek 3-2 Rakieta Głuponie 27 kwietnia, 16:00
Kłos Gałowo 1-1 Sokół Duszniki 27 kwietnia, 16:00
Spójnia Strykowo 0-0 Patria Buk 26 kwietnia, 16:00
Sparta Szamotuły 1-1 Błękitni Wronki 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 3-4 maja

Sparta Szamotuły 2-2 Obra Zbąszyń 3 maja, 17:00
Błękitni Wronki 4-0 Spójnia Strykowo 14 maja, 18:00
w Popowie
Patria Buk 5-2 Kłos Gałowo 3 maja, 17:00
Sokół Duszniki 2-1 Mawit Lwówek 3 maja, 15:00
Rakieta Głuponie 3-0 Warta Sieraków 4 maja, 14:00
Orkan Konarzewo 2-1 Lipno Stęszew 3 maja, 16:00
Sokół Rakoniewice 0-0 Wielkopolska Komorniki 3 maja, 16:00

Kolejka 20 - 10-11 maja

Obra Zbąszyń 3-0 Sokół Rakoniewice 10 maja, 17:00
Wielkopolska Komorniki 3-2 Orkan Konarzewo 11 maja, 14:00
Lipno Stęszew 3-0 Rakieta Głuponie 10 maja, 16:00
Warta Sieraków 3-1 Sokół Duszniki 11 maja, 16:00
Mawit Lwówek 0-0 Patria Buk 11 maja, 16:00
Kłos Gałowo 2-2 Błękitni Wronki 11 maja, 16:00
Spójnia Strykowo 3-5 Sparta Szamotuły 10 maja, 17:00

Kolejka 21 - 17-18 maja

Spójnia Strykowo 2-3 Obra Zbąszyń 18 maja, 17:00
Sparta Szamotuły 2-0 Kłos Gałowo 17 maja, 17:00
Błękitni Wronki 4-0 Mawit Lwówek 18 maja, 15:00
w Popowie
Patria Buk 7-1 Warta Sieraków 17 maja, 12:00
Sokół Duszniki 1-0 Lipno Stęszew 17 maja, 15:00
Rakieta Głuponie 2-3 Wielkopolska Komorniki 18 maja, 14:00
Orkan Konarzewo 0-0 Sokół Rakoniewice 17 maja, 16:00

Kolejka 22 - 24-25 maja

Obra Zbąszyń 0-0 Orkan Konarzewo 28 maja, 18:00
Sokół Rakoniewice 7-0 Rakieta Głuponie 24 maja, 16:00
Wielkopolska Komorniki 6-1 Sokół Duszniki 25 maja, 14:00
Lipno Stęszew 2-1 Patria Buk 24 maja, 16:00
Warta Sieraków 3-3 Błękitni Wronki 25 maja, 16:00
Mawit Lwówek 1-0 Sparta Szamotuły 25 maja, 16:00
Kłos Gałowo 1-2 Spójnia Strykowo 25 maja, 16:00

Kolejka 23 - 31 maja-1 czerwca

Kłos Gałowo 2-4 Obra Zbąszyń 1 czerwca, 14:00
Spójnia Strykowo 2-3 Mawit Lwówek 31 maja, 17:00
Sparta Szamotuły 1-0 Warta Sieraków 1 czerwca, 18:00
Błękitni Wronki 1-0 Lipno Stęszew 1 czerwca, 15:00
w Popowie
Patria Buk 3-0 Wielkopolska Komorniki 31 maja, 17:00
Sokół Duszniki 1-4 Sokół Rakoniewice 31 maja, 15:00
Rakieta Głuponie 2-1 Orkan Konarzewo 1 czerwca, 14:00

Kolejka 24 - 7-8 czerwca

Spójnia Strykowo 2-1 Warta Sieraków 8 czerwca, 17:00
Obra Zbąszyń 7-4 Rakieta Głuponie 7 czerwca, 17:00
Orkan Konarzewo 1-1 Sokół Duszniki 7 czerwca, 16:00
Sokół Rakoniewice 1-0 Patria Buk 7 czerwca, 16:00
Wielkopolska Komorniki 1-1 Błękitni Wronki 8 czerwca, 14:00
Lipno Stęszew 3-0 Sparta Szamotuły 7 czerwca, 16:00
Mawit Lwówek 0-2 Kłos Gałowo 7 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 14-15 czerwca

Mawit Lwówek 0-0 Obra Zbąszyń 15 czerwca, 17:30
Kłos Gałowo 0-1 Warta Sieraków 15 czerwca, 11:00
Spójnia Strykowo 3-3 Lipno Stęszew 15 czerwca, 16:00
Sparta Szamotuły 3-0 Wielkopolska Komorniki 15 czerwca, 16:00
Błękitni Wronki 8-0 Sokół Rakoniewice 15 czerwca, 16:00
w Popowie
Patria Buk 4-2 Orkan Konarzewo 4 czerwca, 18:30
Sokół Duszniki 5-0 Rakieta Głuponie 15 czerwca, 16:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 21-22 czerwca

Spójnia Strykowo 2-2 Wielkopolska Komorniki 21 czerwca, 16:00
Obra Zbąszyń 2-4 Sokół Duszniki 4 czerwca, 18:00
Rakieta Głuponie 0-3 Patria Buk 21 czerwca, 16:00
Orkan Konarzewo 0-0 Błękitni Wronki 21 czerwca, 16:00
Sokół Rakoniewice 1-2 Sparta Szamotuły 21 czerwca, 16:00
Lipno Stęszew 1-2 Kłos Gałowo 21 czerwca, 16:00
Warta Sieraków 2-2 Mawit Lwówek 19 czerwca, 16:00

Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (Poznań)

IV liga 2013/2014 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2013/2014 (Piła)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Poznań (wschód))

Klasa A 2013/2014 (Poznań II)
Klasa A 2013/2014 (Poznań III)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas